xossip
tributo cassidy banks.sex videos tina kay in a messy creampie gonzo scene.

رفع ریجکت ویزای شینگن

رفع ریجکتی ویزای شینگن

مسافران و یا آژانس های مسافرتی که از سفارت های مختلف اروپایی درخواست ویزا برای مسافران می نمایند به دلایل مختلفی ممکن است که ویزای آن ها ریجکت شود. vip group به عنوان تنها مرکز تخصصی رفع ریجکت ویزای شینگن جهت رفع ریجکت ویزا و دریافت ویزای مسافرانی که به تازگی ریجکت شده اند سابقه طولانی و رزومه کاری با ارزشی ایجاد نموده است.

مسئله مهم این است که نباید از دریافت نامه ریجکت توسط مسافر، زمان طولانی ای گذشته باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با راهکارهای رفع ریجکتی ویزا کافی است با شماره تلفن‌های ۰۹۱۲۸۸۳۶۰۲۳ و ۷۲۴۷۹۰۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید. تا بتوانید از راهنمایی‌های کارشناسان متخصص در این زمینه به نحو احسنت بهره‌مند شوید. سفارت های آلمان ، اسپانیا ، فرانسه ، سوئیس ، هلند ، یونان ، چک و دیگر سفارت ها ، اعتراض VIP GROUP را حتما بررسی می نمایند و به مسافرانی که مدارک و شرایط قابل قبولی دارند ویزا را در زمان مشخص اعطا می نمایند.

دلایل ریجکت شدن ویزای شینگن

هر پرونده‌ای که به سفارت کشورهای عضو پیمان شینگن همانند سفارت آلمان، اسپانیا، فرانسه و هلند … ارسال می‌شود. توسط آفیسر یا کارگزارهای سفارت به دقت مورد بررسی قرار می‌گیرد؛ دلایل ریجکت شدن ویزای شینگن باید طی نامه‌ای مکتوب به متقاضی اطلاع داده شود.

در نامه ارسالی گزینه‌هایی وجود دارد که تیک خوردن آن‌ها به منزله عدم دارا بودن شرایط دریافت ویزای شینگن و قانع نشدن آفیسر سفارت خواهد بود.

از مهم‌ترین مواردی که می‌تواند دلیل ریجکت شدن ویزای شینگن باشد می‌توان به مورد تایید نبودن محل اقامت یا شرایط اقامت و همچنین مورد تایید نبودن سفر و یا احتمال عدم بازگشت به ایران و یا نداشتن ویزاهای قبلی شنگن اشاره کرد.

راهنمایی جهت رفع ریجکت شدن ویزا شینگن

مشاورین موسسه حقوقی بین المللی vip group با دانش و تجربه‌ای که در زمینه بررسی دلایل ریجکت ویزا و رفع ریجکت ویزای شینگن دارند، در کنار متقاضیان خواهند بود تا بتوانند با ارائه دلایل قانع کننده سفارت را مجاب به اخذ ویزاهای توریستی و… نمایند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با راهکارهای رفع ریجکتی ویزا کافی است با شماره تلفن‌های ۰۹۱۲۸۸۳۶۰۲۳ و ۷۲۴۷۹۰۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید. تا بتوانید از راهنمایی‌های کارشناسان متخصص در این زمینه به نحو احسنت بهره‌مند شوید.

رفع ریجکت ویزای آلمان

رفع ریجکتی ویزای آلمان

مسافرینی که از سفارت آلمان درخواست ویزا مینمایند به ۳ دسته کلی تقسیم می شوند :

۱- افرادی که قصد بازدید از خانواده یا دوستان خود در کشور آلمان دارند و دعوت نامه دریافت کرده اند و ریجکت شده اند.

۲- افرادی که قصد پناهنگی یا برنگشتن به ایران دارند و مدارکی مانند دعوتنامه های نمایشگاهی دریافت کرده اند وریجکت شده اند.

۳- افرادی که به صورت واقعی قصد شرکت در نمایشگاهی درکشور آلمان دارند ویا از شرکت های آلمانی دعوت نامه جهت بازدید و خرید از شرکت ها و یا کارخانه های آلمانی دارند

رفع ریجکت ویزای یونان

رفع ریجکتی ویزای شینگن یونان

افرادی که قصد دریافت ویزای کشور یونان دارند و به هر دلیلی ویزای آنها ریجکت شده است .می توانند طبق اصولی که توسط کارشناسان VIP GROUP اعلام میگردد میتوانند به ریجکت ویزا اعتراض و برای رفع ریجکتی اقدام نمایند فرصتی که سفارت یونان به مسافرین برای رفع ریجکتی ویزا اعلام می کند ۲ ماه می باشد با این حال بهتر است با توجه به تاریخ سفر و دلیل سفر به کشور یونان این اقدام در مدت کوتاهی صورت پذیرد .

سفارت یونان در تهران معمولا مسافرین را از بند ۲ یا ۳ یا ۸ و یا ۹ ریجکت می نماید که می بایست دلایل قانع کننده ای مبنی بر عدم قبول این رد ویزا به سفارت ارائه گردد.

دلایل اصلی ریجکت ویزا در سفارت یونان عدم تمکن مالی برای انجام سفر و یا مورد قبول نبودن محل اقامت و هدف سفر و یا عدم اطمینان به بازگشت به ایران برای آفیسر می باشد.

رفع ریجکت ویزای اسپانیا

رفع ریجکتی ویزای شینگن اسپانیا

برای رفع ریجکتی ویزا لازم است بند هایی که توسط آن سفارت اسپانیا ویزای شما را ریجکت کرده است مشخص گردد. بیشترین موارد ریجکت شامل بند های ۸و۹ وپس ازآن بند ۲ می باشد.

ریجکت با بند ۸:

به این معنی است که سفارت اسپانیا شرایط اقامت یا محل اقامت شما را در کشور اسپانیا نپذیرفته است.همچنین احتمال دارد برنامه سفر شما مورد تایید سفارت نبوده باشد.برای رفع ریجکت می بایست دلایل قانع کننده ای توسط کارشناسان در این زمینه به سفارت اعلام گردد و احتمال رفع ریجکت و پذیرفته شدن اعتراض به ریجکت ویزا در این بند بستگی به نظر آفیسر سفارت ودلایلی است که کارشناسان برای شما عنوان می کنند.

رفع ریجکت ویزای هلند

رفع ریجکت ویزای هلند

در صورتی که شما درخواست ویزای هلند داشتید و این درخواست شما با امتناع سفارت رو به رو شد, می توانید به طور رسمی اعتراض کنید. اعتراض ها باید به صورت کتبی تحویل داده شوند.

اگر با ریجکت ویزای هلند رو به رو شدید, نامه ای رسمی که توضیح دهنده دلایل این تصمیم باشد را دریافت خواهید کرد. پس از آن شما ۴ هفته فرصت دارید که برای رفع ریجکت ویزای هلند خود درخواستی کتبی به مقامات هلندی تحویل دهید. این ۴ هفته از تاریخ ثبت شده روی نامه رسمی دریافت شده محاسبه می گردد. برای مثال اگر روی نامه رسمی ریجکت ویزا هلند شما تاریخ ۱ ژانویه ثبت شده است اما شما نامه را در تاریخ ۸ ژانویه دریافت کرده اید, زمان پایان مهلت شما برای اعتراض به ریجکت ویزا تاریخ ۸ فوریه خواهد بود.

رفع ریجکت ویزای فرانسه

رفع ریجکتی ویزای شینگن فرانسه

معمولا سفارت فرانسه متقاضیان سفر به کشور فرانسه را به دلایل مشخصی ریجکت می نماید.که از این دلایل می توان به بند ۲-۳-۸-۹اشاره کرد.

شما می توانید از کارشناسان VIP GROUP که سابقه زیادی دراین مسئله دارند درخواست بررسی و اجرای اعتراض به ریجکت ویزای فرانسه نمائید.

بیشترین دلایلی که باعث ریجکت ویزای فرانسه می گردد به دلیل قانع نشدن سفارت فرانسه در خصوص محل اقامت و شرایط اقامت و هدف سفر و همچنین احتمال عدم بازگشت به ایران می باشد

و پروسه انجام اعتراض به ریجکت ویزا در هر کدام از موارد متفاوت و طبق نظر کارشناسان میباشد.

19 دیدگاه

 • از آقای طهرانی مشاورم ممنونم که اینقدر پیگیری کرد تا کارم انجام شد
 • سلام.من درخواست ویزای توریستی به اسلواکی زدم مدارکم کامل بود ولی۱۶اسفند ۹۷زنگ زدن گفتن ریجکت شدی.چیکار باید کنم!؟لطفا راهنمایی کنید ممنونم.
 • سلام من هم دقیقا مشکل شمارو دارم ۲۷ اسفند جواب اومد برای فرانسه مدارک منم کامل بود دعوت نامه هم داشتم دلیلش چیه دو بار هم از فرانسه نامه نگاری شده باز هم قبول نکردن 
  • با سلام رد ویزای شنگن 11 علت دارد که کنار هر کدام که پذیرفته نشده باشد، تیک می خورد پروسه اعتراض به رد ویزا بایدتوسط وکیل انجام شود چون درصد موفقیت یشتری دارد . شما بعد از 6 ماه می توانید دوباره اقدام کنید. لطفا برای مشاوره تخصصی با همراه 09120638174 کارشناس ما تماس حاصل فرمایید.
  • سلام بعد از گذشت 6 ماه از ریجکت ویزای شنگن، امکان درخواست مجدد وجود دارد. البته مدت زمانی هم برای اعتراض به ریجکت وجود دارد که برای هر سفارت متفاوت هست، با توجه به صحبت شما از این زمان گذشته و می توانید درخواست مجدد بدهید برای مشاوره تخصصی می توانید با همراه 09120638174 کارشناس ما تماس حاصل فرمایید.
 • با سلام مادر من بالی 50 سال  هست ویزا ریجکت شده  دعوت نامه هم داشته علت زده بی اعتمادی به مکانی مه دعوت شده اید حالا می تواند اعتراض بزه فایده هم داره ؟؟؟
 • جهت رفع ریجکت ایتالیا باید چیکار کنم ۸ الی ۹ ماه از ریجکتیم گذشته
 • من یک سال پیش که ریجکت شدم  فکر میکردم نمیشه رفع کنم ،اقای تهرانی کارش خوبه 
 • برای ریسکت از سفارت المان چه کار باید کنیم ؟ لطفا با من تماس بگیرید