مراحل دریافت ویزای طلایی کشور پرتغال

پرتغال، کشوری کوچک اما زیبا و پیشرفته است که در بخش غربی شبه جزیره‌ی ایبری و جنوب غربی اروپا، قرار گرفته است. این سرزمین توسعه یافته و دارای جاذبه‌های طبیعی زیادی است. پرتغال از شرق و شمال با کشور اسپانیا مرز مشترک دارد و به غربی‌ترین کشور قاره‌ی سبز (قاره اروپا) معروف است.
لیسبون، پایتخت زیبای کشور پرتغال می باشد و زبان پرتغالی زبان رسمی مردم این کشور می باشد. کشور پرتغال در عضویت اتحادیه‌ی اروپا می باشد و از واحد پول یورو، در معاملات خود استفاده می‌کنند. دریافت ویزای طلایی کشور پرتغال شروع جدیدی برای کار و زندگی در قاره ی اروپا و استفاده از امکانات اتحادیه ی آن می باشد.

شرکت ما سال ها در زمینه اخذ ویزای طلایی کشور پرتغال فعالیت کرده و بیش از صد نمونه ی موفق در این زمینه دارد. در ادامه آن چه بر حسب تخصص و تجربه در این زمینه به دست آمده است را بازگو می کنیم. شما می توانید برای دریافت هرگونه مشاوره یا پرسش و پاسخ از طریق صفحه ی تماس با ما ارتباط برقرار نمایید.

p1

ویژگی های دریافت پاسپورت پرتغال

ویزای طلایی پرتغال جذابیت زیادی میان متقاضیان اخذ اقامت اروپایی دارد. شرایط این ویزا نسبت به سایر کشورهای اروپایی آسان تر بوده و محدودیت کمتری دارد. دارنده ی ویزای طلایی پرتغال می‌تواند بدون نیاز به ویزا به تمامی کشورهای اروپایی سفر کند. از این رو بسیاری از سرمایه گذاران شروع به خرید ملک و سرمایه گذاری در این کشور کرده اند.
ویژگی های بسیار پر طرفدار ویزای طلایی پرتغال عبارت است از:

۱-کمترین میزان اجبار به حضور متقاضی در کلیه مراحل اداری

۲- امکان دریافت اقامت از کشور پرتغال بدون شرط خانواده ی درجه یک و فرزندان تا بیست و شش سال و همچنین پدر و مادر خانواده اصلی

۳-متقاضی پس از گذشت پنج سال موفق به اخذ پاسپورت اروپایی (پرتغال) می شود. تنها شرط دریافت این پاسپورت آشنایی ابتدایی به زبان پرتقالی و حفظ ملک سرمایه گذاری شده است.

p2

چگونه در کشور پرتغال سرمایه گذاری کنیم؟

سرمایه گذاری در این کشور به چند طریق امکان پذیر است.

۱-سرمایه گذاری در املاک

دو راه برای سرمایه گذاری در زمینه املاک در کشور پرتغال وجود دارد:

شیوه ی اول: بیش از ۳۵۰ هزار یورو در بازسازی یک ملک با قدمت ساخت بیش از ۳۰ سال هزینه کنید. این ساختمان حتما باید در مناطق بازسازی شهری که توسط دولت تعیین شده قرار گرفته باشد.
شیوه ی دوم: ملکی با ارزش بیش از ۵۰۰ هزار یورو را خریداری کنید.

بسته به شرایط شما، مجموعه ی ما بهترین راه سرمایه گذاری را به شما پیشنهاد می دهد. هر یک از شیوه های سرمایه گذاری در کشور پرتغال، مراحل قانونی خاص خود را دارد که می توانید در تماس با متخصصین و کارشناسان ما از آن اطلاع پیدا کنید.

۲-افتتاح حساب بانکی و انتقال مبلغ سرمایه گذاری

افتتاح حساب بانکی و انتقال مبلغ سرمایه گذاری به حساب مورد نظر و همچنین حفظ سرمایه گذاری به مدت حداقل ۵ سال

p4

مراحل درخواست ویزای طلایی پرتغال

۱-انتخاب یکی از گزینه های سرمایه گذاری که در بالا ذکر شد.
۲-پرداخت هزینه‌های دولتی و مراحل اداری پرونده
۳- حضور در اداره مهاجرت کشور پرتغال و ارسال مدارک تکمیلی و فرم درخواست.

p5

مجموعه ی ما کلیه خدمات لازم در جهت تکمیل مدارک و تهیه فرم های اداری و درخواست ها را انجام داده و نماینده رسمی شما در اخذ ویزای طلایی پرتغال خواهد بود.

شرایط حضور در پرتغال

سال اول: حداقل هفت روز حضور درپرتغال الزامی می باشد.
سال های بعد: در طی هر دوره دو ساله حداقل چهارده روز در پرتغال باید حضور داشته باشید.
سال ششم: به شرط آن که به زبان پرتغالی در سطح ابتدایی تسلط پیدا کنید، می توانید در پایان سال پنج و شروع سال ششم، اقامت دائم پرتغال و ویزای شینگن را دریافت نماید.

p3

شرایط دریافت اقامت برای خانواده درجه یک از طریق اخذ ویزای طلایی پرتغال

1-همسر و فرزندان

همسر و کلیه فرزندان بدون محدودیت سنی تا زمانی که مجرد باشند و به صورت تمام وقت مشغول به تحصیل می توانند از طریق ویزای طلایی پدر خانواده، اقامت دریافت کنند.

۲-خانواده ی درجه یک

خواهران و برادران زیر هجده سال متقاضی های اصلی و همسر اگر به صورت قانونی تحت سرپرستی این افراد باشند می توانند اقامت دریافت کنند.

p8

ویژگی های ویزای طلایی پرتغال پس از اخذ ویزا

1-ورود آزادانه بدون محدودیت زمانی و تردد در حوزه ی شینگن شامل ۲۶ کشور اروپایی
۲-حق زندگی و کار در کشور پرتغال
۳-خدمات درمانی و بیمه اجتماعی و استفاده از حقوق شهروندی

مدارک لازم جهت اخذ ویزای طلایی پرتغال

۱-پرینت گردش حساب
۲-نامه تمکن مالی
۳-پاسپورت
۴-سند ملکی
۵-بلیط های پرواز
۶-بیمه درمانی
۷-امضا وکالت نامه.
۸-گواهی عدم سوء پیشینه
۹-سند ازدواج

p7

مشاوره رایگان برای اخذ ویزای طلایی کشور پرتقال

مجموعه ی ما با تجربه درخشان در زمینه اخذ انواع ویزای موفق برای مهاجرت به کشور پرتقال به شما کمک می کند تا مهاجرتی مطمئن و سریع داشته باشید. برای دریافت مشاوره تخصصی در این زمینه می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما ارتباط برقرار نمایید.

p6

2 دیدگاه