ثبت شرکت در کشور ارمنستان

ثبت شرکت در ارمنستان
اقامت ارمنستان با ثبت شرکت

ثبت شرکت جهت راه اندازی کسب و کار جدید و سرمایه گذاری در این کشور صورت می‌پذیرد. اگر علاقه‌مند هستید که در ارمنستان سرمایه گذاری کنید، باید با مراحل ثبت شرکت در  این کشور آشنایی کافی داشته باشید.

ثبت شرکت در این کشور آسان بوده و بعضی مواقع در یک روز انجام می‌شود. تنها کافی است شما از شرایط و مراحل ثبت شرکت در ارمنستان اطلاعات کافی داشته تا در زمان انجام امور با مشکلی مواجه نشوید.

در ادامه به بررسی تمامی موارد مربوط به ثبت شرکت در کشور ارمنستان خواهیم پرداخت و تمامی ابهامات و سوالاتی که در این خصوص دارید را پاسخ خواهیم داد.

اقامت تمکن مالی یونان

درخواست مشاوره تخصصـــی 

درخواست مشاوره

بک گراند فرم درخواست

درخواست مشاوره تخصصـــی 

درخواست مشاوره

مزایای ثبت شرکت در ارمنستان

اقامت ارمنستان از طریق ثبت شرکت مزایای ویژه ای دارد که کمتر مدیر یا تاجر ایرانی ای به آن توجه کرده است

شرکت vip می تواند شرکت شمارا در کشور ارمنستان، بدون نیاز به حضور در این کشور در مدت کوتاه (۷روز) به ثبت رسانده و اوراق شرکت ثبت شده را در دفتر مرکزی (تهران)تحویل شرکاء شرکت نماید. برای ثبت شرکت در ارمنستان ۱تا ۵ نفر می توانند جزء شرکا شرکت باشند.

انواع روش های ثبت شرکت در ارمنستان

ثبت شرکت  با دو روش انجام می‌شود که هر دو روش در ادامه بیان شده است.
  1.  ثبت شرکت  به صورت حضوری (در این روش باید مدیر عامل شرکت و اعضای آن در کشور ارمنستان حضور داشته باشند.)
  2. ثبت شرکت  به صورت غیرحضوری (در این روش نیازی به حضور هیچ کدام از اعضای شرکت نخواهد بود و مشاورین vip group مراحل انجام کار را در این کشور پیگیری می‌کنند)
با توجه به این که ثبت شرکت به صورت حضوری نیاز به حضور در ارمنستان دارد، نسبت به ثبت شرکت غیرحضوری هزینه بیشتری در بر خواهد داشت؛ بنابراین بسیاری از سرمایه گذاران از روش ثبت شرکت غیرحضوری جهت صرفه جویی در هزینه استفاده می‌کنند.ثبت شرکت با دو روش ذکر شده هیچ تفاوتی ندارد و تنها زمان مورد نیاز جهت ثبت شرکت به صورت غیرحضوری بیشتر است. جهت ثبت شرکت به صورت غیرحضوری، مدارک تنظیم شده در این کشور همانند اساسنامه شرکت مذبور، وکالت‌نامه، تفاهم نامه امضا شده بین اعضای شرکت و… که در کشور ارمنستان تنظیم شده‌اند به دفتر مشاورین vip group ارسال می‌گردند. این مدارک پس از امضا مجدداً به کشور ارمنستان فرستاده می‌شود و پس از بررسی مدارک ارائه شده، شرکت مد نظر پس از ۳ یا ۴ روز کاری ثبت خواهد شد. پس از تکمیل مراحل ثبت شرکت و دریافت اساسنامه و سند تنظیم شده، مهر شرکت به چاپ می‌رسد و مدارک لازم برای مشاورین vip group ارسال می‌گردند. سپس کارشناسان این مرکز با شما تماس حاصل می‌کنند تا جهت دریافت مدارک اقدام فرمایید.

سوالی دارید؟ با ما تمــــــاس بگیریـــــد.

همیشه آماده مشاوره و راهنمایی شما هستیم.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در ارمنستان

مدت زمان ثبت شرکت در ارمنستان

مدت زمان ثبت شرکت بنابراین که شما درخواست ثبت شرکت به صورت حضوری یا غیرحضوری را داشته باشید متغیر خواهد بود. ثبت شرکت به صورت حضوری که با وجود مدیر عامل و اعضای شرکت انجام می‌شود نیاز به ۲روز زمان خواهد داشت؛ اما جهت ثبت شرکت به صورت غیرحضوری که توسط مشاورین vip group انجام می‌شود زمانی در حدود ۴ روز تا ۶ روز کاری نیاز خواهد بود.

بنابراین مدت زمان ثبت شرکت  نسبت به کشور ما کمتر است و در اسرع وقت می‌توانید شرکت تجاری‌تان را جهت شروع کسب و کار در این کشور راه اندازی کنید.

ثبت شرکت در ارمنستان

مراحل افتتاح حساب بانکی جهت ثبت شرکت در ارمنستان

برای واجد شرایط ثبت شرکت در ارمنستان، باید در بانک‌های این کشور حساب داشته باشید. افتتاح حساب در بانک‌های ارمنستان به دو صورت انجام می‌شود.

بانک‌های ارمنستان در شهرهای مختلف این کشور شعبه دارند. بانک VTB که مشهورترین بانک در این کشور است دارای ۶۶ شعبه در ارمنستان می‌باشد. از دیگر بانک‌های معتبر ارمنستان می‌توان به بانک آکبا، بانک آرارات، بانک پروکردیت و آمریا بانک اشاره کرد.

پس از ثبت شرکت،جهت اخذ اقامت کشور ارمنستان باید آزمایش‌های پزشکی مورد نظر را انجام دهید و کلیه مدارک مورد نیاز را به سازمان مهاجرتی این کشور تحویل دهید. مدت زمانی که جهت اخذ اقامت ارمنستان نیاز خواهد بود بین ۴۰ تا ۴۵ روز کاری است.

انواع شرکت‌ها در ارمنستان

درخواست مشاوره تخصصـــی مهاجرت

با تجربه ما، بهترین راه حل را برای مهاجرت برگزینید.

درخواست تماس

در پایان

اگر علاقه‌مند هستید که در کشور ارمنستان به داد و ستد و تجارت بپردازید، باید با اصول ثبت شرکت آشنایی کافی داشته باشید؛ زیرا هر کشور جهت فعالیت‌های تجاری قوانین بخصوصی دارد که باید آن‌ها را رعایت کنید.

با وجود ثبت شرکت در این کشور می‌توانید کلیه فعالیت‌های تجاری را به انجام برسانید، زیرا در عنوان یا نام شرکت حیطه خاصی جهت فعالیت‌های آن در نظر گرفته نمی‌شود. به شما توصیه می‌کنیم جهت دریافت اقامت ارمنستان با ثبت شرکت از مشاورین vip group کمک بگیرید. تا بتوانید به راحتی کسب و کارتان را در این کشور راه اندازی کنید و اقامت آن را به دست بیاورید.

سوالات متداول کاربران

خیر، شما می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن شرکت خود را در این کشور به ثبت برسانید.

خیر، برای آن که شرکتی در ارمنستان ثبت کنید، بایستی مدارک را به زبان ارمنی ترجمه کنید.

بله، بعد از آن که شرکت خود را به ثبت برسانید، می‌‌توانید برای همسر و فرزندان خود اقامت دائم ارمنستان را به دست آورید.