رفع ریجکتی ویزای کشور فرانسه

بازبینی شده توسط وکیل مهاجرتی

مسافران و یا آژانس های مسافرتی که از سفارت های مختلف اروپایی درخواست ویزا برای مسافران می نمایند به دلایل مختلفی ممکن است که ویزای آن ها ریجکت شود.

VIPGROUP به عنوان تنها مرکز تخصصی رفع ریجکت ویزای شینگن جهت رفع ریجکتی ویزا و دریافت ویزای مسافرانی که به تازگی ریجکت شده اند سابقه طولانی و رزومه کاری با ارزشی ایجاد نموده است. مسئله مهم این است که نباید از دریافت نامه ریجکت توسط مسافر، زمان طولانی ای گذشته باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با راهکارهای رفع ریجکتی ویزا کافی است با شماره تلفن‌های ۰۹۱۹۸۰۰۵۷۶۳ و ۰۲۱۲۸۱۱۱۶۶۶ تماس حاصل فرمایید. تا بتوانید از راهنمایی‌های کارشناسان متخصص در این زمینه به نحو احسنت بهره‌مند شوید.

سفارت های آلمان، اسپانیا، فرانس، سوئیس، هلند، یونان، چک و دیگر سفارت ها، اعتراض کارشناسان VIPGROUP را حتما بررسی می نمایند و به مسافرانی که مدارک و شرایط قابل قبولی دارند ویزا را در زمان مشخص اعطا می نمایند.

رفع ریجکتی ویزای فرانسه
رفع ریجکتی ویزای فرانسه

درخواست مشاوره تخصصـــی 

درخواست مشاوره

بک گراند فرم درخواست

درخواست مشاوره تخصصـــی 

درخواست مشاوره

رفع ریجکتی ویزای شینگن
اقامت سرمایه گذاری یونان

مهمترین دلایل ریجکت ویزای فرانسه

معمولا سفارت فرانسه متقاضیان سفر به کشور فرانسه را به دلایل مشخصی ریجکت می نماید. که از این دلایل می توان به بند ۴-۱۰-۱۳ اشاره کرد.

ریجکت با بند ۴

بند مالی، به این معنی که متقاضی تمکن مالی مناسبی را به سفارت این کشور ارائه نداده است.

ریجکت با بند ۱۰

اطلاعات ارائه شده متقاضی به سفارت برای توجیه هدف از سفر یا محل اقامت قابل اقامت نبوده است که عموما به دلیل این است که شما در چندین شهر هتل رزرو کرده اید یا از چندین فرودگاه بلیط هواپیما را رزرو کرده باشید.

ریجکت با بند ۱۳

این بند به علت تردید سفارت از مراجعت مسافر می باشد به این معنی که سفارت احساس میکند متقاضی از قلمرو شینگن به کشور خود باز نخواهد گشت.

رفع ریجکتی ویزا فرانسه

شما می توانید از کارشناسان VIPGROUP که سابقه زیادی دراین مسئله دارند درخواست بررسی و اجرای اعتراض به ریجکت ویزای فرانسه نمائید.

بیشترین دلایلی که باعث ریجکت ویزای فرانسه می گردد به دلیل قانع نشدن سفارت فرانسه در خصوص محل اقامت و شرایط اقامت و هدف سفر و همچنین احتمال عدم بازگشت به ایران می باشد و پروسه انجام اعتراض به ریجکت ویزا در هر کدام از موارد متفاوت و طبق نظر کارشناسان می باشد.

سوالی دارید؟ با ما تمــــــاس بگیریـــــد.

همیشه آماده مشاوره و راهنمایی شما هستیم.

در پایان

مشاورین موسسه حقوقی بین المللی VIPGROUP با دانش و تجربه‌ای که در زمینه بررسی دلایل ریجکت ویزای فرانسه و رفع ریجکت ویزای شینگن دارند، در کنار متقاضیان خواهند بود تا بتوانند با ارائه دلایل قانع کننده سفارت را مجاب به اخذ ویزاهای توریستی و… نمایند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با راهکارهای رفع ریجکت ویزای فرانسه کافی است با شماره تلفن‌های ۰۹۱۹۸۰۰۵۷۶۳ و ۰۲۱۲۸۱۱۱۶۶۶ تماس حاصل فرمایید. تا بتوانید از راهنمایی‌های کارشناسان متخصص در این زمینه به نحو احسنت بهره‌مند شوید.

وجه تمایز وی آی پی گروپ
وجه تمایز وی آی پی گروپ

سوالات متداول کاربران

خیر، احتمال موفقیت با توجه به پرونده‌های مختلف متفاوت است. پرونده‌هایی که زیر نظر وکیل پیگیری می‌شوند بین 60 تا 80 درصد احتمال موفقیت دارند.

معمولا از 1 الی 2 هفته آغاز شده و تا 1 الی 2 ماه زمان می‌برد.

خیر، برای انجام پروسه اعتراض تنها ارائه اسکن مدارک کافی است.