رفع ریجکت ویزای هلند

اعتراض به تصمیم ریجکت ویزای هلند

 

در صورتی که شما درخواست ویزای هلند داشتید و این درخواست شما با امتناع سفارت رو به رو شد, می توانید به طور رسمی اعتراض کنید.

 

اعتراض ها باید به صورت کتبی تحویل داده شوند.

 

اگر با ریجکت ویزای هلند رو به رو شدید, نامه ای رسمی که توضیح دهنده دلایل این تصمیم باشد را دریافت خواهید کرد. پس از آن شما ۴ هفته فرصت دارید که برای رفع ریجکت ویزای هلند خود درخواستی کتبی به مقامات هلندی تحویل دهید. این ۴ هفته از تاریخ ثبت شده روی نامه رسمی دریافت شده محاسبه می گردد. برای مثال اگر روی نامه رسمی ریجکت ویزا هلند شما تاریخ ۱ ژانویه ثبت شده است اما شما نامه را در تاریخ ۸ ژانویه دریافت کرده اید, زمان پایان مهلت شما برای اعتراض به ریجکت ویزا تاریخ ۱ فوریه خواهد بود.

رفع ریجکت ویزای هلند

اجازه به شخص دیگری برای انجام اعتراض

شما باید نامه خود را برای اداره مربوطه به آدرس هلند ارسال نمایید.

  • این نامه حتما باید توسط شخص متقاضی امضا شود.
  • سفارت هلند پاسخ خود را تنها به صورت کتبی و از طریق پست ارسال می کند و در صورت عدم ثبت آدرس دقیق و مشابه با آدرس موجود در پرونده درخواست شما برای ارائه توضیحات بیشتر به تعلیق می اندازد.
  • سفارت هلند به علت فرصت کمی که برای درخواست رفع ریجکت ویزابه شما می دهد و حساسیتی که نسبت تاخیر در ارسال نامه دارد, نیازمند دقت و تجربه بالایی برای انجام این روند است.

اگر درخواست ویزای شما رد شده باشد, هزینه انجام درخواست پرداخت شده به شما باز نخواهد گردید.

در نظر داشته باشید که شما درخواست ویزای هلند خود را از نماینده دیگری از اعضای شنگن درخواست کرده اید, تنها به همان عضو می توانید درخواست اعتراض خود را تحویل دهید.

شما می توانید در نامه ای به شخص دیگری این اجازه را بدهید که از طرف به ریجکت ویزای شما اعتراض کند. وکالت نامه باید به یکی از چهار زبان

  • هلندی
  • فرانسوی
  • آلمانی
  • انگلیسی
vREFUSEDVISA

پاسخ اعتراض به ریجکت ویزای هلند

شما باید تا ۴ هفته پس از دریافت نامه ریجکت ویزای هلند اعتراضی کتبی به آدرس مورد تایید ارسال کنید. IND برای بررسی مجدد و تصمیم گیری ۱۹ هفته فرصت دارد. بازه زمانی تصمیم گیری ۱۹ هفته ای شما همیشه از آخرین روز پایان مهلت اعتراض به ریجکت شما شروع می شود. حتی اگر شما درخواست رفع ریجکت ویزای خود را قبل از این تاریخ تحویل داده باشید.

در صورت عدم تطابق درخواست رفع ریجکت ویزای شما با استاندارد های تایید شده سازمان مهاجرت هلند,  IND این اجازه را دارد که ۶ هفته دیگر فرصت تصمیم گیری خود را افزایش دهد.

موسسه VIP با روند رفع ریجکت ویزای هلند آشنا بوده و تجربه بسیاری در این زمینه دارد. ما با استفاده از تخصص خود و بهره گیری از وکلایی با دانش به سیستم قضایی هلند, توانایی همراهی شما را در تمامی این فرآیند داشته و می توانیم شما را به دریافت ویزای هلند خود بسیار نزدیک کنیم.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با راهکارهای رفع ریجکتی ویزا کافی است با شماره تلفن‌های ۰۹۱۲۳۰۴۹۰۳۷ و ۷۲۴۷۹۰۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید. تا بتوانید از راهنمایی‌های وکلای متخصص در این زمینه به نحو احسنت بهره‌مند شوید.

فرم درخواست مشاوره
 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال

تماس با ما

WhatsApp ارتباط با ما در واتس اپ