اخذ اقامت تمکن مالی فرانسه

فرانسه جزء چهارمین کشور ثروتمند دنیا به حساب می‌آید و به دلیل جاذبه‌های گردشگری فراوانی که دارد، مورد توجه مهاجران قرار گرفته است.

درخواست مشاوره تخصصـــی مهاجرت

با تجربه ما، بهترین راه حل را برای مهاجرت برگزینید.

درخواست مشاوره

اقامت تمکن مالی فرانسه

دریافت اقامت کشور های اروپایی با

Vip Group Visa

کشور فرانسه از تنوع آب و هوایی بالا، رفاه و امنیت اجتماعی و همچنین کیفیت زندگی بالایی برخوردار است. به همین جهت سالانه تعداد بالایی مهاجر را به روش‌های مختلف از تمام دنیا پذیرفته و به آن‌ها اقامت می‌دهد.

یکی از روش‌های آسان و کم دغدغه مهاجرت به فرانسه، دریافت ویزای تمکن مالی و اخذ اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی است. چنانچه از بودجه و درآمد کافی در کشور ایران برخوردار هستید و تمایل دارید که به فرانسه مهاجرت کنید، می‌توانید با اثبات وضعیت مالی خود، نسبت به دریافت اقامت تمکن مالی فرانسه اقدام نمایید. برای آشنایی بیشتر با شرایط و مراحل ثبت درخواست ویزا تمکن مالی، در ادامه ما را همراهی کنید.

سوالی دارید؟ با ما تمــــــاس بگیریـــــد.

همیشه آماده مشاوره و راهنمایی شما هستیم.

دریافت ویزا و اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی برای چه کسانی مناسب است؟

دریافت ویزای تمکن مالی فرانسه و اقامت این کشور، برای آن دسته از افرادی مناسب است که یک منبع درآمد ثابت و مشخص مانند سود سهام، اجاره ملک مسکونی، سپرده بانکی و… دارند و می‌توانند این موضوع را به دولت فرانسه اثبات کنند که از نظر مالی هیچگونه وابستگی به این کشور ندارند. (برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص، می‌توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و به طور رایگان مشاوره دریافت نمایید)

از سویی دیگر چنانچه عجله داشته و قصد دارید به سرعت مهاجرت کنید، با اخذ ویزا تمکن مالی فرانسه می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن به این کشور سفر کرده و اقامت آن جا را دریافت کنید. شایان ذکر است که با داشتن اقامت کشور فرانسه، می‌توانید به آسانی و بدون هیچ محدودیتی مرزی، به دیگر کشورهای عضو حوزه شنگن سفر کنید.

شرایط دریافت اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی

یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین شروط مهاجرت به فرانسه از طریق تمکن مالی، ارائه پرینت حساب بانکی است که نشان دهد شما از عهده هزینه‌های زندگی خود و اعضای خانواده در این کشور بر می‌آیید. در صورتی که قصد دریافت اقامت فرانسه را دارید، می‌توانید از طریق اثبات تمکن مالی خود به دولت فرانسه، نسبت به دریافت مجوز اقدام کنید.

برای آن که بتوانید این مجوز را بگیرید، بایستی سرپرست خانواده ثابت کند که از طریق درآمدهای ثابت مانند درآمدهای شغلی، سود، سود سهام،  اجاره ملک و یا موارد دیگر در ماه مبلغ 2500 یورو برای خود، 500 یورو برای همسر و 500 یورو برای هر یک از فرزندان زیر 18 سال خود درآمد ثابت و مشخصی دارد.

مراحل درخواست و اخذ اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی

برای ثبت درخواست و دریافت اقامت تمکن مالی فرانسه، لازم است که یک سری مراحل را پشت سر بگذارید که عبارتند از:

  1. بایستی ویزا 1 ساله نوع D دریافت کرده و به کشور فرانسه سفر کنید.
  2. در مرحله بعدی باید مدارک مورد نیاز را جمع‌آوری کرده و تکمیل کنید و به اداره مهاجرت کشور فرانسه (OFII) تحویل دهید. همچنین بایستی فرم اقامت تمکن مالی را نیز پر کنید. (از زمانی که وارد خاک فرانسه می‌شوید تنها به مدت 3 ماه فرصت انجام این کار را دارید)
  3. اکنون بایستی دعوت‌نامه و کارت اقامت 1 ساله خود را از اداره مهاجرت دریافت کنید. (این عمل امکان دارد تا حدود 10 ماه زمان ببرد)
  4. می‌توانید اقامت را به صورت سالانه تا 5 سال تمدید کنید.
  5. می‌توانید اقامت دائم فرانسه را پس از گذشت 5 سال از سکونت خود در این کشور دریافت کنید.
  6. بعد از گذشت 10 سال هم می‌توانید نسبت به دریافت پاسپورت فرانسه و ملیت فرانسوی اقدام کنید.

مدارک مورد نیاز برای اقامت تمکن مالی فرانسه

به طور معمول برای اخذ اقامت تمکن مالی فرانسه و خرید ملک در این کشور، بایستی یک سری مدارک ضروری را جمع‌آوری و به سفارت این کشور ارائه دهید. لازم است به این نکته توجه فرمایید که در صورتی که مدارک شما ناقص بوده یا مشکلی داشته باشد، درخواست شما از سوی سفارت رد خواهد شد. مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت تمکن فرانسه عبارتند از:

سوالی دارید؟ با ما تمــــــاس بگیریـــــد.

همیشه آماده مشاوره و راهنمایی شما هستیم.

مزایای اقامت تمکن مالی فرانسه چیست؟

دریافت اقامت تمکن مالی فرانسه در کنار این که یکی از ساده‌ترین روش‌های مهاجرت به این کشور است، دارای مزایای دیگر نیز هست که عبارتند از:

درخواست مشاوره تخصصـــی مهاجرت

با تجربه ما، بهترین راه حل را برای مهاجرت برگزینید.

درخواست تماس

در پایان

کشور فرانسه یکی از کشورهای عضو پیمان شینگن بوده که با دریافت اقامت آن، می‌توانید بدون هیچ محدودیتی به دیگر کشورهای عضو این منطقه به طور آزادانه سفر داشته باشید. این کشور سالانه با درخواست فراوانی از سراسر دنیا برای دریافت اقامت مواجه می‌شود که به همین جهت راه‌ها و روش‌های گوناگونی پیش روی متقاضیان قرار داده است. یکی از آسان‌ترین و بی‌دردسرترین روش‌های مهاجرت به فرانسه، دریافت اقامت تمکن مالی است.

هلدینگ VIP GROUP دارای 30 نیروی کار حرفه‌ای و آموزش دیده در زمینه امور مهاجرتی و بیش از 8 سال سابقه در حوزه اخذ ویزا و اقامت کشورهای عضو حوزه شینگن است. در صورتی که قصد دریافت اقامت از طریق اثبات تمکن مالی به کشورهای اروپایی را دارید، می‌توانید کلیه امور مربوط به اخذ اقامت خود را به موسسه ما سپرده و تجربه یک مهاجرت بی‌دردسر را برای خود فراهم آورید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از خدمات، با مشاورین ما تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید.

سوالات متداول کاربران

داشتن حقوق بازنشستگی ثابت، سود سهام، سپرده بانکی، درآمد حاصل از اجاره ملک و املاک از مواردی هستند که دولت فرانسه آن‌ها را تایید می‌کند.

در جواب به این سوال بایستی گفت خیر، با توجه به قوانین حاکم در کشور فرانسه، شما به مدت 5 سال اجازه استخدام شدن در جایی را ندارید، اما می‌توانید با راه‌اندازی کسب و کار خود، درآمدی داشته باشید و بعد از گذشت این مدت نیز می‌توانید بدون هیچ محدودیتی در فرانسه استخدام شده و به کار کردن بپردازید.

خیر، برای اخذ این نوع اقامت نیازی به داشتن مدرک زبان نبوده و تنها داشتن تسلط نسبی تا سطح A1 برای افراد کفایت می‌کند.