اخذ اقامت خرید ملک در اسپانیا

یکی از کم هزینه‌ترین روش‌های سرمایه‌گذاری در خارج از کشور، خرید ملک در اسپانیا است. شما می‌توانید تنها با خرید یک ملک به ارزش 500 هزار یورو، اقامت دائم و همچنین ویزای همراه برای همسر، فرزندان و والدین خود دریافت کنید.

درخواست مشاوره تخصصـــی مهاجرت

با تجربه ما، بهترین راه حل را برای مهاجرت برگزینید.

درخواست مشاوره

خرید ملک در اسپانیا

دریافت اقامت کشور های اروپایی با

Vip Group Visa

دریافت اقامت اسپانیا با خرید ملک، بدون نیاز به حضور دائم شما در این کشور است و با توجه به افزایش قیمت ملک در اسپانیا، می‌توان گفت که سرمایه‌گذاری از این طریق بسیار سودآور خواهد بود. چنانچه به دنبال مهاجرت به اسپانیا با خرید ملک هستید، هلدینگ VIP GROUP در تمامی مراحل در کنار شماست تا خریدی با بالاترین استاندارد و کیفیت داشته باشید.

مراحل خرید ملک در اسپانیا

برای مهاجرت به اسپانیا از طریق خرید ملک، در قدم اول بایستی نسبت به دریافت ویزای توریستی خود اقدامات لازم را انجام داده و به اسپانیا سفر کنید. پس از ورود به این کشور لازم است تا از ملک‌های مختلف دیدن کرده و ویلا مورد نظر را انتخاب کنید و در نهایت به کشور خود بازگردید و برای خرید آن کارهای لازم را انجام دهید. بعد از آن که خانه را خریداری کردید و اقامت کشور اسپانیا را گرفتید، می‌توانید به آسانی به این کشور بروید و زندگی خود را آغاز کنید.

شایان ذکر است که خرید خانه در اسپانیا و گرفتن اقامت بایستی توسط یک وکیل مهاجرتی مجرب و آشنا با قوانین کشور اسپانیا صورت بگیرد. وکیل استعلام‌های لازم در مورد وضعیت خانه را گرفته و تحویل دفتر اسناد رسمی در اسپانیا می‌دهد. زمانی که تمامی هزینه‌های لازم را پرداخت کنید و امور قراردادی به درستی پیش برود، سند ملک به نام شما زده شده و ثبت می‌شود. بایستی به این نکته توجه کنید که سند ملک لازم است حتما به نام شما ثبت شود تا بتوانید اقامت اسپانیا را دریافت کنید. شما می‌توانید کلیه امور مربوط به اخذ اقامت از طریق خرید ملک را به موسسه VIP GROUP سپرده و به آسانی کارت اقامت خود را دریافت نمایید.

سوالی دارید؟ با ما تمــــــاس بگیریـــــد.

همیشه آماده مشاوره و راهنمایی شما هستیم.

انواع روش‌های خرید ملک در اسپانیا

به طور کلی خرید خانه در اسپانیا به 2 روش صورت می‌گیرد که در آن می‌تواند ارزش ملک خریداری شده کمتر از 500 هزار یورو یا بیشتر از آن باشد. اگر ملکی که خریداری می‌کنید، قیمت آن کمتر از 500 هزار یورو باشد، در اصل به شما ویزای یکساله اسپانیا اعطا می‌شود، اما چنانچه ویلا یا خانه خریداری شده شما ارزش آن بیشتر از 500 هزار یورو باشد، می‌توانید موفق به دریافت ویزای طلایی اسپانیا شده و از امتیازات و شرایط خاصی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، بهره‌مند شوید.

مدارک لازم برای خرید ملک در اسپانیا

مسلما هنگام خرید هر ملکی چه در خارج از کشور و چه در ایران، به یک سری مدارک نیاز خواهید داشت تا اطلاعات مورد نیاز را در اختیار دولت آن کشور قرار دهد. از این رو تفاوتی ندارد که به کدام یک از روش‌های گفته شده در بالا نسبت به خرید ملک در اسپانیا اقدام کنید، به طور کلی ارائه برخی مدارک برای اخذ اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک ضروری هستند که عبارتند از:

خرید ملک در اسپانیا برای اخذ اقامت

سالانه افراد زیادی به قصد مهاجرت به کشور اسپانیا در آن سرمایه‌گذاری کرده و ملک خریداری می‌کنند. یکی از دلایلی که افراد با این روش قصد رفتن به اسپانیا را دارند، اخذ اقامت این کشور است. لازم به ذکر است که هرگونه خرید ملک اسپانیا موجب اخذ اقامت از این کشور نمی‌شود، بلکه یک سری شرایط هست که بایستی آن‌ها را رعایت کنید.

یکی از روش‌های موجود برای دریافت اقامت اسپانیا، اخذ ویزا طلایی یا گلدن ویزا است. برای دریافت این نوع ویزا بایستی ملکی به ارزش بیشتر از 500 هزار یورو خریداری کنید تا از این طریق برای خود و تمامی افراد خانواده اجازه اقامت دریافت نمایید. بعد گذشت 5 سال اقامت دائم خود را می‌توانید اخذ کنید. همچنین پس از گذشت 10 سال می‌توانید برای دریافت پاسپورت کشور اسپانیا اقدامات لازم را انجام دهید.

خانه های ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار یورویی

برای خرید ملک در اسپانیا( ویزای طلایی اسپانیا) با سرمایه حداقل ۱۰۰هزاریورو، بهترین شهرها برای خرید خانه ، شهر های مالاگا، ماربیا و همچنین مناطق اطراف شهر بارسلونا است. با توجه به میزان سرمایه شما امکان خرید ملک از ۱۰۰هزار یورو به بالا وجود دارد. البته کمتر از این مبلغ هم میتوان املاکی را یافت اما با توجه به فاصله از مرکز شهر و بزرگی و کوچکی منطقه و امکانات موجود در شهر مورد نظر، موسسه حقوقی بین المللی VIP GROUP پیشنهاد میکند که خرید ملک بالای ۱۰۰هزار یورو در این کشور انجام دهید.

همانطور که می‌دانید قیمت املاک با توجه به شاخصهای گوناگون از قبیل زمان ساخت، امکانات و دسترسی های منطقه، دوری و نزدیکی از مرکز شهر، متراژ و … ارزش گذاری میشوند.

در شهرهای بزرگ مانند مادرید و بارسلونا میتوان با سرمایه گذاری ۲۰۰ هزار یورو به بالا صاحب آپارتمان شد و در شهرهای ساحلی اطراف بارسلونا با ۲۵۰هزار یورو به بالا میتوان ویلا در مجتمع‌های ویلایی خریداری کرد.

موسسه حقوقی بین المللی VIP GROUP ، مستقر در شهر بارسلونا اسپانیا خانه های دارای کیفیت از نظر موقعیت مکانی و با توجه به بودجه مالی متقاضیان را انتخاب و پیشنهاد می دهد.

سوالی دارید؟ با ما تمــــــاس بگیریـــــد.

همیشه آماده مشاوره و راهنمایی شما هستیم.

خانه های ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار یورویی

با بودجه حداقل ۳۰۰٫۰۰۰ یورو ، بسته به منطقه و شهر انتخابی متقاضیان خرید ملک در اسپانیا ، می توان یک خانه با کیفیت برای زندگی و سرمایه گذاری انتخاب نمود.

اگر قصد خرید یک آپارتمان در منطقه خوب در شهرهای بارسلونا یا مادرید دارید با ۳۰۰هزار یورو امکان خرید ملک ۹۰ تا ۱۵۰ متری برای شما وجود دارد.

در استانهای دیگر و شهرهای کوچکتر با ۱۵۰هزار یورو امکان خرید آپارتمان ۷۵ متری نیز وجود دارد.

در شهرهایی  ساحلی اسپانیا مانند مالاگا، ماربیا و تنریف و …  میتوان با این مبلغ اقدام به خرید ملک نمود. متراژ این املاک از ۸۰ متر تا ۲۰۰ متر با توجه به موقعیت مکانی و دسترسی ها متفاوت می‌باشد.

در صورتی که ملک هایی با ارزش بیش از ۱۰۰ هزار یورو در اسپانیا خریداری نمائید، ویزاهای بلند مدت ۱ساله تا ۵ ساله مولتی برای تمامی اعضاء خانواده‌تان توسط سفارت اسپانیا (با درخواست وکیل) داده خواهد شد و این مسئله اهمیت و ارزش فراوانی دارد. با استفاده از این ویزا، می‌توانید به تمام کشور های اروپایی در طول سال سفر کنید و یا به مدت محدود اقامت داشته باشید. با توجه به مشکلات ویزا گرفتن از کشور های اروپایی برای ایرانیان، این ویزای بلند مدت از کشور اسپانیا، ارزش بسیار زیادی خواهد داشت.

خانه های ۵۰۰ هزار یورویی

در صورتی که هر خانواده ای که مقیم اروپا نمی باشد، مجموع سرمایه گذاری خود را ( در مدت مشخصی) در کشور اسپانیا به ۵۰۰هزار یورو برساند. ( می توان ۱ یا چند ملک خرید نمود که مجموع ارزش آنها به ۵۰۰ هزار یورو برسد) می توان برای دریافت اقامت دائم اسپانیا برای تمام اعضاء خانواده اقدام نمود. این مزیت بسیار بزرگی است که افرادی که در اسپانیا سرمایه گذاری می نمایند، از آن برخوردار می شوند. با اقامت دائم اسپانیا ، از مزایای رایگانی که کشور اسپانیا به شهروندان خود می دهد برخوردار خواهید شد.

تحصیل رایگان در اسپانیا

تمامی افراد خانواده هایی که اقامت اسپانیا را از طریق خرید ملک دریافت نمایند. تحصیل از ۳ سالگی تا ۱۶ سالگی بصورت رایگان می‌باشد. امکان تحصیل در دانشگاه‌های دولتی نیز وجود دارد.

آموزش رایگان زبان اسپانیایی

تمامی افراد خانواده هایی که اقامت اسپانیا را از طریق خرید ملک در اسپانیا دریافت می نمایند، از ابتدا زبان اسپانیایی را  در کلاسهایی که شهرداری برگزار میکند کاملا رایگان آموزش خواهند دید.

بیمه و درمان رایگان

تمامی افراد خانواده هایی که اقامت دائم اسپانیا را دریافت می نمایند، مانند مردم اسپانیا از حقوق درمانی و بیمه ای رایگان دولت اسپانیا برخوردار خواهند شد.

کدام مناطق برای زندگی در اسپانیا پیشنهاد می‌شود؟

با توجه به شرایط فرد یا خانواده و هدف از خرید ملک در اسپانیا میتوان محل سرمایه گذاری در این کشور را مشخص کرد. اگر قصد استراحت و تفریح دارید و بدنبال سرمایه‌گذاری در این کشور خوش آب و هوا را دارید شهرهای ساحلی و یا جزیره‌ها می‌توانند گزینه خوبی باشند. شهرهای بارسلونا، مالاگا، والنسیا، جزایر قناری، مایورکا و ایبیزا بهترین گزینه ها می‌باشند.

اگر قصد تجارت و تحصیل برای خود و خانواده را دارید پیشنهاد ما شهرهای بزرگ و بین‌المللی نظیر مادرید و بارسلونا می‌توانند بهترین گزینه برای خرید ملک باشند.

دفتر موسسه حقوقی بین المللی VIP GROUP در شهرهای تهران و بارسلونا در تمامی مسیر در کنار شماست تا بهترین گزینه ها جهت سرمایه گذاری را انتخاب کنید.

درخواست مشاوره تخصصـــی مهاجرت

با تجربه ما، بهترین راه حل را برای مهاجرت برگزینید.

درخواست تماس

در پایان

خرید ملک در اسپانیا یکی از روش‌های کم هزینه سرمایه‌گذاری در کشور اسپانیا است و سالانه تعداد زیادی از افراد از طریق خرید ملک در این کشور موفق به دریافت اقامت اسپانیا می‌شوند. چنانچه قصد خرید ملک ارزان در اسپانیا را دارید، می‌توانید صفر تا صد فرآیند سرمایه‌گذاری خود را به ما بسپارید.

هلدینگ VIP GROUP دارای بیش از 17 سال تجربه مستمر و درخشان در زمینه خرید ملک اسپانیا بوده و می‌توانید در این مسیر شما را همراهی کند. در صورت هرگونه سوال و ابهام در زمینه امور حقوقی و خرید ملک ارزان در اسپانیا و همچنین دریافت ویزای سرمایه گذاری اسپانیا، می‌توانید با مشاورین ما در مجموعه تماس برقرار کرده و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

سوالات متداول کاربران

به طور میانگین مالیات نقل و انتقال در کشور اسپانیا بین 6 الی 10 درصد است.

برای دریافت ویزای طلایی یا گلدن ویزا اسپانیا بایستی ارزش ملک خریداری شده شما حداقل 500 هزار یورو باشد.

خیر، برای خرید ویلا یا خانه در اسپانیا نیازی به داشتن هیچ مدرک زبانی نیست.