چند روش برای اخذ اقامت اسپانیا وجود دارد؟

روش های اخد اقامت اسپانیا
 • از طریق تمکن مالی ( بدون سرمایه گذاری)
 • از طریق ثبت شرکت
 • از طریق خرید ملک
 • از طریق ازدواج

تمام روش های اقامتی در اسپانیا به اقامت دائم و دریافت پاسپورت معتبر اسپانیا منجر می شود که بدون ویزا می توانید به کشورهای معتبر دنیا سفر کنید.

بهترین روش برای شما کدام است؟

فرم اطلاعات زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان ما ایده ال ترین روش دریافت اقامت را بر اساس مدارک شما در اختیارتان قرار دهند.

فرم اقامت

اخد اقامت اسپانیا بدون سرمایه گذاری

اخذ اقامت اسپانیا

(بدون نیاز به سرمایه گذاری)

موسسه حقوقی بین المللی vip group ، دارای ۲ دفتر رسمی در شهر های بارسلونا، اسپانیا و تهران، خدمات حقوقی ومشاوره دریافت اقامت اسپانیا بدون نیاز به سرمایه گذاری را برای ایرانیان به انجام می رساند.

چرا اقامت اسپانیا طرفداران زیادی دارد؟

 

همان طور که می دانید اقامت اسپانیا (از طریق تمکن مالی) نیاز به هیچ گونه سرمایه گذاری وانتقال پول به اسپانیا ندارد و برای دریافت اقامت کشور اسپانیا برای تمام اعضا خانواده ،تنها لازم است نشان دهید وضعیت مالی وشغلی مناسبی در ایران دارید.

 

جذاب بودن اقامت اسپانیا دلایل دیگری هم دارد که به چند مورد از آنها اشاره می کنیم :

 

زمان دریافت این اقامت بسیار کوتاه است ،به این معنی که اگر مدارک شغلی ومالی مورد قبولی داشته باشید فقط ۵ ماه طول می کشد تا کارت اقامت اسپانیا را برای تمام اعضا خانواده تان بدست آورید. شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره های ۰۲۱۲۸۱۱۱۶۶۶ و ۰۹۱۲۸۷۱۰۵۸۳ تماس حاصل نمایید.

مزایای اقامت اسپانیا بدون سرمایه گذاری

مزایای اقامت اسپانیا

(بدون نیاز به سرمایه گذاری)

 

۱- تحصیل رایگان فرزندان در مدارس اسپانیا

۲- آموزش رایگان زبان اسپانیایی به تمام اعضا خانواده

۳- بیمه ودرمان رایگان برای تمام اعضا خانواده

۴- با کارت اقامت اسپانیا ،دیگر به ویزا برای سفر به اروپا نیازی ندارید وآزادانه به هر تعداد وهر زمان می توانید به تمام اروپا سفر کنید.

۵- نیازی به سرمایه گذاری وانتقال پول به اسپانیا وجود ندارد.

۶- هر زمان که علاقه داشته باشید می توانید در اروپا (اسپانیا) زندگی کنید.

۷- دریافت اقامت دائم اروپا پس از گذشت ۵ سال.

۸- امکان دریافت پاسپورت اسپانیا.

خدمات کشور اسپانیا به دارندگان کارت اقامت این کشور ،بسیار گسترده است وپس از گذشت چند سال می توانید برای دریافت پاسپورت اسپانیا اقدام نمائیدکه لازمه رعایت قوانین وشرایط مربوطه می باشد.

نکته مهم : دریافت کارت اقامت اسپانیا بسیار با ارزش وبه همان اندازه مشکل است اما موسسه حقوقی vip group با تکیه بر تجربه چندین ساله وکلای اسپانیایی و ایرانی مستقر در دفاتر رسمی اسپانیا وایران اعتبار زیادی فراهم نموده وخانواده های ایرانی بسیاری رابه اقامت کشور اسپانیا رسانیده است.

مدارک لازم جهت اخذ اقامت تمکن مالی

مدارک لازم اقامت اسپانیا بدون نیاز به سرمایه گذاری

(از طریق تمکن مالی)

برای دریافت اقامت اسپانیا بدون نیاز به سرمایه گذاری ، مهم ترین مسئله توانایی و تجربه وکیل برای دریافت اقامت می باشد و در ابتدا می بایست شرایط شغلی مالی سرپرست خانواده توسط وکیل بررسی گردد.

۱- مدارک شغلی

۲- سند های ملکی

۳- پرینت ۳ ماهه حساب بانکی

۴- سپرده بانکی (در صورت وجود)

۵- درآمد های ثابت مالی

۶- پاسپورت تمام اعضا خانواده

مهم ترین مدارک برای بررسی شرایط متقاضی برای دریافت اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی می باشد.

سوالات متداول اخذ اقامت اسپانیا

سوالات متداول اخذ اقامت اسپانیا

 

آیا برای تحصیل فرزندان در اسپانیا باید هزینه ای پرداخت کنیم؟

در صورتی که اقامت اسپانیا برای تمام اعضای خانواده اخذ گردد، فرزندان در حمایت دولت اسپانیا خواهند بود و هزینه ای برای شهریه مدارس پرداخت نمی کنید و تحصیل تا ۱۸ سالگی در اسپانیا رایگان است . در ابتدا توسط دولت اسپانیا آموزش زبان اسپانیایی داده می شود و پس از آن شروع به تحصیل می شود که هیچ کدام هزینه ای ندارند.

البته در صورتی که قصد تحصیل در موسسات و مدارس خصوصی داشته باشید، هزینه های آن به عهده خانواده می باشد.

آیا اجازه کار با اقامت اسپانیا داده می شود؟

هرگونه فعالیتی اعم از راه اندازی کار و یا مدیریت و یا خرید بیزینس و یا سرمایه گذاری در شغل و یا ثبت شرکت برای تمام اعضای خانواده امکان پذیر می باشد و از ابتدا می توان شروع به فعالیت و کسب درآمد نمود. اجازه استخدام در ادارات و شرکت ها وجود ندارد (تا پس از پایان سال اول)

از چه زمانی می توانیم در اسپانیا زندگی کنیم؟

پس از تکمیل مدارک الزم برای دریافت اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی و موافقت کشور اسپانیا، بدون فاصله می توانید با اجاره ملک در اسپانیا و دریافت Nie از کشور اسپانیا، برای زندگی در این کشور اقدام نمایید.

آیا این اقامت به دریافت پاسپورت اسپانیا هم منجر می شود؟

جواب سوال بلی است و اما شروطی دارد که می بایست در مدت اقامت در اسپانیا رعایت گردد ، عدم وجود تخلف در مدت اقامت، آشنایی با زبان و فرهنگ مردم اسپانیا، مهمترین شرایط دریافت پاسپورت معتبر اسپانیا می باشند.

آیا فرزندان بالاتر از ۱۸ سال هم اقامت دریافت می کنند؟

به طور کلی اقامت اسپانیا برای اعضای یک خانواده و فرزندان کمتر از ۱۸ سال می باشد ولی نکته مهم این است که اگر وابستگی فرزندان به خانواده (از لحاظ مالی و عاطفی) اثبات گردد و سن آنها بیشتر از ۲۴ سال نباشد، می توانید برای آنها هم اقامت خانوادگی همزمان دریافت نمایید.

معایب اقامت تمکن مالی اسپانیا چیست؟

باتوجه به اینکه پروسه دریافت اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی نیاز به تجربه و تخصص وکیل معتمد دارد، در صورتی که اقدام غیرحرفه ای انجام دهید، ویزای اقامت ریجکت می گردد و پروسه پیچیده ای در انتظارتان خواهد بود.

سوالات متداول ثبت شرکت اسپانیا

سوالات متداول جهت ثبت شرکت در اسپانیا

۱- چه روشهایی برای دریافت اقامت اسپانیا از طریق ثبت شرکت وجود دارد؟

به طور کلی، اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در روش های زیر خلاصه میشود در قالب ثبت و راه اندازی یک شرکت جدید: ثبت و راه اندازی شرکت همانند هر کشور دیگر با انتخاب نام و ثبت ان در Registro Mercantil و سپس آماده کردن اساسنامه بر اساس ضوابط و آیین نامه های کشور اسپانیا سرمایه گذاری مشترک: خرید سهام یک شرکت اسپانیایی زیر مجموعه یک شرکت اسپانیایی: در این روس میتوان شرکتی تحت عنوان تابع یک شرکت فعال اسپانیایی ثبت کنید. به صورت خود اشتغالی Autónomo : خود اشتغالی یا کسب و کار انفرادی، یعنی راه اندازی یک کسب و کار با مسئولیت فردی. خرید نمایندگی Franquicia: ثبت شرکت در قالب خرید نمایندگی یک شرکت زنجیره ای در اسپانیا هر نوع دفتر نمایندگی در اسپانیا

۲- پروسه و مراحل ثبت شرکت در اسپانیا به چه صورت می باشد؟

در ابتدای امر بنا بر قوانین کشور اسپانیا، تمامی شهروندان خارجی هایی که قصد هر فعالیت اقتصادی، خرید فروش و زندگی در این کشور را دارند می بایست شماره هویت خارجی (NIE) دریافت کنند. این شماره برای تمامی امور ثبتی و حقوقی مورد نیاز می‌باشد. متقاضیان می بایست با یک وکالت نامه محضری به وکیل خود در اسپانیا وکالت دهند تا اقدام به دریافت این شماره شود. در مرحله بعدی می بایست حداکثر ۵ نام پیشنهادی برای سازمان ثبت شرکت ها (Registro Mercantil) فرستاد تا یکی از آنها انتخاب و ثبت شود و کد شناسایی مالیاتی موقت دریافت کرد. در گام بعدی با تاییدیه ها و شماره هویت خارجی می بایست اقدام به افتتاح حساب در یکی از بانک های اسپانیایی نمود و مبلغ ۳۰۰۰ یورو را به عنوان سرمایه شرکت در حساب بلوکه نمود. لازم به ذکر است پس از انجام امور اداری و ثبتی این مبلغ قابل برداشت می‌باشد.
در مرحله بعدی می بایست ثبت شرکت از طریق ثبت اسناد (Notario) انجام شود و اساس نامه بر اساس نوع فعالیت شرکت آماده شود. این نکته حائز اهمیت است که هر فعالیتی در اساس نامه قابل ثبت می باشد اما برخی از آنها نیاز به مجوز از سازمانهای مربویطه خواهند داشت که می بایست قبل از شروع فعالیت این مجوز ها نیز اخذ شود.

بعد از اتمام این مراحل باید یک طرح کسب و کار یا اصطلاحا Plan de negocio آماده کرد که در آن برنامه کاری چند سال آینده و پیش بینی سود در آن مورد بررسی قرار داد و این طرح را به سازمان ملی انجمن شرکت ها و کارآفرینان ارائه نمود. پس از تاییدیه این سازمان مدارک مربوط را باید به سفارت اسپانیا در ایران ارائه نمود و پس از دریافت ویزا و سفر به اسپانیا اقدام به دریافت کارت اقامت کاری نمود

۳- آیا به اعضای خانواده فرد متقاضی اجازه اقامت داده میشود؟

بله. از مزایای این روش امکان دریافت اقامت برای اعضای خانواده (همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال) می باشد که اصطلاحا به آن Reagrupacion familiar نامیده میشود. طبق قوانین ۲۰۱۸ کشور اسپانیا سرپرست خانواده می بایست مبلغی را به عنوان ساپورت هزینه های اعضای خانواده اعلام نماید. این مبلغ ۱۵۰ درصد شاخص عمومی درآمد چندگانه یا اصطلاحا IPREM که در سال ۲۰۱۸ این مبلغ ۵۳۷.۸۴ یورو میباشد.

شرایط دریافت اقامت دائم و اخذ پاسپورت چیست؟

پس از سه سال اقامت موقت، امکان درخواست برای اقامت دائم وجود دارد و پس از گذشت پنج سال از دریافت اقامت دائم، می توان برای دریافت پاسپورت اقدام کرد. این یک امتیاز بزرگ محسوب میشود که پس از سه سال اقامت موقت کاری امکان تبدیل به اقامت دائم وجود دارد.

محدودیت ها در این روش کدامند؟

شما بدون هیچ محدودیتی امکان به سفر به تمامی کشورهای حوزه شنگن را دارید. اما اگر بخواهید به خارج از حوزه شنگن سفر کنید، در هر ۱۸۰ روز تنها ۹۰ روز، مجاز به سفر هستید.

مزایای دریافت اقامت اسپانیا از طریق ثبت شرکت چیست؟

 • عدم نیاز به مدرک زبان
 • عدم نیاز به مدارک تحصیلی (مگر اینکه فعالیت ها در حوزه های تخصصی باشد که نیاز به مدارک تحصیلی می باشد)
 • امکان دریافت اقامت برای تمامی اعضای خانواده که شامل همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال می‌باشد
 • امکان فعالیت در بازارهای اروپایی و بین المللی
 • امکان درخواست اقامت دائم پس از ۳ سال
 • امکان اخذ آسان ویزا برای اکثر کشورهای جهان
 • امکان افتتاح حساب بانکی
 • ثبت برند اروپایی

مدارک مورد نیاز جهت اخذ اقامت اسپانیا از طریق ثبت شرکت

 • فرم درخواست (NIE)
 • اصل و کپی پاسپورت برابر اصل شده
 • گواهی تاییدیه نام شرکت
 • دو قطعه عکس
 • گواهی سلامت
 • کد شناسایی مالیات (C.I.F)
 • تاییدیه حساب بانکی در اسپانیا
 • اساس نامه ثبت شرکت

پروسه دریافت اقامت اسپانیا از طریق ثبت شرکت چه مدت طول خواهد کشید؟

معمولا این پروسه ۱۰ ماه به طول می انجامد.

شرایط تمدید اقامت اسپانیا با ثبت شرکت چیست؟

 • پرداخت حداقل مالیات با توجه به بیزنس پلن
 • ارائه گواهی عدم سوپیشینه
 • سودآور بودن شرکت
 • شرایط اخذ اقامت کاری اسپانیا

اگر شما قصد مهاجرت به اسپانیا را دارید، راههای گوناگونی وجود دارد که هر کدام مزایا و محدودیت های خود را دارا می باشند

هزینه زندگی در کشور اسپانیا

هزینه زندگی در اسپانیا

 

 

هزینه زندگی در اسپانیا در قیاس با دیگر کشورهای اروپای غربی پایین تر است. این به این معنی است که افراد خارجی امکان لذت بردن از کیفیت مناسبی از زندگی بدون هزینه کردن بسیار برخوردار هستند.

هزینه زندگی در اسپانیا در یک نگاه

 

اسپانیا مقصدی محبوب برای افراد خارجی, به خصوص شهروندان بریتانیا, آلمان و کشور های اسکاندیناوی است. مکان آن در سواحل مدیترانه, فرهنگ راحت و هزینه پایین زندگی باعث علاقه بسیار زیاد مهاجران, به خصوص افرادی است که به زندگی در آب و هوای آفتابی مدیترانه ای علاقه مند هستند.

با وجود آسیب و بحران اقتصادی اسپانیا در دهه گذشته, اقتصاد این کشور از سال ۲۰۱۵ بحران اقتصادی را پشت سر گذاشته است و استاندارد زندگی در حال تعادل با درآمد مردم است. با این حال, حداقل و میانگین حقوق نسبت به دیگر کشور های اروپای غربی پایین است.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

مطالب مرتبط

 

 

هزینه زندگی در اسپانیا
هزینه زندگی در اسپانیا

هزینه زندگی در اسپانیا هزینه زندگی در اسپانیا در قیاس با دیگر کشورهای اروپای غربی پایین تر است. این به این معنی است که افراد خارجی امکان لذت بردن از...

اقامت اسپانیا با خرید ملک
اقامت در اسپانیا با خرید ملک

اقامت در اسپانیا با خرید ملک (خرید ملک در اسپانیا ارزان تر از ایران است)  اقامت در اسپانیا با خرید ملک ( اقامت طلایی اسپانیا ). آیا می دانید خرید...

اقامت یونان بدون سرمایه گذاری
اقامت یونان بدون نیاز به سرمایه گذاری

اقامت یونان اقامت یونان از طریق تمکن مالی به طور قطع سریع ترین، راحت ترین و پرطرفدارترین اقامت یک کشور اروپایی برای ما ایرانیان است و رتبه 1 انتخاب برای...

اقامت سوئد بدون سرمایه گذاری
اخذ اقامت سوئد بدون نیاز به سرمایه گذاری

اقامت سوئد (بدون نیاز به سرمایه گذاری) اقامت سوئد : سوئد سرزمین وایکینگ ها کشوری که در شمال اروپا در شبه جزیره اسکاندیناوی در همسایگی نروژ فنلاند و دانمارک است ...

اقامت فرانسه بدون سرمایه گذاری
اخذ اقامت فرانسه بدون نیاز به سرمایه گذاری

اقامت اروپا از طریق اثبات تمکن مالی در ایران (بدون نیاز به سرمایه گذاری) مزایای مهم اقامت فرانسه بدون نیاز به سرمایه گذاری در فرانسه اقامت همزمان برای تمامی اعضای...

جاذبه های گردشگری باسلونا
جاذبه های گردشگری بارسلونا

پایتخت پر جنب و جوش ایالت کاتالونیا, بارسلونا شهر ساحلی خیره کننده ای است که زیبایی و سبک زندگی آفتابی او را برای جهانیان محبوب کرده است. مناظر زیبا, معماری...

جاذبه های گردشگری مادرید
جاذبه های گردشگری مادرید

پر از انرژی و جاذبه های فرهنگی, مادرید ابر شهر مدرنی است که طعمی از اسپانیای واقعی را به همراه دارد. خیابان های عرضی پر ترافیک هستند اما پارک های...

مطالب مرتبط

بدون تصویر
اقامت اسپانیا با خرید ملک
اقامت اسپانیا با خرید ملک یافتن محلی برای سرمایه گذاری مطمئن همیشه یکی از دغدغه های سرمایه گذاران بوده است که امروزه پیچیده تر نیز شده است. برخی از گزینه...
بدون تصویر
اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی
اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی Spain Non-Lucrative Visa افراد ثروتمندی که قصد دارند به سریع ترین روش و بدون سرمایه گذاری در کشور اسپانیا زندگی کنند می توانند با...
بدون تصویر
اقامت اسپانیا
اقامت اسپانیا به دلیل تنوع بالای روش ها، اخذ اقامت اسپانیا یکی از بهترین روش های اخذ اقامت کشورهای پیشرفته اروپایی است. اگر قصد سرمایه گذاری، کار، تحصیل یا زندگی...
چت آنلاین در واتساپ