رفع ریجکت ویزای فرانسه

درخواست ویزا فرانسه شما یا در محدوده شنگن رد شده است در صورتی که :

  • از سرویس کنسولگری نامه ای مبنی بر پاسخ منفی دریافت نموده اید. این امتناع صریح است.
  • شما تا ۶۰ روز پس از تحویل درخواست ویزا خود پاسخی دریافت نکرده اید. این امتناع ضمنی است.

با این حال, این پایان کار نیست! شما این گزینه را دارید که سازمان اداری فرانسه را متقاعد کنید که در تصمیم خود بازنگری کند.

مسئله مهم این است که نباید از دریافت نامه ریجکت توسط مسافر، زمان طولانی ای گذشته باشد.

سفارت های آلمان، اسپانیا، فرانس، سوئیس، هلند، یونان، چک و دیگر سفارت ها، اعتراض وکلای VIP GROUP را حتما بررسی می نمایند و به مسافرانی که مدارک و شرایط قابل قبولی دارند ویزا را در زمان مشخص اعطا می نمایند.

رفع ریجکت ویزای آلمان

مراحل رفع ریجکت ویزای فرانسه

فرانسه

در صورت عدم دستیابی به ویزا, مراحل را درک کنید

در صورت تحویل درخواست خود به سفارت یا کنسولگری فرانسه, شما تا سقف ۲ ماه پاسخی دریافت خواهید نمود.

در صورت منفی بودن پاسخ آنها, شما می توانید اعتراضی سازمانی به سفارت یا کنسولگری که درخواست شما را رد کرده اند تحویل دهید. شما در بازه زمانی ۲ ماه پاسخی دریافت خواهید نمود. در صورتی که اعتراض شما موفق نبود, شما می توانید نامه درخواست تجدید نظری به هیات تجدید نظر ویزا تحویل دهید. در نظر بگیرید که ممکن است که درخواست تجدید نظر مستقیمی به هیات تجدید نظر ارائه دهید, که در صورت کامل بودن درخواست ویزا اولیه توصیه می شود.

برای دریافت پاسخ هیات تجدید نظر نیز ۲ ماه زمان نیاز است. در صورتی که این درخواست تجدید نظر نیز رد شود, شما هنوز شانس اعتراض به دادگاه اداری را دارید, که پاسخی در مدت زمان ۶ تا ۱۲ ماه به شما خواهند داد. اگر در پایان این روند ویزا خود را دریافت نکردید, به عنوان آخرین گزینه می توانید اعتراض اداری خود را انجام دهید.

چرا درخواست ویزای من رد شده است؟

درخواست ویزا به دلایل متفاوتی مثل ناقص بودن مدارک می تواند رد شود. در صورت درخواست ویزا کوتاه مدت, شما باید مدرکی به همراه پاسپورت خود دریافت نمایید که یک یا چند دلیل در آن مشخص شده اند. در مورد معنی هر بند اطلاعات بیشتری کسب کنید. سفارت فرانسه به سفر های قبلی به محدوده شنگن حساس بوده و در صورت نداشتن مهر ویزای شنگن قبلی احتمال رد درخواست شما وجود دارد.

نکاتی در مورد رفع ریجکت ویزای یونان

راه حل های متفاوت من برای گرفتن ویزا پس از رد درخواست چیست؟

برای درخواست تجدید نظر, شما ۲ ماه فرصت دارید.

  • از زمان رسیدن اطلاعیه رد درخواست برای امتناع صریح.
  • پس از به پایان رسیدن دوره ۲ ماهه بررسی درخواست ویزا بدون دریافت پاسخ که این امتناع ضمنی است.

اگر شما مدارکی برای پشتیبانی درخواست خود را فراموش کرده اید, یا زمان کوتاهی تا مدت اقامت شما در فرانسه باقی مانده است, شما می توانید درخواست تجدید نظر سازمانی خود را به کنسولگری تحویل دهید.

روش های دیگر رفع ریجکت ویزا فرانسه

در صورتی که راه قبلی شامل شما نشد, ما پیشنهاد می کنیم که نامه اعتراضی به هیات تجدید نظر ارسال کنید. اگر ویزای خود را حتی پس از نامه اعتراض به هیات تجدید نظر دریافت نکردید, که متاسفانه در بعضی از پرونده ها اتفاق می افتد, شما می توانید درخواست تجدید نظری به دادگاه سازمانی نانت داشته باشید. برای اعتراض به دادگاه سازمانی باید ابتدا از روش اعتراض به هیات تجدید نظر استفاده کرده باشید.

مشاورین ما می توانند به کمک شما آمده و در تمامی مراحل شما را همراهی کنند.

caaall

مشاورین موسسه حقوقی بین المللی vip group با دانش و تجربه‌ای که در زمینه بررسی دلایل ریجکت ویزای فرانسه و رفع ریجکت ویزای شینگن دارند، در کنار متقاضیان خواهند بود تا بتوانند با ارائه دلایل قانع کننده سفارت را مجاب به اخذ ویزاهای توریستی و… نمایند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با راهکارهای رفع ریجکت ویزای فرانسه کافی است با شماره تلفن‌های ۰۹۱۲۳۰۴۹۰۳۷ و ۷۲۴۷۹۰۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید. تا بتوانید از راهنمایی‌های وکلای متخصص در این زمینه به نحو احسنت بهره‌مند شوید.

فرم درخواست مشاوره
 

2 دیدگاه

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال

تماس با ما

WhatsApp ارتباط با ما در واتس اپ