xossip
tributo cassidy banks.sex videos tina kay in a messy creampie gonzo scene.
۱-  عنوان محتوا:منظور از اجاره آپارتمان با قرارداد دست دوم در سوئد چیست؟
۲-  کلمه کلیدی اصلیقرارداد دست دوم در سوئد
۳-  کلمه کلیدی مرتبطقرارداد دست اول در سوئد
۴-  خلاصه محتوا (۵۰ تا ۷۰ کلمه)منظور از اجاره آپارتمان با قرارداد دست دوم در سوئد به این معنا می باشد که شما به عنوان مستاجر اصلی قصد دارید کل آپارتمان یا قسمتی از آن را به شخص دیگری اجاره بدهید ، به این قرارداد در سوئد، قرارداد دست دوم می گویند. در ادامه درباره شرایط قرارداد دست دوم در سوئد و نحوه اجرای آن با شما صحبت خواهیم کرد.

منظور از اجاره آپارتمان با قرارداد دست دوم در سوئد به این معنا می باشد که شما به عنوان مستاجر اصلی قصد دارید کل آپارتمان یا قسمتی از آن را به شخص دیگری اجاره بدهید ، به این قرارداد در سوئد، قرارداد دست دوم می گویند. در ادامه درباره شرایط قرارداد دست دوم در سوئد و نحوه اجرای آن با شما صحبت خواهیم کرد.

در سوئد مستاجرها زمانی که یک منزل مسکونی از شرکت خانه ای اجاره می کنند با توجه به قوانین کشور سوئد می توانند این منزل مسکونی با توجه به شرایطی به شخص دیگری نیز اجاره بدهند. یعنی مستاجر اصلی با تنظیم قراردادی تحت عنوان قرارداد دست دوم می تواند این خانه را کرایه بدهد، البته که انجام این عمل و انعقاد قرارداد دست دوم نیازمند شرایطی می باشد که همه آن در قانون کشور سوئد بیان شده است.

اگر شما قصد دارید در سوئد خانه ای را تحت قرارداد دست دوم اجاره کنید بهتر است با ما همراه باشید تا از شرایط و نحوه آن آگاه شوید.

قرارداد دست اول در سوئد

در سوئد زمانی که شما خانه ای را به عنوان مستاجر اصلی از شرکت خانه که به سوئدی به آن Hyresvärd می گویند، اجاره می کنید، قراردادی که بین شما و آن شرکت بسته می شود، قرارداد دسته اول می باشد.

قرارداد دسته دوم در سوئد

حال زمانی که مستاجر اصلی تمام آپارتمان یا قسمتی از آن را به شخص دیگری واگذار کند، قراردادی که بسته می شود به نام قرارداد دسته دوم در سوئد شناخته می شود. نحوه تنظیم قرارداد دست دوم دارای شرایطی می باشد که در ادامه به تفصیل در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

شرایط تنظیم قرارداد دست دوم در سوئد

اگر مستاجر اصلی که قرارداد دست اول دارد ، تصمیم بگیرد به هر علتی آپارتمان خود را به صورت کامل به شخص دیگری اجاره دهد، حتما می بایست این کار با موافقت شرکت خانه صورت بگیرد. اصلا هیچ اهمیتی ندارد که مستاجر اصلی قصد دارد اجاره ای بگیرد یا نه. در هر صورت قرارداد دست دوم در سوئد می بایست با موافقت شرکت خانه همراه باشد. به این عمل اصطلاحا اجاره دست دوم می گویند که به سوئدی می شود hyra i andra hand

اما اگر مستاجر اصلی قصد داشته باشد قسمتی یا بخشی از خانه را به شخصی اجاره بدهد به عنوان همخانه inneboende در این صورت نیاز به دخالت شرکت خانه نمی باشد و مستاجر می تواند این کار را انجام دهد. البته این امر تا زمانی پابرجا می باشد که تمام خانه را واگذار نکرده باشد.

اما زمانی که شما به هر دلیلی قصد اجاره دادن خانه داشتید و شرکت خانه با این کار موافق نبود شما می توانید با Hyresnämnden تماس بگیرید. اگر شما به دلایل قانونی و محکمی که در زیر به چند مورد آن اشاره می کنیم قصد اجاره خانه را داشته باشید، Hyresnämnden  به شما کمک می کند تا این کار را انجام دهید.

شرایط قانونی برای اجاره خانه به عنوان قرارداد دست دوم در سوئد

  • پیدا کردن شغل موقتی در منطقه ای دیگر
  • قصد ادامه تحصیل در جایی دیگر
  • به علت بیماری
  • به دلایل سنی
  • قصد زندگی در خارج از کشور
  • امتحان کردن زندگی تحت عنوان sambo

در قرارداد دست دوم در سوئد مسئولیت آپارتمان با کیست؟

در قرارداد دست دوم در سوئد نیز مسئولیت کل آپارتمان و کرایه آپارتمان بر عهده مستاجر اصلی förstahandshyregäst می باشد. هر اتفاقی در رابطه با مستاجر دوم andrahandshyresgäst حادث شود، مسئولیت آن بر عهده مستاجر اصلی می باشد و در صورت تخلف یا نارضایتی و یا هر دلیل دیگری قرارداد شرکت خانه با مستاجر اصلی فسخ می شود.

به این دلیل در زمان عقد قرارداد دست دوم می بایست بسیار مراقب بود و شخصی که به عنوان مستاجر دوم صد سکونت در آن آپارتمان را دارد، حتما می بایست در همه زمینه ها توجیه شود زیرا در صورت نارضایتی همسایگان، ایجاد سر و صدا ، ایجاد مشکل در آپارتمان یا شکل ظاهری آن و هرگونه اتفاق دیگری با توجه به قانون کشور سوئد در این مورد مسئولیت آن با مستاجر اصلی می باشد و دولت مستاجر اصلی را مصر هه شرایط پیش آمده می داند.

آیا امکان تبدیل قرارداد دست دوم به قرارداد دست اول ممکن می باشد؟

جواب این سوال قطعا خیر می باشد. شما هر مدت زمانی که در آپارتمان سکونت داشته باشید و قرارداد شما از نوع قرارداد دست دوم در سوئد باشد، امکان تغییر آن به دلیلی به قرارداد دست اول میسر نمی باشد.

اگر مستاجر اصلی قصد واگذاری خانه را داشته باشد، شما می توانید در صورت رضایت و خواست شرکت خانه نسبت به ایجاد قرارداد اول نمایید. اما هیچ حق قانونی نسبت به قرارداد دست دوم در سوئد وجود ندارد.

شما به هیچ عنوان نمی توانید با قرارداد دست دوم تبدیل به مستاجر اصلی بشوید.

مطالب مرتبط

درباره شهر استکهلم
استکهلم پایتخت سوئد و منطقه شهری پرجمعیت در میان کشورهای شمال اروپا است؛ 962،154 نفر در این شهر زندگی می کنند جمعیت کلانشهر استکهلم تقریبا 1.5 میلیون نفر و جمعیت...
بدون تصویر
جاذبه های فوق العاده دیدنی سوئد
جاذبه های فوق العاده دیدنی سوئد   همه ساله سوئد در سنجش کیفیت زندگی، مساوات و شادی رتبه‌ی بالایی دارید و به همین دلیل تبدیل به مکانی منحصر به فرد...
شرایط اخذ اقامت دائم سوئد
شرایط اخذ اقامت دائم سوئد
شرایط اخذ اقامت دائم سوئد چه می باشد؟ از چه راه هایی می توان اقامت دائم سوئد را گرفت؟ اگر قصد دارید برای اقامت دائم سوئد اقدام کنید به شما...