رفع ریجکتی ویزای اتریش

مشاورین موسسه حقوقی بین المللی VIPGROUP با دانش و تجربه‌ای که در زمینه بررسی دلیل ریجکت شدن ویزا و رفع ریجکت ویزای اتریش دارند، در کنار متقاضیان خواهند بود تا بتوانند با ارائه دلایل قانع کننده سفارت را مجاب به اخذ ویزاهای توریستی و… نمایند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با راهکارهای رفع ریجکت ویزا کافی است با شماره تلفن‌های ۰۹۱۹۸۰۰۵۷۶۳ و ۰۲۱۲۸۱۱۱۶۶۶ تماس حاصل فرمایید. تا بتوانید از راهنمایی‌های کارشناسان متخصص در این زمینه به نحو احسنت بهره‌مند شوید.

مسئله مهم این است که نباید از دریافت نامه ریجکت توسط مسافر، زمان طولانی ای گذشته باشد. سفارت های آلمان، اسپانیا، فرانسه ، سوئیس، هلند، یونان، چک و دیگر سفارت ها، اعتراض VIPGROUP را حتما بررسی می نمایند و به مسافرانی که مدارک و شرایط قابل قبولی دارند ویزا را در زمان مشخص اعطا می نمایند.

سفارت های آلمان، اسپانیا، فرانس، سوئیس، هلند، یونان، چک و دیگر سفارت ها، اعتراض کارشناسان VIPGROUP را حتما بررسی می نمایند و به مسافرانی که مدارک و شرایط قابل قبولی دارند ویزا را در زمان مشخص اعطا می نمایند.

رفع ریجکتی ویزای آلمان
مهاجرت به یونان از طریق خرید ملک

درخواست مشاوره تخصصـــی 

درخواست مشاوره

بک گراند فرم درخواست

درخواست مشاوره تخصصـــی 

درخواست مشاوره

رفع ریجکتی ویزای اتریش

مسافرینی که از سفارت اتریش درخواست ویزا می نمایند به ۳ دسته کلی تقسیم می شوند.

سفارت اتریش در تهران معمولا مسافرین را از بند ۲ یا ۴ یا ۱۰ و یا ۱۳ ریجکت می نماید که می بایست دلایل قانع کننده ای مبنی بر عدم قبول این رد ویزا به سفارت ارائه گردد.

ریجکت با بند ۲

 این بند عموما توجیه شرایط سفر است، به این معنی که هدف و محل اقامت مسافر توجیه درستی برای سفارت اتریش نداشته است.

ریجکت با بند ۴

 بند مالی است، به این معنی که متقاضی مدارک کافی جهت پوشش هزینه های سفر و اقامت خود ارائه نداده است.

ریجکت با بند ۱۰

 بند شرایط اقامتی است، به این معنی که مدارک ارائه شده به سفارت جهت هدف سفر و یا محل اقامت مسافر قابل اعتماد نبوده است.

ریجکت با بند ۱۳

اشاره به تردید در بازگشت متقاضی از حوزه شینگن دارد یا اسناد کافی جهت برگشت به کشور توسط متقاضی ارائه نشده است.

وجه تمایز وی آی پی گروپ
وجه تمایز وی آی پی گروپ

نحوه اعتراض به رد ویزا و رفع ریجکتی ویزای اتریش برای افراد متفاوت است و طبق نظر کارشناسان متخصص در VIPGROUP نحوه اعتراض به ریجکت ویزا مشخص میگردد و ممکن است نیاز به ارائه مدارکی جدید برای رفع ریجکتی ویزا لازم باشد. اغلب این افراد از بند ۲ یا ۴ یا ۱۰ و یا ۱۳ ریجکت می شوند و اعتراض به ریجکت ویزای اتریش اصولی دارد که توسط کارشناسان می بایست رعایت گردد.

سوالی دارید؟ با ما تمــــــاس بگیریـــــد.

همیشه آماده مشاوره و راهنمایی شما هستیم.

در پایان

مشاورین موسسه حقوقی بین المللی VIPGROUP با دانش و تجربه‌ای که در زمینه بررسی دلایل ریجکت ویزای اتریش و رفع ریجکت ویزای شینگن دارند، در کنار متقاضیان خواهند بود تا بتوانند با ارائه دلایل قانع کننده سفارت را مجاب به اخذ ویزاهای توریستی و… نمایند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با راهکارهای رفع ریجکت ویزا کافی است با شماره تلفن‌های ۰۹۱۹۸۰۰۵۷۶۳ و ۰۲۱۲۸۱۱۱۶۶۶ تماس حاصل فرمایید. تا بتوانید از راهنمایی‌های کارشناسان متخصص در این زمینه به نحو احسنت بهره‌مند شوید.

سوالات متداول کاربران

این پروسه امکان دارد حدود 3 ماه زمان ببرد، اما با این حال با توجه به نوع پرونده هرشخص این زمان متنوع خواهد بود.

خیر، شما تنها تا 1 ماه پس از صدور ریجکتی ویزا خود فرصت دارید نامه اعتراض خود را ارسال کنید.

خیر، هیچ الزامی برای گرفتن وکیل وجود ندارد و شما به تنهایی نیز می‌توانید نسبت به انجام این کار اقدام نمایید. اما به جهت آن که این کار پیچیدگی‌های مخصوص به خود را دارد، توصیه می‌شود که پیش از هر اقدامی، در ابتدا با یک وکیل مهاجرتی مشورت کنید.