رفع ریجکت ویزای شینگن

مسافران و یا آژانس های مسافرتی که از سفارت های مختلف اروپایی درخواست ویزا برای مسافران می نمایند به دلایل مختلفی ممکن است که ویزای آن ها ریجکت شود.

vip group به عنوان تنها مرکز تخصصی رفع ریجکت ویزای شینگن جهت رفع ریجکت ویزا و دریافت ویزای مسافرانی که به تازگی ریجکت شده اند سابقه طولانی و رزومه کاری با ارزشی ایجاد نموده است.

مسئله مهم این است که نباید از دریافت نامه ریجکت توسط مسافر، زمان طولانی ای گذشته باشد

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با راهکارهای رفع ریجکتی ویزا کافی است با شماره تلفن‌های ۰۹۱۲۸۸۳۶۰۲۳ و ۷۲۴۷۹۰۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید. تا بتوانید از راهنمایی‌های کارشناسان متخصص در این زمینه به نحو احسنت بهره‌مند شوید.

مسئله مهم این است که نباید از دریافت نامه ریجکت توسط مسافر، زمان طولانی ای گذشته باشد

سفارت های آلمان ، اسپانیا ، فرانسه ، سوئیس ، هلند ، یونان ، چک و دیگر سفارت ها ، اعتراض وکلای VIP GROUP را حتما بررسی می نمایند و به مسافرانی که مدارک و شرایط قابل قبولی دارند ویزا را در زمان مشخص اعطا می نمایند.

رفع ریجکت ویزای شینگن

دلایل ریجکت شدن ویزای شینگن

هر پرونده‌ای که به سفارت کشورهای عضو پیمان شینگن همانند سفارت آلمان، اسپانیا، اتریش و… ارسال می‌شود. توسط آفیسر یا کارگزارهای سفارت به دقت مورد بررسی قرار می‌گیرد؛ زیرا دلایل ریجکت شدن ویزای شینگن باید طی نامه‌ای مکتوب به متقاضی اطلاع داده شود.

در نامه ارسالی گزینه‌هایی وجود دارد که تیک خوردن آن‌ها به منزله عدم دارا بودن شرایط دریافت ویزای شینگن و قانع نشدن آفیسر سفارت خواهد بود.

از مهم‌ترین مواردی که می‌تواند دلیل ریجکت شدن ویزای شینگن باشد می‌توان به گروهی بودن یا انفرادی بودن سفر، مدارک شغلی ناقص، عدم ارتباط مدارک شغلی و میزان درآمد ذکر شده در پرونده، عدم وجود تمکن مالی کافی به ازای تعداد افراد، نداشتن دلایل محکم برای بازگشت به کشور پس از سفر، نداشتن هدف مشخصی از سفر و… اشاره کرد.

 

جهت مشاهده دلایل ریجکت ویزای شینگن کلیک کنید

 

جهت رفع ریجکت ویزای شینگن با ما در تماس باشید.

vREFUSEDVISA

رفع ریجکت ویزای آلمان

شما دو راه برای تقاضای تجدید نظر رد درخواست ویزای خود دارید. شما می توانید درخواست رسیدگی مجدد را داشته باشید و یا از طریق شکایت حقوقی اقدام به اعتراض نمایید. پس از درخواست تجدید نظر امکان شکایت حقوقی نیز وجود دارد.

اعتراض باید در بازه زمانی یک ماهه پس از دریافت نامه رد درخواست ویزا انجام گیرد. این نامه باید به زبان آلمانی باشد و توسط شخص متقاضی و یا شخصی با وکالت نامه از شخص متقاضی امضا شده باشد. شخص با وکالت نامه کتبی می تواند پرونده شما را پیگیری نماید.

اعتراضی که خارج از این مهلت بوده و یا مشکل ساختاری داشته باشند بررسی نخواهند شد. نامه روادید شما توسط مامور ویزای متفاوتی بررسی خواهد شد و بسیار اهمیت دارد که نامه شما کاملا واضح و گویا باشد.

Germany-Visajpg

رفع ریجکت ویزای یونان

greecevisa1

رد درخواست_ ریجکت ویزای یونان _ این روز ها با توجه به بحران مهاجرین افزایش پیدا کرده است. دلایل بسیاری برای درخواست تجدید نظر ریجکت ویزای یونان شما وجود دارد.

  • این تصمیم اشتباه است و با توجه به قصد منطقی شما برای سفر به یونان درخواست شما مطابق سلیقه مامور ویزا رد شده است.
  • برنامه شما برای یک سفر به یونان, یکی از زیباترین کشورهای اروپا, به مشکل خورده است.
  • دریافت ویزا یونان برای امکان سفرهای آینده شما اهمیت دارد.

روی دیگر درخواست های ویزا شما مثل انگلستان و کانادا تاثیرگزار است.

  • نامه باید به زبان یونانی یا انگلیسی باشد.

 

راهنمایی جهت رفع ریجکت شدن ویزا شینگن

شما دو راه برای تقاضای تجدید نظر رد درخواست ویزای خود دارید. شما می توانید درخواست رسیدگی مجدد را داشته باشید و یا از طریق شکایت حقوقی اقدام به اعتراض نمایید. پس از درخواست تجدید نظر امکان شکایت حقوقی نیز وجود دارد.

 

دلیلی که باعث ریجکت ویزای اسپانیا شما شده است به طور کامل در گزارش نامه رد درخواست بیان شده اند. نامه رد درخواست به منزله پایانی برای بررسی پرونده ویزا اسپانیا شما است. در برابر نامه رد درخواست می توان درخواست تجدید نظری اداری به دادگاه عدالت مادرید (اسپانیا) صورت گیرد. مهلت پایان یافتن فرصت ثبت درخواست اعتراض شما به این تصمیم ۲ ماه است. شروع این بازه زمانی از تاریخ ثبت شده بر روی نامه رد درخواست دریافت شده است.

رفع ریجکت ویزای اسپانیا

راهنمایی جهت رفع ریجکت شدن ویزا شینگن

مشاورین موسسه حقوقی بین المللی vip group با دانش و تجربه‌ای که در زمینه بررسی دلایل ریجکت ویزا و رفع ریجکت ویزای شینگن دارند، در کنار متقاضیان خواهند بود تا بتوانند با ارائه دلایل قانع کننده سفارت را مجاب به اخذ ویزاهای توریستی و… نمایند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با راهکارهای رفع ریجکتی ویزا کافی است با شماره تلفن‌های ۰۹۱۲۳۰۴۹۰۳۷ و ۷۲۴۷۹۰۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید. تا بتوانید از راهنمایی‌های وکلای متخصص در این زمینه به نحو احسنت بهره‌مند شوید.

فرم درخواست مشاوره
 
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A

تماس با ما

WhatsApp ارتباط با ما در واتس اپ