اخذ اقامت

اقامت کشورهای اروپایی

اقامت یونان با وی آی پی گروپ

اقامت یونان

یونان یکی از کم هزینه ترین برنامه های اقامت دائم و شهروندی اروپا را در قالب ویزای طلایی خود ارائه می کند.

اقامت فرانسه

کشور فرانسه به دلیل موقعیت شغلی فراوان، بالا بودن میزان درآمد، سطح آموزشی باکیفیت و همچنین بالا بودن استاندارهای زندگی، مورد توجه متقاضیان ایرانی که قصد دریافت اقامت فرانسه را دارند، قرار گرفته است.

اقامت انگلیس

یکی از توسعه‌یافته‌ترین کشورهای جهان، انگلستان است که از شرایط اقتصادی بالایی برخوردار است. راه‌های متفاوتی برای رفتن به انگلیس و اخذ اقامت این کشور وجود دارد.

اقامت اسپانیا

اگر قصد سرمایه گذاری، کار، تحصیل یا زندگی در اروپا بدون سرمایه گذاری را دارید، اسپانیا یکی از بهترین کشورهایی است که می توانید به آن فکر کنید.

اقامت ایتالیا

ایتالیا دارای هشتمین اقتصاد بزرگ دنیا از لحاظ مقدار تولید ناخالصی است. دریافت اقامت ایتالیا برای مهاجران اتحادیه اروپا، بدون نیاز به ویزا صورت می‌‌گیرد.

اقامت ترکیه

کشور ترکیه مشهور به جمهوری ترکیه، یکی از جذاب ترین و پرطرفدارترین کشور هایی است، که توریست ها برای تفریح انتخاب می کنند.

اقامت پرتغال

کشور پرتغال به دلیل حضور در منطقه شینگن و شرایط آب و هوایی مطلوبی که دارد، یکی از مناطق محبوب برای مهاجران است و سالانه تعداد زیادی از افراد اقدام به اخذ اقامت کشور پرتغال می‌کنند.

اقامت آلمان

کشور آلمان یکی از زیباترین و پیشرفته ترین کشورهای اروپایی می باشد که با داشتن اقتصاد بسیار قدرتمند و قوی خود توانسته است همیشه مورد توجه بسیاری از مهاجران واقع شود.

اقامت سوئیس

سالانه متقاضیان زیادی خواستار مهاجرت به سوئیس هستند. فرصت‌های شغلی بالا، نرخ بیکاری پایین و همچنین بهره‌مندی از بهترین امکانات رفاهی، از دلایل افزایش تعداد مهاجران به این کشور است.

اقامت سوئد

سوئد سرزمین وایکینگ ها کشوری که در شمال اروپا در شبه جزیره اسکاندیناوی در همسایگی نروژ فنلاند و دانمارک است  پایتخت این کشور استکهلم است .

اقامت هلند

کشور هلند یکی از بهترین کشورهای جهان برای مهاجرت محسوب می‌شود. این کشور یکی از قوی‌ترین اقتصادهای سراسر اتحادیه اروپا را داراست. 

اقامت اتریش

وضعیت اقتصادی، سیاسی، رفاهی و فرهنگی اتریش بسیار مطلوب است و شما بدون هیچ نگرانی می‌توانید به این کشور مهاجرت کرده و به آسانی شاغل شوید و از عهده مخارج زندگی بربیایید.

اقامت کشورهای آسیایی

اقامت امارات

میزان مالیات صفر درصد در مناطق آزاد امارات موجب شده است که تعداد زیادی از افراد از سرتاسر جهان، ترغیب به راه‌اندازی کسب و کار خود در این کشور شوند و با ثبت شرکت به تجارت خود رونق بدهند.

اقامت قطر

امروزه بسیاری از افراد خواهان مهاجرت به کشور قطر هستند. اقتصاد این کشور در سال‌های اخیر رشد بسیار زیادی را تجربه کرده است.

اقامت عمان

اخذ اقامت عمان مانند دیگر کشورهای خارجی راه‌های مختلفی دارد و شما با توجه به موقعیت و شرایطی که دارید، می‌توانید بهترین روش را برگزیده و کارهای مربوط به اقامت خود را پیش ببرید.

اقامت هلند

کشور هلند یکی از بهترین کشورهای جهان برای مهاجرت محسوب می‌شود. این کشور یکی از قوی‌ترین اقتصادهای سراسر اتحادیه اروپا را داراست. 

اقامت ارمنستان

در سال‌های اخیر این کشور بنا به دلایل مختلفی، مقصد مهاجرتی بسیاری از متقاضیان قرار گرفته است. ایرانیان نیز به جهت نزدیکی این کشور به ایران، آن را گزینه مناسبی برای مهاجرت می‌دانند.

دیدگاهتان را بنویسید