اقامت اسپانیا

دریافت اقامت کشور های اروپایی با

Vip Group Visa

اگر قصد سرمایه گذاری، کار، تحصیل یا زندگی در اروپا بدون سرمایه گذاری را دارید، اسپانیا یکی از بهترین کشورهایی است که می توانید به آن فکر کنید. علاوه بر تنوع در روش‌های اقامت، اسپانیا با داشتن آب و هوای دلنشین، زیبایی های طبیعی و جامعه پیشرفته یکی از گزینه های اصلی و در دسترس برای مهاجرت به اروپا به شمار می رود.

اقامت اسپانیا

اخذ اقامت اسپانیا

به دلیل تنوع بالای روش ها، اخذ اقامت اسپانیا یکی از بهترین روش های اخذ اقامت کشورهای پیشرفته اروپایی است.

درخواست مشاوره تخصصـــی مهاجرت

با تجربه ما، بهترین راه حل را برای مهاجرت برگزینید.

درخواست مشاوره

روش های اخذ اقامت اسپانیا چیست؟

اقامت با خرید ملک در اسپانیا

اقامت با خرید ملک در اسپانیا

خرید ملک اسپانیا پرطرفدار ترین روش اخذ اقامت اسپانیا بین سرمایه گذاران است.

اطلاعات بیشتر

اقامت تمکن مالی اسپانیا

اقامت تمکن مالی در اسپانیا

این اقامت مخصوص افرادی است که قصد رفت و آمد و زندگی اسپانیا را دارند.

اطلاعات بیشتر

اقامت ثبت شرکت در اسپانیا

اقامت ثبت شرکت در اسپانیا

ایجاد کسب و کار در کشورهای خارجی راهی عالی برای ورود به بازارهای جهانی است.

اطلاعات بیشتر

برای اخذ اقامت اسپانیا و زندگی قانونی در این کشور راه های مختلفی وجود دارد که شامل گزینه های سرمایه گذاری، تمکن مالی، کاری، ازدواج و تحصیلی می شود. سالانه افراد بسیار زیادی از سراسر دنیا با این روش ها، به ویژه خرید ملک، اقامت اسپانیا را کسب می کنند و سرمایه گذاری یا زندگی خود را در آن آغاز می نمایند. پیشنهاد می شود که پیش از اقدام، با کارشناسان مهاجرت به اسپانیا یا وکیل مهاجرتی ماهر ما در زمینه مهاجرت به اسپانیا مشورت نمایید تا بهترین تصمیم را اتخاذ نمایید.

اولین مرحله برای زندگی یا سرمایه گذاری در اسپانیا اخذ اقامت این کشور است که با ارسال درخواست مناسب به سفارت اسپانیا آغاز می شود. اینکه نوع درخواست شما چه باشد، فرآیند را متفاوت می نماید و لازم است با مشاوره با افراد خبره در این زمینه این راه را به درستی طی نماید تا به موفقیت شما ختم گردد.

یکی از مهمترین مراحلی که باید برای اخذ اقامت اسپانیا طی کنید، اخذ کارت TIE اسپانیا است. این کارت همان کارت شناسایی اتباع خارجی است که برای دریافت خدمات مختلف در اسپانیا به آن نیازمندید. این کارت یک شماره ویژه هویتی اتباع خارجی دارد که به  آن Número de Identidad de Extranjero یا NIE می گویند. با داشتن این کارت و شماره هویتی، شما می توانید تمام کارهای مربوط به افتتاح حساب، خرید ملک، سرمایه گذاری و سایر کارهای حقوقی خود را انجام دهید.

مزایای اقامت اسپانیا چیست؟

ویژگی های اقامت اسپانیا

ثبات سیاسی و اقتصادی

اسپانیا پنجمین اقتصاد بزرگ اتحادیه اروپا را دارد و با داشتن  قدرت صادراتی و تولیدی بالا، موقعیت ویژه جغرافیایی، صنعت جهانگردی قدرتمند و دوری از جنجال های سیاسی توانسته به اقتصاد خود ثبات و امنیت سرمایه گذاری بدهد.

دسترسی به جهان

اسپانیا عضو منطقه شنگن است و افراد مقیم یا شهروندان آن به تمام کشورهای این منطقه دسترسی آزاد دارند. علاوه بر این کشور روابط بسیار خوبی با کشورهای آمریکای لاتین دارد. به طور کل، اسپانیا به بیش از ۱۷۰ کشور دنیا دسترسی بدون ویزا یا آسانی دارد.

آب و هوا و سبک زندگی سالم

اسپانیا یکی از سالم ترین اقلیم های آب و هوایی دنیا را دارد و در بیشتر روزهای سال، هوا مطلوب و دلپذیر است. مردم این کشور از رژیم غذایی مدیترانه ای استفاده می کنند که از سالم ترین ها در دنیاست. اسپانیایی ها سبک زندگی سالم، آرام و دور از تنش و عجله دارند و در بسیاری از روزهای سال بعد از کار تفریح می کنند. امید به زندگی در اسپانیا ۸۰ سال برآورد شده است.

تنوع سرمایه گذاری

اسپانیا با داشتن صنایع مختلف و بخش املاک فعال گزینه های بسیاری را در پیش روی سرمایه گذاران قرار داده است تا علاوه بر منافع سرمایه گذاری، از مشوق ها و امتیازهای آن بهرمند شود. افراد با سرمایه و انتظارات مالی متفاوت می توانند در این کشور در بخش های مختلف سرمایه گذاری کنند که به آنها خواهیم پرداخت.

سوالی دارید؟ با ما تمــــــاس بگیریـــــد.

همیشه آماده مشاوره و راهنمایی شما هستیم.

اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری GOLDEN VISA

برای سرمایه گذاری در اسپانیا راه های مختلفی وجود دارد که با عنوان ویزای طلایی اسپانیا یا گلدن ویزا شناخته می شود. خرید ملک در اسپانیا، سپرده گذاری در بانک های اسپانیا، خرید سهام شرکت های اسپانیایی، ایجاد شرکت کارآفرین، یا خرید اوراق قرضه دولتی روش های سرمایه گذاری در اسپانیا هستند که به آنها می پردازیم.

تصمیم گیری در خصوص نوع سرمایه گذاری در اسپانیا مهمترین گام سرمایه گذاری است. برای دریافت مشاوره تخصصی ویزای طلایی اسپانیا با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما تمام اطلاعات لازم را در اختیار شما بگذارند.

اقامت بدون سرمایه گذاری اسپانیا

اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی NON LUCRATIVE VISA

یکی از گزینه های پرطرفدار اقامت اسپانیا روش ویزای بدون سرمایه گذاری یا اصطلاحا ویزای تمکن مالی اسپانیا است. همانگونه که از نام این ویزا می توان فهمید، ویزای تمکن مالی اسپانیا مخصوص افرادی است که از درآمد کافی برای زندگی در اسپانیا بدون نیاز به کار برخوردارند. این ویزا مناسب افرادی است که تنها قصد زندگی در اسپانیا و دسترسی به برخی از مزایای زندگی در این کشور مانند تحصیل را دارند. صاحبان کسب و کار یا افرادی که درآمدهای ماهانه ثابت و بالا دارند می توانند برای زندگی در اسپانیا از این ویزا استفاده نمایند. طبق قانون اسپانیا، جدای از هزینه های اخذ ویزا و صدور بیمه نامه، فرد متقاضی باید حداقل مبلغ ۲۲۶۰ یورو در ماه (۴ برابر شاخص حداقل دستمزد ماهانه) برای خود و ۵۶۵ یورو برای هر نفر همراه را اثبات نماید تا از نظر مالی دارای صلاحیت باشد. مدت زمان اعتبار این ویزا یک سال است و پیش از پایان اعتبار آن می توان برای تمدید آن اقدام نمود. نکته قابل توجه در تمدید اعتبار ویزای تمکن مالی اسپانیا این است که باید تمام شرایط اولیه را همچنان داشته باشید و نسبت به پیروی از شرایط جدید نیز اقدام نمایید. همکاران ما در بخش اقامت اسپانیا در تهران و بارسلونا آماده پاسخگویی به پرسش های شما و ارائه اطلاعات هستند.

سوالی دارید؟ با ما تمــــــاس بگیریـــــد.

همیشه آماده مشاوره و راهنمایی شما هستیم.

اقامت اسپانیا از طریق کاری WORK PERMIT

راه دیگر اخذ اقامت اسپانیا از راه مهاجرت کاری به این کشور است. در حال حاضر بازار کار اسپانیا فرصت های بسیار خوبی را برای پزشکان، پرستاران، متخصصین IT، حسابداران و مدیران بازاریابی وجود دارد. برای مهاجرت کاری به اسپانیا، می توان به یکی از دو روش زیر عمل کرد:

1. کارت آبی اتحادیه اروپا

کارت آبی یک اجازه اقامت و کار موقت است که به فرد امکان می دهد در هر کشوری از اتحادیه اروپا زندگی و کار کند. این برنامه برای ورود استعدادهای لازم به اروپا طراحی شده و مزایای زیادی را به همراه دارد. این مجوز برای پزشکان، محققان و متخصصان کامپیوتری بسیار مطلوب است که می خواهند به سراسر اروپا سفر کنند. در این روش کارفرما به دنبال متقاضی کار در اروپا خواهد بود و بیشتر عملیات جذب را او انجام می دهد. متقاضی باید:

2. مجوز کار افراد متخصص

برای استخدام در اسپانیا به عنوان یک کشور عضو شنگن، آگهی کار مورد نظر باید به مدت سه ماه در سایت های مختلف اتحادیه اروپا تبلیغ شده باشد و اگر هیچ شخصی در اتحادیه اروپا این شغل را کسب نکند، افراد خارج از اتحادیه می توانند برای آن اقدام کنند. پس از انتخاب شغل و اخذ تائیدیه از کارفرما، او باید مجوز کار را برای کار قانونی در اسپانیا درخواست کند تا فرآیند اخذ ویزا آغاز گردد.

مجوز کار به مدت زمان قرارداد بستگی دارد و تا زمانی که هنوز شرایط فراهم باشد قابل تمدید است. مجوزها برای مشاغل مشخصی اعطا می شوند، بنابراین معمولاً تغییر شغل تا زمانی که متقاضی در همان زمینه کار می کند امکان پذیر است.

اقامت اسپانیا از طریق ازدواج

اقامت اسپانیا از طریق ازدواج

افرادی که با یکی از شهروندان اسپانیایی ازدواج می کنند، می توانند برای اقامت اسپانیا اقدام نمایند. طبق قانون اسپانیا، ازدواج هایی که خارج از این کشور صورت گرفته است باید به صورت رسمی در اسپانیا ثبت شود. لازم است مدارک هویتی، مدرک زبان اسپانیایی، سند ازدواج و اسناد مربوط به وضعیت مالی را هنگام ارائه درخواست به سفارت یا کنسولگری اسپانیا ارائه دهید. در این روش، اخذ پاسپورت و کارت شناسایی اسپانیایی و مجوز کار این کشور طی مدت زمان ۳ سال صورت می گیرد. باید یک سال از ازدواج با این افراد گذشته باشد تا بتوان مراحل سفارتی را آغاز کرد. یکی از نکات مهم در خصوص شهروندی اسپانیا قوانین تابعیت دوگانه آن است. اسپانیا تابعیت دوم را برای شهروندان اسپانیایی می پذیرد اما حاضر به پذیرش عکس آن نیست. برای مثال اگر یک اسپانیایی بخواهد شهروندی آمریکا را بگیرد، مشکلی وجود ندارد. اما برای مثال، در صورتی که شهروند ایران بخواهد شهروندی اسپانیا را دریافت نماید، باید از شهروندی ایرانی خود صرف نظر کند. در صورت عدم پذیرش این موضوع، اسپانیا، شخص را تنها شهروند خود تلقی می کند و او را به عنوان شهروند ایران تلقی نخواهد کرد.

درخواست مشاوره تخصصـــی مهاجرت

با تجربه ما، بهترین راه حل را برای مهاجرت برگزینید.

درخواست تماس

در پایان

گروه تخصصی و وکلای VIP Group در زمینه مهاجرت به اسپانیا و اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری و تمکن مالی در دفاتر تهران و بارسلونا آماده پاسخگویی به سوالات شما و ارائه اطلاعات و مشاوره رایگان هستند. با ما تماس بگیرید تا از بهترین تصمیمات ممکن برای مهاجرت به اسپانیا، سرمایه گذاری، خرید یا اجاره ملک و قوانین مهاجرتی آگاه شوید.

سوالات متداول کاربران

روش‌های مختلفی برای مهاجرت به اسپانیا وجود دارد که هرکدام شرایط و مزایای مختص به خود را دارند. دانستن روش‌های مختلف مهاجرت به اسپانیا می‌تواند در به دست آوردن اطلاعات برای افرادی که قصد اخذ تابعیت اسپانیا می‌تواند مفید باشد.

بله، ایرانیان نیز می‌توانند با روش‌های مختلف نسبت به اخذ اقامت موقت و پس از آن اقامت دائم اسپانیا اقدام کرده و نهایتا پاسپورت اسپانیایی دریافت کنند.

یکی از بهترین روش‌ها برای دریافت اقامت اسپانیا، خرید ملک و سرمایه‌گذاری است.

بعد از گذشت 5 سال زندگی در کشور اسپانیا، می‌توانید نسبت به دریافت اقامت دائم آن اقدام کنید.