اقامت سوئیس

اخذ اقامت کشور سوئد

سوئد سرزمین وایکینگ ها کشوری که در شمال اروپا در شبه جزیره اسکاندیناوی در همسایگی نروژ فنلاند و دانمارک است  پایتخت این کشور استکهلم است . زبان رسمی این کشور سوئدی است، در حالی که بیش ار ۸۰ درصد مردم آن به انگلیسی مسلط می باشند.

درخواست مشاوره تخصصـــی مهاجرت

با تجربه ما، بهترین راه حل را برای مهاجرت برگزینید.

درخواست مشاوره

اقامت سوئد

دریافت اقامت کشور های اروپایی با

Vip Group Visa

سوئد عضو سازمان ملل متحد و سازمان تجارت جهانی می باشد و جایگاه بالایی در زمینه های مختلف مانند کیفیت بالای زندگی آزادی شهروندی بهداشت، آموزش، رفاه و توسعه انسانی دارد.بهترین شهرهای سوئد برای زندگی، استکهلم، گوتنبرگ (یوتوبری) ، مالمو و سولنا می باشند که دلیل این انتخاب طبیعت زیبا، امکانات شغلی و کیفیت بالای زندگی و هزینه زندگی بر اساس درآمد خانواده ها می باشد.جهت مشاوره اخذ اقامت سوئد با ما در تماس باشید.

افرادی که مجاز به دریافت کارت اقامت و زندگی در سوئد هستند

۱- صاحبان مشاغل (دارای مدرک شغلی)

۲- مدیران شرکت ها

۳- متخصصین دارای رزومه کاری (حداقل دو سال)

۴- سهامداران شرکت های خصوصی

سوالی دارید؟ با ما تمــــــاس بگیریـــــد.

همیشه آماده مشاوره و راهنمایی شما هستیم.

مزایای دریافت کارت اقامت سوئد

۱- تمامی پروسه اخذ اقامت سوئد ۲ ساله  توسط دفتر vip group در شهر گوتنبرگ سوئد اجرا می گردد اداره مهاجرت سوئد , کارت اقامت خانواده متقاضی را صادر و به سفارت سوئد در تهران ارسال می نماید.

۲- نیازی به حضور دائم در کشور سوئد نمی باشد و اعضای خانواده اجازه رفت و آمد آزادانه به تمام کشورهای اروپایی در طول سال را دارند.

۳- سرپرست خانواده , همسر و فرزندان, همگی اجازه کار در سوئد را در بدو ورود به سوئد دریافت می نمایند.

۴- نیاز به سرمایه گذاری و انتقال پول به سوئد نمی باشد و تنها تامین مخارج زندگی در این کشور (اجاره خانه و مخارج روزانه) کافی است.

۵- پس از کذشت ۵سال واجد شرایط برای دریافت پاسپورت سوئد هستید ( با رعایت شرایط مربوطه).

۶- از بدو ورود به کشور سوئد ( با کارت اقامت سوئد ) از ۷۰ درصد مزایای شهروندان سوئدی برخوردار می شوید.

۷- نیازی به مدرک زبان یا حضور دائم در سوئد نمی باشد.

۸- بیمه درمانی و تحصیل برای تمام اعضاء خانواده رایگان می باشد.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ اقامت سوئد (بدون نیاز به سرمایه گذاری)

اگر علاقه‌مند هستید که اقامت سوئد را دریافت کنید و زندگی در یک کشور اروپایی پیشرفته را تجربه کنید، باید در رابطه با مدارک مورد نیاز جهت اخذ اقامت سوئد این کشور رؤیایی آشنایی کافی داشته باشید.

۱- مدرک تحصیلی لیسانس یا سابقه کار مفید

۲- رزومه کاری (حداقل دو سال)

۳- اثبات توانایی مالی برای زندگی و کار در سوئد

۴- پاسپورت

۵- سند ازدواج

۶- پرینت حساب بانکی سه ماهه

۷- مدارک شغلی

هزینه زندگی سوئد

هزینه زندگی در سوئد و اقامت سوئد بالاست و به عنوان کشوری گران در اروپا شناخته می شود. از جهات بسیاری این هزینه ارزش مند است و حتی با وجود هزینه های بالا در سوئد, امکان زندگی با بودجه ای محدود نیز در این کشور وجود دارد.  ما این مقاله را برای کمک به افراد مهاجر و آشنایی آنها با هزینه های روزمره زندگی در سوئد آماده کرده ایم.

اگر شما قصد مهاجرت یا سفر به سوئد را داشته باشید, با استفاده از این مقاله امکان محاسبه تقریبی هزینه های خود را به دست خواهید آورد. بعضی از هزینه های یاد شده در این مقاله مانند هزینه هتل برای مسافران نوشته شده اند, در حالیکه بقیه آنها برای مهاجران که نیاز به استفاده از خدمات زورمره را دارند, سودمند تر خواهد بود. نیاز به گفتن نیست که تمامی هزینه های یاد شده در این مقاله به صورت تقریبی می باشد و امکان وجود تفاوت هایی جزئی وجود دارد.

درخواست مشاوره تخصصـــی مهاجرت

با تجربه ما، بهترین راه حل را برای مهاجرت برگزینید.

درخواست تماس

در پایان

گروه تخصصی کارشناسان و وکلای VIP Group در دفاتر تهران و سوئد آماده پاسخگویی به سوالات شما و ارائه اطلاعات، راهکارها و مشاوره رایگان جهت اخذ اقامت سوئد هستند. با ما تماس بگیرید تا از بهترین گزینه های ممکن برای اقامت سوئد آگاه شوید. کارشناسان و وکلای ما در تمام مسیر اخذ اقامت سوئد از مشاوره های اولیه تا تکمیل مدارک و دریافت ویزا در کنار شما هستند.

سوالات متداول کاربران

روش‌های مختلفی برای مهاجرت به سوئد وجود دارد که هرکدام شرایط و مزایای مختص به خود را دارند. دانستن روش‌های مختلف مهاجرت به سوئد می‌تواند در به دست آوردن اطلاعات برای افرادی که قصد اخذ تابعیت سوئد دارند می‌تواند مفید باشد.

قطعا شرایط شخصی هر فرد، در انتخاب بهترین روش برای اخذ اقامت سوئد تاثیرگذار است. اما به طور کلی دریافت اقامت از طریق کار و سرمایه‌گذاری از بهترین روش‌ها برای مهاجرت به این کشور به حساب می‌آید.

برای اخذ اقامت دائم این کشور، لازم است که حداقل 5 سال به صورت مداوم در سوئد سکونت داشته و زندگی کنید.

برای دریافت اقامت سوئد از طریق کار، بایستی پیشنهاد کاری یا جاب آفر از یک کارفرمایی سوئدی یا شخصی که اقامت دائم این کشور را دارد، داشته باشید.