اقامت گلدن ویزا پرتقال

در سال‌های اخیر کشور اسپانیا به دلیل پیشرفت اقتصادی که داشته است، مورد توجه مهاجران قرار گرفته و سالانه افراد زیادی از سرتاسر دنیا از طریق روش‌های مختلف، به این کشور مهاجرت می‌کنند.

درخواست مشاوره تخصصـــی مهاجرت

با تجربه ما، بهترین راه حل را برای مهاجرت برگزینید.

درخواست مشاوره

گلدن ویزا پرتقال

دریافت اقامت کشور های اروپایی با

Vip Group Visa

یکی از روش‌هایی که دولت اسپانیا پیش روی متقاضیان قرار داده است، دریافت اقامت از طریق سرمایه‌گذاری و اخذ گلدن ویزا است. در سال 2013 میلادی دولت اسپانیا این موقعیت را در اختیار سرمایه‌گذارانی که تابعیت کشورهایی غیر از اتحادیه اروپا را دارند، قرار داده است که با سرمایه‌گذاری در این کشور، موفق به اخذ گلدن ویزا اسپانیا شوند.

یکی از مزیت‌های گلدن ویزا آن است که شما می‌توانید به همراه اعضا خانواده خود در کشور اسپانیا سکونت داشته باشید. در ادامه شرایط و همچنین مراحل دریافت گلدن ویزا اسپانیا را به طور کامل مورد بررسی قرار دادیم تا دید کاملی از پروسه اخذ ویزا داشته باشید.

سوالی دارید؟ با ما تمــــــاس بگیریـــــد.

همیشه آماده مشاوره و راهنمایی شما هستیم.

شرایط اخذ گلدن ویزا اسپانیا

برای آن که اقامت طلایی به شما تعلق بگیرد، لازم است شرایطی داشته باشید. ویزا طلایی به سرمایه‌گذارانی که در اتحادیه اروپا سکونت ندارند تعلق می‌گیرد. متقاضیان درخواست این نوع ویزا باید بالای 18 سال بوده و تمکن مالی داشته باشند و بتوانند به دولت اسپانیا ثابت کنند که در طول دوره اقامت خود در این کشور، می‌توانند از عهده هزینه‌های زندگی خود و خانواده خود بربیایند و هیچگونه وابستگی مالی به اسپانیا نداشته باشند.

ارائه گواهی عدم سوء پیشینه از اهمیت بالایی برخوردار است. هدف از اعطای اقامت طلایی به مهاجران، افزایش میزان سرمایه در داخل کشور اسپانیا است. برای دریافت گلدن ویزا نیاز به سرمایه‌‌گذاری به ارزش حداقل 500 هزار یورو خواهید داشت. همچنین می‌توانید از طریق خرید سهام شرکت یا بانک، ایجاد کارآفرینی و ثبت شرکت نیز موفق به دریافت گلدن ویزا اسپانیا شوید.

مراحل دریافت گلدن ویزا اسپانیا

برای دریافت ویزا طلایی اسپانیا لازم است که مراحل مختلفی را پشت سر بگذارید تا موفق به اخذ این ویزا شوید. مراحل دریافت ویزا طلایی اسپانیا به شرح زیر است:

انتخاب گزینه سرمایه‌گذاری

در مرحله نخست برای دریافت اقامت طلایی اسپانیا، باید یکی از روش‌های سرمایه‌گذاری را که مناسب با شرایط شما هست، انتخاب نمایید. این امکان وجود دارد که نیاز باشد با دریافت ویزای توریستی اسپانیا، به این کشور سفر کنید تا ملک یا سهام مورد نظر خود را انتخاب کرده و نهایی کنید.

ارائه درخواست ویزا طلایی

شما ظرف 3 ماه بعد از سرمایه‌گذاری در اسپانیا، باید درخواست خود را به سفارت‌خانه این کشور ارائه دهید. این درخواست را می‌توانید شخص خود شما یا یک نماینده قانونی برای شما انجام دهد.

 

ارائه مدارک مورد نیاز

یک سری مدارک برای دریافت ویزا طلایی مورد نیاز است که بایستی آن‌ها را به طور کامل جمع‌آوری کرده و همراه با درخواست خود، به سفارت تحویل دهید.

 

ارسال مدارک بیومتریک

در این مرحله باید احراز هویت کنید و تمامی مدارک بیومتریک خود را ارسال نمایید.

 

 

 

 

اخذ ویزا و سفر به کشور اسپانیا

بعد از دریافت گلدن ویزا اسپانیا، نوبت به آن می‌رسد که به این کشور سفر و اجازه اقامت آن را دریافت کنید.

پس از طی کردن مراحل گفته شده در بالا، پرونده شما از سمت دولت اسپانیا مورد بررسی قرار می‌گیرد و بایستی منتظر نتیجه درخواست خود باشید که به طور معمول این پروسه حدود 3 ماه زمان می‌برد.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای طلایی اسپانیا

در جمع‌آوری مدارک مورد نیاز و ارائه آن‌ها به سفارت، لازم است که دقت بالایی داشته باشید، زیرا کوچک‌ترین نقص و اشتپاه در مدارک، ریسک ریجکتی درخواست شما را افزایش می‌دهد. مدارک عمومی که برای دریافت ویزای طلایی باید به سفارت ارائه دهید عبارتند از:

سوالی دارید؟ با ما تمــــــاس بگیریـــــد.

همیشه آماده مشاوره و راهنمایی شما هستیم.

مدارکی که برای اثبات سرمایه و سرمایه‌گذاری در اسپانیا بایستی ارائه دهید عبارتند از:

شرایط دریافت تابعیت از طریق ویزای طلایی اسپانیا

همانطور که در مطالب بالاتر به آن اشاره کردیم، گلدن ویزا یک نوع برنامه اقامتی از طریق سرمایه‌گذاری است. شما با اخذ ویزای طلایی اسپانیا و زندگی در این کشور به مدت 10 سال، می‌توانید نسبت به دریافت تابعیت اقدام نمایید. شرایط دریافت تابعیت از طریق گلدن ویزا به شرح زیر است:

مزایا گلدن ویزا اسپانیا

با دریافت گلدن ویزا اسپانیا از مزایای زیادی بهره‌مند می‌شوید که عبارتند از:

درخواست مشاوره تخصصـــی مهاجرت

با تجربه ما، بهترین راه حل را برای مهاجرت برگزینید.

درخواست تماس

در پایان

اسپانیا این موقعیت را در اختیار سرمایه‌گذارانی که تابعیت کشورهایی غیر از اتحادیه اروپا را دارند، قرار داده است که با سرمایه‌گذاری در این کشور، موفق به اخذ ویزا اسپانیا شوند. به این نوع از اقامت، گلدن ویزا یا اقامت طلایی اسپانیا می‌گویند.

هلدینگ VIP GROUP با بیش از 30 نیرو آموزش‌دیده در خصوص امور مهاجرتی و اخذ ویزا، آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است. چنانچه قصد خرید ملک و دریافت گلدن ویزا اسپانیا را دارید، می‌توانید با کارشناسان ما در مجموعه تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید.

سوالات متداول کاربران

خیر، سرمایه‌ اولیه باید به طور کامل از جانب خود شما تهیه شود. با این وجود اگر ملکی به قیمت بیشتر از 500 هزار یورو خریداری کنید، می‌توانید به کمک دریافت وام، مبلغ بیشتر از 500 هزار یورو را پرداخت نمایید.

بله، در صورتی که نتوانید اثبات کنید که سرمایه خود را در اسپانیا حفظ کرده‌اید، این امکان وجود دارد که ویزای طلایی را از دست بدهید. برای مثال، اگر ملک خریداری شده خود را بفروشید و سرمایه خود را نقد کنید.