اخذ اقامت امارات با خرید ملک

یکی از کشورهای در حال توسعه در خاورمیانه، امارات است و به همین جهت موفق شده است در سال‌های اخیر سرمایه‌گذاران زیادی را از سرتاسر دنیا به خود جذب کند.

درخواست مشاوره تخصصـــی مهاجرت

با تجربه ما، بهترین راه حل را برای مهاجرت برگزینید.

درخواست مشاوره

اقامت خرید ملک امارات

دریافت اقامت کشور های اروپایی با

Vip Group Visa

در حالت کلی چند روش برای اخذ اقامت امارات وجود دارد که سرمایه‌گذاری یکی از این روش‌ها است. حضور در صندوق‌های سرمایه‌گذاری، ثبت شرکت و خرید ملک در امارات، مهم‌ترین روش‌ها برای مهاجرت به این کشور هستند.

از میان روش‌های گفته شده در بالا، دریافت اقامت امارات با خرید ملک، یکی از به صرفه‌ترین روش‌ها به حساب می‌آید. چرا که در این روش، با خرید ملک به ارزش حداقل یک میلیون درهم، شما موفق به کسب اقامت امارات می‌شوید. یکی از مزیت‌های اقامت با خرید ملک آن است که اعضای خانواده شما نیز می‌توانند ویزا دریافت کنند. شایان ذکر است که اعضا خانواده بایستی شرایط تعیین شده از سوی دولت امارات را داشته باشند.

شرایط لازم برای خرید ملک در امارات

یکی از شروط اصلی برای خرید ملک در امارات، داشتن سرمایه‌ای معادل یک میلیون درهم است. به بیان دیگر، حداقل مبلغ مورد نیاز برای خرید یک آپارتمان مسکونی در شهر دبی برای اخذ اقامت، یک میلیون درهم بوده و سایر املاک ممکن است قیمتی بالاتر داشته باشند.

شایان ذکر است که اخذ اقامت امارات از طریق خرید ملک تنها به مبلغی که در قرارداد آورده شده است، توجه می‌شود و ارزش فعلی ملک شما اهمیتی ندارد. به همین جهت بایستی در زمان خرید، ملکی به ارزش یک میلیون درهم خریداری فرمایید.

دقت کنید که اگر نوسانات قیمت در بازار باعث افزایش ارزش ملک شما شود، نمی‌توانید آن را مبنایی برای اخذ اقامت امارات در نظر بگیرید. برای مثال، چنانچه قیمت آپارتمان شما در سند 700 هزار درهم است و پس از افزایش قیمت ملک به بالای یک میلیون درهم رسیده باشد، باز هم شما نمی‌توانید که اقامت امارات را دریافت کنید. همچنین اگر دو ملک به ارزش 500 درهم داشته و مجموع قیمت آن‌ها به یک میلیون درهم برسد، باز هم شما واجد شرایط دریافت اقامت امارات با خرید ملک نخواهید بود.

سوالی دارید؟ با ما تمــــــاس بگیریـــــد.

همیشه آماده مشاوره و راهنمایی شما هستیم.

مدت زمان اقامت شما در امارات، تا حد زیادی به ارزش ملکی که خریداری کرده‌اید، بستگی دارد. منظور از ارزش ملک مبلغی است که در قرارداد شما ثبت می‌شود و مبنای اصلی دولت برای اعطا اقامت به شما است. مدت زمان اقامت امارات با سرمایه گذاری یا خرید ملک، بین 2 تا 10 سال متغیر است. (شایان ذکر است که شما با خرید ملک در امارات، تحت هیچ عنوانی نمی‌توانید موفق به اخذ اقامت دائم و کسب تابعیت این کشور شوید. تابعیت امارات تنها از طریق ازدواج و آن هم در شرایط خاصی امکان‌پذیر است.)

در صورتی که قصد اخذ اقامت امارات از طریق سرمایه گذاری را دارید، بایستی به این نکته توجه کنید که شما اجازه کار در این کشور را ندارید و تنها می‌توانید با سرمایه‌گذاری از طریق ثبت شرکت، کسب و کار شخصی خود را راه‌اندازی و کسب درآمد کنید. (به تازگی قانونی در امارات به تصویب رسیده است که مهاجرانی که با خرید ملک در این کشور موفق به دریافت اقامت شده‌اند، بعد از گذشت 2 سال می‌توانند برای اخذ پاسپورت اماراتی اقدام کنند.)

چنانچه قصد مهاجرت به امارت از طریق خرید ملک را دارید، باید بدانید کسب اقامت این کشور تنها از خرید ملک مسکونی امکان‌پذیر است. به بیان دیگر، تنها در صورتی می‌توانید به دریافت اقامت امیداوار باشید که ویلا، آپارتمان یا هر نوع ملک مسکونی دیگر خریداری فرمایید. با خرید ملک تجاری یا حتی زمین کشاورزی، به شما اقامت کشور امارات اعطا نخواهد شد.

انواع ویزا اعطا شده با خرید ملک در امارات

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم، یکی از روش‌های مرسوم برای دریافت اقامت امارات، خرید ملک است. با خرید ملک، دو نوع ویزا صادر می‌شود. ویزای نوع اول اعتبار دو تا ده سال دارد که این مدت براساس ارزش ملک شما تعیین می‌شود. ویزای نوع دوم هم اعتباری 6 ماهه دارد و این اجازه به شما داده می‌شود که در این مدت چندبار به کشور امارت وارد شوید. این مدت زمان در پاسپورت شما قید می‌شود.

مزایا دریافت اقامت امارات با خرید ملک

اخذ اقامت امارات با سرمایه گذاری یا خرید ملک، مزایای زیادی دارد که به برخی از مهم‌ترین آن‌ها اشاره کردیم:

سوالی دارید؟ با ما تمــــــاس بگیریـــــد.

همیشه آماده مشاوره و راهنمایی شما هستیم.

مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت امارات با خرید ملک

جمع‌آوری مدارک مورد نیاز و ارائه آن‌ها به سفارت، از اهمیت بالایی برخوردار است و بایستی نهایت دقت را به کار بگیرید تا نواقصی در مدارک شما وجود نداشته باشد. مدارک مورد نیاز برای دریافت اقامت امارات به شرح زیر است:

قوانین اخذ اقامت امارات از طریق خرید ملک

امکان خرید ملک در تمامی مناطق کشور امارات متحده عربی وجود ندارد. دولت امارات بخش‌هایی از دبی و شهرهای دیگر این کشور را برای خرید ملک در اختیار مهاجران قرار داده‌ است. شما با خرید ملک در این کشور، علاوه بر اخذ اقامت، سود زیادی نیز دریافت خواهید کرد. چنانچه قصد سکونت در ملک خریداری شده را ندارید، این امکان وجود دارد که آن را اجاره داده و از منافع مادی‌اش بهره‌مند شوید.

مراحل خرید ملک در امارات

برای خرید ملک در کشور امارات متحده عربی، لازم است که مراحلی را پشت سر بگذارید. مراحل خرید ملک در این کشور عبارتند از:

درخواست مشاوره تخصصـــی مهاجرت

با تجربه ما، بهترین راه حل را برای مهاجرت برگزینید.

درخواست تماس

در پایان

کشور امارات متحده عربی به دلیل شرایط اقتصادی خوبی که دارد، مورد توجه سرمایه‌گذاران در سرتاسر دنیا قرار گرفته است و سالانه افراد زیادی از روش‌های متنوعی به این کشور مهاجرت می‌کنند. یکی از بهترین و به صرفه‌ترین روش‌های اخذ اقامت امارات، خرید ملک در این کشور است.

هلدینگ VIP GROUP با 17 سال تجربه درخشان و بیش از 30 نیرو متخصص در زمینه مهاجرتی، آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان بوده و به کلیه امور مربوط به اخذ ویزا، رفع ریجکتی ویزا و دریافت اقامت کشورهای خارجی، رسیدگی می‌کند. چنانچه قصد مهاجرت به امارات از طریق خرید ملک را دارید، می‌توانید با کارشناسان ما در مجموعه تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید.

سوالات متداول کاربران

روش‌های مختلفی برای مهاجرت به امارات وجود دارد که هرکدام شرایط و مزایای مختص به خود را دارند. دانستن روش‌های مختلف مهاجرت به امارات می‌تواند در به دست آوردن اطلاعات برای افرادی که قصد اخذ تابعیت امارات دارند، مفید باشد.

اقامت از طریق خرید ملک در امارات، بین 2 تا 10 سال متغیر است و با توجه به ارزش ملکی که خریداری می‌کنید، تعیین می‌شود.

خیر، برای کار در امارات، بایستی ثبت شرکت انجام دهید. در صورتی که هدف شما کار در کشور امارات است، می‌توانید تنها از طریق ثبت شرکت، اقامت این کشور را دریافت کنید و دیگر لزومی به خرید ملک نخواهد بود.

خیر، ایرانیان تنها در مناطق Freehold امارات می‌توانند ملک خریداری کنند.