اخذ اقامت تمکن مالی اسپانیا

دریافت اقامت تمکن مالی اسپانیا برای افرادی مناسب است که توانایی پرداخت هزینه‌های زندگی خود و خانواده را در این کشور داشته و با ارائه مدارکی بتوانند آن را به دولت اسپانیا اثبات کنند.

درخواست مشاوره تخصصـــی مهاجرت

با تجربه ما، بهترین راه حل را برای مهاجرت برگزینید.

درخواست مشاوره

چند روش برای اخذ اقامت اسپانیا وجود دارد؟

دریافت اقامت کشور های اروپایی با

Vip Group Visa

  • از طریق تمکن مالی ( بدون سرمایه گذاری)
  • از طریق ثبت شرکت
  • از طریق خرید ملک
  • از طریق ازدواج

تمام روش های اقامتی در اسپانیا به اقامت دائم و دریافت پاسپورت معتبر اسپانیا منجر می‌شود که بدون ویزا می‌توانید به کشورهای معتبر دنیا سفر کنید.

سوالی دارید؟ با ما تمــــــاس بگیریـــــد.

همیشه آماده مشاوره و راهنمایی شما هستیم.

اخذ اقامت اسپانیا  (بدون نیاز به سرمایه گذاری)

موسسه حقوقی بین المللی vip group ، دارای ۲ دفتر رسمی در شهر های بارسلونا، اسپانیا و تهران، خدمات حقوقی ومشاوره دریافت اقامت اسپانیا بدون نیاز به سرمایه گذاری را برای ایرانیان به انجام می رساند.

چرا اقامت اسپانیا طرفداران زیادی دارد؟

همان طور که می دانید اقامت اسپانیا (از طریق تمکن مالی) نیاز به هیچ گونه سرمایه گذاری وانتقال پول به اسپانیا ندارد و برای دریافت اقامت کشور اسپانیا برای تمام اعضا خانواده، تنها لازم است نشان دهید وضعیت مالی وشغلی مناسبی در ایران دارید. جذاب بودن اقامت اسپانیا دلایل دیگری هم دارد که به چند مورد از آنها اشاره می کنیم:

زمان دریافت این اقامت بسیار کوتاه است، به این معنی که اگر مدارک شغلی ومالی مورد قبولی داشته باشید فقط ۶ الی ۷ ماه طول می کشد تا کارت اقامت اسپانیا را برای تمام اعضا خانواده تان بدست آورید. شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره های ۰۲۱۲۸۱۱۱۶۶۶ و ۰۹۱۲۸۷۱۰۵۸۳ تماس حاصل نمایید.

مزایای اقامت اسپانیا (بدون نیاز به سرمایه گذاری)

خدمات کشور اسپانیا به دارندگان کارت اقامت این کشور، بسیار گسترده است و پس از گذشت چند سال می توانید برای دریافت پاسپورت اسپانیا اقدام نمائید که لازمه رعایت قوانین وشرایط مربوطه می باشد.

نکته مهم : دریافت کارت اقامت اسپانیا بسیار با ارزش وبه همان اندازه مشکل است اما موسسه حقوقی vip group با تکیه بر تجربه چندین ساله وکلای اسپانیایی و ایرانی مستقر در دفاتر رسمی اسپانیا وایران اعتبار زیادی فراهم نموده وخانواده های ایرانی بسیاری رابه اقامت کشور اسپانیا رسانیده است.

مدارک لازم اقامت اسپانیا بدون نیاز به سرمایه گذاری (از طریق تمکن مالی)

برای دریافت اقامت اسپانیا بدون نیاز به سرمایه گذاری ، مهم ترین مسئله توانایی و تجربه وکیل برای دریافت اقامت می باشد و در ابتدا می بایست شرایط شغلی مالی سرپرست خانواده توسط وکیل بررسی گردد.

مهم ترین مدارک برای بررسی شرایط متقاضی برای دریافت اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی می باشد.

بهترین روش برای شما کدام است؟

فرم اطلاعات زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان ما ایده‌آل‌ترین روش دریافت اقامت را بر اساس مدارک شما در اختیارتان قرار دهند.

درخواست مشاوره تخصصـــی مهاجرت

با تجربه ما، بهترین راه حل را برای مهاجرت برگزینید.

درخواست تماس

در پایان

اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی برای کسانی مناسب است که از قدرت مالی بالایی برخوردار هستند و یک درآمد مشخصی در کشور ایران دارند و می‌توانند به آسانی از پس هزینه‌های زندگی در کشور اسپانیا بربیایند. هلدینگ VIP GROUP دارای 17 سال سابقه درخشان در زمینه امور مهاجرتی است و به شما در تمامی مراحل دریافت اقامت تمکن مالی اسپانیا مشاوره رایگان می‌دهد. چنانچه قصد مهاجرت و دریافت اقامت کشورهای خارجی نظیر اسپانیا را دارید، می‌توانید با کارشناسان و مشاوران ما تماس برقرار کرده و کلیه سوال‌های خود را مطرح نمایید.

سوالات متداول کاربران

روش‌های مختلفی برای مهاجرت به اسپانیا وجود دارد که هرکدام شرایط و مزایای مختص به خود را دارند. دانستن روش‌های مختلف مهاجرت به اسپانیا می‌تواند در به دست آوردن اطلاعات برای افرادی که قصد اخذ تابعیت اسپانیا دارند، می‌تواند مفید باشد.

داشتن درآمد ماهیانه ثابت مانند حقوق بازنشستگی، سپرده حساب بانکی یا سهام در کارخانه‌ها و نداشتن سوء پیشینه کیفری از اهمیت بالایی برخوردار است.

بله، این امکان وجود دارد که بعد از گذشت 5 سال نسبت به دریافت اقامت دائم این کشور اقدام نمایید. طی این زمان بایستی حداقل 30 ماه در اسپانیا سکونت داشته و در هیچ زمانی بیشتر از 12 ماه متوالی از خاک اسپانیا دور نباشید.

بله، در صورتی که بتوانید اثبات کنید از نظر مالی وابسته به خانواده هستید، این امکان وجود دارد.

در صورتی که اقامت اسپانیا برای تمام اعضای خانواده اخذ گردد، فرزندان در حمایت دولت اسپانیا خواهند بود و هزینه ای برای شهریه مدارس پرداخت نمی کنید و تحصیل تا ۱۸ سالگی در اسپانیا رایگان است . در ابتدا توسط دولت اسپانیا آموزش زبان اسپانیایی داده می شود و پس از آن شروع به تحصیل می شود که هیچ کدام هزینه ای ندارند.

البته در صورتی که قصد تحصیل در موسسات و مدارس خصوصی داشته باشید، هزینه های آن به عهده خانواده می باشد.

هرگونه فعالیتی اعم از راه اندازی کار و یا مدیریت و یا خرید بیزینس و یا سرمایه گذاری در شغل و یا ثبت شرکت برای تمام اعضای خانواده امکان پذیر می باشد و از ابتدا می توان شروع به فعالیت و کسب درآمد نمود. اجازه استخدام در ادارات و شرکت ها وجود ندارد (تا پس از پایان سال اول)

 

پس از تکمیل مدارک الزام برای دریافت اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی و موافقت کشور اسپانیا، بدون فاصله می توانید با اجاره ملک در اسپانیا و دریافت Nie از کشور اسپانیا، برای زندگی در این کشور اقدام نمایید.

 

جواب سوال بلی است و اما شروطی دارد که می بایست در مدت اقامت در اسپانیا رعایت گردد ، عدم وجود تخلف در مدت اقامت، آشنایی با زبان و فرهنگ مردم اسپانیا، مهمترین شرایط دریافت پاسپورت معتبر اسپانیا می باشند.

 

به طور کلی اقامت اسپانیا برای اعضای یک خانواده و فرزندان کمتر از ۱۸ سال می باشد ولی نکته مهم این است که اگر وابستگی فرزندان به خانواده (از لحاظ مالی و عاطفی) اثبات گردد و سن آنها بیشتر از ۲۴ سال نباشد، می توانید برای آنها هم اقامت خانوادگی همزمان دریافت نمایید.

 

باتوجه به اینکه پروسه دریافت اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی نیاز به تجربه و تخصص وکیل معتمد دارد، در صورتی که اقدام غیرحرفه ای انجام دهید، ویزای اقامت ریجکت می گردد و پروسه پیچیده ای در انتظارتان خواهد بود.