اقامت پرتغال

اخذ اقامت کشور پرتغال

کشور پرتغال به دلیل حضور در منطقه شینگن و شرایط آب و هوایی مطلوبی که دارد، یکی از مناطق محبوب برای مهاجران است و سالانه تعداد زیادی از افراد اقدام به اخذ اقامت کشور پرتغال می‌کنند.

درخواست مشاوره تخصصـــی مهاجرت

با تجربه ما، بهترین راه حل را برای مهاجرت برگزینید.

درخواست مشاوره

اقامت پرتغال

دریافت اقامت کشور های اروپایی با

Vip Group Visa

کشور پرتغال به دلیل حضور در منطقه شینگن و شرایط آب و هوایی مطلوبی که دارد، یکی از مناطق محبوب برای مهاجران است و سالانه تعداد زیادی از افراد اقدام به اخذ اقامت کشور پرتغال می‌کنند.

شرایط گرفتن اقامت پرتغال

اقامت پرتغال یک نوع مجوز رسمی است که به اتباع خارجی این امکان را می‌دهد که در این کشور زندگی کرده و مشغول به کار شوند. هر شخصی که از خارج اتحادیه اروپا، به هر روشی به پرتغال سفر کرده و بیشتر از 3 ماه در آن جا بماند، بایستی اقدام به دریافت مجوز اقامت از SEF کند.

کشور پرتغال اجازه اقامت را به صورت یکساله صادر می‌کند و این مدت قابل تمدید نیز خواهد بود. بعد از گذشت 5 سال زندگی مداوم در پرتغال، می‌توانید نسبت به دریافت اقامت دائم و اخذ شهروندی این کشور اقدام نمایید. یکی از سریع‌ترین روش‌های دریافت اقامت دائمی پرتغال، سرمایه‌گذاری و دریافت گلدن ویزا است. این نوع ویزا برای جذب سرمایه‌گذاران خارجی به کشور پرتغال طراحی شده است و برای اتباع خارجی که در اتحادیه اروپا سکونت ندارند، صادر می‌شود.

مهاجران باید یک سرمایه‌گذاری قابل توجه از طریق خرید ملک، ایجاد فرصت شغلی و سرمایه‌گذاری در کسب و کارها در کشور پرتغال انجام دهند. شما با اخذ گلدن ویزا می‌توانید در مدت زمانی کمتر از 5 سال، موفق به دریافت اقامت دائم پرتغال شوید.

سوالی دارید؟ با ما تمــــــاس بگیریـــــد.

همیشه آماده مشاوره و راهنمایی شما هستیم.

انواع روش‌های دریافت اقامت پرتغال

کشور پرتغال عضو حوزه شینگن است و افراد با اخذ اقامت این کشور، می‌توانند به صورت آزادانه و بدون محدودیت مرزی در میان 27 کشور عضو این منطقه سفر کنند. به همین جهت بسیاری از متقاضیان، مهاجرت به این کشور را برای تضمین آینده مالی و کاری خود انتخاب می‌کنند. با وجود این که زبان رسمی مردم کشور پرتغالی است، اما بیشتر مردم و شرکت‌ها به زبان انگلیسی تسلط دارند. در حالت کلی دریافت اقامت پرتغال از روش‌های زیر امکان‌پذیر است که عبارتند از:

  1. اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه‌گذاری
  2. اخذ اقامت پرتغال از طریق کار
  3. اخذ اقامت پرتغال از طریق ثبت شرکت
  4. اخذ اقامت پرتغال از طریق تمکن مالی
  5. اخذ اقامت پرتغال از طریق تحصیل
  6. اخذ اقامت پرتغال از طریق ازدواج
  7. اخذ اقامت پرتغال از طریق تولد
  8. اخذ اقامت پرتغال از طریق بازنشستگی
  9. اخذ اقامت پرتغال از طریق پناهندگی
موسسه حقوقی و مهاجرتی وی آی پی گروپ

مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت پرتغال

از مهم‌ترین مراحل اخذ اقامت هر کشوری، جمع‌آوری مدارک مورد نیاز و ارائه آن‌ها به سفارت‌خانه کشور مقصد است. شایان ذکر است که در حین گردآوری مدارک‌ها بایستی دقت بسیار بالایی داشته باشید تا نقصی در آن‌ها وجود نداشته باشد، چرا که در صورت وجود کوچک‌ترین نقصی در مدارک، ریسک ریجکتی ویزا افزایش می‌یابد. برخی از مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت پرتغال عبارتند از:

مزایا اقامت در کشور پرتغال

پیش از آن که برای دریافت اقامت کشوری اقدام کنید، لازم است که از مزایای زندگی در آن کشور آگاهی کافی داشته باشید. برخی از مزیت‌های زندگی در کشور پرتغال عبارتند از:

معایب اقامت در کشور پرتغال

آگاهی از معایب زندگی در یک کشور، تصمیم‌گیری برای مهاجرت و زندگی در آن کشور را برای شما آسان‌تر می‌کند. برخی از معایب زندگی در کشور پرتغال عبارتند از:

درخواست مشاوره تخصصـــی مهاجرت

با تجربه ما، بهترین راه حل را برای مهاجرت برگزینید.

درخواست تماس

در پایان

کشور پرتغال یک گزینه ایده‌ال برای مهاجرت به کشورهای اروپایی است و از آن جایی که این کشور عضو حوزه شینگن است، شما با داشتن اقامت آن، می‌توانید به آسانی و بدون محدودیت در بین 27 کشور عضو منطقه شینگن سفر کنید. پرتغال روش‌های متنوعی را برای مهاجرت و اخذ اقامت این کشور پیش روی متقاضیان قرار داده است و شما با بررسی شرایط شخصی خود، می‌توانید بهترین راه را انتخاب کرده و برای اخذ اقامت در پرتغال اقدام نمایید.

هلدینگ VIP GROUP با بیش از 17 سال سابقه در زمینه مهاجرت و اخذ اقامت کشورهای اروپایی، شما را در تمامی مراحل مهاجرت همراهی خواهد کرد. چنانچه قصد دریافت اقامت و ویزا پرتغال را دارید، تنها کافی است با کارشناسان ما تماس برقرار کرده و به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید.

سوالات متداول کاربران

روش‌های مختلفی برای مهاجرت به پرتقال وجود دارد که هرکدام شرایط و مزایای مختص به خود را دارند. دانستن روش‌های مختلف مهاجرت به پرتقال می‌تواند در به دست آوردن اطلاعات برای افرادی که قصد اخذ تابعیت پرتقال می‌تواند مفید باشد.

بله، شما می‌توانید با ثبت شرکت در این کشور، نسبت به دریافت اقامت دائم از پرتغال اقدام نمایید.

خیر، ویزای توریستی یک نوع ویزا کوتاه مدت است که حداکثر 3 ماه اعتبار دارد و در این مدت دارنده آن اجازه کار و تحصیل در کشور پرتغال را نیز نخواهد داشت. البته شما می‌توانید با دریافت ویزا توریستی به این کشور سفر کرده و در آن جا با خرید ملک، ویزا توریستی خود را به ویزا طلایی تبدیل کنید.

شما با دریافت گلدن ویزا می‌‌توانید بعد از گذشت 5 سال، نسبت به دریافت اقامت دائم پرتغال اقدام کنید.