اخذ اقامت کشور فرانسه

کشور فرانسه یکی از زیباترین و قدیمی‌ترین کشورهای اروپایی است و آب و هوای 4 فصل و فرهنگ غنی دارد.

درخواست مشاوره تخصصـــی مهاجرت

با تجربه ما، بهترین راه حل را برای مهاجرت برگزینید.

درخواست مشاوره

اقامت فرانسه

دریافت اقامت کشور های اروپایی با

Vip Group Visa

این کشور به دلیل موقعیت شغلی فراوان، بالا بودن میزان درآمد، سطح آموزشی باکیفیت و همچنین بالا بودن استاندارهای زندگی، مورد توجه متقاضیان ایرانی که قصد دریافت اقامت فرانسه را دارند، قرار گرفته است. فرانسه عضو حوزه شینگن است و در صورتی که اقامت این کشور را دریافت نمایید، می‌توانید به صورت آزادانه و بدون هیچ محدودیت مرزی بین 27 کشور عضو این منطقه سفر کنید.

ایرانیان به جهت این که بتوانند به کشور فرانسه سفر کنند، نیاز به دریافت مجوز ورود یا همان ویزا دارند. در ادامه همراه ما باشید تا شرایط گرفتن اقامت فرانسه و همچنین انواع روش‌های دریافت اقامت را برایتان شرح دهیم.

شرایط گرفتن اقامت فرانسه

در حالت کلی پروسه دریافت اقامت دائم در فرانسه زمان‌بر بوده و لازم است که حجم بالایی از مدارک را جمع‌آوری کرده و به سفارت این کشور ارائه دهید. شما بایستی مشخص نمایید که چه کسی هستید و آیا تمکن مالی دارید یا خیر. از سویی دیگر بایستی اثبات نمایید که هیچگونه سابقه کیفری در گذاشته نداشته‌اید.

برای دریافت اقامت و کارت شهروندی فرانسه لازم است که پرونده تشکیل دهید و همراه با تمامی اسناد پشتیبانی مورد نیاز ارسال نمایید. چنانچه کلیه مدارک مورد نیاز را فراهم نکنید، امکان ریجکت شدن درخواست ویزا شما افزایش پیدا می‌کند. از زمان صدور کلیه مدارک بایستی نهایتا 1 سال گذشته باشد. برای مثال گواهی تولدی که از صدور آن 20 سال گذشته باشد، فاقد اعتبار است.

شایان ذکر است که تمامی مدارک ارائه شده، بایستی به زمان فرانسوی ترجمه شوند. همچنین برخی از مدارک لازم است از سوی دادگاه تاییدیه دریافت کنند.

سوالی دارید؟ با ما تمــــــاس بگیریـــــد.

همیشه آماده مشاوره و راهنمایی شما هستیم.

انواع روش‌های دریافت اقامت فرانسه

کشور فرانسه به دلیل آن که عضو حوزه شینگن است، سالانه مهاجران زیادی قصد دریافت اقامت این کشور را دارند، از این رو روش‌های متنوعی برای اخذ اقامت فرانسه وجود دارد. در ادامه انواع روش‌های مهاجرت به کشور فرانسه عبارت است از:

  1. گرفتن اقامت فرانسه از طریق تحصیل
  2. گرفتن اقامت فرانسه از طریق کار
  3. گرفتن اقامت فرانسه از طریق ثبت شرکت
  4. گرفتن اقامت فرانسه از طریق سرمایه‌گذاری
  5. گرفتن اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی
  6. گرفتن اقامت فرانسه از طریق دوره زبان فرانسوی
  7. گرفتن اقامت فرانسه از طریق استارت آپ
موسسه حقوقی و مهاجرتی وی آی پی گروپ

مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت فرانسه

چنانچه قصد مهاجرت و دریافت اقامت کشور فرانسه را دارید در ابتدا بایستی مجوز ورود به این کشور را دریافت نمایید. به طور معمول برای اخذ اقامت تمامی کشورها، لازم است که یک سری مدارک جمع‌آوری کرده و به سفارت کشور مقصد تحویل دهید. حال مدارک لازم برای دریافت اقامت فرانسه با توجه به هدف و مسیر مهاجرتی که دارید، متفاوت خواهد بود. برای مثال مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت از طریق تمکن مالی با مدارکی که برای اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت بایستی ارائه دهید، متفاوت است. در ادامه مدارک مورد نیاز برای دریافت اقامت کشور فرانسه که در اغلب روش‌ها با یکدیگر یکسان است را آورده‌ایم که عبارتند از:

مزایا اخذ اقامت در کشور فرانسه

پیش از آن که اقدامات لازم برای مهاجرت به یک کشور را انجام دهید، بایستی به مزایا زندگی در آن بسیار توجه فرمایید. این امر بسیار حائز اهمیت است که شما دید کاملی از شرایط زندگی در کشور مقصد داشته باشید تا بتوانید بهترین تصمیم را برای آینده خود بگیرید. به همین جهت برخی از مزیت‌های زندگی در کشور فرانسه عبارتند از:

معایب اخذ اقامت در کشور فرانسه

همانطور که از مزایای زندگی در کشور فرانسه آگاهی کسب نمودید، نیاز است که معایب زندگی در این کشور را نیز دانسته و با توجه به آن تصمیم نهایی برای مهاجرت به فرانسه را بگیرید. از این رو برخی از معایب زندگی در این کشور را برایتان شرح دادیم که عبارتند از:

درخواست مشاوره تخصصـــی مهاجرت

با تجربه ما، بهترین راه حل را برای مهاجرت برگزینید.

درخواست تماس

در پایان

یکی از کشورهای عضو منطقه شنگن، فرانسه است. شما با داشتن ویزا و اقامت این کشور می‌توانید به صورت آزادانه بین 27 کشور عضو این حوزه رفت و آمد داشته باشید. فرانسه به دلیل موقعیت شغلی مناسب و سطح آموزشی با کیفیت و همچنین امنیت شغلی که دارد، سالانه  مورد توجه متقاضیان ایرانی قرار گرفته و مقصد نهایی ایرانیان برای مهاجرت است. هلدینگ VIP GROUP با بیش از 17 سال سابقه کار و 30 نیرو متخصص در زمینه امور مهاجرتی و اخذ ویزا، به شما در تمامی مراحل دریافت اقامت فرانسه کمک خواهد کرد. در صورتی که قصد مهاجرت و دریافت اقامت سریع فرانسه را دارید، می‌توانید با کارشناسان و مشاوران ما تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید.

سوالات متداول کاربران

روش‌های مختلفی برای مهاجرت به فرانسه وجود دارد که هرکدام شرایط و مزایای مختص به خود را دارند. دانستن روش‌های مختلف مهاجرت به فرانسه می‌تواند در به دست آوردن اطلاعات برای افرادی که قصد اخذ تابعیت فرانسه را مفید باشد.

ویزای تمکن مالی یکی از روش‌های ساده برای اخذ اقامت فرانسه است. در این روش این امکان وجود دارد که شما همسر و فرزندان زیر سن قانونی خود را نیز همراه خود ببرید.

دریافت ویزای کار یا جاب آفر ارزان‌ترین روش برای مهاجرت به کشور فرانسه است، چرا که کارفرما بخشی از هزینه‌های زندگی شما را تقبل می‌کند.

خیر، یکی از مزایای اقامت در کشور فرانسه، عدم نیاز آن به ارائه مدرک زبان است.