اقامت ثبت شرکت دبی

ثبت شرکت در دبی یکی از اصولی‌ترین و آسان‌ترین راه‌ها برای اخذ اقامت کشور امارات است. نرخ مالیات صفر درصد در مناطق آزاد، امکان افتتاح حساب بانکی و داشتن تجارت به صورت آزادانه با جهان، دریافت اقامت برای تمامی اعضا خانواده و امکان ثبت شرکت بدون داشتن شریک اماراتی با مالکیت 100% از عواملی هستند که دبی را به گزینه‌ای مناسب برای مهاجرت سرمایه‌گذاران تبدیل کرده است.

درخواست مشاوره تخصصـــی مهاجرت

با تجربه ما، بهترین راه حل را برای مهاجرت برگزینید.

درخواست مشاوره

ثبت شرکت در دبی

دریافت اقامت کشور های اروپایی با

Vip Group Visa

اما قبل از هر اقدامی برای اخذ اقامت امارات از طریق ثبت شرکت، نیاز است که از تمامی قوانین و شرایط ثبت شرکت در دبی آگاهی کافی داشته باشید. در ادامه به مراحل ثبت شرکت و همچنین مدارک مورد نیاز برای دریافت اقامت دبی از این طریق خواهیم پرداخت.

سوالی دارید؟ با ما تمــــــاس بگیریـــــد.

همیشه آماده مشاوره و راهنمایی شما هستیم.

شرایط ثبت شرکت در دبی

برای ثبت شرکت در شهر دبی شرایطی وجود دارد که بایستی تمامی آن‌ها را رعایت کنید تا در نهایت موفق به اخذ اقامت دبی با ثبت شرکت شوید. این شرایط مورد نیاز پیش از آغاز پروسه ثبت شرکت عبارتند از:

نکته حائز اهمیت آن است که در گذشته افراد خارجی تنها می‌توانستند 49% از سهام شرکت را داشته باشند و مابقی سهم باید به یک فرد اماراتی که اسپانسر نام داشت، تعلق می‌گرفت. اما طبق قانون جدید که در امارات و دبی وضع شده است، افراد خارجی خود می‌توانند مالکیت 100% سهام را داشته باشند.

ثبت شرکت امارات

انواع مجوز ثبت شرکت در دبی

شما با توجه به هدفی که از ثبت شرکت در دبی و اخذ اقامت دبی از طریق ثبت شرکت دارید می‌توانید یکی از مجوزهای زیر را دریافت نمایید:

مراحل ثبت شرکت در دبی

در حالت کلی برای دریافت اقامت دبی با ثبت شرکت برای متقاضیان ایرانی، به طور تقریبی مشابه با دیگر ملیت‌ها است. فرآیند ثبت شرکت در این شهر مراحلی دارد که به شرح زیر است:

  1. در قدم اول صاحبان مشاغل باید نوع فعالیت خود را برای آغاز کسب و کار در دبی مشخص کنند. این نکته بسیار مهم است که جزئیات حرفه‌ای که قصد دارید انجام دهید را به طور کامل مورد بررسی قرار دهید، زیرا گزینه‌های مختلفی برای ثبت شرکت وجود دارد.
  2. در مرحله بعدی بایستی انواع مجوزهای موجود در دبی را بشناسید. در صورتی که شرکت شما در بخش تولید یا صنعت قرار دارد، شرایط دریافت مجوز صنعتی را خواهید داشت. چنانچه بازار تجاری را انتخاب می‌کنید، گرفتن مجوز تجاری (Commercial License) از الزامات است و اگر قصد دارید خدمات حرفه‌ای ارائه دهید، به مجوز خدماتی نیاز خواهید داشت.
  3. در قدم بعدی باید یک اسم برای شرکت خود انتخاب کنید. باید بدانید که اسم شرکت شما بایستی از سوی دولت امارات مورد تایید بوده و در لیست نام‌های مجاز قرار گرفته باشد.
  4. تصمیمی دیگر که باید بگیرید، این است که قصد دارید در منطقه آزاد تجاری یا در سرزمین اصلی امارات تجارت خود را بنا کنید. هر یک از این مناطق مزایای مخصوص به خود را دارند. در مناطق آزاد روش‌های ثبت شرکت سریع و آسان است و مشوق‌های به جهت رشد مالی شرکت مانند مناطق معاف از مالیات و همچنین عدم محدودیت در استفاده ارز ارائه می‌دهند. کسب و کارهای تاسیس شده در سرزمین اصلی نیز می‌توانند به طور مستقیم در بازار امارات تجارت کنند و از موافقت‌نامه‌های دولتی نیز بهره‌مند شوند.
  5. در مرحله آخر بایستی یک حساب بانکی برای شرکت خود افتتاح کنید. این امکان وجود دارد که در بانک‌های بین‌المللی و محلی موجود در دبی، حساب بانکی باز کنید. البته در صورت ثبت شرکت در منطقه آزاد امکان افتتاح حساب نخواهید داشت. شما برای رفع این مشکل بایستی ابتدا در سرزمین اصلی شرکت خود را به ثبت برسانید.

سوالی دارید؟ با ما تمــــــاس بگیریـــــد.

همیشه آماده مشاوره و راهنمایی شما هستیم.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در دبی

اقامت امارات از طریق ثبت شرکت

مزایای ثبت شرکت در دبی

ثبت شرکت دبی مزایای فراوانی را برای شما به همراه دارد که عبارتند از:

انواع شرکت‌های مجاز برای ثبت در دبی

انواع شرکت‌ها در دبی

از بین انواع شرکت‌های قابل ثبت در دبی، تنها یک مورد از آن‌ها یعنی شرکت‌ با مسئولیت محدود (Limited liability company (LLC) برای ایرانیان قابل ثبت است.

درخواست مشاوره تخصصـــی مهاجرت

با تجربه ما، بهترین راه حل را برای مهاجرت برگزینید.

درخواست تماس

در پایان

دبی بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر امارات به حساب می‌آید و پس از ابوظبی به عنوان ثروتمندترین شهر این کشور شناخته شده است. طی سال‌های اخیر، رشد اقتصادی در دبی بالا بوده و به همین جهت یکی از بهترین گزینه‌ها برای انجام فعالیت‌های اقتصادی و گردشگری است و ثبت شرکت در دبی برای ایرانیان بسیار اقتصادی و مناسب است و در سال‌های اخیر تعداد متقاضیان افزایش یافته است.

شما پیش از هر اقدامی برای ثبت شرکت دبی، نیاز است که از هزینه‌ ثبت شرکت در دبی و مراحل انجام کار آن آگاهی کافی داشته باشید. به همین منظور هلدینگ VIP GROUP با 17 سال تجربه کاری در زمینه امور مهاجرتی آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است. چنانچه قصد آگاهی از قوانین ثبت شرکت در دبی را دارید، می‌توانید به کارشناسان ما در مجموعه تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید.

رفع ریجکتی ویزا

سوالات متداول کاربران

برای افرادی که اماراتی نیستند، ثبت انواع شرکت‌ها مقدور نبوده و تنها اجازه دارند در برخی از شاخه‌ها شرکت خود را ثبت کنند. با توجه به بیزینس شما، وکلای ما در کشور امارات، بهترین شرکت را برای شما با توجه به دسته‌بندی فعالیت شرکت ، انتخاب می‌کنند.

برای آغاز بیزینس تنها ارائه مدارک شناسایی کافی است.

بله، طبق قوانین جدید، این امکان وجود دارد که شما بدون داشتن کفیل و شریک، در کشور امارات شرکت خود را به ثبت برسانید.