خرید ملک بهترین روش اقامت در اروپا

 

امروزه به دلیل شرایط اقتصادی پایدار در اغلب کشورهای خارجی، متقاضیان زیادی خواهان سرمایه گذاری از طریق روش‌های متنوع هستند. خرید ملک در کشورهای خارجی یکی از بهترین روش‌های سرمایه گذاری بوده و منجر به حفظ سرمایه برای شما می‌شود.

درخواست مشاوره تخصصـــی مهاجرت

با تجربه ما، بهترین راه حل را برای مهاجرت برگزینید.

درخواست مشاوره

اقامت یونان با خرید ملک

یونان به دلیل شرایط اقتصادی و موقعیت مکانی مناسبی که دارد، سالانه مورد توجه مهاجران زیادی از سرتاسر دنیا قرار می‌گیرد.

یکی از کم هزینه‌ترین روش‌های سرمایه‌گذاری در خارج از کشور، خرید ملک در اسپانیا است که از این طریق می‌توانید اقامت این کشور را دریافت کنید.

کشور امارات موفق شده است در سال‌های اخیر سرمایه‌گذاران زیادی را از سرتاسر دنیا به خود جذب کند.

اقامت سرمایه گذاری یونان

اقامت از طریق خرید ملک

دریافت اقامت کشور های اروپایی با

Vip Group Visa

افراد به دلایل مختلفی اقدام به مهاجرت از طریق خرید ملک می‌کنند. دلایلی همچون سرمایه‌گذاری و کسب سود، داشتن مکانی برای سکونت در آن حین رفتن به سفرهای خارجی یا مهاجرت کردن و دریافت اقامت از دیگر کشورها. سرمایه‌گذاری در خارج از طریق خرید ملک، همیشه موجب مهاجرت و دریافت اقامت کشوری که در آن ملک خریداری کرده‌اید، نمی‌شود. بعضی از کشورها با خرید ملک و زمین در آن‌ها، به شما ویزا و اقامت می‌دهند، در حالی که برخی دیگر از کشورها، حتی با خرید ملک نیز به شما ویزا و اقامت اعطا نمی‌کنند.

از نظر شرایط مهاجرتی، یکی از ساده‌ترین روش‌های مهاجرت، دریافت اقامت با خرید ملک است و تنها شرط اصلی آن داشتن تمکن مالی بالا است. اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری یکی از پرطرفدار ترین روش های مهاجرت به اروپا است. زیرا با اقامت این کشور می‌توانید اقدام به اخذ ویزا شینگن نمایید.

سوالی دارید؟ با ما تمــــــاس بگیریـــــد.

همیشه آماده مشاوره و راهنمایی شما هستیم.

کشورهایی که با خرید ملک اقامت می‌دهند

همانطور که مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در برخی از کشورها امکان‌پذیر نیست، در مقابل کشورهایی نیز وجود دارند که با سرمایه‌گذاری در آن‌ها، می‌توانید به آسانی ویزا و اقامت آن‌ها را دریافت کنید. تعداد این کشورها زیاد است اما بیشتر آن‌ها در خاورمیانه و اروپا قرار گرفته‌اند. نحوه گرفتن اقامت دائم با خرید ملک در برخی از آن‌ها بسیار ساده است. در ادامه برخی از این کشورها را نام برده‌ایم که عبارتند از: اسپانیا، یونان، امارات

کشورهایی که با خرید ملک اقامت نمی‌دهند

لیست کشورهایی که از طریق خرید ملک به شما ویزا و اقامت نمی‌دهند زیاد است، اما با این حال ما تنها به چند مورد آن‌ها اشاره می‌کنیم که عبارتند از:

آلمان

با سرمایه‌گذاری از طریق خرید ملک در آلمان، نه ویزایی به شما داده می‌شود و نه اجازه مهاجرت کردن به این کشور را خواهید داشت. با خرید خانه در این کشور، صرفا یک سرمایه‌گذاری سودآور انجام داده‌اید. هزینه خرید خانه در آلمان از حدود 340 هزار یورو شروع می‌شود، البته این مبلغ با صرف نظر از هزینه‌های نقل و انتقالات، مالیات‌ها و ثبت اسناد گفته شده است.

استرالیا

مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری در کشور استرالیا نیز معنایی ندارد و تنها بایستی به چشم یک سرمایه‌گذاری سودآور به آن نگاه کنید. قیمت خرید خانه در استرالیا از حدود 75 هزار دلار استرالیا شروع می‌شود. این رقم با صرف نظر از هزینه‌های جانبی نقل و انتقالات، پرداخت مالیات و تاییدیه سازمان FRIB گفته شده است.

کانادا

اگر فکر مهاجرت به کشور کانادا از طریق سرمایه‌گذاری را دارید، بهتر است آن را فراموش کنید! لازم است به این نکته اشاره کنیم که خرید خانه در این کشور هم تاثیری روی مهاجرت شما نخواهد داشت و امتیاز خاصی از آن دریافت نمی‌کنید. قیمت خانه در کانادا از حدود 250 هزار دلار کانادا شروع می‌شود که این هزینه بدون احتساب هزینه‌های جانبی نظیر نقل و انتقالات، مالیات و… گفته شده است.

درخواست مشاوره تخصصـــی مهاجرت

با تجربه ما، بهترین راه حل را برای مهاجرت برگزینید.

درخواست تماس

در پایان

هر هدفی که از خرید ملک در خارج از کشور دارید، بهتر است پیش از هر اقدامی، در مورد قوانین کشورهای مختلف آگاهی کسب کنید. تمامی کشورها با خرید ملک به شما ویزا و اقامت نمی‌دهند، در بعضی از آن‌ها حتی اجازه اجاره دادن ملک خود را ندارید و حتی در بعضی دیگر شرط حضور شما در کشور نیز الزامی است. هلدینگ VIP GROUP با 17 سال تجربه درخشان و پیوسته در زمینه اخذ ویزا از طریق خرید ملک، دریافت اقامت از طریق سرمایه گذاری، رفع ریجکتی ویزا و همچنین کلیه امور مهاجرتی، آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است. چنانچه قصد دریافت اقامت از طریق خرید ملک را دارید، می‌توانید با مشاورین ما در موسسه تماس گرفته و به صورت کاملا رایگان مشاوره دریافت نمایید.

سوالات متداول کاربران

کشورهای زیادی هستند که با خرید ملک در آن‌ها، به شما ویزا، اقامت و حتی شهروندی داده می‌شود اما مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از: یونان، اسپانیا، ترکیه و قبرس.

کشورهایی که از طریق خرید ملک به شما اقامت نمی‌دهند زیاد هستند اما با این حال مهم‌ترین آن‌ها آلمان، استرالیا، فرانسه و کانادا هستند.

خرید ملک در یونان و اسپانیا، به نسبت خرید ملک در ترکیه بسیار آسان‌تر بوده و با خرید ملک در این دو کشور، موفق به دریافت گلدن ویزا خواهید شد.