چرا اقامت کشور انگلیس با ثبت شرکت بگیریم؟

ثبت شرکت در انگلستان
ثبت شرکت در انگلیس

اگر به دنبال این هستید که کسب و کار خود را گسترش دهید، ثبت شرکت در انگلستان یکی از بهترین روش‌های سرمایه‌گذاری و همچنین اخذ اقامت این کشور است. شما با به ثبت رساندن یک شرکت در انگلیس، می‌توانید در مدت زمان کوتاهی اقامت خود را دریافت نمایید.

بریتانیا دارای یک اقتصاد بزرگ و فرصت‌های کاری فراوانی را برای مهاجران فراهم نموده است، به همین جهت تجار زیادی به دنبال ثبت شرکت خود در این کشور هستند. اما پیش از هر اقدامی شما بایستی اطلاعات کافی در خصوص ثبت شرکت در انگلیس داشته باشید. در ادامه به بررسی تمامی نکات مربوط به آغاز کسب و کار و ثبت شرکت انگلستان خواهیم پرداخت.

اقامت سرمایه گذاری یونان

درخواست مشاوره تخصصـــی 

درخواست مشاوره

بک گراند فرم درخواست

درخواست مشاوره تخصصـــی 

درخواست مشاوره

اقامت انگلیس با ثبت شرکت چه شرایطی لازم دارد؟

برای اخذ اقامت انگلیس از طریق ثبت شرکت، نیاز نیست که حتما شهروند یا مقیم انگلستان باشید. حتی سفر به این کشور هم برای ثبت شرکت الزامی نیست. از سویی دیگر داشتن محل فیزیکی برای شرکت اهمیتی ندارد. تاسیس شرکت در انگلیس در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی ارزان‌تر است. زمانی که تمامی موارد مورد نیاز برای آغاز کار ثبت شرکت فراهم شود، می‌توانید شرکت خود را در انگلیس به ثبت برسانید. این امکان وجود دارد که شما به صورت آنلاین ثبت نام کنید. البته با این زمینه که شرکت به صورت سهامی محدود است و از اساسنامه استاندار انجمن استفاده می‌کند. همچنین می‌توانید از یک نرم‌افزار شخص ثالث نیز برای ثبت شرکت انگلیس استفاده نمایید. بعد از ثبت نام، شما برای شرکت گواهی تاسیس دریافت می‌کنید که مشخص می‌کند شرکتتان به صورت قانونی تاسیس شده است و تاریخ تشکیل شرکت نیز به صورت شفاف ثبت می‌شود. پس از آن که در خانه شرکت‌ها، شرکت را ثبت کنید تنها در مدت 3 ماه از روز آغاز کسب و کار خود فرصت دارید برای مالیات شرکت ثبت‌نام نمایید.

در صورتی که به دنبال ثبت شرکت در انگلستان هستید، هلدینگ VIP GROUP می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر کافی است با شماره‌های قرار گرفته در سایت تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید.

مزایا ثبت شرکت در انگلیس

مزایای ثبت شرکت در انگلستان به شرح زیر است:

چگونه برای دریافت اقامت انگلیس با ثبت شرکت شروع کنیم؟

اگر قصد دارید اقامت انگلیس را از طریق ثبت شرکت در این کشور بگیرید، می‌توانید به وکلای مجرب موسسه ما وکالت دهید تا آن‌ها تمامی پروسه را به طور قانونی پیش ببرند. این نکته را فراموش نکنیدکه مهاجرت باید به صورت کاملا آگاهانه انجام بپذیرد. برای ارتباط با تیم کارشناسان هلدینگ VIP GROUP تنها کافی است با یکی از شماره‌های 02128111666 یا 09128710583 تماس حاصل نمایید و سوالات خود را در خصوص مهاجرت به انگلیس از طریق ثبت شرکت از کارشناسان ما بپرسید.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در انگلیس

مدارک لازم برای ثبت شرکت در انگلیس عبارتند از:

سوالی دارید؟ با ما تمــــــاس بگیریـــــد.

همیشه آماده مشاوره و راهنمایی شما هستیم.

روش‌های ثبت شرکت در انگلیس

هر شخصی با هر ملیتی که دارد می‌تواند در انگلیس کسب و کاری برای خود آغاز کند. شما برای ثبت شرکت در انگلستان نیازی به حضور فیزیکی در این کشور نخواهید داشت. تنها شرط این است که شرکت شما باید در آدرسی متعلق به کشور انگلیس ثبت شود که این امر به دلیل پاسخگویی و مطابقت اطلاعات مربوط به شرکت است، نه برای مشروعیت بخشیدن به مالکیت کسب و کار شما. شما می‌توانید به آسانی یک آدرس برای ثبت شرکت خود به دست آورید. آدرس مذکور می‌تواند برای یک ملک خریداری شده یا اجاره شده باشد. حتی این ملک می‌تواند برای یکی از دوستان، اعضا خانواده و… باشد که با ثبت شرکت شما در آن آدرس موافقت می‌کنند. اگر مکانی برای ثبت شرکت نداشتید، می‌توانید یک آدرس دفتر مجازی داشته باشید. شما می‌توانید به حالت‌های ذکر شده در زیر شرکت خود را ثبت کنید:

ثبت شرکت به عنوان یک شخص حقیقی

این روش یکی از ساده‌ترین حالت‌ها برای ثبت شرکت در انگلستان است و تنها یک فرد مستقل صاحب شرکت خواهد بود که مدیریت و کنترل تمامی موارد مربوط به شرکت برعهده دارد.

ثبت شرکت سهامی با مسئولیت محدود

شما می‌توانید کسب و کار خود را در انگلیس به عنوان یک شرکت سهامی با مسئولیت محدود آغاز کنید. در این روش اعضا و مدیران شرکت از یکدیگر مجزا هستند. شرکت سهامی محدود امور مالی مجزا از امور مالی شخصی دارد. مدیران و همچنین سهامداران در این شرکت مسئولیت محدود دارند و در برابر بدهی‌های شرکت نیازی به پرداخت شخصی ندارند.

مشارکت یا نهاد غیرشرکتی

در این حالت دو یا چند نفر با یکدیگر به توافق می‌رسند تا در سود و زیان شریک شوند و اقدام به ثبت شرکت کنند و هر یک از آن‌ها مسئول کوتاهی و قصور دیگری باشند.

شرکت نامحدود

این نوع شرکت چندان بین عموم رواج ندارد، زیرا به دلیل مسئولیت نامحدود سهامداران برای بدهی‌های موجود، امکان دارد که آن‌ها دارایی‌های شخصی خودشان را نیز از دست بدهند.

شرکت محدود

در شرکت محدود هر کدام از صاحبان به عنوان یک شخص حقوقی به حساب می‌آیند. دو نوع شرکت محدود وجود دارد: شرکت محدود عمومی (PLC) و شرکت محدود خصوصی (LTD)

شرکت‌های آفشور

این مدل شرکت‌ها یک گزینه مناسب برای کسب و کارهایی که فعال بوده و خارج از انگلستان هستند به حساب می‌آید.

قوانین ثبت شرکت در انگلیس

قوانین ثبت شرکت در انگلیس فرآیندی است که طی آن یک تجارت به عنوان یک شرکت محدود به ثبت می‌رسد. شرکت یک شخصیت حقوقی است که هویت آن مجزا از افرادی است که اداره آن را برعهده دارند. اغلب شرکت‌ها با مسئولیت محدود هستند که مسئولیت اعضا ان از طریق سهام یا ضمانت محدود می‌شود. یک کسب و کار تحت عنوان یک شرکت محدود نمی‌تواند عمل کند تا وقتی که طبق قانون در انگلیس ثبت نشود. ثبت شرکت شما در انگلیس به این معناست که مدیران موظف هستند سالانه اسناد مخصوصی مانند حساب‌های سالانه و اظهارنامه تایید را ارائه دهند. آن‌ها همچنین موظف‌اند هرگونه تغییر مانند استعفای مدیر یا انتصاب یک مدیر جدید را به خانه شرکت‌ها (Companies House) اطلاع دهند.

توصیه می‌شود پیش از هر تصمیم‌گیری برای ثبت شرکت در انگلستان، با وکیل مجرب و مشاور حرفه هلدینگ VIP GROUP مشورت نمایید.

سوالی دارید؟ با ما تمــــــاس بگیریـــــد.

همیشه آماده مشاوره و راهنمایی شما هستیم.

در پایان

ثبت شرکت در انگلیس مانند دیگر کشورها پروسه مشخصی دارد که بایستی آن‌ها را پشت سر بگذارید. قوانین مربوط به ثبت شرکت در انگلستان به نسبت دیگر کشورهای اروپایی آسان‌تر بوده و نیازی به حضور فیزیکی شما در خاک انگلیس نیست.

هلدینگ VIP GROUP با 17 سال تجربه کاری مستمر و بیش از 30 نیرو متخصص و باتجربه در امور مهاجرتی آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است. چنانچه قصد ثبت شرکت در انگلستان و اخذ اقامت این کشور را دارید، می‌توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید.