اخذ اقامت امارات

یکی از بهترین کشورهای جهان برای آغاز کسب و کار و دریافت اقامت، امارات متحده عربی است.

درخواست مشاوره تخصصـــی مهاجرت

با تجربه ما، بهترین راه حل را برای مهاجرت برگزینید.

درخواست مشاوره

اقامت امارات

دریافت اقامت کشور های اروپایی با

Vip Group Visa

میزان مالیات صفر درصد در مناطق آزاد امارات موجب شده است که تعداد زیادی از افراد از سرتاسر جهان، ترغیب به راه‌اندازی کسب و کار خود در این کشور شوند و با ثبت شرکت به تجارت خود رونق بدهند.

در حال حاضر کشور امارات برای مهاجران خارجی، موقعیت‌های شغلی فراوانی فراهم کرده است و این امر نیز باعث شده است افراد تمایل بیشتری برای اخذ اقامت این کشور داشته باشند. میزان رفاه و سطح زندگی در امارات از جایگاه بالایی برخوردار است و یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان به حساب می‌آید. در ادامه برای آشنایی بیشتر با امارات، به بررسی شرایط اخذ اقامت و همچنین مزایا و معایب اقامت در این کشور پرداخته‌ایم.

درخواست مشاوره تخصصـــی مهاجرت

با تجربه ما، بهترین راه حل را برای مهاجرت برگزینید.

درخواست مشاوره

شرایط گرفتن اقامت امارات

شرایط گرفتن اقامت امارات برای تمامی افراد یکسان نیست. این که تابعیت کدام کشور را دارید، روی پروسه دریافت اقامت تاثیر بسزایی خواهد گذاشت. اما در حالت کلی برای دریافت اقامت امارات، بایستی در ابتدا مجوز اقامت این کشور را اخذ کنید.

چنانچه از طریق استخدام و پیشنهادی کاری یا جاب آفر قصد دارید اقامت امارات را دریافت کنید، لازم است که این پروسه را کارفرمای شما انجام دهد. هنگامی که برای اقامت این کشور درخواست می‌دهید، پاسپورت شما باید حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد. از سویی دیگر ارائه مدارکی مبنی بر نداشتن سوء پیشینه در گذشته، از اهمیت بالایی برخوردار است. برخی دیگر از شرایط که با داشتن آن‌ها می‌توانید اقامت امارات را دریافت کنید به شرح زیر است:

  1. قصد ادامه تحصیل در یکی از مراکز آموزش عالی یا دانشگاه‌های امارات را داشته باشید.
  2. قصد خرید ملک یا مستغلات آن در امارات را داشته باشید. (با خرید ملک در امارات، به شما اقامت داده خواهد شد اما اجازه کار در این کشور را نخواهید داشت

برای دریافت اقامت امارات، ارزش ملک خریداری شده بایستی حداقل 2 میلیون درهم باشد. لازم است از این موضوع آگاهی داشته باشید که قیمت ذکر شده در سند، ملاک برای دریافت اقامت است و ربطی به ارزش فعلی ملک شما ندارد. یعنی اگر قیمت ملک خریداری شده شما 900 درهم باشد ولی ارزش فعلی ملک 2 میلیون درهم باشد، شما مشمول دریافت اقامت امارات نخواهید بود.

سوالی دارید؟ با ما تمــــــاس بگیریـــــد.

همیشه آماده مشاوره و راهنمایی شما هستیم.

انواع روش‌های دریافت اقامت امارات

کشور امارات به دلیل امکانات فراوان، کیفیت زندگی بالا و همچنین پیشرفت روزافزونی که دارد، مقصد نهایی بسیار از مهاجران قرار گرفته است و سالانه تعداد زیادی مهاجر، اقامت این کشور را دریافت می‌کنند. امارات برای اعطا کردن اقامت به متقاضیان روش‌های متنوعی پیش روی آن‌ها گذاشته است، که هر فرد با توجه به شرایط شخصی که دارد، می‌بایست بهترین روش را انتخاب کرده و برای دریافت اقامت، اقدامات لازم را انجام دهد. انواع روش‌های دریافت اقامت امارات عبارتند از:

  1. اخذ اقامت امارات از طریق ثبت شرکت
  2. اخذ اقامت امارات از طریق خرید ملک
  3. اخذ اقامت امارات از طریق تحصیل
موسسه حقوقی و مهاجرتی وی آی پی گروپ

مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت امارات

برای دریافت اقامت دائم امارات لازم است مدارکی را جمع‌‌‌آوری کرده و به سفارت تحویل دهید. شایان ذکر است که مدارک مورد نیاز برای ارائه به سفارت، با توجه به آن که شما از کدام روش برای اخذ اقامت امارات اقدام می‌کنید، متفاوت خواهد بود. برخی از مدارک مشابه در تمامی روش‌ها برای دریافت اقامت امارات عبارتند از:

مزایا اقامت در کشور امارات

دریافت اقامت امارات و سکونت در این کشور، مزیت‌های فراوانی دارد که هر شخص پیش از اقدام برای اخذ اقامت این کشور، لازم است از آن‌ها آگاهی کافی داشته باشد تا با دید کامل‌تری نسبت به سکونت در کشور امارات، اقدام نماید. برخی از مزیت‌های اخذ اقامت امارات به شرح زیر است:

معایب اقامت در کشور امارات

هر کشور در کنار مزایای فراوانی که برای زندگی دارد، مسلما معایبی نیز خواهد داشت که کشور امارات نیز از این قاعده مستثنی نیست. در ادامه برخی از معایب زندگی در این کشور را برایتان شرح دادیم که عبارتند از:

درخواست مشاوره تخصصـــی مهاجرت

با تجربه ما، بهترین راه حل را برای مهاجرت برگزینید.

درخواست تماس

در پایان

امارات متحده عربی یکی از بهترین کشورها برای آغاز کسب و کار است و متقاضیان می‌توانند به آسانی در این کشور کار خود را رونق ببخشند. میزان مالیات در مناطق آزاد امارات صفر درصد است و همین امر موجب شده است که شرکت‌های بین‌المللی در این کشور فعال بوده و مشغول تجارت باشند. شما با ثبت شرکت در امارات می‌توانید اقامت دوساله دریافت کنید و این اقامت به طور نامحدود قابل تمدید است.

هلدینگ VIP GROUP با 17 سال تجربه کاری و بیش از 30 نیروی متخصص در زمینه امور مهاجرتی، شما را در تمامی مراحل اخذ ویزا و دریافت اقامت کشورهای خارجی همراهی خواهد کرد. چنانچه قصد مهاجرت و اخذ اقامت امارات را دارید، می‌توانید با کارشناسان ما تماس برقرار کرده و به صورت کاملا رایگان مشاوره دریافت کنید.

سوالات متداول کاربران

روش‌های مختلفی برای مهاجرت به امارات وجود دارد که هرکدام شرایط و مزایای مختص به خود را دارند. دانستن روش‌های مختلف مهاجرت به امارات می‌تواند در به دست آوردن اطلاعات برای افرادی که قصد اخذ تابعیت امارات دارند، می‌تواند مفید باشد.

ثبت شرکت و خرید ملک در امارات، یکی از بهترین روش‌ها برای دریافت اقامت این کشور است و از سویی دیگر کسب و کار خود را نیز رونق خواهید بخشید.

دریافت اقامت امارات از طریق تولد امکان‌پذیر نیست و قانون تابعیت امارات از طریق خون است و لازم است که پدر فرزند تبعه امارات باشد.

کشور امارات ویزا کار را به سختی برای ایرانیان صادر می‌کند و برای کار در این کشور نیاز به یک کارفرما یا کفیل خواهد بود.