ثبت شرکت خارجی راهی عالی برای توسعه کسب و کار

نحوه ثبت شرکت خارجی

 

شرکت‌های خارجی همواره به دنبال راهی برای رونق بخشیدن به کسب و کار خود و ایجاد شعب جدید در کشورهای مختلف دنیا هستند. ثبت شرکت در دیگر کشورها روش‌های متنوعی دارد که شما می‌توانید با توجه به نوع کسب و کار خود بهترین روش را انتخاب نمایید. همچنین شما با ثبت شرکت می‌توانید اقامت کشور مقصد را دریافت کنید.

درخواست مشاوره تخصصـــی مهاجرت

با تجربه ما، بهترین راه حل را برای مهاجرت برگزینید.

درخواست مشاوره

ثبت شرکت اسپانیا

یکی از بهترین روش‌های سرمایه‌گذاری در اسپانیا، ثبت شرکت اقتصادی و تجاری در این کشور است.

اطلاعات بیشتر

ثبت شرکت یونان

کشور یونان در زمینه سرمایه‌گذاری پیشرفت زیادی داشته است، در طی سال‌های اخیر مورد استقبال مهاجران قرار گرفته است.

اطلاعات بیشتر

ثبت شرکت فرانسه

در سال‌های اخیر، ثبت شرکت در فرانسه بسیار متداول بوده و افراد زیادی به دنبال اخذ اقامت این کشور از این طریق هستند.

اطلاعات بیشتر

ثبت شرکت امارات

ایرانیانی که اقامت دبی را از طریق ثبت شرکت دریافت می‌کنند اجازه کار، اجازه زندگی در کشور امارات را دریافت می‌کنند.

اطلاعات بیشتر

ثبت شرکت ارمنستان

اگر علاقه‌مند هستید که در ارمنستان سرمایه گذاری کنید، باید با مراحل ثبت شرکت در  این کشور آشنایی کافی داشته باشید.

اطلاعات بیشتر

ثبت شرکت انگلیس

ثبت شرکت در انگلستان یکی از بهترین روش‌های سرمایه‌گذاری و همچنین اخذ اقامت این کشور است. 

اطلاعات بیشتر

ثبت شرکت ترکیه

یکی از محبوب‌ترین و کم هزینه‌ترین روش‌های سرمایه‌گذاری در ترکیه، ثبت شرکت در این کشور است.

اطلاعات بیشتر

ثبت شرکت چین

خدمات ویژه ثبت vip در کشور چین و در شهرهای شانگهای، گوانجو، ایوو صورت می گیرد که ثبت شرکت شامل آن می‌شود.

اطلاعات بیشتر

ثبت شرکت عمان

با ثبت شرکت در عمان می‌تواید از مزایای LC های دولتی بهره مند شده و واردات و صادرات انجام دهید.

اطلاعات بیشتر

اقامت از طریق ثبت شرکت

دریافت اقامت کشور های اروپایی با

Vip Group Visa

یکی از راه‌های اخذ اقامت در کشورهای اروپایی، ثبت شرکت در آن‌ها است. تمامی کشورهای اروپایی از طریق ثبت شرکت به شما اقامت نمی‌دهند و تنها برخی از آن‌ها برای انجام این کار مناسب هستند. ثبت شرکت به تنهایی موجب دریافت اقامت دائم کشورهای اروپایی نمی‌شود و لازم است که شما فعالیت‌های دیگر نیز انجام دهید تا از طریق آن بتوانید اقامت خود را به دست آورید.

انتخاب کشور مقصد یکی از نکات حائز اهمیتی است که باید حتما به آن توجه کنید. کشوری که می‌خواهید در آن شرکت خود را ثبت نمایید بایستی دارای بستری مناسب بوده تا ریسک سرمایه‌گذاری شما را به حداقل برساند. در ادامه مطلب ثبت شرکت در اروپا را به طور کامل مورد بررسی قرار دادیم و کلیه مدارک مورد نیاز و مراحل آن را برایتان بازگو کردیم. از بهترین کشور هایی که ایرانیان مقصد خود برای اقامت انتخاب میکنند، دبی است. با ثبت شرکت در دبی می‌توانید اقامت آن را دریافت کرده و در کنار زندگی در این کشور بیزینس خود را راه اندازی کنید.

درخواست مشاوره تخصصـــی مهاجرت

با تجربه ما، بهترین راه حل را برای مهاجرت برگزینید.

درخواست مشاوره

مهاجرت به اسپانیا با خرید ملک

دریافت اقامت اروپا با ثبت شرکت

همانطور که در ابتدا به آن اشاره کردیم، یکی از روش‌های محبوب برای اخذ اقامت از کشورهای اروپایی، ثبت شرکت در آن‌ها است. در صورتی که قصد دریافت اقامت اروپا را دارید، می‌توانید در یکی از کشورهای عضو حوزه شینگن شرکت خود را ثبت کرده و با این روش، برای خود و تمامی اعضای خانواده‌تان، اقامت این کشورها را دریافت کنید. اگر قصد دارید اقامت کشور های حوزه شینگن را اخذ کنید پیشنهاد ما ثبت شرکت در یونان است. این کشور گزینه مناسب و بسیار عالی برای ثبت شرکت و اخذ اقامت در کشور های اروپایی است.

شایان ذکر است که هر کشور قوانین مخصوص به خود را برای ثبت شرکت و اعطا نمودن اقامت دارد و لازم است قبل از آن که اقدامی کنید در مورد شرایط آن کشور اطلاعات کافی کسب نمایید. بعضی از کشورهای اروپایی برای ثبت شرکت شرایط پیچیده‌ای دارند و در مقابل برخی دیگر از آن‌ها نیز قوانین سخت‌گیرانه‌ای برای انجام این کار اعمال نمی‌کنند، اما با این حال توصیه می‌شود که پیش از هر اقدامی، در ابتدا با یک وکیل مهاجرتی مشورت کرده و در این زمینه از آن مشاوره دریافت کنید.

قوانین متفاوتی در کشورهای اروپایی وجود دارد که می‌تواند در زمینه تاسیس شرکت موثر واقع شود، اما در حالت کلی یک قانون یکسان در اغلب این کشورها تعیین شده است که با یکدیگر یک وجه اشتراکی دارند و همین موضوع باعث می‌شود تا اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت یکی از محبوب‌ترین روش‌ها در میان مهاجران باشد.

برای آن که در اتحادیه اروپا شرکتی را ثبت یا شغلی را راه‌اندازی کنید، به دریافت مجوز کار و هر نوع مجوز دیگری نیاز ندارید. در این روش می‌توانید با داشتن ویزاهای مختلف، نسبت به ثبت شرکت خود در کشور مقصد اقدام نمایید که این یک مزیت عالی برایتان به حساب می‌آید. شما می‌توانید با دریافت ویزا و اقامت موقت، شرکت خود را در کشور مقصد ثبت کرده و در صورتی که شرکت شما فاکتور های تعیین شده کشور مقصد را داشته باشد، می‌توانید نسبت به دریافت اقامت دائم خود در اروپا اقدام کنید.

سوالی دارید؟ با ما تمــــــاس بگیریـــــد.

همیشه آماده مشاوره و راهنمایی شما هستیم.

اقامت از طریق ثبت شرکت موجب دریافت اقامت دائم می‌شود؟

در همان ابتدا کار که شرکت خود را ثبت می‌کنید، نمی‌توانید اقامت دائم دریافت کنید. شما بایستی در ابتدا اقامت موقت گرفته و بعد از گذشت حدودا 5 سال در صورتی که شرکت ثبت شده شما عملکرد خوبی داشته باشد، سود ده باشد، مالیات به موقع پرداخت شده باشد، می‌توانید نسبت به اخذ اقامت دائم کشور مقصد اقدام نمایید. از سویی دیگر چنانچه شرکت شما صوری باشد، پس از گذشت مدت زمانی غیر فعال شده و دچار مشکلات قانونی فراوانی می‌شود. از این رو بهتر است که تمامی موارد را طبق قانون پیش ببرید که بعد از گذشت 5 سال بتوانید اقامت دائم خود را دریافت کنید.

چرا اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت یکی از آسان‌ترین روش‌ها است؟

همانطور که پیش‌تر به آن اشاره نمودیم، اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت یکی از ساده‌ترین روش‌های مهاجرت به اروپا است. دلایل متعددی برای این گفته وجود دارد که در ادامه آن‌ها را شرح دادیم:

مزایای دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت

مراحل ثبت شرکت در اروپا

برای دریافت اقامت با ثبت شرکت در کشورهای اروپایی، لازم است که یک سری مراحل را طی کنید که عبارتند از:

 1. درخواست ثبت شرکت

  تکمیل کردن فرم‌های مربوط به درخواست ثبت شرکت و انتخاب یک نام برای آن به کمک مشاوران.
 2. ارائه طرح

  ارائه طرح تجاری خود به کشور مقصد.
 3. تهیه سند

  تهیه و تنظیم سندهایی که به ثبت شرکت مربوط هستند.
 4. تایید اسناد

  تایید شدن اسنادی که به ثبت شرکت مربوط هستند، توسط دولت کشور مقصد.
 5. افتتاح حساب

  افتتاح حساب بانکی برای شرکت در کشور مقصد.
 6. ثبت نام در اداره مالیات

  ثبت نام در اداره مالیات کشور مقصد با توجه به مقررات و ضوابط.
 7. دریافت مجوز

  دریافت مجوزهای لازم برای آغاز کسب و کار در کشور مقصد.

سوالی دارید؟ با ما تمــــــاس بگیریـــــد.

همیشه آماده مشاوره و راهنمایی شما هستیم.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در اروپا

به طور معمول برای ثبت شرکت در هر کشوری، نیاز به ارائه مدارک و اسناد مخصوص به خود آن کشور را دارید. به همین جهت لازم است قبل از هر اقدامی، ابتدا قوانین حاکم در کشور مقصد را به خوبی مورد بررسی قرار دهید. برخی از مدارک کلی و متداول برای ثبت شرکت در کشورهای اروپایی عبارتند از:

دریافت ویزای همراه از طریق ثبت شرکت در اروپا

به نوعی از ویزا که به اعضای خانواده تعلق می‌گیرد و می‌توانید آن‌ها را همراه خود به کشورهای اروپایی ببرید، ویزای همراه گفته می‌شود. در سال‌های اخیر اکثر کشورهای اروپایی چنین شرایطی را برای مهاجران مهیا کرده‌اند.

یکی از مزیت‌های اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در کشورهای اروپایی، آن است که شما می‌توانید همراه خود، اعضای خانواده را نیز برده و همراه با یکدیگر در کشور مقصد بدون هیچ محدودیت قانونی‌ای زندگی کنید. از این رو یکی از محبوب‌ترین روش‌های مهاجرت به کشورهای اروپایی، ثبت شرکت در این کشورها است. در این روش شما علاوه بر پیشرفت در موقعیت شغلی، می‌توانید در کنار خانواده خود نیز وقت گذرانده و آینده‌ای درخشان برای آن‌ها رقم بزنید.

درخواست مشاوره تخصصـــی مهاجرت

با تجربه ما، بهترین راه حل را برای مهاجرت برگزینید.

درخواست تماس

در پایان

یکی از روش‌های اخذ اقامت از کشورهای اروپایی، مهاجرت با ثبت شرکت است. در این روش شما می‌توانید اعضای خانواده درجه یک خود را نیز همراه خود به این کشورها برده و با یکدیگر در آن‌ جا سکونت کنید. به طور معمول ثبت شرکت در تمامی کشورها قوانین و مراحل مخصوص به خود را دارد که بایستی از آن‌ها آگاهی داشته باشید. به همین جهت هلدینگ VIP GROUP با بیش از 30 نیرو متخصص در زمینه امور مهاجرتی، آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان بوده و می‌تواند در تمامی مراحل ثبت شرکت شما را همراهی کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از قوانین کشورهای اروپایی برای ثبت شرکت، می‌توانید با مشاورین ما تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید.

سوالات متداول کاربران

داشتن وضعیت مالی مناسب و تمکن مالی بالا برای ثبت شرکت در خارج از کشور الزامی است. از سویی دیگر برای ثبت شرکت بایستی در دفتر امنیت عمومی، اداره امور خارجه و دفتر امور مالیاتی کشور مقصد ثبت نام فرمایید.

در جواب این سوال بایستی گفت خیر، شما با ثبت شرکت فقط برای خانواده درجه یک خود یعنی همسر و فرزندان زیر سن قانونی می‌توانید اقامت بگیرید.

با توجه به کشور مقصد، مدت زمان ثبت شرکت متفاوت بوده و می‌تواند بین 1 هفته الی 4 ماه زمان ببرد. در صورتی که مدارک مورد نیاز شما کامل باشد، این پروسه زودتر انجام خواهد شد.