xossip
tributo cassidy banks.sex videos tina kay in a messy creampie gonzo scene.

رفع ریجکت ویزای اسپانیا

رفع ریجکت ویزای اسپانیا

مسافران و یا آژانس های مسافرتی که از سفارت های مختلف اروپایی درخواست ویزا برای مسافران می نمایند به دلایل مختلفی ممکن است که ویزای آن ها ریجکت شود.

vip group به عنوان تنها مرکز تخصصی رفع ریجکت ویزای شینگن جهت رفع ریجکت ویزا و دریافت ویزای مسافرانی که به تازگی ریجکت شده اند سابقه طولانی و رزومه کاری با ارزشی ایجاد نموده است.

مسئله مهم این است که نباید از دریافت نامه ریجکت توسط مسافر، زمان طولانی ای گذشته باشد

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با راهکارهای رفع ریجکتی ویزا کافی است با شماره تلفن‌های ۰۹۱۲۸۸۳۶۰۲۳ و ۷۲۴۷۹۰۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید. تا بتوانید از راهنمایی‌های کارشناسان متخصص در این زمینه به نحو احسنت بهره‌مند شوید.

مراحل رفع ریجکتی ویزای اسپانیا

vipgroupvisa

برای رفع ریجکتی ویزا لازم است بند هایی که توسط آن سفارت اسپانیا ویزای شما را ریجکت کرده است مشخص گردد.

بیشترین موارد ریجکت شامل بند های ۸ و ۹ وپس ازآن بند ۲ می باشد.

ریجکت با بند ۸:

 

به این معنی است که سفارت اسپانیا شرایط اقامت یا محل اقامت شما را در کشور اسپانیا نپذیرفته است.همچنین احتمال دارد برنامه سفر شما مورد تایید سفارت نبوده باشد.برای رفع ریجکت می بایست دلایل قانع کننده ای  توسط کارشناسان در این زمینه به سفارت اعلام گردد و احتمال رفع ریجکت و پذیرفته شدن اعتراض به ریجکت ویزا در این بند بستگی به نظر آفیسر سفارت ودلایلی است که کارشناسان برای شما عنوان می کنند.

سفارت های آلمان، اسپانیا، فرانسه، سوئیس، هلند، یونان، چک و دیگر سفارت ها، اعتراض VIP GROUP را حتما بررسی می نمایند و به مسافرانی که مدارک و شرایط قابل قبولی دارند ویزا را در زمان مشخص اعطا می نمایند.

ریجکت با بند ۹ :

 

به این معنی است که سفارت اسپانیا وآفیسر سفارت تشخیص داده است که شما قبل از مهلت و اعتبار ویزا به ایران باز نمی گردید و طبق بند ۹ شما را ریجکت کرده است.برای رفع ریجکتی ویزا می بایست دلایل قانع کننده ای (طبق آن چیزی که برای سفارت اسپانیا مهم است)را ارائه نمائید.

برای رفع ریجکتی ویزای اسپانیا لازم است وابستگی های شما در ایران مورد بررسی قرار گیرد و توسط کارشناسان دفاعیه ای (طبق اصول سفارت)تنظیم گردد.

ریجکت با بند ۲ :

 

به این معنی است که سفارت اسپانیا محل اقامت و شرایط اقامت و یا کشورها و شهرهایی که قصد داشتید با ویزای اسپانیا به آن سفر کنید رانپذیرفته است .برای رفع ریجکتی ویزای اسپانیا لازم است این ابهام ایجاد شده برای سفارت را رفع کنید.

چه کسانی شانس بیشتری برای رفع ریجکت ویزا دارند؟

اخذ اقامت

افرادی که هدف واقعی شان از سفر به اسپانیا توریستی یا طبق دعوتنامه بوده است و مدارک واقعی به سفارت اسپانیا ارائه داده اند و همچنین کسانی که سابقه دریافت ویزای شنگن داشته اند شانس بیشتری در اعتراض به ریجکت ویزا و رفع ریجکتی ویزای اسپانیا دارند.

درخواست مشاوره

شرکت VIP GROUP

شما میتوانید از تجربیات کارشناسان در VIP GROUP  در این زمینه استفاده کنید و تمامی امور لازمه برای رفع ریجکت ویزای اسپانیا را از این طریق پیگیری نمایید.

شماره های تماس دفتر مرکزی VIP GROUP  در تهران ۰۲۱۷۲۷۴۹۰۰۰ در ساعات اداری و شماره موبایل ۰۹۱۲۸۸۳۶۰۲۳ در ساعات غیر اداری برای دریافت مشاوره رایگان  در اختیار هموطنان گرامی می باشد.     

2 دیدگاه