ریجکت شدن ویزای شینگن

دلایل متعددی برای ریجکت ویزای شینگن وجود دارد که می‌تواند سبب ریجکت شدن ویزاهای توریستی صادر شده برای کشورهایی مطرح اروپایی همانند اسپانیا، آلمان، ایتالیا، فرانسه، سوئیس، اتریش و… شود.

اگر با وجود دریافت وقت سفارت و ارائه مدارک لازم در مراحل دریافت ویزای شینگن ریجکت شده‌اید، توجه داشته باشید که این پایان راه نیست و نباید به سرعت نا امید شوید! زیرا روش‌هایی وجود دارد که می‌توانید مجدداً مدارک را ارائه کنید و مشکل ریجکت شدن ویزای شینگن را برطرف نمایید. با همراه باشید و با دلایل ریجکت شدن ویزا و روش ­رفع ریجکتی بیشتر آشنا شوید.

visa r

دلایل ریجکت شدن ویزای شینگن

هر پرونده‌ای که به سفارت کشورهای عضو پیمان شینگن همانند سفارت آلمان، اسپانیا، اتریش و… ارسال می‌شود. توسط آفیسر یا کارگزارهای سفارت به دقت مورد بررسی قرار می‌گیرد؛ زیرا دلایل ریجکت شدن ویزای شینگن باید طی نامه‌ای مکتوب به متقاضی اطلاع داده شود.

در نامه ارسالی گزینه‌هایی وجود دارد که تیک خوردن آن‌ها به منزله عدم دارا بودن شرایط دریافت ویزای شینگن و قانع نشدن آفیسر سفارت خواهد بود.

از مهم‌ترین مواردی که می‌تواند دلیل ریجکت شدن ویزای شینگن باشد می‌توان به گروهی بودن یا انفرادی بودن سفر، مدارک شغلی ناقص، عدم ارتباط مدارک شغلی و میزان درآمد ذکر شده در پرونده، عدم وجود تمکن مالی کافی به ازای تعداد افراد، نداشتن دلایل محکم برای بازگشت به کشور پس از سفر، نداشتن هدف مشخصی از سفر و… اشاره کرد.

اگر محل اقامت متقاضی در کشور مقصد به صورت سوری تعریف شده باشد، سفارت با هتل جهت بررسی رزرواسیون تماس حاصل می‌کند و پس از انجام استعلام در صورت عدم هماهنگی بلیط رزرو شده و هتل محل اقامت ویزای متقاضی ریجکت خواهد شد.

vREFUSEDVISA

شرایط رفع ریجکتی ویزای شینگن

با توجه به اینکه باید دلایل ریجکت شدن ویزای شینگن به دقت مورد بررسی قرار بگیرد. تا بتوانید نسبت به اصلاح پرونده و رفع ریجکتی ویزا اقدام فرمایید؛ بنابراین به شما توصیه می‌کنیم از وکلای خبره در این زمینه کمک بگیرید. تا بتوانید با توجه به دلایل ریجکت شدن ویزای شینگن لایحه و اعتراض مناسبی به سفارت کشور مربوطه ارائه دهید و از این طریق پرونده شما مثبت شده و مشکل ریجکتی ویزا برطرف گردد.

همچنین پس از ارائه لایحه تنظیم شده می‌توانید نسبت به اخذ ویزای سایر کشورهای اروپایی عضو پیمان شینگن همانند اسپانیا، ایتالیا، آلمان و… نیز اقدام نمایید.

توجه به این نکته ضروری به نظر می‌رسد که برای بررسی دلایل ریجکت شدن ویزای شینگن و رفع آن تنها به مدت ۳۰ روز زمان خواهید داشت و پس از آن سفارت‌ها معمولاً هیچ اعتراضی را از سوی متقاضیان پذیرا نخواهند بود؛ بنابراین به محض ریجکت شده ویزا نزد وکلای متبحر مراجعه نمایید. تا دلایل ریجکتی ویزا به دقت مورد بررسی قرار بگیرد و بتوانید هر چه سریع‌تر نسبت به رفع ریجکتی اقدام نمایید.

visa

مراحل رفع ریجکتی ویزای شینگن

توجه به این نکته حائز اهمیت است که داشتن دو مهر ریجکت در پاسپورت متقاضی به عنوان یک امتیاز منفی در نظر گرفته می‌شود و پس از آن برای دریافت ویزای کشورهای مختلف باید مراحل سختی را پشت سر بگذارید و حتی برخی از اوقات علیرغم تلاش فراوان موفق به دریافت ویزا نخواهید شد.

v

راهنمایی جهت رفع ریجگت شدن ویزا شینگن

مشاورین گروه vip group visa با دانش و تجربه‌ای که در زمینه بررسی دلایل ریجکت ویزا و رفع این مشکل دارند. در کنار متقاضیان خواهند بود تا بتوانند با ارائه دلایل قانع کننده سفارت را مجاب به اخذ ویزاهای توریستی و… نمایند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با راهکارهای رفع ریجکتی ویزا کافی است با شماره تلفن‌های ۰۹۱۲۳۰۴۹۰۳۷ و ۷۲۴۷۹۰۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید. تا بتوانید از راهنمایی‌های وکلای متخصص در این زمینه به نحو احسنت بهره‌مند شوید.

caaall

 

9 دیدگاه

  • سلام. من در ۲۰۱۳ از دانمارک  با داشتن دعوت نامه از خواهرم ریجکت شدم. و در ۲۴ ژانویه ۲۰۱۸ از فرانسه ویزای توریستی خواستم که اون هم ریجکت شد. و متاسفانه درخواست ویزای توریستی از کشور چک نیز دیروز ۹۷/۱۰/۳۰ ریجکت شد.دانمارک رو خودم اقدام کردم ولی دوتای دیگه متاسفانه از طریق شرکت ها و علی رغم قول صددرصد ریحکت شدم. تمام مدارکم هم کامل بود. آیا امکان رفع ریجکتی هست یا نه. ممنون
  • سلام  من 17 دی از سفارت فرانسه ریجکت شدم . با دعوتنامه اقدام کرده بودم . ومدارکم کامل بوده . افسر سفارت دلیل رد شدن رو  قانع نشدن در رابطه با برگشت قید کرده . ایا میشه این مورد و درست کرد ؟
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال
تلفن مشاوره