اشتراک گذاری مطلب:

امروزه پذیرش گرفتن و اخذ ویزای تحصیلی دغدغه خیلی از جوانان است، پروسه زمان بر و پر هزینه ایی که تلاش زیادی را می طلبد، مدرک زبان ،ترجمه مدارک، مکاتبه با دانشگاه و…… همه چی درست پیش می رود، در نهایت برخی از دانشجویان در کمال ناباوری با ریجکت ویزای تحصیلی از طرف سفارت مواجه می شوند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با راهکارهای رفع ریجکت ویزای تحصیلی کافی است با شماره تلفن‌های ۰۹۱۹۸۰۰۵۷۶۳ و ۰۲۱۲۸۱۱۱۶۶۶ تماس حاصل فرمایید. تا بتوانید از راهنمایی‌های کارشناسان متخصص در این زمینه به نحو احسنت بهره‌مند شوید.

ریجکت ویزای تحصیلی به چه معنا است؟

به معنای ساده آفیسر سفارت به دلیل و یا دلایلی قانع نشده تا ویزای تحصیلی صادر گردد که در نهایت درخواست ویزای تحصیلی ریجکت می گردد.

خوبه بدونید ریجکت ویزای تحصیلی پایان کار نیست و دانشجویان عزیز می توانند با انجام پروسه اعتراض از این امتیاز در جهت رفع ریجکت ویزای تحصیلی استفاده کنند.

دلایل ریجکت ویزای تحصیلی

رفع ریجکت ویزای تحصیلی در نامه ارسالی گزینه هایی وجود دارد که تیک خوردن آنها به معنی عدم وجود شرایط برای دریافت ویزای تحصیلی می باشد از جمله دلایل عبارتند از:

– مورد تایید نبودن محل اقامت ( خوابگاه)
– مشخص نبودن دلیل و یا هدف سفر
– احتمال عدم بازگشت به کشور ایران
– کافی نبودن میزان تمکن مالی و …

راهنمایی جهت رفع ریجکت ویزای تحصیلی

مهم ترین نکته این است که که هر سفارت، زمان مشخص و روش خاص خود را برای اعتراض به ریجکت ویزای تحصیلی اعلام می کند که پروسه اعتراض باید طبق این شرایط صورت پذیرد، بهترین راه برای رفع ریجکت ویزای تحصیلی کمک گرفتن از متخصصین این حوزه می باشد . مشاورین و کارشناسان موسسه حقوقی  Vip Group  با دانش و تجربه ای که در زمینه بررسی  دلایل ریجکت ویزا و رفع ریجکت ویزای تحصیلی  دارند در تمام مراحل کنار متقاضیان خواهند بود.
کادر مجرب مشاورین Vip Group  با توجه به شرایط اختصاصی هر شخص راهکار مناسبی را ارائه می دهند تا سفارت را مجاب به اخذ ویزای تحصیلی نمایند.
شماره های تماس دفتر مرکزی VIP GROUP  در تهران ۰۲۱۲۸۱۱۱۶۶۶ در ساعات اداری و شماره موبایل 09198005763 در ساعات غیر اداری برای دریافت مشاوره رایگان  در اختیار هموطنان گرامی می باشد.