اقامت فرانسه بدون سرمایه‌گذاری، بدون شرط حضور!

با اقامت تمکن مالی فرانسه، به آسانی به آن‌جا مهاجرت کنید و از مزایای زندگی در کشوری پیشرفته بهره‌مند شوید.

اقامت تمکن مالی فرانسه چیست و چه شرایطی دارد؟

اقامت تمکن مالی فرانسه به شما و خانواده‌تان اجازه می‌دهد تا با اثبات تمکن مالی، در این کشور زندگی کنید. این ویزا که به ویزای D نیز معروف است، سکونت در فرانسه، تحصیل فرزندان در مدارس دولتی، امکان کار و سرمایه گذاری و در نهایت اخذ تابعیت پس از چند سال را برای شما فراهم می‌کند.

شرایط این ویزا شامل تمکن مالی کافی، ارائه گواهی سلامت و عدم سوء پیشینه، داشتن بیمه و … در فرانسه است. اخذ این اقامت نیاز به سرمایه‌گذاری کلان یا مدرک زبان ندارد و فرآیند آن نسبتاً آسان است. اقامت تمکن مالی فرانسه فرصتی ایده‌آل برای زندگی در کشوری زیبا و پیشرفته در اروپا و گامی برای اخذ اقامت دائم یا شهروندی این کشور است.

برای دریافت اقامت تمکن مالی فرانسه از کجا شروع کنیم؟

VIP Group با ارائه خدمات جامع و تخصصی، اخذ اقامت تمکن مالی فرانسه را برای شما آسان می‌کند. از مشاوره رایگان و جمع‌آوری مدارک تا آمادگی برای مصاحبه و پیگیری پرونده، در تمام مراحل در کنار شما خواهیم بود. برای شروع همین امروز با ما تماس بگیرید و رویای خود را به واقعیت تبدیل کنید!

با VIP Group، اقامتی بی‌دغدغه در فرانسه را تجربه کنید!

خوشحالیم که برای شما رضایت به ارمغان آورده‌ایم

کارت اقامت یونان

ضمانت بازگشت وجه:

ما به کیفیت خدمات خود اطمینان داریم. به همین دلیل، به شما ضمانت بازگشت وجه می‌دهیم. اگر به هر دلیلی، موفق به دریافت اقامت اروپا نشدید، تمام هزینه‌های دریافتی را به شما باز می‌گردانیم.

چه چیزی ما را متمایز می کند

جهت مشاوره تخصصی فرم زیر را پر کنید

 

درخواست مشاوره

همین الان شروع کنید

اگر قصد مهاجرت و یا اقامت فرانسه را دارید با ما در تماس باشید.

با ما تماس بگیرید و به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید تا از اشتباهات و مشکلات در مسیر دریافت اقامت و ویزا جلوگیری کنید.