اقامت کشور پرتغال با روش تمکن مالی

خود حمایتی پرتغال
اقامت خود حمایتی پرتغال

بازبینی شده توسط وکیل مهاجرتی

شما برای اخذ این گواهی در فرآیند روش‌های اقامت، باید با ارائه مدارک مورد نیاز و اسناد کافی، توانایی مالی خود را به اثبات برسانید تا در نهایت این گواهی برای شما صادر گردد.

اشخاصی که در خصوص انواع روش‌های اخذ اقامت پرتغال اطلاعات کافی دارند، قطعا در مورد تمکن مالی نیز اطلاعات جزئی خواهند داشت. تمکن مالی با نام دیگر خودحمایتی نیز شناخته شده است. وکلای مهاجرتی مجرب هلدینگ VIP GROUP شما را در تمامی پروسه اخذ اقامت تمکن مالی پرتغال همراهی خواهد کرد.

رفع ریجکتی ویزای شینگن
اقامت سرمایه گذاری یونان

درخواست مشاوره تخصصـــی 

درخواست مشاوره

بک گراند فرم درخواست

درخواست مشاوره تخصصـــی 

درخواست مشاوره

شرایط دریافت اقامت تمکن مالی پرتغال

ممکن است این سوال برای شما پیش آید که اقامت خودحمایتی پرتغال برای چه کسانی قابل دریافت است؟ افرادی که می‌توانند این نوع اقامت را دریافت کنند به شرح زیر هستند:

به طور کلی می‌توان بیان نمود که ویزای خود حمایتی پرتغال برای افرادی که به غیر از شغل خود، درآمد دیگری در ایران دارند و می‌خواهند اقامت کشوری دیگر را هم داشته باشند، مناسب خواهد بود. با دریافت اقامت تمکن مالی پرتغال می‌توانید از مزایای فراوانی بهره‌مند شوید. این مزایا شامل کیفیت زندگی بالا، شرایط آسان خرید ملک و خانه، هزینه‌های قابل قبول اجاره ملک، کیفیت خدمات درمانی بالا و… می‌شود.

درآمد مورد نیاز برای دریافت ویزا تمکن مالی پرتغال

درآمد غیروابسته بدین معناست که برای درآمد داشتن، نیازی به این که مشغول به کار باشید، نباشد. امکان دارد این سوال برای شما پیش آید که میزان درآمد مورد نیاز برای دریافت اقامت پرتغال از طریق تمکن مالی چقدر باشد. شایان ذکر است که حداقل درآمد سالانه برای آن که صلاحیت دریافت ویزا پرتغال را از راه تمکن مالی داشته باشید، 8460 یورو است. شما بایستی مدارکی دال بر اثبات دریافت این مبلغ ارائه دهید. با اخذ ویزای خود حمایتی پرتغال، یک مسیر سریع کم هزینه و سریع به جهت دریافت اقامت این کشور برای شما و اعضا خانواده‌تان باز می‌شود. برای دریافت اقامت پرتغال این امکان وجود دارد که همسر و فرزندان خود را نیز به این پرونده اضافه نمایید. به ازای هر شخصی که به پرونده اضافه می‌شود، موظف هستید مبلغی را روی درآمد خود بگذارید. اما با این حال اقامت تمکن مالی پرتغال هزینه بسیار کمتری به نسبت دیگر روش‌های مهاجرتی دارد. ویزا این نوع اقامت هیچگونه محدودیت سنی نداشته و افراد با هر سنی برای دریافت آن می‌توانند اقدامات لازم را انجام دهند. شما با داشتن اقامت پرتغال می‌توانید به تمامی کشورهای عضو حوزه شینگن بدون ویزا سفر نمایید.

سوالی دارید؟ با ما تمــــــاس بگیریـــــد.

همیشه آماده مشاوره و راهنمایی شما هستیم.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای خود حمایتی پرتغال

برای دریافت ویزای خود حمایتی پرتغال، شما نیاز به ارائه مدارک ترجمه شده دارید که عبارتند از:

هلدینگ VIP GROUP با داشتن وکلای مجرب و کاربلد، شما را در تمامی مسیر مربوط به دریافت ویزا و کارت اقامت تمکن مالی پرتغالی همراهی خواهد کرد. چنانچه در خصوص اخذ اقامت پرتغال از طریق این روش سوالی دارید، می‌توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید.

اقامت خود حمایتی پرتغال
ویزای خود حمایتی پرتغال

مزایا دریافت اقامت تمکن مالی پرتغال

برای اخذ تمکن مالی پرتغال چه شرایطی مورد نیاز است؟

برای اخذ تمکن مالی پرتغال تنها شرطی که ضروری است، ارائه سند بوده که نشان دهد شما از عهده تامین هزینه‌های زندگی در این کشور برخواهید آمد. پس از اثبات این مورد شما می‌توانید دیگر مراحل را پشت سر گذاشته و اقامت تمکن مالی پرتغال را دریافت نمایید. شما برای اخذ اقامت پرتغال از این روش به درآمد بازنشستگی، درآمد به دست آمده از اجاره املاک، درآمد حاصل از سود سهام در شرکت‌های سهامی خاص و همچنین درآمد سپرده‌های بانکی در ایران نیاز خواهید داشت. به بیانی دیگر شما برای دریافت شهروندی اروپا از طریق تمکن مالی پرتغال، به داشتن مدرک زبان نیازی ندارید. از سویی دیگر تحصیلات دانشگاهی نیز برای دریافت این نوع اقامت اهمیت چندانی نداشته و به سابقه کاری هم احتیاجی نخواهید داشت. ویزای تمکن مالی پرتغال، یکی از ویزاهای پرطرفدار و مقرون به صرفه است و به شما این اجازه را می‌دهد که پاسپورت پرتغال و اقامت این کشور را اخذ نمایید. همانطور که پیش‌تر به آن اشاره کردیم، اصلی‌ترین شرط دریافت اقامت خود حمایتی پرتغال، داشتن یک منبع درآمد مناسب است که به طور مستمر و منظم ماهانه به حساب شما واریز شود.

درخواست مشاوره تخصصـــی مهاجرت

با تجربه ما، بهترین راه حل را برای مهاجرت برگزینید.

درخواست تماس

در پایان

یک راه بسیار مناسب و مقرون به صرفه برای متقاضیانی که قصد رفت و آمد آسان و بی‌دردسر به کشورهای عضو اتحادیه اروپا را دارند، دریافت اقامت خود حمایتی پرتغال است. شما با دریافت اقامت این کشور از طریق این روش، از مزایای فراوانی بهره‌مند خواهید شد.

هلدینگ VIP GROUP با 17 سال تجربه کاری مستمر و بیش از 30 نیرو متخصص و آموزش‌دیده در حوزه مهاجرتی، آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است. چنانچه قصد دریافت تمکن مالی پرتغال را دارید، می‌توانید فرم درخواست قرار گرفته در سایت را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و به شما مشاوره رایگان دهند.

سوالات متداول کاربران

بله، از طریق تمکن مالی شما می‌توانید اقامت دائم کشور پرتغال را دریافت نمایید.

ویزای نوع D7 به شما این امکان را می‌دهد که اجازه اقامت دو ساله پرتغال را دریافت نمایید و پس از آن برای مدت 5 سال نیز تمدید خواهد شد.

درآمد لازم به جهت دریافت اقامت تمکن مالی پرتغال برای متقاضی اصلی بزرگسال 8000 یورو، همسر وی 4000 یورو و هر یک از فرزندان 2500 یورو است.