اقامت کشور اسپانیا با خرید ملک (گلدن ویزا اسپانیا)

بازبینی شده توسط وکیل مهاجرتی

یکی از مهم‌ترین دلایل پرطرفدار بودن اقامت اسپانیا با خرید ملک، مزایای بسیاری است که کشور اسپانیا به افرادی که گلدن ویزای اسپانیا را دریافت می‌کنند، می‌دهد.  با توجه به این که کشور اسپانیا دارای سومین پاسپورت ارزشمند دنیا در سال‌های 2022 و 2023 است، دریافت اقامت دائم این کشور اهمیت زیادی دارد. این اقامت (گلدن ویزا) به تمام اعضا خانواده اعطا می‌شود.

شرط حضور ندارد

اسپانیا نیازی به شرط حضور ندارد، با دریافت گلدن ویزا و خرید ملک اصلا نیازی برای حضور در اسپانیا و زندگی در این کشور ندارید.

درآمد یورویی ماهیانه

از زمانی که سند ملک به نام شما می‌شود، می‌توانید ملک خود را اجاره دهید و به طور متوسط برای ملک 500 هزار یورویی، 2500 تا 3000 یورو اجاره ماهیانه دریافت کنید.

سفر بدون ویزا به تمام اروپا

افرادی که کارت اقامت طلایی اسپانیا دریافت می‌کنند، می‌توانند به صورت مستقیم و از ایران به کشورهای اروپایی دیگر سفر کنند. (بدون نیاز به سفر به اسپانیا)

تحصیل، بیمه و درمان رایگان

بلافاصله بعد از دریافت اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک و کارت اقامت طلایی اسپانیا، بیمه سلامت عمومی و رایگان اسپانیا به اعضا خانواده تعلق می‌گیرد و تحصیل فرزندان تا 18 سالگی رایگان است.

امکان خرید چند خانه

برای دریافت گلدن ویزا می‌توانید 2 یا چند خانه یا مغازه خرید کنید که مجموع ارزش آن‌ها به 500 هزار یورو برسد و از آن‌ها برای زندگی یا دریافت اجاره یورویی استفاده کنید.

بدون نیاز به مدرک زبان یا تحصیل

برای دریافت گلدن ویزا اسپانیا گلدن ویزا اسپانیا فقط خرید ملک و انتقال سرمایه 500 هزار یورویی کافیست.

دریافت پاسپورت اسپانیا

در صورتی که در کشور اسپانیا زندگی کنید، می‌توانید برای پاسپورت قدرتمند کشور اسپانیا اقدام نمایید. این پاسپورت در سال دهم پس از اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک اعطا می‌گردد و قبل از آن اقامت دائم اروپا (اسپانیا) شامل اعضا خانواده شما می‌شود.
رفع ریجکتی ویزای اسپانیا

مراحل سفر به اسپانیا و انتخاب ملک

مرحله اول:

طبق قانون جاری و عرف پروسه خرید ملک در اسپانیا، افرادی که به قصد بازدید از ملک درخواست ویزای اسپانیا می‌نمایند، می‌بایست توسط املاک یا وکیل (توسط دفتر VIP GROUP انجام می‌شود) دعوتنامه رسمی جهت صدور ویزا دریافت نمایند. وکیل شما در VIP GROUP، دعوتنامه برای اعضا خانواده شما صادر می‌نماید و پس از ارتباط با سفارت اسپانیا در تهران و با هماهنگی قبلی جهت انگشت‌نگاری و دریافت ویزا باید به سفارت اسپانیا مراجعه نمایید.

مرحله دوم:

در این مرحله تعداد زیادی از پروژه‌های نوساز و خانه‌های ویلایی (در صورت درخواست شما) به شما جهت انتخاب اولیه برای بازدید ارائه می‌شود. (بیش از 30 مورد ملک) و پس از آن برنامه‌ریزی برای بازدید نهایی و انتخاب ملک انجام می‌گردد.

مرحله سوم:

مبلغ یک درصد از ارزش کل ملک جهت رزرو توسط خریدار پرداخت می‌گردد و پس از آن، وکیل شرکت VIP GROUP شروع به دریافت استعلام از مدارک ملک می‌نماید.

مرحله چهارم:

پس از دریافت تاییدات از شهرداری و ثبت اسناد اسپانیا توسط وکیل شرکت VIP GROUP، خریدار می‌بایست 10 درصد از ارزش ملک را جهت مبایعه‌نامه (Arras) در زمان تنظیم آن پرداخت نماید.

مرحله پنجم:

تکمیل مبلغ کل ملک و دریافت سند ملک در دفترخانه رسمی (Notary)

مرحله ششم:

درخواست اقامت طلایی برای صاحب سند و اعضا خانواده به صورت همزمان توسط وکیل اسپانیایی و سفر مجدد به اسپانیا جهت انگشت‌نگاری دریافت کارت اقامت (حداقل 2 روز نیاز به حضور در اسپانیا هست)
مهاجرت به اسپانیا با خرید ملک

درخواست مشاوره تخصصـــی 

درخواست مشاوره

بک گراند فرم درخواست

درخواست مشاوره تخصصـــی 

وجه تمایز وی آی پی گروپ

مدارک لازم برای خرید ملک در اسپانیا

مسلما هنگام خرید هر ملکی چه در خارج از کشور و چه در ایران، به یک سری مدارک نیاز خواهید داشت تا اطلاعات مورد نیاز را در اختیار دولت آن کشور قرار دهد. از این رو تفاوتی ندارد که به کدام یک از روش‌های گفته شده در بالا نسبت به دریافت اقامت اسپانیا با خرید ملک اقدام کنید، به طور کلی ارائه برخی مدارک برای اخذ اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک ضروری هستند که عبارتند از:

برای اخذ اقامت خرید ملک اسپانیا چگونه شروع کنیم؟

برای مهاجرت به اسپانیا با خرید ملک این امکان وجود دارد که شما به تنهایی نیز اقدامات لازم را انجام دهید. البته بهتر است بدانید اگر قصد اقامت اسپانیا را دارید می‌توانید از روش دیگری مانند تمکن مالی اسپانیا اقدام کنید که نیازی به خرید خانه ندارد. اما با این حال توصیه می‌شود کلیه امور مربوط به دریافت اقامت را به وکلای خبره مهاجرتی بسپارید. به همین منظور هلدینگ VIP GROUP این شرایط را فراهم کرده است تا وکلای مهاجرتی مستقر در اسپانیا کلیه فرآیند دریافت ویزا را برایتان به صورت کاملا قانونی پیش ببرند. 

سوالی دارید؟ با ما تمــــــاس بگیریـــــد.

همیشه آماده مشاوره و راهنمایی شما هستیم.

کدام مناطق برای زندگی در اسپانیا پیشنهاد می‌شود؟

با توجه به شرایط فرد یا خانواده و هدف از خرید ملک در اسپانیا میتوان محل سرمایه گذاری در این کشور را مشخص کرد. اگر قصد استراحت و تفریح دارید و بدنبال سرمایه‌گذاری در این کشور خوش آب و هوا را دارید شهرهای ساحلی و یا جزیره‌ها می‌توانند گزینه خوبی باشند. شهرهای بارسلونا، مالاگا، والنسیا، جزایر قناری، مایورکا و ایبیزا بهترین گزینه ها خرید خانه در اسپانیا و گرفتن اقامت خرید خانه در اسپانیا و گرفتن اقامت می‌باشند. اگر قصد تجارت و تحصیل برای خود و خانواده را دارید پیشنهاد ما شهرهای بزرگ و بین‌المللی نظیر مادرید و بارسلونا می‌توانند بهترین گزینه برای خرید ملک باشند. دفتر موسسه حقوقی بین المللی VIP GROUP در شهرهای تهران و بارسلونا در تمامی مسیر در کنار شماست تا بهترین گزینه ها جهت سرمایه گذاری را انتخاب کنید.
مهاجرت به اسپانیا با خرید ملک

با چه مقدار بودجه و درچه شهر هایی از اسپانیا می‌توانیم خانه بخریم؟

یکی از کم هزینه‌ترین روش‌های سرمایه‌گذاری در خارج از کشور، خرید ملک در اسپانیا است. شما می‌توانید تنها با خرید یک ملک به ارزش 500 هزار یورو، اقامت دائم و همچنین ویزای همراه برای همسر، فرزندان و والدین خود دریافت کنید. دریافت اقامت اسپانیا با خرید ملک، بدون نیاز به حضور دائم شما در این کشور است و با توجه به افزایش قیمت ملک در اسپانیا، می‌توان گفت که سرمایه‌گذاری از این طریق بسیار سودآور خواهد بود. چنانچه به دنبال مهاجرت به اسپانیا با خرید ملک هستید، شرکت VIP GROUP در تمامی مراحل در کنار شماست تا خریدی با بالاترین استاندارد و کیفیت داشته باشید.

در ادامه به هزینه خرید ملک در شهر های مختلف اسپانیا پرداخته ایم.

خانه های ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار یورویی

برای خرید ملک در اسپانیا با سرمایه حداقل ۱۰۰هزاریورو، بهترین شهرها برای خرید خانه ، شهر های مالاگا، ماربیا و همچنین مناطق اطراف شهر بارسلونا است. با توجه به میزان سرمایه شما امکان خرید ملک از ۱۰۰هزار یورو به بالا وجود دارد. البته کمتر از این مبلغ هم میتوان املاکی را یافت اما با توجه به فاصله از مرکز شهر و بزرگی و کوچکی منطقه و امکانات موجود در شهر مورد نظر، موسسه حقوقی بین المللی VIP GROUP پیشنهاد میکند که خرید ملک بالای ۱۰۰هزار یورو در این کشور انجام دهید. همانطور که می‌دانید قیمت املاک با توجه به شاخصهای گوناگون از قبیل زمان ساخت، امکانات و دسترسی های منطقه، دوری و نزدیکی از مرکز شهر، متراژ و … ارزش گذاری میشوند. در شهرهای بزرگ مانند مادرید و بارسلونا میتوان با سرمایه گذاری ۲۰۰ هزار یورو به بالا صاحب آپارتمان شد و در شهرهای ساحلی اطراف بارسلونا با ۲۵۰هزار یورو به بالا میتوان ویلا در مجتمع‌های ویلایی خریداری کرد. موسسه حقوقی بین المللی VIP GROUP ، مستقر در شهر بارسلونا اسپانیا خانه های دارای کیفیت از نظر موقعیت مکانی و با توجه به بودجه مالی متقاضیان را انتخاب و پیشنهاد می دهد.

خانه های ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار یورویی

با بودجه حداقل ۳۰۰٫۰۰۰ یورو ، بسته به منطقه و شهر انتخابی متقاضیان خرید ملک در اسپانیا ، می توان یک خانه با کیفیت برای زندگی و سرمایه گذاری انتخاب نمود.

اگر قصد خرید یک آپارتمان در منطقه خوب در شهرهای بارسلونا یا مادرید دارید با ۳۰۰هزار یورو امکان خرید ملک ۹۰ تا ۱۵۰ متری برای شما وجود دارد.

در استانهای دیگر و شهرهای کوچکتر با ۱۵۰هزار یورو امکان خرید آپارتمان ۷۵ متری نیز وجود دارد.

در شهرهایی  ساحلی اسپانیا مانند مالاگا، ماربیا و تنریف و …  میتوان با این مبلغ اقدام به خرید ملک نمود. متراژ این املاک از ۸۰ متر تا ۲۰۰ متر با توجه به موقعیت مکانی و دسترسی ها متفاوت می‌باشد.

در صورتی که ملک هایی با ارزش بیش از ۱۰۰ هزار یورو در اسپانیا خریداری نمائید، ویزاهای بلند مدت ۱ساله تا ۵ ساله مولتی برای تمامی اعضاء خانواده‌تان توسط سفارت اسپانیا (با درخواست وکیل) داده خواهد شد و این مسئله اهمیت و ارزش فراوانی دارد. با استفاده از این ویزا، می‌توانید به تمام کشور های اروپایی در طول سال سفر کنید و یا به مدت محدود اقامت داشته باشید. با توجه به مشکلات ویزا گرفتن از کشور های اروپایی برای ایرانیان، این ویزای بلند مدت از کشور اسپانیا، ارزش بسیار زیادی خواهد داشت.

مهاجرت به اسپانیا از طریق خرید ملک

خانه های ۵۰۰ هزار یورویی

در صورتی که هر خانواده ای که مقیم اروپا نمی باشد، مجموع سرمایه گذاری خود را ( در مدت مشخصی) در کشور اسپانیا به ۵۰۰ هزار یورو برساند. ( می توان ۱ یا چند ملک خرید نمود که مجموع ارزش آنها به ۵۰۰ هزار یورو برسد) می توان برای دریافت اقامت دائم اسپانیا برای تمام اعضاء خانواده اقدام نمود. این مزیت بسیار بزرگی است که افرادی که در اسپانیا سرمایه گذاری می نمایند، از آن برخوردار می شوند. با اقامت دائم اسپانیا، از مزایای رایگانی که کشور اسپانیا به شهروندان خود می دهد برخوردار خواهید شد. 

مراحل خرید ملک در اسپانیا

برای مهاجرت به اسپانیا از طریق خرید ملک، در قدم اول بایستی نسبت به دریافت ویزای توریستی خود اقدامات لازم را انجام داده و به اسپانیا سفر کنید. پس از ورود به این کشور لازم است تا از ملک‌های مختلف دیدن کرده و ویلا مورد نظر را انتخاب کنید و در نهایت به کشور خود بازگردید و برای خرید آن کارهای لازم را انجام دهید. بعد از آن که خانه را خریداری کردید و اقامت کشور اسپانیا را گرفتید، می‌توانید به آسانی به این کشور بروید و زندگی خود را آغاز کنید. شایان ذکر است که خرید خانه در اسپانیا و گرفتن اقامت بایستی توسط یک وکیل مهاجرتی مجرب و آشنا با قوانین کشور اسپانیا صورت بگیرد. وکیل استعلام‌های لازم در مورد وضعیت خانه را گرفته و تحویل دفتر اسناد رسمی در اسپانیا می‌دهد. زمانی که تمامی هزینه‌های لازم را پرداخت کنید و امور قراردادی به درستی پیش برود، سند ملک به نام شما زده شده و ثبت می‌شود. بایستی به این نکته توجه کنید که سند ملک لازم است حتما به نام شما ثبت شود تا بتوانید اقامت اسپانیا با سرمایه گذاری اقامت اسپانیا با سرمایه گذاری را دریافت کنید. شما می‌توانید کلیه امور مربوط به اخذ اقامت اسپانیا با خرید ملک اخذ اقامت اسپانیا با خرید ملک را به موسسه VIP GROUP سپرده و به آسانی کارت اقامت خود را دریافت نمایید.

سوالی دارید؟ با ما تمــــــاس بگیریـــــد.

همیشه آماده مشاوره و راهنمایی شما هستیم.

اقامت اسپانیا با خرید ملک

انواع روش‌های خرید ملک در اسپانیا

به طور کلی خرید خانه در اسپانیا به 2 روش صورت می‌گیرد که در آن می‌تواند ارزش ملک خریداری شده کمتر از 500 هزار یورو یا بیشتر از آن باشد. اگر ملکی که خریداری می‌کنید، قیمت آن کمتر از 500 هزار یورو باشد، در اصل به شما ویزای یکساله اسپانیا اعطا می‌شود، اما چنانچه ویلا یا خانه خریداری شده شما ارزش آن بیشتر از 500 هزار یورو باشد، می‌توانید موفق به دریافت ویزای طلایی اسپانیا شده و از امتیازات و شرایط خاصی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، بهره‌مند شوید.

دیگر روش های اقامت اسپانیا

اقامت تمکن مالی اسپانیا

اقامت تمکن مالی اسپانیا (بدون سرمایه گذاری)

شما با اخذ اقامت یونان از طریق تمکن مالی، می‌توانید آینده درخشانی برای خود و تمامی اعضا خانواده خود رقم بزنید.

اطلاعات بیشتر

اقامت ثبت شرکت در اسپانیا

اقامت ثبت شرکت در اسپانیا

شما با اخذ اقامت یونان از طریق تمکن مالی، می‌توانید آینده درخشانی برای خود و تمامی اعضا خانواده خود رقم بزنید.

اطلاعات بیشتر

در پایان

خرید ملک در اسپانیا یکی از روش‌های کم هزینه سرمایه‌گذاری در کشور اسپانیا است و سالانه تعداد زیادی از افراد از طریق خرید ملک در این کشور موفق به دریافت اقامت اسپانیا می‌شوند. چنانچه قصد خرید ملک ارزان در اسپانیا را دارید، می‌توانید صفر تا صد فرآیند سرمایه‌گذاری خود را به ما بسپارید. هلدینگ VIP GROUP دارای بیش از 17 سال تجربه مستمر و درخشان در زمینه خرید ملک اسپانیا بوده و می‌توانید در این مسیر شما را همراهی کند. در صورت هرگونه سوال و ابهام در زمینه امور حقوقی و پاسپورت اسپانیا با خرید ملک پاسپورت اسپانیا با خرید ملک و همچنین دریافت ویزای سرمایه گذاری اسپانیا، می‌توانید با مشاورین ما در مجموعه تماس برقرار کرده و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

مطالب مرتبط

سوالات متداول کاربران

به طور میانگین مالیات نقل و انتقال در کشور اسپانیا بین 6 الی 10 درصد است.

برای دریافت ویزای طلایی یا گلدن ویزا اسپانیا بایستی ارزش ملک خریداری شده شما حداقل 500 هزار یورو باشد.

خیر، برای خرید ویلا یا خانه در اسپانیا نیازی به داشتن هیچ مدرک زبانی نیست.