اقامت با ثبت شرکت در امارات

با سرمایه‌گذاری در کشور امارات متحده عربی، می‌توانید آینده کاری خود را تضمین کنید.

درخواست مشاوره تخصصـــی مهاجرت

با تجربه ما، بهترین راه حل را برای مهاجرت برگزینید.

درخواست مشاوره

ثبت شرکت در امارات

دریافت اقامت کشور های اروپایی با

Vip Group Visa

دولت امارات برای کسانی که قصد دارند در این کشور شرکتی را به ثبت برسانند، مزایای فراوانی در نظر گرفته است. ثبت شرکت در امارات، تجربه کاری مساعدی برای تجارت شما فراهم خواهد کرد.

در بین سرمایه‌گذاران خارجی، ثبت شرکت در امارات متحده از محبوبیت بالایی برخوردار است، زیرا مزایایی همچون معافیت‌های مالیاتی در مناطق آزاد، سهولت انجام تجارت، زیرساخت‌های تجاری کاملا پیشرفته و… برای آن‌ها فراهم می‌شود.

سرمایه‌داران می‌توانند مجوزهای تجاری گوناگونی را در امارات دریافت کرده و با توجه به شرایط، حوزه کاری خود را مشخص کنند. این افراد می‌توانند با پیگیری مراحل ثبت شرکت در امارات، موفق به راه‌اندازی کسب و کار خود شوند.

حوزه قضایی ثبت شرکت در این کشور به سه حوزه اصلی، حوزه قضایی برون مرزی، منطقه آزاد و سرزمین اصلی طبقه‌بندی می‌شود. انواع مختلفی از شرکت‌ها در سرتاسر حوزه قضایی و منطقه آزاد امارات وجود دارند. شما می‌توانید شرکتی که ثبت می‌کنید 100درصد خارجی باشد اما در کشور امارات به ثبت برسد. با توجه به فعالیت تجاری و صنعتی که انجام می‌دهید، مقررات خاصی وجود دارد که شما لازم است آن‌ها را رعایت کنید. در ادامه انواع مختلف شرکت‌ها و شرایط ثبت آن‌ها در امارات را برایتان شرح می‌دهیم.

شرایط ثبت شرکت در امارات 

برای ثبت شرکت در امارات متحده بایستی شرایط اولیه را مهیا کنید تا در اولین فرصت فعالیت خود را آغاز نمایید. به طور معمول وقتی بخواهید به تنهایی برای انجام این کار اقدام فرمایید، شرایط برای شما دشوارتر از آن چیزی که هست، به نظر می‌رسد. پیش از ثبت شرکت امارات، باید که الزامات قانونی تعیین شده توسط دولت این کشور را رعایت کنید. شرایط ثبت شرکت در امارات شامل داشتن حداقل یک سهامدار و یک مدیر و همچنین ارائه مدرک تحصیلی مرتبط با کار شما است.

پس از فراهم کردن شرایط ذکر شده در بالا، بایستی نوع فعالیت تجاری خود را تعیین کنید. قبل از آن که کسب و کارتان را در امارات راه‌اندازی کنید، لازم است که در مورد سودآوری و نحوه فعالیت تجاری، اطلاعات کافی به دست آورید.

سپس وزارت توسعه اقتصادی باید نام تجاری شرکت شما را به صورت کتبی تایید کند. در آخر، بعد از دریافت تاییدیه از این سازمان، می‌توانید مدارک مورد نیاز را برای شروع کار خود به امارات بفرستید.

سوالی دارید؟ با ما تمــــــاس بگیریـــــد.

همیشه آماده مشاوره و راهنمایی شما هستیم.

مراحل ثبت شرکت در امارات

برای اخذ اقامت امارات از طریق ثبت شرکت، لازم است مراحلی را پشت سر بگذارید که عبارتند از:

مدارک مورد نیاز برای دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت در امارات

برای ثبت شرکت در امارات باید مدارک مورد نیاز را به طور کامل و مرتب جمع‌آوری کرده و به سفارت تحویل دهید. مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت عبارتند از:

شرایط گرفتن اقامت امارات از طریق ثبت شرکت

برای ثبت شرکت امارات، بهتر است که سن متقاضی بین 18 تا 60 باشد. در قوانین جدید وضع شده، دیگر نیازی به داشتن کفیل اماراتی نیست. فرآیند ثبت شرکت در صورتی که متقاضی همراه با خانواده باشد بین 10 تا 15 روز کاری و در صورتی که تنها باشد بین 4 تا 8 روز کاری زمان می‌برد و در این مدت حضور شما به 3 الی 4 روز در امارات، الزامی است.

با تاسیس شرکت در امارات، شما می‌توانید اقامت این کشور را دریافت کنید و تا هنگامی که بیشتر از 180 روز در سال خارج از این کشور نباشید، اقامت شما حفظ خواهد شد. مدت زمان اعتبار اقامت امارات با ثبت شرکت، 2 سال است و شما می‌توانید بعد از اتمام آن، اقامت خود را تمدید کنید. شایان ذکر است که امکان دریافت پاسپورت و تابعیت دائم امارات از طریق ثبت شرکت وجود ندارد.( البته در صورتی که شرکت خدماتی باشد و شخص به مردم امارات، خدمات ارائه دهد، بعد از گذشت چند سال شرایط بررسی می‌شود و امکان دارد که به شما اقامت 5 یا 10 ساله اعطا شود.)

مزایای دریافت اقامت امارات از طریق ثبت شرکت

سوالی دارید؟ با ما تمــــــاس بگیریـــــد.

همیشه آماده مشاوره و راهنمایی شما هستیم.

مزایای ثبت شرکت در مناطق آزاد امارات

انواع شرکت‌ها در امارات

در کشور امارات شرکت‌های مختلفی وجود دارد که برای آغاز کسب و کار خود، می‌توانید در یکی از این حوزه‌ها، شرکت خود را ثبت کنید. انواع شرکت‌ها در امارات عبارتند از:

درخواست مشاوره تخصصـــی مهاجرت

با تجربه ما، بهترین راه حل را برای مهاجرت برگزینید.

درخواست تماس

در پایان

امارات متحده عربی به دلیل شرایط اقتصادی عالی، زیرساخت‌های قوی، استاندارد بالای زندگی و فرصت‌های شغلی فراوانی که دارد، در طی سال‌های اخیر مورد توجه سرمایه‌گذاران در سرتاسر دنیا قرار گرفته است. برای دریافت اقامت امارات راه‌ها و روش‌های متنوعی وجود دارد، که آسان‌ترین و بی‌دردسرترین آن برای ایرانیان، ثبت شرکت در این کشور است. شما می‌توانید با راه‌اندازی کسب و کار و ثبت شرکت در امارات متحده، اقامت با اعتبار دوساله دریافت کنید و به صورت نامحدود هر دوسال آن را تمدید کنید.

به همین جهت هلدینگ VIP GROUP با 17 سال تجربه درخشان در امور مهاجرتی و بیش از 30 نیرو آموزش‌دیده و حرفه‌ای، آماده خدمت‌رسانی در امور اخذ ویزا، اخذ اقامت، رفع ریجکتی ویزا و… به شما عزیزان است. در صورتی که قصد ثبت شرکت در کشور امارات را دارید، می‌توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و طور رایگان مشاوره دریافت کنید.

سوالات متداول کاربران

برای افرادی که اماراتی نیستند، ثبت انواع شرکت‌ها مقدور نبوده و تنها اجازه دارند در برخی از شاخه‌ها شرکت خود را ثبت کنند. با توجه به بیزینس شما، وکلای ما در کشور امارات، بهترین شرکت را برای شما با توجه به دسته‌بندی فعالیت شرکت ، انتخاب می‌کنند.

برای آغاز بیزینس تنها ارائه مدارک شناسایی کافی است.

بله، طبق قوانین جدید، این امکان وجود دارد که شما بدون داشتن کفیل و شریک، در کشور امارات شرکت خود را به ثبت برسانید.