اقامت ترکیه با خرید ملک

کشور ترکیه در سال‌های اخیر به یکی از جذاب‌ترین مقاصد مهاجرتی برای ایرانیان تبدیل شده است. برای دریافت اقامت این کشور روش‌های مختلفی وجود دارد که خرید ملک یکی از آسان‌ترین آن‌ها است. اخذ اقامت ترکیه با خرید ملک در کوتاه‌ترین زمان ممکن به نسبت دیگر روش‌ها انجام می‌شود و می‌توانید از این طریق اقامت این کشور را برای خود و خانواده‌تان دریافت کنید.

درخواست مشاوره تخصصـــی مهاجرت

با تجربه ما، بهترین راه حل را برای مهاجرت برگزینید.

درخواست مشاوره

خرید ملک ترکیه

دریافت اقامت کشور های اروپایی با

Vip Group Visa

آگاهی از تمامی مراحل قانونی خرید ملک در ترکیه به جهت افزایش تعداد کلاهبرداری، یک امر ضروری است. تمامی سرمایه‌گذارانی که قصد سرمایه‌گذاری در این کشور را دارند، باید با شرایط، قوانین و مراحل کار خرید ملک در ترکیه آشنا شوند. به همین منظور به جهت اهمیت این موضوع، در ادامه مطلب تمامی این نکات را به طور کامل و شفاف برایتان توضیح داده‌ایم.

شرایط خرید ملک در ترکیه

شما باید ملک مورد نظر خود را به صورت کاملا نقدی خریداری کنید. ملکی را که می‌خرید صاحب آن باید شهروند ترکی باشد و روی آن ملک در گذشته درخواست شهروندی نداده باشند. چنانچه این دو شرط را داشته باشید، می‌توانید پاسپورت ترکیه‌ایه خود را ظرف مدت 3 ماه دریافت کنید.

شایان ذکر است که ملک خریداری شده به جهت اخذ شهروندی را، به مدت 3 سال حق فروش آن را نخواهید داشت. همچنین شما برای این که اقامت دائم ترکیه را دریافت کنید، نیازی نیست که تنها یک ملک به ارزش 400 هزار دلار خریداری کنید، بلکه می‌توانید چند ملک خریداری کنید که درمجموع ارزش آن‌ها به 400 هزار دلار برسد.

تعداد زیادی از مهاجران نسبت به خرید چند ملک در ترکیه اقدام می‌کنند و با زندگی در یکی از آن‌ها، دیگر واحدهای خریداری شده را اجاره می‌دهند و از این طریق درآمد خوبی برای سکونت در ترکیه به دست می‌آورند.

سوالی دارید؟ با ما تمــــــاس بگیریـــــد.

همیشه آماده مشاوره و راهنمایی شما هستیم.

قوانین خرید ملک در ترکیه

شما به منظور خرید ملک در کشور خارجی، باید از قوانین و تبصره‌های آن کشور آگاهی کافی داشته باشید. طبق تبصره موجود در قوانین ترکیه، تنها بخشی از مهاجران کشورهای خارجی این امکان برایشان وجود دارد که در کشور ترکیه ملکی خریداری کنند که کشور ایران نیز جزء آن‌ها است.

مهاجران خارجی می‌توانند تا اندازه 30 هزار هکتار در کشور ترکیه زمین خریداری کنند. شخصی که زمین می‌خرد تا ملک در آن بسازد، بایستی ظرف مدت 2 سال این کار را انجام دهد. در هر ناحیه تنها 10% از زمین‌ها را مهاجران اجازه دارند تا خریداری کنند.

خرید هرگونه ملک اعم از زمین، مسکن و واحد تجاری برای ایرانیان امکان‌پذیر است. برای هیچ یک از مهاجران ایرانی محدودیتی در خصوص خرید ملک در ترکیه اعمال نشده است. شایان ذکر است که اتباع خارجی این اجازه را ندارند که در نواحی نظامی و امنیتی کشور ترکیه ملکی خریداری کنند.

مدارک مورد نیاز برای درخواست اقامت دائم ترکیه از طریق خرید ملک

شرایط کلی که شما می‌‌توانید پس از گذشت 5 سال نسبت به اخذ اقامت دائم ترکیه اقدام کنید، کاملا شفاف و مشخص است. شما با خرید ملک در ترکیه می‌توانید اقامت دائم این کشور را دریافت کنید. به طور کلی شرایط گرفتن اقامت با خرید ملک در ترکیه به شرح زیر است:

شما بعد از دارا بودن این شرایط بایستی مدارک زیر را تهیه کرده و به اداره مهاجرت ترکیه تحویل دهید:

حال برای دریافت اقامت دائم ترکیه باید پروسه زیر را طی کنید:

شما پس از انجام مصاحبه تنها به مدت 15 روز اجازه دارید خارج از ترکیه باشید، اما بعد از آن که اقامت ترکیه را دریافت کنید، می‌توانید به دفعات به خاک این کشور ورود و خروج داشته باشید.

مراحل خرید ملک در ترکیه

مزایا خرید ملک در ترکیه

درخواست مشاوره تخصصـــی مهاجرت

با تجربه ما، بهترین راه حل را برای مهاجرت برگزینید.

درخواست تماس

در پایان

در سال‌های اخیر مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک توسط ایرانیان در کشور ترکیه بسیار افزایش یافته است. شما با خرید ملکی به ارزش 400 هزار دلار در ترکیه، می‌توانید کارت اقامت و پاسپورت این کشور را به آسانی دریافت نمایید.

هلدینگ VIP GROUP با 17 سال تجربه کاری و بیش از 30 نیرو آموزش‌دیده و حرفه‌ای، آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است. چنانچه قصد سرمایه گذاری در ترکیه و اخذ اقامت ترکیه با خرید ملک ارزان را دارید، می‌توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید.

سوالات متداول کاربران

1

1

1