رفع ریجکتی ویزای کشور اسپانیا

بازبینی شده توسط وکیل مهاجرتی

مسافران و یا آژانس های مسافرتی که از سفارت های مختلف اروپایی درخواست ویزا برای مسافران می نمایند به دلایل مختلفی ممکن است که ویزای آن ها ریجکت شود.

VIPGROUP به عنوان تنها مرکز تخصصی رفع ریجکت ویزای شینگن جهت رفع ریجکت ویزا و دریافت ویزای مسافرانی که به تازگی ریجکت شده اند سابقه طولانی و رزومه کاری با ارزشی ایجاد نموده است. مسئله مهم این است که نباید از دریافت نامه ریجکت توسط مسافر، زمان طولانی ای گذشته باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با راهکارهای رفع ریجکتی ویزا کافی است با شماره تلفن‌های ۰۹۱۹۸۰۰۵۷۶۳ و ۰۲۱۲۸۱۱۱۶۶۶ تماس حاصل فرمایید. تا بتوانید از راهنمایی‌های کارشناسان متخصص در این زمینه به نحو احسنت بهره‌مند شوید.

رفع ریجکتی ویزای اسپانیا
رفع ریجکتی اسپانیا

مراحل رفع ریجکتی ویزای اسپانیا

برای رفع ریجکتی ویزا لازم است بند هایی که توسط آن سفارت اسپانیا ویزای شما را ریجکت یا باعث ریفیوز شدن ویزا شده است مشخص گردد.
بیشترین موارد ریجکت شامل بند های ۲ و ۳ و ۴ و ۱۰ و ۱۲ و ۱۳ می باشد.

ریجکت با بند ۲

به این معنی است که سفارت اسپانیا محل اقامت و شرایط اقامت و یا کشورها و شهرهایی که قصد داشتید با ویزای اسپانیا به آن سفر کنید رانپذیرفته است .برای رفع ریجکتی ویزای اسپانیا لازم است این ابهام ایجاد شده برای سفارت را رفع کنید.

ریجکت با بند ۳ و ۴ (مالی)

به این معنی است که متقاضی، تمکن مالی مناسبی را به سفارت ارائه نداده است و برای سفارت توجیه نشده است که این فرد می تواند هزینه های سفر خود را پوشش دهد.

ریجکت با بند ۱۰

به این معنی است که سفارت اسپانیا شرایط اقامت یا محل اقامت شما را در کشور اسپانیا نپذیرفته است.همچنین احتمال دارد برنامه سفر شما مورد تایید سفارت نبوده باشد.برای رفع ریجکت می بایست دلایل قانع کننده ای توسط کارشناسان در این زمینه به سفارت اعلام گردد و احتمال رفع ریجکت و پذیرفته شدن اعتراض به ریجکت ویزا در این بند بستگی به نظر آفیسر سفارت ودلایلی است که کارشناسان برای شما عنوان می کنند.
سفارت های آلمان، اسپانیا، فرانسه، سوئیس، هلند، یونان، چک و دیگر سفارت ها، اعتراض VIPGROUP را حتما بررسی می نمایند و به مسافرانی که مدارک و شرایط قابل قبولی دارند ویزا را در زمان مشخص اعطا می نمایند.

ریجکت با بند ۱۳

به این معنی است که سفارت اسپانیا و آفیسر سفارت تشخیص داده است که شما قبل از مهلت و اعتبار ویزا به ایران باز نمی‌گردید و طبق بند ۹ شما را ریجکت کرده است. برای رفع ریجکتی ویزا می بایست دلایل قانع کننده ای (طبق آن چیزی که برای سفارت اسپانیا مهم است) را ارائه نمائید.
برای رفع ریجکتی ویزای اسپانیا لازم است وابستگی های شما در ایران مورد بررسی قرار گیرد و توسط کارشناسان دفاعیه‌ای (طبق اصول سفارت) تنظیم گردد.

مهاجرت به اسپانیا با خرید ملک
رفع ریجکتی ویزای اسپانیا

چه کسانی شانس بیشتری برای رفع ریجکت ویزا دارند؟

افرادی که هدف واقعی شان از سفر به اسپانیا توریستی یا طبق دعوتنامه بوده است و مدارک واقعی به سفارت اسپانیا ارائه داده اند و همچنین کسانی که سابقه دریافت ویزای شنگن داشته اند شانس بیشتری در اعتراض به ریجکت ویزا و رفع ریجکتی ویزای اسپانیا دارند. برای مطالعه تخصصی راجب رفع ریجکتی، به صفحه رفع ریجکتی شینگن مراجعه کنید تا اطلاعات کافی را بدست آورید.

سوالی دارید؟ با ما تمــــــاس بگیریـــــد.

همیشه آماده مشاوره و راهنمایی شما هستیم.

در پایان

شما میتوانید از تجربیات کارشناسان در VIPGROUP  در این زمینه استفاده کنید و تمامی امور لازمه برای رفع ریجکت ویزای اسپانیا را از این طریق پیگیری نمایید. شماره های تماس دفتر مرکزی VIPGROUP  در تهران ۰۲۱۲۸۱۱۱۶۶۶ در ساعات اداری و شماره موبایل ۰۹۱۹۸۰۰۵۷۶۳ در ساعات غیر اداری برای دریافت مشاوره رایگان  در اختیار هموطنان گرامی می باشد.

وجه تمایز وی آی پی گروپ
وجه تمایز وی آی پی گروپ

سوالات متداول کاربران

از زمان ابلاغ نامه به مدت یک ماه فرصت دارید تا نامه اعتراض به ریجکتی ویزا را برای سفارت‌خانه ارسال نمایید.

حداکثر تا 3 ماه بعد از ارسال اعتراض به سفارت، نتیجه نهایی به شما اعلام می‌شود.

دلایل ریجکتی ویزا شما در نامه‌ای که از سوی سفارت برای شما ابلاغ می‌شود، مشخص شده است.