ثبت شرکت در کشور اسپانیا

ثبت شرکت در اسپانیا
ثبت شرکت در اسپانیا

بازبینی شده توسط وکیل مهاجرتی

بدون شک یکی از بهترین روش‌های سرمایه‌گذاری در اسپانیا، ثبت شرکت اقتصادی و تجاری در این کشور است. در این روش، به مقدار سرمایه کمتری نسبت به دیگر روش‌ها نیاز است و آینده شغلی و اجتماعی مناسبی برای تاسیس‌کنندگان شرکت‌ها به دلیل حمایت‌های دولت اسپانیا به همراه دارد. البته شما با روش های دیگری هم مانند اقامت اسپانیا با خرید ملک یا خود حمایتی اسپانیا هم میتوانید اقامت خود و خانوادتان را اخذ کنید. در ادامه اطلاعات کاملی در خصوص ثبت شرکت در کشور اسپانیا برای شما آورده‌ایم.

رفع ریجکتی ویزای شینگن
اقامت سرمایه گذاری یونان
بک گراند فرم درخواست

درخواست مشاوره تخصصـــی 

درخواست مشاوره

شرایط ثبت شرکت در اسپانیا

به طور معمول برای ثبت شرکت در کشور اسپانیا سه شرط وجود دارد که حین پذیرش درخواست بایستی به آن‌ها توجه فرمایید که عبارتند از:

داشتن یک پروفایل شخصی و حرفه‌ای

اولین موردی را که مرجع مربوطه بررسی می‌کند، مشخصات حرفه‌ای و رزومه شماست. چرا که ایده راه‌اندازی کسب و کار، به میزان توانایی شما در اجرا امور در دنیای واقعی اهمیت دارد. به همین منظور هر چه بهتر بتوانید دانش، تجربه و مهارت خود را نشان دهید، شانس شما در دریافت تاییدیه برای راه‌اندازی کسب و کار افزایش می‌یابد.

کمک به افزایش اقتصاد اسپانیا با طرح پروژه شما

شرکتی که قصد تاسیس آن را دارید، بایستی حرفه‌ای باشد که در گذشته در اسپانیا فعال نبوده و اکنون با شروع کسب و کار شما، نفع فراوانی به کشور اسپانیا برساند. بایستی این موضوع را به دولت اسپانیا ثابت نمایید که شرکت شما برای اقتصاد این کشور ارزش دارد و یک فرصت عالی برای سرمایه‌گذاری ملی و خارجی بوده و سودآور است.

ارائه طرح کسب و کار ویزای کارآفرینی

مهم‌ترین سند در مورد درخواست ویزای کارآفرینی، ارائه طرح کسب و کار است. شما بایستی این سند را به دفتر بازرگانی ارسال کرده و پس از ارزیابی آن توسط سازمان مربوطه، منتظر دریافت تاییدیه برای ثبت شرکت خود در کشور اسپانیا باشید.

 

سوالی دارید؟ با ما تمــــــاس بگیریـــــد.

همیشه آماده مشاوره و راهنمایی شما هستیم.

اقامت اسپانیا از طریق ثبت شرکت

مراحل ثبت شرکت در اسپانیا

در ابتدا طبق قوانین کشور اسپانیا، تمام شهروندان خارجی که قصد شروع فعالیت‌های اقتصادی، خرید و فروش و زندگی در این کشور را دارند، بایستی شماره هویت خارجی (NIE) دریافت نمایند. این شماره برای کلیه امور ثبتی و حقوقی مورد نیاز است. شما بایستی با یک وکالت‌نامه محضری به وکیلتان که در اسپانیا حضور دارد، وکالت دهید تا شماره هویتی را دریافت کند. در مرحله بعدی باید حداکثر 5 اسم پیشنهادی برای سازمان ثبت شرکت (Registro Mercantil) ارسال کنید تا یکی از آن‌ها انتخاب شده و ثبت شود تا بتوانید کد شناسایی مالیاتی موقت دریافت کنید. پس از آن بایستی برای افتتاح حساب در یکی از بانک‌های اسپانیا اقدام کنید و مبلغ 3000 یورو را تحت عنوان سرمایه شرکت بلوکه کنید. شایان ذکر است که بعد از انجام امور اداری و ثبتی، می‌توانید این مبلغ را از حساب خود برداشت کنید. در گام بعدی باید ثبت شرکت از طریق ثبت اسناد (Notario) صورت بگیرد و اساسنامه با توجه به نوع فعالیت شرکت آماده شود. بایستی به این نکته توجه کنید که هر فعالیتی در اساسنامه قابل ثبت است اما بعضی از آن‌ها نیاز به دریافت مجوز از سوی سازمان‌های مربوطه را دارد که باید قبل از آغاز فعالیت این مجوزها را دریافت نمایید. بعد از پشت سر گذاشتن تمامی این مراحل، بایستی یک طرح کسب و کار یا به اصطلاح Plan de negocio آماده کنید و در آن برنامه کاری چند سال آینده شرکت و پیش‌بینی سود را مورد بررسی قرار دهید و در نهایت این طرح را به سازمان ملی انجمن شرکت‌ها و کارآفرینان تحویل دهید. پس از دریافت تاییدیه از این سازمان، بایستی مدارک مربوطه را به سفارت اسپانیا در ایران ارائه دهید و بعد از اخذ ویزا و سفر به کشور اسپانیا، اقدام به دریافت کارت اقامت کاری خود کنید.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در اسپانیا

برای دریافت اقامت اسپانیا از طریق ثبت شرکت، بایستی یک سری مدارک مربوطه را به آفیسر سفارت تحویل دهید که عبارتند از:

انواع روش‌های دریافت اقامت اسپانیا از طریق ثبت شرکت

ثبت شرکت اسپانیا به طور کلی از طریق 5 روش صورت می‌گیرد که عبارتند از:
  1. از طریق تاسیس و راه‌اندازی شرکتی نوپا و جدید: در این روش می‌توان یک شرکت آماده را خریداری کرده یا این که اقدام به ثبت یک شرکت جدید فرمایید.
  2. از طریق سرمایه‌گذاری مشترک: می‌توانید سهام یک شرکت اسپانیایی اصیل را خریداری کنید.
  3. تحت عنوان زیر مجموعه یک شرکت اسپانیایی با معتبر: شرکت شما تحت تابعیت یک شرکت فعال اسپانیایی ثبت خواهد شد.
  4. تحت عنوان خود اشتغالی: می‌توانید یک کار با محوریت شخص متقاضی راه‌اندازی فرمایید.
  5. افتتاح دفاتر نمایندگی: می‌توانید دفتر نمایندگی یا شعبه جدید معتبر در کشور اسپانیا ثبت کنید.

سوالی دارید؟ با ما تمــــــاس بگیریـــــد.

همیشه آماده مشاوره و راهنمایی شما هستیم.

مزایای دریافت اقامت اسپانیا از طریق ثبت شرکت

ثبت شرکت در کشور اسپانیا دارای مزایای فراوانی است و یکی از کم هزینه‌ترین روش‌های مهاجرت به حساب می‌آید. برخی از مزایای ثبت شرکت در کشور اسپانیا عبارتند از:

انواع شرکت‌ها در اسپانیا

انواع شرکت ها در اسپانیا
انواع شرکت ها در اسپانیا

انواع روش های اقامت اسپانیا

اقامت با خرید ملک در اسپانیا

اقامت با خرید ملک در اسپانیا

ایجاد کسب و کار در کشورهای خارجی راهی عالی برای ورود به بازارهای جهانی است.

اطلاعات بیشتر

اقامت تمکن مالی اسپانیا

اقامت تمکن مالی اسپانیا (بدون سرمایه گذاری)

شما با اخذ اقامت یونان از طریق تمکن مالی، می‌توانید آینده درخشانی برای خود و تمامی اعضا خانواده خود رقم بزنید.

اطلاعات بیشتر

درخواست مشاوره تخصصـــی مهاجرت

با تجربه ما، بهترین راه حل را برای مهاجرت برگزینید.

درخواست تماس

در پایان

برای مهاجرت، شروع یک سرمایه‌گذاری در خارج از کشور، می‌تواند فرصت‌های فراوانی برای شما فراهم کند. کشور اسپانیا این بستر را برای مهاجران فراهم کرده است تا از طریق ثبت شرکت در اسپانیا بتوانند اقامت این کشور را دریافت نمایند. از این رو هلدینگ VIP GROUP با بیش از 17 سال تجربه کاری مستمر و 30 نیرو متخصص در زمینه امور مهاجرتی، می‌تواند شما را در مسیر مهاجرت به کشور اسپانیا کمک می‌کند. چنانچه قصد ثبت شرکت در کشور اسپانیا و دریافت اقامت این کشور را دارید، می‌توانید با کارشناسان ما تماس برقرار کرده و به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید.

مطالب مرتبط

سوالات متداول کاربران

بله، با ثبت شرکت در اسپانیا شما می‌توانید اقامت دائم این کشور را دریافت نمایید.

حداقل مبلغ مورد نیاز برای انجام این کار 3000 یورو است که بایستی در حساب بانکی شما برای مدتی بلوکه شود.

مقدار مالیاتی که شرکت‌ها موظف به پرداخت آن در کشور اسپانیا هستند، 35 درصد است.