رفع ریجکت ویزای کشور یونان

بازبینی شده توسط وکیل مهاجرتی

مسافران و یا آژانس های مسافرتی که از سفارت های مختلف اروپایی درخواست ویزا برای مسافران می نمایند به دلایل مختلفی ممکن است که ویزای آن ها ریجکت شود.

VIPGROUP به عنوان تنها مرکز تخصصی رفع ریجکت ویزای شینگن جهت رفع ریجکت ویزا و دریافت ویزای مسافرانی که به تازگی ریجکت شده اند سابقه طولانی و رزومه کاری با ارزشی ایجاد نموده است. مسئله مهم این است که نباید از دریافت نامه ریجکت توسط مسافر، زمان طولانی ای گذشته باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با راهکارهای رفع ریجکتی ویزا کافی است با شماره تلفن‌های ۰۹۱۹۸۰۰۵۷۶۳ و ۰۲۱۲۸۱۱۱۶۶۶ تماس حاصل فرمایید. تا بتوانید از راهنمایی‌های کارشناسان متخصص در این زمینه به نحو احسنت بهره‌مند شوید.

رفع ریجکتی ویزای توریستی یونان

درخواست مشاوره تخصصـــی 

درخواست مشاوره

بک گراند فرم درخواست

درخواست مشاوره تخصصـــی 

درخواست مشاوره

سفارت های آلمان، اسپانیا، فرانسه، سوئیس، هلند، یونان، چک و دیگر سفارت ها، اعتراض کارشناسان VIPGROUP را حتما بررسی می نمایند و به مسافرانی که مدارک و شرایط قابل قبولی دارند ویزا را در زمان مشخص اعطا می نمایند. افرادی که قصد دریافت ویزای کشور یونان دارند و به هر دلیلی ویزای آنها ریجکت شده است. می‌توانند طبق اصولی که توسط کارشناسان VIPGROUP اعلام میگردد می‌توانند به ریجکت ویزا اعتراض و برای رفع ریجکتی اقدام نمایند فرصتی که سفارت یونان به مسافرین برای رفع ریجکتی ویزا اعلام می کند ۲ ماه می باشد با این حال بهتر است با توجه به تاریخ سفر و دلیل سفر به کشور یونان این اقدام در مدت کوتاهی صورت پذیرد.

ریجکتی ویزای یونان

مراحل رفع ریجکت ویزا یونان

سفارت یونان در تهران معمولا مسافرین را از بند ۲ یا ۳ یا ۸ و یا ۹ ریجکت می نماید که می بایست دلایل قانع کننده ای مبنی بر عدم قبول این رد ویزا به سفارت ارائه گردد. دلایل اصلی ریجکت ویزا در سفارت یونان عدم تمکن مالی برای انجام سفر و یا مورد قبول نبودن محل اقامت و هدف سفر و یا عدم اطمینان به بازگشت به ایران برای آفیسر می باشد.

ریجکت با بند ۲

اشاره به هدف از سفر و محل اقامت متقاضی دارد، شرایط محل اقامت و هدف از سفر برای سفارت توجیه نداشته است.

ریجکت با بند ۳

بند مالی، به این معنی که متقاضی تمکن مالی مناسبی را به سفارت این کشور ارائه نداده است.

ریجکت با بند ۸

اطلاعات ارائه شده متقاضی به سفارت برای توجیه هدف از سفر یا محل اقامت قابل اقامت نبوده است که عموما به دلیل این است که شما در چندین شهر هتل رزرو کرده اید یا از چندین فرودگاه بلیط هواپیما را رزرو کرده باشید.

ریجکت با بند ۹

این بند به علت تردید سفارت از مراجعت مسافر می باشد به این معنی که سفارت احساس میکند متقاضی از قلمرو شینگن به کشور خود باز نخواهد گشت.

سفارت های آلمان، اسپانیا ، فرانسه ، سوئیس ، هلند ، یونان ، چک و دیگر سفارت ها، اعتراض کارشناسان VIPGROUP را حتما بررسی می نمایند و به مسافرانی که مدارک و شرایط قابل قبولی دارند ویزا را در زمان مشخص اعطا می نمایند.

اقامت تمکن مالی یونان
رفع ریجکتی ویزای یونان

نکاتی در مورد رفع ریجکت ویزای یونان

سفارت یونان یکی از پیچیده ترین سفارت های منطقه شنگن بوده و نیازمند پیگیری و تجربه بالایی برای دستیابی به ویزا است. مشاورین ما در تمامی این مراحل همراه شما خواهند بود.

سوالی دارید؟ با ما تمــــــاس بگیریـــــد.

همیشه آماده مشاوره و راهنمایی شما هستیم.

در پایان

مشاورین موسسه حقوقی بین المللی VIPGROUP با دانش و تجربه‌ای که در زمینه بررسی دلایل ریجکت ویزای یونان و رفع ریجکت ویزای شینگن دارند، در کنار متقاضیان خواهند بود تا بتوانند با ارائه دلایل قانع کننده سفارت را مجاب به اخذ ویزاهای توریستی و… نمایند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با راهکارهای رفع ریجکت ویزای یونان کافی است با شماره تلفن‌های ۰۹۱۹۸۰۰۵۷۶۳ و ۰۲۱۲۸۱۱۱۶۶۶ تماس حاصل فرمایید. تا بتوانید از راهنمایی‌های کارشناسان متخصص در این زمینه به نحو احسنت بهره‌مند شوید.

وجه تمایز وی آی پی گروپ
وجه تمایز وی آی پی گروپ

سوالات متداول کاربران

ریجکتی ویزای یونان از سوی سفارت این کشور، می‌توانند دلایل متنوعی داشته باشد، اما از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به داشتن سوء پیشینه کیفری، محرز نبودن هدف سفر و عدم ارائه تمکن مالی اشاره نمود.

اعتراض به ریجکتی ویزا می‌تواند از سوی شما یا به کمک یک وکیل مهاجرتی صورت بگیرد. شما می‌توانید کلیه مراحل مربوط به رفع ریجکتی ویزا خود را به هلدینگ VIP GROUP بسپارید.

ریجکت به معنی رد شدن درخواست شما برای اخذ ویزا است، که به دلایل مختلفی از جمله ناقص بودن پرونده، اتفاق می‌افتد.