اخذ اقامت تمکن مالی یونان

اقامت یونان از طریق تمکن مالی به طور قطع سریع ترین، راحت ترین و پرطرفدارترین اقامت یک کشور اروپایی برای ما ایرانیان است و رتبه ۱ انتخاب برای افرادی است که در ایران مشغله های کاری زیادی دارند و قصد رفت و امد به تمام اروپا  بدون دردسر و ویزا را دارند همچنین افرادی که قصد دارند آینده فرزندانشان را بسازند، ممکن است بخواهند فرزندانشان را در مدارس و دانشگاه های انگلیسی زبان یونان ثبت نام کنند.

درخواست مشاوره تخصصـــی مهاجرت

با تجربه ما، بهترین راه حل را برای مهاجرت برگزینید.

درخواست مشاوره

اقامت تمکن مالی یونان

دریافت اقامت کشور های اروپایی با

Vip Group Visa

یکی از انواع روش‌های مهاجرت به یونان، دریافت ویزای تمکن مالی یونان و اخذ اقامت این کشور است. شما با اخذ اقامت یونان از طریق تمکن مالی، می‌توانید آینده درخشانی برای خود و تمامی اعضا خانواده خود رقم بزنید. برای دریافت اقامت کشوری، ابتدا لازم است که اطلاعات کافی از شرایط و قوانین آن کشور داشته باشید. در ادامه به بررسی دقیق فرآیند دریافت ویزا تمکن مالی کشور یونان خواهیم پرداخت.

سوالی دارید؟ با ما تمــــــاس بگیریـــــد.

همیشه آماده مشاوره و راهنمایی شما هستیم.

مزایای اقامت یونان (بدون سرمایه گذاری)

مهم ترین دلایل و مزایای  اقامت یونان به شرح زیرمی باشد.

۱- نیازی به هیچ گونه سرمایه گذاری در اروپا نمی باشد.

۲- شرط حضور ندارد: یونان تنها کشور اروپایی است که اجازه می دهد بدون حضور در این کشور، اقامت اروپا را به دست اورید و تنها لازم است ۲ سفر در سال (به مدت حداقل ۷ روز) در این کشور بمانید.

۳- امکان تحصیل رایگان در مدارس و دانشگاه ها برای فرزندان وجود دارد.

۴- شرایط تمدید اقامت یونان بسیار آسان است و نیازی به داشتن وکیل نیست.

۵- در زمان بسیار کوتاهی اقامت همه اعضاء خانواده را به دست می آورید.

۶- در صورت نیاز به زندگی در کشور یونان، می توانید مغازه، سرقفلی و ثبت شرکت را به نام متقاضی انجام دهید و درآمد کسب کنید.

از دیگر مزایای اقامت یونان می توان به :

گرفتن اقامت یونان از باقی کشورهای اروپایی آسان تر است، یکی از مزیت های دریافت کارت اقامت یونان این است که از همان ابتدا یک کارت اقامت ۲ ساله به هریک از اعضاء خانواده داده می شود که با آن می توانند به صورت مستقیم به تمامی کشورهای اتحادیه اروپا سفر کنند و حتی زندگی کنند و این اقامت به شرط نداشتن تخلف اجتماعی در مدت اقامت اقامت در اروپا و همچنین نامه تمکن مالی در زمان تمدید به آسانی تمدید می گردد.

کارشناسان ما در VipGroup ، در تمامی مراحل در ایران و یونان، تمامی مشاوره های لازم را انجام داده و در کنار شما خواهند بود. از طریق تماس با VipGroup با شماره های ۰۲۱۲۸۱۱۱۶۶۶ و ۰۹۱۲۸۷۱۰۵۸۳ سوالات احتمالی خود را مطرح و برای دریافت اقامت یونان از طریق تمکن مالی اقدام نمائید.

شرایط لازم برای اقامت یونان  (بدون سرمایه گذاری)

۱- در ابتدا لازم است حداقل۲ سند ملکی داشته باشید.

۲- باید نشان دهید که در ایران درآمد ثابت دارید، به این معنی که از روش هایی که مورد قبول است (اجاره گرفتن از ملک، سود از سپرده بانکی، درامد های ثابت شغلی ، سود سهام و یا…) ثابت کنید که در ایران درآمد ثابت دارید.

۳- نداشتن سوء پیشینه و بیماری واگیردار

۴- تمکن بانکی در ایران ( به مدت دو هفته حداقل)

۵- فرزندان تا سن ۱۸ سال شامل دریافت اقامت همراه با خانواده می شوند و فرزندان بزرگتر در پرونده جداگانه و به صورت همزمان می توانند درخواست اقامت با خانواده دهند.

مدت زمان اعتبار کارت اقامت یونان

کارت اقامت کشور یونان به ترتیب به صورت ۲ ساله  و ۲ ساله و ۲ ساله تمدید می گردد و پس از آن در سال هفتم می توان برای پاسپورت کشور یونان که هفتمین پاسپورت قدرتمند دنیا را داراست دریافت نمود.

مواردی که در بالا عنوان شده است، مهم ترین مسائل برای دریافت کارت اقامت یونان از طریق تمکن مالی می باشد.

مدارک مورد نیاز دیگر: مدارک شغلی، مدارک شناسایی و اسناد ازدواج می باشند.

اقامت یونان از طریق خرید ملک

طبق قوانین اروپا، به شهروندان کشورهایی که عضو اتحادیه اروپا نیستند، اجازه داده می شود تا با خرید ملک در یونان به ارزش حداقل ۲۵۰/۰۰۰ یورو اقامت یونان  به صورت دائم را برای تمام اعضاء خانواده به صورت همزمان دریافت کنند. از مزیت های اقامت یونان از طریق خرید ملک می توان به دریافت کارت اقامت برای پدر و مادر خانواده متقاضی به صورت همزمان اشاره کرد که بسیار مهم است. به این معنی که با خرید ملک در یونان، تقریبا ۸ نفر می توانند اقامت دائم اروپا را دریافت کنند.

مدارک لازم برای خرید ملک

تمام مدارک می بایست ترجمه رسمی به زبان انگلیسی شوند.

سوالی دارید؟ با ما تمــــــاس بگیریـــــد.

همیشه آماده مشاوره و راهنمایی شما هستیم.

مزایای خرید ملک در یونان

۱- کارت اقامت دائم برای تمام اعضاء خانواده (حتی فرزندان بالاتر از ۱۸ سال)
۲- دریافت کارت اقامت یونان برای پدر و مادر متقاضی
۳- بدون شرط حضور در کشور یونان (تا زمان درخواست پاسپورت)
۴- سفر آزادانه و مستقیم به تمام کشورهای اروپایی (بدون ویزا و مستقیم از ایران) برای اعضاء خانواده
۵- ارزان ترین و مناسب ترین برنامه سرمایه گذاری در اروپا فقط با ۲۵۰/۰۰۰ یورو
۶- امکان زندگی در دیگر کشورهای اروپایی (از ابتدا)

جاذبه های گردشگری یونان

خانه تعداد بسیاری از مهم ترین مکان های تاریخی دنیا, همراه با ۶٫۰۰۰ جزیره, یونان برای زیبایی طبیعی خود و فرهنگ شگفت انگیز خود شناخته می شود. مکان ها باستانی بسیار, صخره هایی که به آب های درخشان فیروزه ای می رسند, ساحل های شنی و سنگریزه ای, و آب و هوای خوش مدیترانه ای یونان را به یکی از بهترین مقاصد توریستی در اروپا تبدیل کرده است.
علاوه بر آتن, پایتخت این کشور جاذبه های دیدنی در جزیره اصلی یونان شامل Delphi و صومعه های شهر Meteora می شوند.اما بیشتر مردم برای سفر به جزیره های یونان مثل Corfu , Crete و Santorini, Mykonos, Zakynthos و به این کشور می روند. ما برای شما به چندی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری یونان اشاره می کنیم.

دریافت اقامت یونان از روش ثبت شرکت

طبق قوانین مهاجرتی کشور یونان، کلیه ی اشخاص غیر اروپائی می توانند از طریق ثبت شرکت برای چند خانواده یعنی مدیر عامل و سهامداران اقامت این کشور ( اقامت یونان ) را دریافت کنند.

۱- با این شیوه به مدرک زبان انگلیسی یا یونانی برای متقاضیان اقامت یونان نیازی نیست.
۲- محدودیت سنی برای متقاضی اقامت اروپا در این شیوه وجود ندارد.
۳- اگر از این طریق اقدام کنید امکان رفت و آمد آزادانه و زندگی در تمام کشورهای حوزه شینگن فراهم می باشد.
۴- با این شیوه دریافت ویزای نقاط مختلف جهان از جمله امریکا و کانادا و انگلستان بسیار راحت است.
۵- با اقامت از این طریق از مزایای مالیاتی در یونان بهره مند شوید.
۶- مالکیت صد در صدی شرکت برای متقاضیان اقامت یونان در این شیوه وجود دارد.
۷- با این شیوه موسسه ی ما به شما کمک می کند تا حساب بانکی در اروپا افتتاح کنید.
۸- از این طریق اگر اقدام کنید می توانید از مارک تجاری (برند) اروپائی استفاده کنید.
۹- استفاده از قوانین تجاری و گمرکی آزاد در داخل اتحادیه اروپا با داشتن اقامت یونان از یان شیوه فراهم می شود.
۱۰- شرکت ما به شما کمک می کند با این شیوه، شرایط درخواست پاسپورت و دریافت حقوق شهروندی این کشور پس از اخذ اخذ اقامت دائم اروپا دریافت کنید.
متقاضی می تواند پس از ۵ سال از زمان اخذ اقامت یونان ، درخواست اقامت دائم کند که مجموعه ی ما مفتخر است در این زمینه به سرعت اقامت مجدد را برای شما فراهم می کند.

برای اطلاع از جزئیات روند اخذ اقامت یونان با تلفن های مشاوره موسسه ی ما تماس حاصل نمایید.

درخواست مشاوره تخصصـــی مهاجرت

با تجربه ما، بهترین راه حل را برای مهاجرت برگزینید.

درخواست تماس

در پایان

یونان کشوری مهاجرپذیر است و سالانه تعداد زیادی از افراد از طریق روش‌های متنوعی، اقدام به مهاجرت به یونان از طریق تمکن مالی می‌کنند. شما با اخذ اقامت خود حمایتی یونان از مزایای بالایی برخوردار شده و همانند بومیان این کشور می‌توانید از حقوق شهروندی بهره‌مند شوید.

هلدینگ VIP GROUP با 17 سال تجربه مستمر و درخشان در امور مهاجرتی، اخذ ویزا و اقامت کشورهای خارجی، آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است. چنانچه قصد اخذ اقامت یونان با تمکن مالی را دارید، می‌توانید با کارشناسان با تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید.

سوالات متداول کاربران

روش‌های مختلفی برای مهاجرت به یونان وجود دارد که هرکدام شرایط و مزایای مختص به خود را دارند. دانستن روش‌های مختلف مهاجرت به یونان می‌تواند در به دست آوردن اطلاعات برای افرادی که قصد اخذ تابعیت یونان می‌تواند مفید باشد.

در صورتی که میزان مبلغ بیشتری در حساب بانکی خود داشته باشید، شانس شما برای اخذ اقامت تمکن مالی یونان افزایش پیدا می‌کند.

اجازه راه اندازی هرگونه شغل اعم از مغازه، فروشگاه، شرکت و راه اندازی هر گونه بیزینس خدماتی امکان پذیر است. فقط اجازه استخدام در ادارات دولتی یونان و اتحادیه اروپا را در ابتدای اقامت ندارید.

خیر، برای مهاجرت به یونان از طریق تمکن مالی، نیازی به ارائه مدرک زبان یونانی نخواهید داشت.