خرید ملک قبرس شمالی

اخذ اقامت قبرس شمالی

قبرس شمالی یکی از محبوب‌ترین مقاصد برای سرمایه‌گذاری و مهاجرت ایرانیان است. قبرس از امنیت بالایی برخوردار است و هزینه‌های زندگی در آن‌جا بسیار مناسب است.

درخواست مشاوره تخصصـــی مهاجرت

با تجربه ما، بهترین راه حل را برای مهاجرت برگزینید.

درخواست مشاوره

اقامت قبرس شمالی

دریافت اقامت کشور های اروپایی با

Vip Group Visa

به دلیل فرصت‌های سرمایه‌گذاری فوق‌العاده‌ای که در این کشور وجود دارد، سرمایه‌گذاران ایرانی خواهان سرمایه‌گذاری و اخذ اقامت قبرس شمالی هستند.

راه‌های مختلفی برای مهاجرت به قبرس و اخذ اقامت این کشور وجود دارد که شما با توجه به شرایط فردی و موقعیتی که دارید، بایستی بهترین روش را انتخاب نمایید. هلدینگ VIP GROUP با کارشناسان برجسته خود، بهترین مشاوره را به صورت کاملا رایگان در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد. در ادامه به بررسی انواع روش‌های مهاجرتی قبرس شمالی خواهیم پرداخت.

درخواست مشاوره تخصصـــی مهاجرت

با تجربه ما، بهترین راه حل را برای مهاجرت برگزینید.

درخواست مشاوره

سوالی دارید؟ با ما تمــــــاس بگیریـــــد.

همیشه آماده مشاوره و راهنمایی شما هستیم.

انواع اقامت در قبرس شمالی

برای هربار سفر به قبرس شمالی، شما نیازمند دریافت ویزای توریستی هستید. به طور معمول مدت اقامت این ویزا 90 روزه است و پیش از به اتمام رسیدن تاریخ انقضا آن، شما موظف به ترک خاک این کشور هستید تا با مجازاتی روبه‌رو نشوید. افرادی که می‌خواهند در قبرس شمالی بازنشسته شوند و سن آن‌ها بالای 60 سال است، دیگر نیازی به دریافت مجوز اقامت قبرس ندارند. هر فردی که به قبرس شمالی سفر کند، اجازه دارد برای مدت 90 روز در این کشور سکونت داشته باشد. در صورتی که شخص بخواهد بیشتر از این مدت در خاک قبرس بماند، بایستی مجوز اقامت دریافت کند. با توجه به هدفی که از سفر به قبرس دارید، برای شما ویزا مخصوصی صادر می‌گردد که اجازه اقامت بلند مدت یا کوتاه مدت این کشور را به شما می‌دهد. نوع ویزا و مدت آن، به دست افسر مهاجرتی مهر می‌شود. مدت زمان سکونت شما در قبرس شمالی، از تاریخی که در ویزا مهر شده است نباید بیشتر باشد و همچنین حق ندارید به دلیلی غیر از هدف اصلی که به خاطر آن ویزا گرفتید در قبرس اقامت داشته باشید. برای مثال کار کردن با ویزای تحصیلی و توریستی، خلاف قوانین به حساب می‌آید. انواع اقامت قبرس شمالی عبارتند از:

– اقامت قبرس شمالی از طریق کار

در صورتی که بخواهید در قبرس شمالی مشغول به کار شوید، باید از سوی کارفرما یک تاییدیه برای همکاری دریافت کنید. به طور معمول کارفرما برای این مورد از شما می‌خواهد تا برای مصاحبه حضوری مراجعه فرمایید. بعد از آن نیاز به دریافت مجوز کار 3 ماهه تا 1 ساله دارید. این مجوز را می‌توانید برای مدت 4 سال تمدید کنید، اما بعد از آن باید در یک شرکت معتبر، در پوزیشن کاری مهم فعالیت داشته باشید، در غیر این صورت امکان دارد که ویزا خود را از دست بدهید. برای کار در قبرس شمالی و اخذ اقامت این کشور، باید تا حدودی به زبان انگلیسی و ترکی تسلط داشته باشید. پس از گذشت 10 سال کار در این کشور، اقامت دائم قبرس شمالی به شما اعطا می‌شود.

– اقامت قبرس شمالی از طریق سرمایه‌گذاری

سرمایه‌گذاری در قبرس شمالی به دو صورت خرید ملک و ثبت شرکت انجام می‌گیرد. در خصوص خرید ملک، شایان ذکر است که قیمت ملک و املاک در این کشور به نسبت دیگر کشورهای هم رده، پایین‌تر است. از سویی دیگر سرمایه‌گذاری و خرید ملک در قبرس شمالی به پوند انجام می‌گیرد. دلیل این امر آن است که در گذشته، قبرس مستعمره‌ی انگلیس بوده است. خرید و فروش ملک به پوند موجب می‌شود که ارزش ملک خریداری شده حفظ شده یا چندین برابر شود.

قبرس شمالی به جهت موقعیت استراتژیکی که دارد، توجه سرمایه‌گذاران را از تمام نقاط جهان به خود جلب نموده است. یکی از روش‌های سرمایه‌گذاری در این کشور ثبت شرکت است که منجر به اخذ اقامت قبرس شمالی برای شما می‌شود. در صورتی که قصد ثبت شرکت در این کشور را دارید، حضور یک شریک قبرسی برای شما الزامی است، اما حضور فیزیکی شما برای ثبت شرکت ضرورتی ندارد.

اقامت قبرس شمالی

– اقامت قبرس شمالی از طریق تحصیل

اگر قصد دارید مدرکی معتبر با هزینه پایین از دانشگاهی بین‌المللی دریافت کنید، قبرس شمالی بهترین گزینه برای شما خواهد بود. خیلی فوری و در کوتاه‌ترین زمان ممکن ویزا شما بدون نیاز به آزمون آیلتس و تافل برای شما صادر می‌گردد. به غیر از تمامی موارد ذکر شده، شما اجازه دارید برای مدت 20 ساعت در هفته کار کنید و اعضا خانواده خود را نیز همراه‌تان به قبرس ببرید.

مدارک دانشگاه‌های بین‌المللی قبرس شمالی در اروپا معتبر بوده و امکان فارغ‌التحصیلی از دانشگاه‌های اروپایی هم برای دانشجویان امکان‌پذیر است. شما بایستی بعد از گرفتن نامه پذیرش از دانشگاه و ورود به خاک این کشور، در مدت 90 روز برای دریافت مجوز اقامت خود درخواست دهید. بعد از اتمام دوره تحصیلی هم می‌توانید در قبرس مشغول به کار شوید. برای این کار شما مستلزم به دریافت ویزا کاری خواهید بود. بازار کار در رشته‌های پزشکی، گردشگری و رشته‌های مربوط به انفورماتیک در قبرس شمالی بسیار پررونق است. بعد از گذشت 10 سال زندگی در قبرس شمالی، می‌توانید برای اخذ اقامت دائم این کشور درخواست خود را ثبت نمایید.

– اقامت قبرس شمالی از طریق ازدواج

برای دریافت اقامت قبرس شمالی از طریق ازدواج، باید حداقل برای مدت دو سال در قبرس شمالی سکونت داشته باشید. بعد از آن چنانچه بالای 18 سال باشید، اجازه دارید با همسر قبرسی خود ازدواج کنید. اگر همسرتان ساکن قبرس باشد، می‌تواند پس از گذشت یکسال برایتان درخواست اخذ تابعیت قبرس شمالی را بدهد. اما اگر در قبرس زندگی نکند، این پروسه حدودا 3 سال زمان خواهد برد.

– اقامت قبرس شمالی از طریق تولد

در قبرس شمالی قانون تولد براساس اصل خاک و خون است. اگر مادر و پدر فرزند تابعیت قبرسی داشته باشند، کودک آن‌ها نیز تبعه قبرس خواهد بود. از سویی دیگر اگر فرزند شما در خاک قبرس شمالی متولد شود، بعد از سن 18 سالگی می‌تواند برای دریافت پاسپورت قبرس شمالی درخواست دهد.

سوالی دارید؟ با ما تمــــــاس بگیریـــــد.

همیشه آماده مشاوره و راهنمایی شما هستیم.

اقامت کوتاه مدت قبرس شمالی

برای دریافت اقامت قبرس شمالی و ورود به این کشور، در مرحله اول باید ویزا این کشور را دریافت کنید. ویزا کوتاه مدت طبق روزهای درخواست شده توسط مسافر و برای اهداف غیر مهاجرتی و اقامت‌هایی که کوتاه‌تر از 3 ماه است، صادر می‌شود. ویزا توریستی قبرس شمالی به شهروندان کشورهایی تعلق می‌گیرد که برای اهداف سرگرمی و گردشگری به این جزیره سفر کنند. اسنادی دال بر رزرو هتل یا اجاره ملک در قبرس، برای اقامت حداکثر 90 روز باید ضمیمه پرونده شود. شایان ذکر است که ویزا توریستی قبرس شمالی حداکثر برای 30 روز اعتبار دارد.

اقامت دائم قبرس شمالی

اکنون می‌خواهیم به این موضوع بپردازیم که کدام یک از راه‌های مهاجرتی، شما را سریع‌تر به اقامت دائم قبرس شمالی می‌رساند. چنانچه از طریق خرید ملک و سرمایه‌گذاری به قبرس شمالی مهاجرت کنید، نیاز است که ملکی به ارزش 120 هزار پوند خریداری کرده باشید. برای دریافت اقامت تفاوتی ندارد که ملک شما به صورت آپارتمانی باشد یا ویلایی. همچنین عدم داشتن سوء پیشینه کیفری، سلامت روحی و جسمی و پرداخت سروقت مالیات به دولت قبرس شمالی، از الزامات دریافت اقامت دائم این کشور از طریق خرید ملک است. اگر این شرایط را دارا باشید، بعد از گذشت 5 سال زندگی در قبرس شمالی می‌توانید به جهت دریافت اقامت دائم این کشور برای خود و تمامی اعضا خانواده‌تان اقدام کنید. در صورتی که در قبرس شمالی شرکتی را به ثبت برسانید و برای حداقل 6 سال در آن‌جا سکونت داشته و به طور مستمر فعالیت داشته باشید و اشتغال‌زایی کنید، موفق به اخذ اقامت قبرس شمالی خواهید شد. اگر با یک شخص قبرسی ازدواج کرده باشید، باید تمامی قوانین حاکم در این کشور را رعایت کرده و برای حداقل 3 سال از ازدواجتان گذشته باشد.

درخواست مشاوره تخصصـــی مهاجرت

با تجربه ما، بهترین راه حل را برای مهاجرت برگزینید.

درخواست تماس

در پایان

قبرس شمالی دارای زیرساخت‌های پیشرفته‌ای است. این کشور به جهت موقعیت استراتژیکی که دارد، توجه سرمایه‌گذاران را از تمام نقاط جهان به خود جلب نموده است و سالانه افراد زیادی خواهان سرمایه‌گذاری و اخذ اقامت قبرس شمالی هستند.

به همین منظور هلدینگ VIP GROUP با 17 سال تجربه کاری و بیش از 30 نیرو متخصص، در کلیه امور مهاجرتی شما را یاری خواهد کرد. در صورتی که قصد دریافت اقامت قبرس شمالی را دارید، می‌توانید از طریق شماره‌های قرار گرفته در سایت با کارشناسان ما ارتباط برقرار کرده و به طور رایگان مشاوره دریافت نمایید.