اقامت با ثبت شرکت در انگلیس

اگر به دنبال این هستید که کسب و کار خود را گسترش دهید، ثبت شرکت در انگلستان یکی از بهترین روش‌های سرمایه‌گذاری و همچنین اخذ اقامت این کشور است. شما با به ثبت رساندن یک شرکت در انگلیس، می‌توانید در مدت زمان کوتاهی اقامت خود را دریافت نمایید.

درخواست مشاوره تخصصـــی مهاجرت

با تجربه ما، بهترین راه حل را برای مهاجرت برگزینید.

درخواست مشاوره

ثبت شرکت در انگلیس

دریافت اقامت کشور های اروپایی با

Vip Group Visa

بریتانیا دارای یک اقتصاد بزرگ و فرصت‌های کاری فراوانی را برای مهاجران فراهم نموده است، به همین جهت تجار زیادی به دنبال ثبت شرکت خود در این کشور هستند. اما پیش از هر اقدامی شما بایستی اطلاعات کافی در خصوص ثبت شرکت در انگلیس داشته باشید. در ادامه به بررسی تمامی نکات مربوط به آغاز کسب و کار و ثبت شرکت انگلستان خواهیم پرداخت.

سوالی دارید؟ با ما تمــــــاس بگیریـــــد.

همیشه آماده مشاوره و راهنمایی شما هستیم.

شرایط ثبت شرکت در انگلیس

برای اخذ اقامت انگلیس از طریق ثبت شرکت، نیاز نیست که حتما شهروند یا مقیم انگلستان باشید. حتی سفر به این کشور هم برای ثبت شرکت الزامی نیست. از سویی دیگر داشتن محل فیزیکی برای شرکت اهمیتی ندارد. تاسیس شرکت در انگلیس در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی ارزان‌تر است. زمانی که تمامی موارد مورد نیاز برای آغاز کار ثبت شرکت فراهم شود، می‌توانید شرکت خود را در انگلیس به ثبت برسانید.

این امکان وجود دارد که شما به صورت آنلاین ثبت نام کنید. البته با این زمینه که شرکت به صورت سهامی محدود است و از اساسنامه استاندار انجمن استفاده می‌کند. همچنین می‌توانید از یک نرم‌افزار شخص ثالث نیز برای ثبت شرکت انگلیس استفاده نمایید.

بعد از ثبت نام، شما برای شرکت گواهی تاسیس دریافت می‌کنید که مشخص می‌کند شرکتتان به صورت قانونی تاسیس شده است و تاریخ تشکیل شرکت نیز به صورت شفاف ثبت می‌شود. پس از آن که در خانه شرکت‌ها، شرکت را ثبت کنید تنها در مدت 3 ماه از روز آغاز کسب و کار خود فرصت دارید برای مالیات شرکت ثبت‌نام نمایید.

در صورتی که به دنبال ثبت شرکت در انگلستان هستید، هلدینگ VIP GROUP می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر کافی است با شماره‌های قرار گرفته در سایت تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید.

مراحل ثبت شرکت در انگلیس

برای ثبت شرکت انگلیس و راه‌اندازی کسب و کار در آن‌جا، باید مراحلی را پشت سر بگذارید که به شرح زیر است:

قوانین ثبت شرکت در انگلیس

قوانین ثبت شرکت در انگلیس فرآیندی است که طی آن یک تجارت به عنوان یک شرکت محدود به ثبت می‌رسد. شرکت یک شخصیت حقوقی است که هویت آن مجزا از افرادی است که اداره آن را برعهده دارند. اغلب شرکت‌ها با مسئولیت محدود هستند که مسئولیت اعضا ان از طریق سهام یا ضمانت محدود می‌شود.

یک کسب و کار تحت عنوان یک شرکت محدود نمی‌تواند عمل کند تا وقتی که طبق قانون در انگلیس ثبت نشود. ثبت شرکت شما در انگلیس به این معناست که مدیران موظف هستند سالانه اسناد مخصوصی مانند حساب‌های سالانه و اظهارنامه تایید را ارائه دهند. آن‌ها همچنین موظف‌اند هرگونه تغییر مانند استعفای مدیر یا انتصاب یک مدیر جدید را به خانه شرکت‌ها (Companies House) اطلاع دهند.

توصیه می‌شود پیش از هر تصمیم‌گیری برای ثبت شرکت در انگلستان، با وکیل مجرب و مشاور حرفه هلدینگ VIP GROUP مشورت نمایید.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در انگلیس

مدارک لازم برای ثبت شرکت در انگلیس عبارتند از:

مزایا ثبت شرکت در انگلیس

مزایای ثبت شرکت در انگلستان به شرح زیر است:

روش‌های ثبت شرکت در انگلیس

هر شخصی با هر ملیتی که دارد می‌تواند در انگلیس کسب و کاری برای خود آغاز کند. شما برای ثبت شرکت در انگلستان نیازی به حضور فیزیکی در این کشور نخواهید داشت. تنها شرط این است که شرکت شما باید در آدرسی متعلق به کشور انگلیس ثبت شود که این امر به دلیل پاسخگویی و مطابقت اطلاعات مربوط به شرکت است، نه برای مشروعیت بخشیدن به مالکیت کسب و کار شما.

شما می‌توانید به آسانی یک آدرس برای ثبت شرکت خود به دست آورید. آدرس مذکور می‌تواند برای یک ملک خریداری شده یا اجاره شده باشد. حتی این ملک می‌تواند برای یکی از دوستان، اعضا خانواده و… باشد که با ثبت شرکت شما در آن آدرس موافقت می‌کنند. اگر مکانی برای ثبت شرکت نداشتید، می‌توانید یک آدرس دفتر مجازی داشته باشید. شما می‌توانید به حالت‌های ذکر شده در زیر شرکت خود را ثبت کنید:

ثبت شرکت به عنوان یک شخص حقیقی

این روش یکی از ساده‌ترین حالت‌ها برای ثبت شرکت در انگلستان است و تنها یک فرد مستقل صاحب شرکت خواهد بود که مدیریت و کنترل تمامی موارد مربوط به شرکت برعهده دارد.

ثبت شرکت سهامی با مسئولیت محدود

شما می‌توانید کسب و کار خود را در انگلیس به عنوان یک شرکت سهامی با مسئولیت محدود آغاز کنید. در این روش اعضا و مدیران شرکت از یکدیگر مجزا هستند. شرکت سهامی محدود امور مالی مجزا از امور مالی شخصی دارد. مدیران و همچنین سهامداران در این شرکت مسئولیت محدود دارند و در برابر بدهی‌های شرکت نیازی به پرداخت شخصی ندارند.

مشارکت یا نهاد غیرشرکتی

در این حالت دو یا چند نفر با یکدیگر به توافق می‌رسند تا در سود و زیان شریک شوند و اقدام به ثبت شرکت کنند و هر یک از آن‌ها مسئول کوتاهی و قصور دیگری باشند.

شرکت نامحدود

این نوع شرکت چندان بین عموم رواج ندارد، زیرا به دلیل مسئولیت نامحدود سهامداران برای بدهی‌های موجود، امکان دارد که آن‌ها دارایی‌های شخصی خودشان را نیز از دست بدهند.

شرکت محدود

در شرکت محدود هر کدام از صاحبان به عنوان یک شخص حقوقی به حساب می‌آیند. دو نوع شرکت محدود وجود دارد: شرکت محدود عمومی (PLC) و شرکت محدود خصوصی (LTD)

شرکت‌های آفشور

این مدل شرکت‌ها یک گزینه مناسب برای کسب و کارهایی که فعال بوده و خارج از انگلستان هستند به حساب می‌آید.

درخواست مشاوره تخصصـــی مهاجرت

با تجربه ما، بهترین راه حل را برای مهاجرت برگزینید.

درخواست تماس

در پایان

ثبت شرکت در انگلیس مانند دیگر کشورها پروسه مشخصی دارد که بایستی آن‌ها را پشت سر بگذارید. قوانین مربوط به ثبت شرکت در انگلستان به نسبت دیگر کشورهای اروپایی آسان‌تر بوده و نیازی به حضور فیزیکی شما در خاک انگلیس نیست.

هلدینگ VIP GROUP با 17 سال تجربه کاری مستمر و بیش از 30 نیرو متخصص و باتجربه در امور مهاجرتی آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است. چنانچه قصد ثبت شرکت در انگلستان و اخذ اقامت این کشور را دارید، می‌توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید.

سوالات متداول کاربران

1

1

1