اقامت یونان

چرا اقامت یونان پرطرفدار است؟

 

1. دریافت پاسپورت پس از گذشت 7سال

2. تحصیل رایگان فرزندان در اروپا

3. پاسپورت یونان هفتمین پاسپورت معتبر دنیا است.

4. درمان بیمه برای تمام اعضای خانواده رایگان است.

5. سفر بدون ویزا به 27 کشور اروپایی

درخواست مشاوره تخصصـــی مهاجرت

با تجربه ما، بهترین راه حل را برای مهاجرت برگزینید.

درخواست مشاوره

اقامت با خرید ملک در اسپانیا

اقامت با خرید ملک در یونان

یکی از بهترین روش‌ها برای اخذ اقامت یونان بدون شرط حضور دائم در این کشور، خرید ملک به ارزش 250 هزار یورو است.

اطلاعات بیشتر

اقامت تمکن مالی اسپانیا

اقامت با تمکن مالی در یونان

شما با اخذ اقامت یونان از طریق تمکن مالی، می‌توانید آینده درخشانی برای خود و تمامی اعضا خانواده خود رقم بزنید.

اطلاعات بیشتر

اقامت ثبت شرکت در اسپانیا

اقامت ثبت شرکت در یونان

کشور یونان در زمینه اقتصادی و سرمایه‌گذاری پیشرفت چشمگیری داشته است، در  سال‌های اخیر مورد استقبال مهاجران قرار گرفته است.

اطلاعات بیشتر

اقامت یونان

دریافت اقامت کشور های اروپایی با

Vip Group Visa

مهاجرت به یونان یکی از کم هزینه‌ترین راه‌های اخذ اقامت است. ایرانیان برای آن که بتوانند به این کشور سفر کنند، نیاز به دریافت ویزا یونان دارند. نیروهای متخصص هلدینگ VIP GROUP با بررسی دقیق پرونده شما، در کوتاه‌ترین زمان ممکن و از بهترین راه، ویزا و کارت اقامت یونان را برای شما دریافت خواهند کرد. به طور کلی اقامت یونان از چند طریق انجام می‌شود، اقامت طلایی یونان،از طریق کار، تمکن مالی و .. برای آشنایی با انواع روش‌های دریافت اقامت یونان، در ادامه مقاله ما را همراهی کنید.

درخواست مشاوره تخصصـــی مهاجرت

با تجربه ما، بهترین راه حل را برای مهاجرت برگزینید.

درخواست مشاوره

انواع روش‌های دریافت اقامت یونان

کشور یونان به دلیل طبیعت زیبا و مقاصد گردشگری فراوانی که دارد، سالانه تعداد زیادی مهاجر از تمام نقاط جهان می‌پذیرد. به همین جهت این کشور راه‌های مختلفی برای مهاجرت پیش پای شما گذاشته است. به طور کلی اخذ اقامت یونان از 6 طریق امکان‌پذیر است که عبارتند از:

دریافت اقامت یونان از طریق سرمایه‌گذاری

یکی از انواع روش‌های اقامت سرمایه گذاری یونان است. یونان یکی از کشورهای عضو حوزه شینگن است و شما می‌توانید با خرید ملک با قیمت پایین در این کشور سرمایه‌گذاری کنید. مبلغی که شما از طریق خرید ملک می‌توانید به عنوان سرمایه اولیه وارد این کشور کنید، حدود 500 هزار یورو است. با خرید ملک تجاری یا مسکونی در مناطق مختلف یونان، به شما اقامت از طریق سرمایه‌گذاری تعلق خواهد گرفت. همچنین با خرید ملک در یونان می‌توانید اقامت طلایی یونان را نیز اخذ کنید.

دریافت اقامت یونان از طریق کار

برای این که بتوانید از طریق کار به صورت قانونی وارد خاک یونان شوید، در ابتدا باید دعوتنامه کاری از سمت کارفرمایی که در این کشور اقامت دارد دریافت نمایید. کارفرمایان یونانی نیز باید همانند کارفرمایان دیگر کشورهای اروپایی، قوانین مربوط به استخدام نیروی کار خارجی را رعایت کنند و به مدت 3 ماه در یونان و پس از آن 3 ماه در اتحادیه اروپا، آگهی استخدام منتشر نمایند. در صورتی که نیروی کار از کشورهای اروپایی یافت نشد، آن موقع اجازه دارند دعوتنامه برای متقاضیان کشورهای بین‌المللی ارسال کنند.

دریافت اقامت یونان از طریق خود حمایتی

در صورتی که از وضعیت مالی خوبی برخوردار هستید و می‌توانید از عهده هزینه‌های زندگی در یونان بربیایید، دریافت اقامت تمکن مالی یونان یا خود حمایتی یکی از ساده‌ترین روش‌های مهاجرت به این کشور است. تمکن مالی جایگزین مناسبی برای گلدن ویزا یونان است و برای دریافت آن نیازی به گردش مالی بالایی ندارید.

طبق قانون وضع شده از سوی اداره مهاجرت یونان، شهروندان خارجی که بدون نیاز به اشتغال در یونان قصد دارند سکونت داشته باشند، می‌توانند برای دریاف این نوع اقامت، اقدامات لازم را انجام دهند و از مزایای فراوانی در این راه بهره‌مند شوند.

در صورتی که قصد دریافت اقامت یونان از طریق تمکن مالی را دارید، می‌توانید کلیه امور مربوط به این پروسه را به وکیلان مهاجرتی خبره هلدینگ VIP GROUP بسپارید. همکاران ما در دفتر اسپانیا در کوتاه‌ترین زمان ممکن کارهای شما را پیش خواهند برد.

دریافت اقامت یونان از طریق تحصیل

از دیگر روش‌های دریافت اقامت یونان، می‌توان به تحصیل در این کشور پرداخت. شهروندان غیراروپایی برای تحصیل در این کشور نیاز به دریافت ویزای تحصیلی دارند. به همین منظور باید پیش از هر اقدامی، به سایت امور مهاجران یونان مراجعه کرده و مدارک مورد نیاز را جمع‌آوری فرمایید.

دریافت اقامت یونان از طریق ازدواج

از دیگر روش‌ها که بتوانید اقامت یونان را دریافت کنید، ازدواج با شهروندی یونانی است که تابعیت این کشور را داشته باشد. شما برای دریافت اقامت از این روش نیاز است که پرونده درخواست خود را تحویل دهید تا بررسی‌های لازم انجام شده و ازدواج شما به رسمیت شناخته شود. شایان ذکر است که در این روش همسر شما باید درآمد مکفی داشته باشد تا بتواند از عهده هزینه‌های شما در این کشور بربیاید.

دریافت اقامت یونان از طریق پناهندگی

پر ریسک‌ترین و خطرناک‌ترین روش مهاجرتی، دریافت اقامت از طریق پناهندگی است. در طی سال‌های اخیر تغییرات گسترده‌ای در قوانین پناهندگی یونان اعمال شده و اصلاحیه‌های جدیدی برای آن تعریف شده است. به دلیل خطرات فراوانی که این روش دارد، توصیه می‌شود تحت هیچ شرایطی از طریق پناهندگی اقدام به اخذ اقامت یونان نکنید.

اقامت یونان از طریق ویزای توریستی

برای اقامت در یونان از طریق ویزای توریستی، باید ابتدا ویزای شینگن نوع C را دریافت کنید. این ویزا به شما اجازه می دهد تا 90 روز در عرض 180 روز در منطقه شینگن، که شامل یونان نیز می شود، اقامت داشته باشید.

نکات مهم:

  • برای دریافت ویزای توریستی یونان، باید تمکن مالی کافی برای پوشش هزینه های سفر و اقامت خود را داشته باشید.
  • همچنین باید بتوانید به مقامات یونانی نشان دهید که قصد دارید بعد از اتمام اعتبار ویزای خود، به کشور خود بازگردید.
  • برای افزایش شانس دریافت ویزا، توصیه می شود که از یک آژانس مسافرتی معتبر برای اخذ ویزا کمک بگیرید.

سوالی دارید؟ با ما تمــــــاس بگیریـــــد.

همیشه آماده مشاوره و راهنمایی شما هستیم.

مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت یونان

یکی از مهم‌ترین بخش‌ها در دریافت اقامت یونان با توجه به روشی که نسبت به شرایط خود انتخاب می‌کنید، جمع‌آوری و ارائه مدارک مورد نیازی است که سفارت کشور یونان از شما می‌خواهد. شایان ذکر است که در زمان جمع‌آوری مدارک بایستی دقت بالایی داشته باشید، چرا که وجود کوچک‌ترین نقص و مشکل در مدارک ارائه شده به آفیسر سفارت، موجب ریجکت شدن ویزای شما می‌شود. برخی از مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به کشور یونان عبارتند از:
با این حال آسان‌ترین روش برای دریافت ویزا یونان و اخذ اقامت این کشور، کاملا بستگی به شرایط شما دارد. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص راه‌های اخذ اقامت یونان، با شماره‌های 09128710583 و 02128111666 تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید.
اخذ اقامت یونان

مزایا اخذ اقامت در کشور یونان

برای مهاجرت به یک کشور، توجه به مزایا زندگی در آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. شما برای آن که کارهای اخذ ویزا خود را آغاز کنید، بایستی دید کاملی به کشوری که قصد مهاجرت به آن را دارید، داشته باشید. به همین منظور برخی از مزایا اقامت در کشور یونان عبارتند از:

درخواست مشاوره تخصصـــی مهاجرت

با تجربه ما، بهترین راه حل را برای مهاجرت برگزینید.

درخواست تماس

در پایان

کشور یونان به جهت آن که عضو منطقه شنگن بوده و از امکانات رفاهی بالایی برخوردار است، یک مقصد مناسب برای مهاجران ایرانی به حساب می‌آید. طبیعت زیبا و جاذبه‌های گردشگری این کشور سالانه تعداد زیادی گردشگر و توریست را جذب می‌کند و این موضوع یونان را به انتخابی مناسب جهت سرمایه‌گذاری تبدیل کرده است. هلدینگ VIP GROUP با بیش از 30 نیرو متخصص در زمینه امور مهاجرتی و اخذ ویزا، به شما در تمامی مراحل دریافت اقامت یونان کمک خواهد کرد. در صورتی که قصد مهاجرت و دریافت اقامت سریع یونان را دارید، می‌توانید با کارشناسان و مشاوران ما تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید.

سوالات متداول کاربران

روش‌های مختلفی برای مهاجرت به یونان وجود دارد که هرکدام شرایط و مزایای مختص به خود را دارند. دانستن روش‌های مختلف مهاجرت به یونان می‌تواند در به دست آوردن اطلاعات برای افرادی که قصد اخذ تابعیت یونان را دارند مفید باشد.

خیر، با داشتن اقامت یونان تنها می‌توانید به صورت آزادانه به دیگر کشورهای اروپایی سفر کنید و چنانچه قصد انجام کار در کشوری غیر از یونان را دارید، بایستی مجوز کار در آن کشور را دریافت کنید.

بله، یکی از روش‌های آسان و کم ریسک برای مهاجرت به کشور یونان، تحصیل در آن است.