اخذ لاتاری گرین کارت آمریکا

نتایج لاتاری امریکا اعلام شد!

GREENCARD LOTTERY

2025
لاتاری گرین کارت آمریکا

زمـان باقی‌مانده تا اعلام نتایج

GREENCARD LOTTERY

2025

لاتاری آمریکا
موسسه حقوقی VIP GROUP

عکاسی حضوری متقاضیان

موسسه حقوقی VIP GROUP

کارگذاری پرونده برندگان

موسسه حقوقی VIP GROUP

اعلام نتایج تلفنی

آیا آرزوی زندگی در سرزمین فرصت‌ها را دارید؟

آیا به دنبال مسیری آسان و مقرون به صرفه برای مهاجرت به ایالات متحده آمریکا هستید؟ ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا فرصتی استثنایی برای شماست تا زندگی خود را دگرگون کرده و به رویای خود برای زندگی در آمریکا جامه عمل بپوشانید. برای این کار تنها کافی است که در زمان معین شده به ما مراجعه فرمایید. ما در هلدینگ حقوقی بین المللی vipgroup خدمات ثبت نام و کارگذاری برنامه لاتاری آمریکا را از ابتدا تا پایان پروسه به صورت صحیح برای متقاضیانمان انجام میدهیم.

چرا لاتاری آمریکا؟

 • ساده‌ترین و ارزان‌ترین روش مهاجرت به آمریکالاتاری گرین کارت در مقایسه با سایر روش‌های مهاجرتی، نیاز به شرایط خاص و هزینه‌های زیاد ندارد.
 • مناسب برای افراد با مدارک تحصیلی و شغلی مختلفبرخلاف بسیاری از روش‌های مهاجرتی، لاتاری گرین کارت محدودیتی از نظر سطح تحصیلات یا سابقه کاری برای متقاضیان ایجاد نمی‌کند.
 • فرصتی برای تمام ملیت‌هااتباع اکثر کشورهای جهان می‌توانند با این روش به اقامت آمریکا دست پیدا کنند.
 • اقامتی برای همه اعضای خانوادهبا برنده شدن در لاتاری آمریکا، شما و اعضای خانواده‌تان می‌توانید اقامت دائم آمریکا را دریافت کرده و از مزایای زندگی در این کشور، از جمله فرصت‌های شغلی و تحصیلی متنوع، خدمات رفاهی و اجتماعی باکیفیت، و تنوع فرهنگی بی‌نظیر، بهره‌مند شوید.

شرایط لاتاری آمریکا

برای ثبت نام لاتاری آمریکا، شرایط خاصی وجود ندارد و تنها کافیست:
 • متقاضی تبعه کشور واجد شرایط باشد.
 • متقاضی حداقل دیپلم دبیرستان یا 2 سال تجربه کاری داشته باشد.

برنده لاتاری آمریکا شدید؟ مراحل کار بعد از برنده شدن

برنده لاتاری آمریکا شدن، فرصتی بی‌نظیر برای شروع زندگی جدید در سرزمینی نو و پر از امکانات است. اما این شروعی تازه، مراحلی را نیز به همراه دارد که باید با دقت و آگاهی کامل طی شوند. در این صفحه، گام به گام با شما در مسیر دریافت گرین کارت و مهاجرت به آمریکا پس از برنده شدن در لاتاری همراه خواهیم بود.

مراحل کار بعد از برنده شدن در لاتاری

 1. بررسی نتایج:
اولین قدم، بررسی نتایج در سایت لاتاری آمریکا است. شما می‌توانید با وارد کردن اطلاعات ثبت‌نامی خود، از برنده شدن یا نشدن خود مطلع شوید.
 1. دریافت شماره پرونده:
پس از برنده شدن، شماره‌ای به نام “کیس نامبر” به برندگان لاتاری آمریکا اختصاص داده می‌شود که در مراحل بعدی از آن استفاده خواهید کرد.
 1. تکمیل فرم DS-260:
فرم DS-260، فرم درخواست ویزای مهاجرت به آمریکا است که باید به صورت آنلاین و با دقت کامل تکمیل شود.
 1. معاینات پزشکی:
شما باید در یک مرکز پزشکی مورد تأیید سفارت آمریکا، معاینات پزشکی لازم را انجام دهید.
 1. مصاحبه در سفارت:
در نهایت، باید در سفارت آمریکا حاضر شده و در مصاحبه‌ای با افسر ویزا شرکت کنید. نکات مهم:
 • تمام مراحل ذکر شده باید به ترتیب و در زمان‌بندی تعیین شده انجام شوند.
 • در تکمیل فرم‌ها و ارائه مدارک دقت کافی به خرج دهید تا از بروز مشکل جلوگیری شود.
 • برای مصاحبه در سفارت، به خوبی آماده شوید و مدارک مورد نیاز را به همراه داشته باشید.
 • از شرکت های معتبری مثل vipgroup برای دریافت مشاوره و راهنمایی کمک بگیرید.

عناوین

سوالی دارید؟ با ما تمــــــاس بگیریـــــد.

همیشه آماده مشاوره و راهنمایی شما هستیم.

سوالات متداول کاربران در ثبت نام لاتاری آمریکا

پیش بینی می‌شود زمان ثبت نام لاتاری امسال هم همانند سال گذشته باشد. بنابراین زمان ثبت نام لاتاری 2025 آمریکا احتمالا از اوایل اکتبر 2023 ( اواسط مهرماه 1402) شروع خواهد شد و مهلت ثبت نام در لاتاری 1402 تا اوایل ماه نوامبر 2023 (اواسط آبان 1402) خواهد بود.

برای تهیه عکس لاتاری می‌توانید به شرکت vipgroup مراجعه کنید. ما طبق اصول برنامه لاتاری و به رایگان برای متقاضیانمان خدمات عکاسی را ارائه میکنیم و در دوره ثبت نام لاتاری، خدمات ثبت نام حضوری لاتاری نیز ارائه میشود که شامل عکاسی لاتاری نیز می‌شود.

بله. ثبت نام لاتاری امسال بدون نیاز به پاسپورت انجام می شود و می‌توانید به عنوان متقاضی اصلی در لاتاری آمریکا ثبت نام کنید.

برای زوجین محترم دو شانس وجود دارد. به این شیوه که یک بار آقا متقاضی اصلی باشد و مشخصات خانم و فرزندان در بخش همراهان درج شود و یک بار خانم متقاضی اصلی باشد و مشخصات آقا و فرزندان در بخش همراهان درج شود.

شما میتوانید همسر و تمام فرزندان زیر 21 سال خود را در صورتی که ازدواج نکرده اند در فرم ثبت نام به عنوان همراه وارد کنید. قابل توضیح است که شما نمی‌توانید مادر یا خواهر یا سایر بستگان را به عنوان زیرمجموعه خود ثبت نام کنید.

بله. شما می‌توانید همسر و فرزندان زیر 21 سال مجرد خود را نیز همراه خود به آمریکا ببرید.

بله، ثبت نام لاتاری امسال برخلاف سال های قبل بدون نیاز به پاسپورت انجام می شود و همه می توانند در آن ثبت نام کنند.

بله. چنانچه درخواست ویزای تحصیلی آمریکا را ارسال کرده‌اید هم می‌توانید در لاتاری آمریکا ثبت نام کنید.

هیچ کس نباید بیش از یک مرتبه متقاضی اصلی در ثبت نام لاتاری باشد. مثلا اگر شما یک پسر 20 ساله و ازدواج نکرده هستید، میتوانید هم در ثبت نام پدر و هم در ثبت نام مادر به عنوان همراه باشید و یک بار هم به عنوان متقاضی اصلی خودتان ثبت نام کنید.

بله، در صورتی که شما در ایران متولد شده باشید، می‌توانید در لاتاری 2025 آمریکا ثبت نام کنید. اشخاصی که در ایران متولد شده‌اند، حتی با داشتن اقامت دائم یا پاسپورت کشورهای دیگر باز هم می‌توانند در برنامه لاتاری آمریکا ثبت نام کنند.

در عمل این موضوع شدنیه، سفارت آمریکا امکان استعلام مدارک ایرانیان رو نداره و خیلی‌ها بعد از برنده شدن از مدارک مجعول استفاده میکنن و ویزا هم میگیرند اما در قانون این یک تخلفه و ما به شما این کار رو توصیه نمی‌کنیم.

در ثبت نام لاتاری آمریکا ملاک مدارک هویتی یا همان شناسنامه شماست. پس در این صورت شما مجرد هستید.

خیر. تمام محدودیت های مهاجرتی برای برندگان لاتاری برداشته شده است. برندگان لاتاری برای رفتن به آمریکا دیگر نیازی به داشتن اسپانسر یا جاب آفر نخواهند داشت.