اشتراک گذاری مطلب:

کشوری که با نام زیبایی طبیعی شناخته شده است،این عبارت فقط مناسب سواحل و جنگل های زیبای کشور سوئد است که آن را به منزلگاه چنین شهرهای فوق العاده ای تبدیل کرده است
کوچه های مارپیچ و دلپذیر،قلعه ها و کلیساهای قدیمی با وجود مرزها و مکان های قدیمی غیر مسیحی ها،باعث زیبایی و دلپذیری این شهرها شده است.
کافه هایی در فضای آزاد،بارهایی در هر نقطه از خیابان،موزه های عالی که در میان معماری و مدرن و معماری قدیمی سوئد،جسورانه پراکنده شده اند.
تفریحات و زندگی سرزنده و شب های پر جنب و جوش آن ها،باعث زندگی جمعیت قابل ملاحظه ای از دانش اموزان در این شهر ها شده است
حس پویایس و جوانی و شادابی خیابان های سوئد که با معماری مدرن و سنتی ترکیب شده است؛باعث انتخابی متفاوت برای لذت بردن شما شده است.

.۱.karlstad

سواحل دریاچهvanern که رودخانهklaralvenاز ان عبور می کند،این شهر را به منطقه ای زیبا برای کسانی که تفریح در فضای باز علاقه دارند تبدیل کرده است.به دلیل وجود این دریاچه،میتوانید فواره های زیادی و زیبایی را مشاهده کنید که واقعا ارزش دیدن را دارند و برخلاف اینکه این شهر کوچک است،اما جامعه دانشجویی بزرگی را در خود حای داده است و ب این معنی است که به این معنی است که این شهر ب طور شگفت اوری حس شادی و سرزندگی دارد و با وجود کافه و رستوران های زیاد،مکانی برای لذت بردن شما است

۱۴.halmstad

با وجود استحکام این شهر و قدمت بالا،این شهر در سال ۱۶۱۹ در آتش سوخت اما هنوز هم مکانی محبوب برای بازدید است‌
اگر چه موزه های عالی و رستوران های متنوع،مکان مناسبی برای بازدید هستند اما مردم برای بازدید از سواحل از مرکز شهر به این مناطق می آیند
در فصل تابستان این مکان ها بازدید کنندگان زیادی خواهند داست و بارها و کافه هایی که در فضای ازاد هستند،مکان محبوبی برای دورهمی و مهمانی ها خواهند بود.

۱۳.sundsvall

در کنار سواحلbothnian،شهر sundsval یک شهر بین المللی با پیشنهادات تفریحی زیاد محسوب میشود.
اگر چه در این شهر مکان زیبای شناخته شده ای وجود ندارد،اما ظاهر زیبای شهر آن را به مکان زیبایی برای گردش تبدیل کرده است،شهری با بلوار های عریض؛و ردیفی از ساختمان های سنگی.
در سال ۱۸۸۸ در نیمی از روز مقدار زیادی از این شهر در اتش سوخت،اما دوباره با سرعت زیادی ساخته شدو اکنون ب شهر سنگی معروف است.
با وجود رستوران های عالی و بارهای دنج و خودمانی که در شهر وجود دارند ولی از معرض دید خارج هستند،این شهر ارزش دیدن را دارد

۱۲.orebro

در حالی که قلعه زیبا و بسیار عالی این شهر بدون شک پررنگ ترین نقطه orebroاست،خاکریزها و اراضی دلپذیر این شهر،تنها نقاطی هستند که ارزش دیدن دارند
دانشگاه این شهر با تعداد زیادی دانشجو،باعث ب وجود امدن بارهایی شده است که در بالکن ها ساخته شده اتد و غذای ارزان تری را برای لذت بردن مشتریان ارائه میدهند
این شهر فاصله زیادی با استکهلم نداردو پارک های آرام و کوچه های ارامشبخش و نزدیک بودن ب دریاچهvanernباعث جذب توریست ها به این شهر میشود.

۱۱.vasteras

وقتی از فاصله دور به این شهر نزدیک میشوید،به خاطر ترس و وحشت کمی که حس میکنید بخشیده میشوید چون این شهر با مناطق صنعتی و فروشگاه های بی روح احاطه شده است و غیر قابل تحمل به نظر می آید.
اگرچه این شهر قدیمی است،اما مکانی لذت بخش برای اکتشاف است،کلبه های زیببا و قدیمی و دوست داشتنی،مسیرهایی پوشیده از باغ های پر از گل و زیبا با خیابان های سنگ فرش شده،شهری بزرگ با موزه هاو رستوران های عالی و همچنین شروعی برای کشف مناطق اطرفش است.

در این شهر مناطقی مثل بناهای یادبود غیر مسیحی،دریاچه mavalanو پارک های آبی عظیم،ارزش دیدن را دارند.

۱۰.visby

یک شهر دلمذیر با پیشینه قرون وسطایی،پایتخت gotlandو یکی از تماشایی ترین شهر های سوئد است
دنیای باستان با خیابان های سنگ فرش و کوچه هایی که از تماشای ان ها در اطرافتان محسور میشوید
کلبه های زیبا،باقی مانده هایی از کلیسای gothic و دیوارهایی که این شهر قدیمی را احاطه کرده اند،از این شهر،شهری عالی و افسونگر ساخته اند
کلیسای جامع زیبا و خیره کنندهsaint maria, و رستوران و بارها مناطقی برای تفریح هستند

در فصل تابستان،کمی شلوغ میشوند و همچنین یک بار در سال این شهر میزبان فستیوال قرون وسطایی برای یک هفته است که در این روزها شهر پر از شادمانی و لباس های سنتی و اتفاقات باستانی میشود.

۹.uppsala

یکی از قدیمی ترین شهر های سوئد است ک ب نام قلب ملی شناخته میشود
با وجود تاریخچه طولانی و غنی اما حس سرزندگی و هیجان در این شهر وجود دارد و به دلیل زندگی تعداد زیادی دانشجو در این شهر،هوای تازه و جوانی در این شهر وجود دارد،مکان های ارامش بخشی که شب ها سرشار از شور و هیحان میشوند
شهری بر روی رودخانه fyris با وجود کافه هایی در فضای باز و مسیرهای گسترده و طولانی دریایی،این شهر به دلیل نزدیکی ب مسیر های باستانی و زیبا،که از uppsala باستانی باقی مانده است و در نزدیکی استکهلم است،شهری پر بازدید است.

۸.umea
با وجود مکان ها و تمام چیزهایی که برای دیدن و انجام دادن وجود دارد،شهر umeaیک گوهر گم شده است.
و با وجود این موضوع،در سال ۲۰۱۴ به عنوان پایتخت فرهنگی اروپاانتخاب شد.
تعداد زیادی گالری هنری؛موزه گیتار و موزه هایی از از فرهنگ و هنر مردم بومیsami در این شهر وجود دارند.
به جز جذابیت های فرهنگی این شهر دانشگاهی،تعدادی بار و رستوران در این شهر هستند،و همچنین پارک های کوچک در نقاط مختلف شهر برای بازدید پیشنهاد میشوند.
و همچنین این شهر در ۴۰۰km خط قطبی شمال است و اکثر مردم برای تماشای نورهای شمالی به این شهر می آیند.
۷.linkoping
کلیسای جامع قرون وسطایی مهم ترین جاذبه این شهر است،اماجاهای دیگری هم هستند که ارزش دیدن دارند.
اگرچه این شهر در مناطق صنعتی در سکوت است و در میان ساختمان های بی روح محاصره شده است.
اما ب جای ان قلعه دوست داشتنی شهر و کلیساهای زیادی دارد که برای بازدید کنندگان قابل دیدن هستند.
قسمت های مختلفی از شهر بسیار جذاب هستندو میتوانید مدت زیادی در ان شهر وقت بگذرانید.
منطقه جنگ معروف که در سال ۱۵۹۸ انduke karl در جنگ پیروز شد و پادشاهی سوئد را در دست گرفت،در این شهر بود.
6.lund
دومین شهر قدیمی اقامت سوئد ،lund است،یکی از مناطقی که در درخواست میشود کشف و شناخته شود.
شهری با کلبه های قدیمی و دوست داشتنی و معماری که با درختان راش احاطه شده است،شهری قرون وسطایی که نقطه پررنگی برای سفر به آنجاست‌.
پارک های سرسبز با سنگ فرش هایی که به موزه های عالی راه دارد و دانشگاه معتبر و قدیمی سوئد در مرکز این شهر ،با اعتبار در هنرهای زنده و صحنه های فرهنگی به این شهر حس شادابی و سرزندگی داده است.
مناظر زیبای اطراف و همچنین تنوع غذایی سهر باعث جذابیت ان شده است.