بدون مدرک زبان ، کمتر از یک ماه ، ویزای کانادا بگیر

قانون اپن ورک پرمیت تا پایان 2024 بود، اما دولت کانادا این قانون را تا فوریه 2025 مجددا تمدید نمود.

سریع و تضمینی اقامت کانادا بگیرید

ویزای توریستی کانادا (Visitor Visa) یک نوع مجوز رسمی است که از سوی دولت کانادا صادر و به پاسپورت شما الصاق می‌شود. این مجوز امکان ورود به خاک کانادا، ماندن و دیدن این کشور را به شما میدهد. این نوع ویزا جزء معدود ویزاهای توریستی است که برای ایرانیان با اعتبار ۵ ساله و به صورت مولتی (چندبار ورود) صادر می‌شود.

به همین جهت این ویزا از سوی ایرانیان ، به یکی از محبوب‌ترین راه‌های مهاجرت به کشور کانادا تبدیل شده است. لازم به ذکر است که این سیاست دولت کانادا جهت رفاه حال ایرانیان بوده و تا ۲۸ فوریه ۲۰۲۵ اعتبار دارد .

برای دریافت اقامت و زندگی در کانادا چگونه شروع کنیم؟

اگر شما نیز به دنبال اقامت کانادا هستید، VIP Group Visa می‌تواند به شما کمک کند. ما با بیش از 17 سال تجربه در زمینه مهاجرت، یکی از معتبرترین شرکت های مهاجرتی در ایران هستیم. متخصصان مجرب ما، با تخصص بالا و دانش حقوقی و مهاجرتی، می‌توانند شما را در این مسیر راهنمایی کنند و بهترین راه را برای دریافت اقامت کانادا به شما پیشنهاد دهند.

سریع و تضمینی اقامت کانادا بگیرید

متقاضیان ایرانی می‌توانند با اخذ ویزای توریستی کانادا و ورود به خاک این کشور و در صورت واجد شرایط بودن آن را تبدیل به ویزای کاری (open work permit) کرده و به مدت ۳ سال اجازه کار و اقامت در کانادا را داشته باشند.

ما با بررسی شرایط شما، بهترین راه را برای دریافت اقامت کـــانــــادا به شما پیشنهاد می‌دهیم.

ضمانت بازگشت وجه:

ما به کیفیت خدمات خود اطمینان داریم. به همین دلیل، به شما ضمانت بازگشت وجه می‌دهیم. اگر به هر دلیلی، موفق به دریافت اقامت کـــانـــادا نشدید، تمام هزینه‌های دریافتی را به شما باز می‌گردانیم.

چه چیزی ما را متمایز می کند
چه چیزی ما را متمایز می کند
بهترین شیوه مهاجرت / اقامت برای من کدام است؟

همین الان شروع کنید

اگر قصد مهاجرت و یا اقامت کـــانـــادا را دارید با ما در تماس باشید.

با ما تماس بگیرید و به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید تا از اشتباهات و مشکلات در مسیر دریافت اقامت و ویزا جلوگیری کنید.