اقامت آلمان

اخذ اقامت آلمان

آیا شما نیز به دنبال بهترین راه برای مهاجرت به آلمان هستید؟ آیا می دانید که مهمترین و اصلی ترین مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به این کشور کدام است؟ از شما دعوت خواهیم کرد که مطالب پیش روی خود را تا پایان آن همراهی نمایید و از این طریق اطلاعات بسیار جالبی را در خصوص مهاجرت به کشور آلمان به دست آورید.

درخواست مشاوره تخصصـــی مهاجرت

با تجربه ما، بهترین راه حل را برای مهاجرت برگزینید.

درخواست مشاوره

مهاجرت به اسپانیا با خرید ملک
رفع ریجکتی ویزای اسپانیا

اقامت آلمان

دریافت اقامت کشور های اروپایی با

Vip Group Visa

کشور آلمان یکی از زیباترین و پیشرفته ترین کشورهای اروپایی می باشد که با داشتن اقتصاد بسیار قدرتمند و قوی خود توانسته است همیشه مورد توجه بسیاری از مهاجران واقع شود. امروزه افراد بسیار زیادی با اهداف و روش های مختلف به دنبال مهاجرت به سوی این کشور هستند تا از این طریق بتوانند از مزیت های بسیار زیادی از جمله برخورداری از سطح زندگی بالا، اخذ اقامت کشور آلمان و آشنایی با فرهنگ اصیل اروپایی و غیره اشاره کرد. آیتم های بسیار زیادی سبب شده است تا بسیاری از افراد به دنبال راه ها و روش های مختلف برای مهاجرت باشند و برای این امر نیز به دنبال اخذ مشاوره بسیار مطلوب از شرکت های خدماتی در این زمینه هستند. شما نیز می توانید با توجه به علاقه مندی و شرایط خود در بهترین و مناسب ترین زمان ممکن اقدام به مهاجرت خود به سوی این کشور داشته باشید. البته در نظر داشته باشید که کشور آلمان نیز از تمام مهاجران استقبال نموده و این امر می تواند یکی از مهمترین و اصلی ترین آیتم ها برای مهاجرت می باشد. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به کشور و بهترین زمان صدور پاسپورت آلمان توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم.

سوالی دارید؟ با ما تمــــــاس بگیریـــــد.

همیشه آماده مشاوره و راهنمایی شما هستیم.

انواع مهاجرت به آلمان

همانطور که در قسمت قبلی نیز به این امر اشاره کردیم، امروزه بسیاری از افراد به دنبال بهترین و مناسب ترین شرایط برای مهاجرت هستند. همین امر نیز سبب شده است تا به دنبال راه ها و روش های مختلف باشند. از مهمترین و اصلی ترین راه ها و روش های مهاجرت می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

  1. مهاجرت از طریق تحصیل
  2. مهاجرت از طریق سرمایه گذاری
  3. مهاجرت از طریق تولد
  4. مهاجرت از طریق کار
دریافت اقامت آلمان

شما نیز می توانید با توجه به شرایط خود، یکی از راه ها و روش های مهاجرت را انتخاب کرده و از این طریق سفر و مهاجرت خود را شکل دهید. در نظر داشته باشید که افراد می توانند با مهاجرت خود به سوی این کشور، اقامت موقت و بعد از مدتی نیز اقامت دائم این کشور را به دست آورند و از این طریق از تمام مزیت های شهروندی بهره مند و برخوردار شوید.

مهاجرت به آلمان و دریافت پاسپورت

مهاجرت به آلمان در سال های اخیر میان ایرانی ها نیز بسیار باب شده است و شما می توانید افراد زیادی را سالانه مشاهده کنید که به دنبال راه های مختلف برای مهاجرت هستند. این متقاضیان بایستی قبل از مهاجرت خود یک سری از مهمترین و اصلی ترین مدارک را تهیه و در اختیار داشته باشند تا از این طریق سفر خود را شکل دهند. از مهمترین و ضروری ترین این مدارک می توان به پاسپورت آلمان اشاره کرد؛ که شما می توانید با توجه به هدف خود از سفرتان، یکی از مناسب ترین این ویزاها را تهیه و در دست داشته باشید که از مهمترین انواع این ویزاها می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

شرایط اخذ و دریافت پاسپورت آلمان

 

اگر شما نیز قصد دارید تا در اولین فرصت به دست آمده مهاجرتی را به سوی کشور آلمان داشته باشید می توانید در گام اول اقدام به اخذ و دریافت پاسپورت آلمان داشته باشید. افراد می توانند با توجه به راه های مختلف مهاجرت به آلمان، یکی از ویزاهای مربوط به این کشور را انتخاب کرده و سفرتان را آغاز کنید. مهاجرت به این کشور نیازمند ویزای این کشور بوده و برای صدور آن نیز بایستی مدارک زیر را تهیه و آن را تحویل سفارت خانه آلمان دهید:

البته شما می توانید با مراجعه به وب سایت رسمی سفارت این کشور، در خصوص جزئیات مدارک مورد نیاز اطلاعات لازم را به دست آورید و با نهایت دقت این مدارک را تهیه و آماده کنید. توجه داشته باشید که در صورت کم و کاستی در ارائه مدارک، با ریجکت درخواست صدور ویزا مواجه شوید که در این صورت هزینه های پرداختی نیز قابل عودت نبوده و بایستی از دوباره اقدام به پرداخت هزینه های صدور ویزای مورد نظرتان داشته باشید.

اقامت آلمان با وی آی پی گروپ

بهترین زمان اخذ پاسپورت آلمان

یکی از مهمترین و اصلی ترین موضوعاتی که ذهن بسیاری از افراد را قبل از مهاجرت به آلمان ، به سوی خود مشغول کرده است، بهترین و مناسب ترین زمان برای اخذ پاسپورت آلمان می باشد. با توجه به افزایش تعداد تقاضا برای مهاجرت ، توصیه می شود که از چند ماه قبل اقدام به اخذ و دریافت ویزای مورد نظر خود داشته باشید تا بتوانید در زمان مقرر شده به پرواز و سفر خود بپردازید. طولانی بودن زمان اخذ وقت سفارت این کشور، سبب شده است تا افراد یک الی سه ماه قبل از مهاجرت خود به این کشور، اقدام به دریافت ویزای مورد نظر خود داشته باشند. البته می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارمندان سفارت آلمان در ارتباط و تماس باشید و از این طریق راهنمایی های لازم را جویا شوید. شما نیز این فرصت بسیار باشکوه و بی نظیر را ازدست ندهید و اقدامات و شرایط مورد لازم برای مهاجرت خود به سوی آلمان را انجام دهید.

درخواست مشاوره تخصصـــی مهاجرت

با تجربه ما، بهترین راه حل را برای مهاجرت برگزینید.

درخواست تماس

در پایان

یکی از 27 کشور عضو پیمان شینگن، کشور آلمان است. شما با داشتن اقامت این کشور می‌توانید به صورت آزادانه و بدون اعمال هیچ محدودیتی بین آن‌ها تردد داشته و سفر کنید. از آن جایی که موقعیت‌های شغلی فراوانی در این کشور وجود دارد، افراد زیادی از سرتاسر جهان به ویژه ایران، خواهان مهاجرت به این کشور هستند. به همین منظور هلدینگ VIP GROUP با بیش از 17 سال تجربه کاری و 30 نیرو متخصص در زمینه امور مهاجرتی، شما را در مسیر مهاجرت تنها نخواهد گذاشت. چنانچه قصد اخذ اقامت دائم آلمان را دارید، می‌توانید با کارشناسان ما تماس برقرار کرده و به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید.

سوالات متداول کاربران

روش‌های مختلفی برای مهاجرت به آلمان وجود دارد که هرکدام شرایط و مزایای مختص به خود را دارند. دانستن روش‌های مختلف مهاجرت به آلمان می‌تواند در به دست آوردن اطلاعات برای افرادی که قصد اخذ تابعیت آلمان را مفید باشد.

بله، به 3 دلیل این امکان وجود دارد که اقامت موقت یا دائم شما باطل شود: 1- بیشتر از مدت 6 ماه از کشور آلمان خارج باشید یا برای زندگی به کشوری دیگر بروید، 2- اطلاعات اشتباه به اداره مهاجرت بدهید و 3- سابقه کیفری داشته و برای امنیت کشور آلمان یک تهدید باشید.

با توجه به روشی که برای مهاجرت به این کشور انتخاب می‌کنید، محدودیت سنی مورد نظر مشخص می‌شود. برای مثال کسانی که قصد مهاجرت تحصیلی در مقطع کارشناسی را دارند، توصیه می‌شود تا قبل از سن 24 سال برای آن اقدام کنند.

با توجه به روشی که از طریق آن به این کشور مهاجرت می‌کنید، هزینه‌ها متغیر بوده و با یکدیگر فرق می‌کند.