xossip
tributo cassidy banks.sex videos tina kay in a messy creampie gonzo scene.

انواع ثبت شرکت در سوئد به چه نحو می باشد؟ اگر شما هم قصد دارید در سوئد به فعالیتی بپردازید و منبع درآمدی برای خود داشته باشید بهتر است با قوانین ثبت شرکت در سوئد و انواع ثبت شرکت در سوئد آشنایی داشته باشید. شما برای هر نوع کار یا فعالیتی در سوئد می بایست ثبت شرکت انجام دهید. ثبت شرکت در سوئد به سه گونه مختلف می باشد که در این مقاله قصد داریم در رابطه با ثبت شرکت در سوئد تحت عنوان HANDELSBOLAG  صحبت کنیم.

 

منظور از ثبت شرکت HANDELSBOLAG  چیست؟

در سوئد به شرکت هایی که دو یا چند صاحب امتیاز و یا شریک داشته باشد شرکت های HANDELSBOLAG  گفته می شود. به سوئدی به شریک یا صاحب امتیاز BOLAGSMAN می گویند. این شرکا و یا صاحب امتیاز ها هم می توانند به صورت حقیقی باشند و هم به صورت حقوقی. در این مدل از شرکت ها، صاحب امتیازان و شرکا گرد هم در می آیند و تصمیم می گیرند که چه شخصی را به عنوان نماینده شرکت انتخاب کنند، که این نماینده وظیفه اصلی آن این نسئله می باشد که به اسم شرکت قرارداد امضا می کند.

 

وظایف شرکا و صاحب امتیازان در این شرکت به چه نحوی می باشد؟

بیشتر بدانید
درباره شهر استکهلم

سوئدی ها یک عبارت معروفی در شرکت ها دارند که به این معنی می باشد که صاحب امتیازان و شرکا مسئولیت تمام بدهی ها و قراردادهای شرکت را بر عهده دارند و می بایست با سرمایه شخصی آنها را پرداخت کنند. منظور از این عبارت بدین معنی می باشد که هر صاحب امتیاز می بایست در زمانی که شرکت دچار بدهی می باشد، در صورت تمکین مالی، با استفاده از سرمایه شخصی بدهی های شرکت را پرداخت کند و در آینده با دیگر شرکا تسویه حساب نماید.

 

موسسه حقوقی بین المللی vip group مشاور شما در زمینه اخذ اقامت سوئد به روش های گوناگون و دیگر کشورهای اروپا

 

قرارداد بین صاحب امتیازان

برای اینکه شرکا در آینده دچار اختلاف و مشکل نشوند بهتر است ما بین خود قراردادی را تنظیم و امضا کنند که به سوئدی به آن KOMPANJONAVTAL  می گویند.

در ثبت شرکت در سوئد در هنگام نوشتن این قرارداد نیازی نیست که با توجه به قوانین سوئد آن را تنظیم کنند، بلکه می توانند هر آنچه که شرکا یا صاحب امتیازان به توافق می رسند را در آن عنوان کنند. در ادامه به چندین نکته که معمولا در این نوع قراردادها ذکر می شود اشاره می کنیم. همچنین معادل سوئدی آنها را نیز در مقابل آنها ذکر می کنیم تا آشنایی بهتری با آنها داشته باشید.

 • اختیارات صاحب امتیازان و شرکا (BEFOGENHETER)
 • تقسیم سود و ضرر مابین شرکا ( fördelning av överskott och underskott)
 • نحوه تقسیم کار ( arbetsfördelning)
 • سود سرمایه های صاحب امتیازان (ränta på insatt capital)
 • ساعات کار (ränta på insatt capital)
 • و ….
بیشتر بدانید
ویزای مسافرتی سوئد

آیا در شرکت های HANDELSBOLAG می توان شخصی را استخدام کرد؟

جواب این سوال بله می باشد. شما در ثبت شرکت در سوئد تحت عنوان HANDELSBOLAG می توانید افرادی را به استخدام در بیاورید، فقط به این نکته باید توجه بسیار داشته باشید که شما در قبال حقوق و مزایا و بیمه آنها مسئولیت دارید. و نکته دیگری که گفتن آن خالی از لطف نیست این مسئله می باشد که شرکا در این نوع ثبت شرکت استخدام شرکت نیستند.

KOMMANDITBOLAG چه نوع شرکتی است؟

یک نوع شرکت که منشعب شده از ثبت شرکت تحت عنوان HANDELSBOLAG می باشد. در این مدل شرکت ها، مسئولیت و مزایای صاحب امتیازان با توجه به میزان سرمایه آنها در آن شرکت می باشد. در این نوع شرکت ها معمولا یک شخصی با مسئولیت نامحدود وجود دارد و همچنین شرکا و صاحب امتیازان نمی توانند در رابطه با مدیریت اظهارنظری انجام دهند.

بیشتر بدانید
وام بانکی در سوئد چگونه است؟

چگونه در سوئد می شود ثبت شرکت انجام داد؟

شما برای ثبت شرکت در سوئد می بایست خود و یا به همراه وکیل اقدام به ثبت شرکت کنید ولی یک راه دیگر وجود دارد که ما آن را پیشنهاد می دهیم استفاده از سایت VERKSAMT.SE می باشد. شما با استفاده از خدمات اینترنتی که این سایت به شما ارائه می دهد، به راحتی می توانید عملیات ثبت شرکت در سوئد را انجام دهید. شما زمانی که وارد این سایت می شوید با پر کردن تعدادی فرم و تکمیل مدارک می توانید شرکت خود را به ثبت برسانید. بعد از تمام شدن ثبت شرکت در این سایت، شما می بایست به اداره مالیات سوئد مراجعه کنید و ثبت شرکت خود را اعلام کنید.

اگر در زمان ثبت شرکت یکی از صاحب امتیازان و شرکا وجود نداشته باشد و یا اینکه به طور کل آن شخص در سوئد زندگی نکند می بایست آن شخص کپی پاسپورت خود را به همراه امضا برای ثبت شرکت در اختیار شرکا قرار بدهد. منظور از امضا کپی پاسپورت شخص این می باشد که صاحب پاسپورت پس از پرینت گرفتن از آن، آن را تایید کند و گواهی دهد که برابر اصل می باشد.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

  مطالب مرتبط

  درباره شهر استکهلم
  استکهلم پایتخت سوئد و منطقه شهری پرجمعیت در میان کشورهای شمال اروپا است؛ 962،154 نفر در این شهر زندگی می کنند جمعیت کلانشهر استکهلم تقریبا 1.5 میلیون نفر و جمعیت...
  بدون تصویر
  جاذبه های فوق العاده دیدنی سوئد
  جاذبه های فوق العاده دیدنی سوئد   همه ساله سوئد در سنجش کیفیت زندگی، مساوات و شادی رتبه‌ی بالایی دارید و به همین دلیل تبدیل به مکانی منحصر به فرد...
  شرایط اخذ اقامت دائم سوئد
  شرایط اخذ اقامت دائم سوئد
  شرایط اخذ اقامت دائم سوئد چه می باشد؟ از چه راه هایی می توان اقامت دائم سوئد را گرفت؟ اگر قصد دارید برای اقامت دائم سوئد اقدام کنید به شما...