رفع ریجکت ویزای آلمان

نحوه اعتراض برای رفع ریجکت ویزای آلمان

شما دو راه برای تقاضای تجدید نظر رد درخواست ویزای خود دارید. شما می توانید درخواست رسیدگی مجدد را داشته باشید و یا از طریق شکایت حقوقی اقدام به اعتراض نمایید. پس از درخواست تجدید نظر امکان شکایت حقوقی نیز وجود دارد.

مسئله مهم این است که نباید از دریافت نامه ریجکت توسط مسافر، زمان طولانی ای گذشته باشد.

سفارت های آلمان، اسپانیا، فرانس، سوئیس، هلند، یونان، چک و دیگر سفارت ها، اعتراض وکلای VIP GROUP را حتما بررسی می نمایند و به مسافرانی که مدارک و شرایط قابل قبولی دارند ویزا را در زمان مشخص اعطا می نمایند.

نکاتی در مورد درخواست تجدید نظر برای سفارت آلمان

Germany-Student-Visa-1-696x428

در خصوص مورد دو

هدف از انجام سفر و شرایط اقامت شما در طول مدت سفر ثابت نشده است.

 • پرونده شما دارای نقصی مدارک بوده و شرایط لازم برای بررسی توسط سفارت را نداشته است.
 • هدف از سفر شما با مدارک و توضیحات شفاهی توضیح داده شده مطابقت نداشته است.
 • تا کنون با دعوت نامه ی قبلی شخص دعوت کننده به آلمان سفر نکرده و یا نسبت خانوادگی با شخص دعوت کننده ثابت نگردیده است.
 • مدرک شغلی معتبر نبوده است
 • رزرو هتل و پرواز تحویل داده شده, پس از مصاحبه لغو شده اند.

در خصوص مورد سه

شما مدرکی برای اثبات توانایی پرداخت هزینه های اقامت در طول مدت سفر و بازگشت به کشور مورد نظر یا محل سکونت خود و یا به کشور سومی که مانعی برای ورود به او نداشته باشید را تحویل نداده و یا توانایی تامین هزینه ها را ندارید.

 • گواهی ساده بانک بدون پرینت تراکنش های سه ماه آخر حساب و مبلغی که به تازگی به حساب بانکی واریز گردیده است بدون پرینت تراکنش قابل قبول قرار نمی گیرد.
 • شما دعوت نامه نداشته اید و یا شخص دعوت کننده از تمکن مالی لازم برخوردار نیست.

در خصوص مورد هفت

مدرکی مبنی بر وجود بیمه درمانی مسافرتی مناسب و با اعتبار تا پایان سفر ارائه نشده است.

در خصوص مورد هشت

این مورد در نزدیکی مورد دو بوده و علاوه بر مواردی که باعث فعال شدن بند دو می شود نکات زیر نیز حائز اهمیت هستند.

 • مدارک ارائه شده جعلی یا اشتباه بوده و یا شما در مورد هدف از سفر خود اطلاعات متناقضی گفته اید.
 • رابطه ای میان فعالیت شغلی شما با دعوتنامه تجاری و یا موضوع نمایشگاه احراز نگردید.
 • زمانی که شما قصد سفر داشتید طی مدت بررسی درخواست ویزا گذشته است و شما دیر اقدام نموده اید.

در خصوص مورد نه

قصد شما از بازگشت به کشور خود پیش از پایان ویزا ثابت نشده است. مواردی که سفارت در مورد احتمال برگشت بررسی میکند شامل موارد زیر است.

 • وابستگی های خانوادگی, شغلی و اقتصادی (درآمد شغلی منظم یا حقوق بازنشستگی, حساب بانکی در گردش و موجودی مناسب و سایر درآمد ها از طریق اجاره یا مالکیت ملک) ارائه نداده اید و یا به اندازه کافی اثبات ننموده اید.
 • استفاده صحیح از ویزا های قبلی
 • تغییر شرایط زندگی فرد نسبت به زمان صدور ویزا قبلی
 • شما نحوه تامین هزینه های زندگی خود را کامل شرح نداده یا درآمد پایداری نداشته اید.

همانطور که توضیح داده شد موارد بسیاری باید برای بررسی دلیل رد درخواست در نظر گرفته شود و نامه اعتراض باید کاملا پوشش دهنده نواقص مورد نظر باید. مشاورین ما در تمامی این مراحل راهنمای شما خواهند بود.

چگونگی اعتراض به رد درخواست ویزا

اعتراض باید در بازه زمانی یک ماهه پس از دریافت نامه رد درخواست ویزا انجام گیرد. این نامه باید به زبان آلمانی باشد و توسط شخص متقاضی و یا شخصی با وکالت نامه از شخص متقاضی امضا شده باشد. شخص با وکالت نامه کتبی می تواند پرونده شما را پیگیری نماید.

اعتراضی که خارج از این مهلت بوده و یا مشکل ساختاری داشته باشند بررسی نخواهند شد. نامه روادید شما توسط مامور ویزای متفاوتی بررسی خواهد شد و بسیار اهمیت دارد که نامه شما کاملا واضح و گویا باشد.

اگر درخواست ویزای شما برای محدوده شنگن نباشد فرصت اعتراض به یکسال تغییر می باید.

اعتراض شما باید به زبان آلمانی باشد و در نامه اعتراض باید کد شش رقمی نامه رد درخواست ویزا به همراه شماره پاسپورت, نام کامل و آدرس ایمیل خود را اعلام کنید.

در نامه اعتراض به سفارت آلمانی حتما باید مدارکی برای حمایت از دلایل ذکر شده در نامه اعتراض, ترجمه شده به آلمانی و انگلیسی وجود داشته باشد. باید از ارسال دوباره مدارک ثبت شده در درخواست ویزا جلوگیری نمود و عدم تطابق مدارک و یا نواقص آنها باعث رد اعتراض شما می شود.

زمان عمومی بررسی نامه های اعتراض بیست روز تا سه ماه می باشد که در صورت مثبت بودن پاسخ ممکن است زودتر نامه ای برای دریافت گذرنامه خود دریافت کنید. اشاره نکردن به آدرس پستی باعث تاخیر در دریافت نامه خواهد گردید.

سفارت آلمان بسیار روی نکات پرونده درخواست ویزا دقیق بوده و با در نظر گرفتن مدت زمان محدود اعتراض به درخواست ویزا و نیاز به تخصص و تجربه بالا, درصد بالایی از نامه های اعتراض با نتیجه نمی رسند. مشاوران ما با بررسی دقیق پرونده شما و استفاده از نظر وکلای مجرب مهاجرتی آلمان شانس موفقیت شما در این فرآیند را افزایش می دهند.

دریافت مشاوره

caaall

مشاورین موسسه حقوقی بین المللی vip group با دانش و تجربه‌ای که در زمینه بررسی دلایل ریجکت ویزای آلمان و رفع ریجکت ویزای شینگن دارند، در کنار متقاضیان خواهند بود تا بتوانند با ارائه دلایل قانع کننده سفارت را مجاب به اخذ ویزاهای توریستی و… نمایند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با راهکارهای رفع ریجکت ویزای فرانسه کافی است با شماره تلفن‌های ۰۹۱۲۳۰۴۹۰۳۷ و ۷۲۴۷۹۰۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید. تا بتوانید از راهنمایی‌های وکلای متخصص در این زمینه به نحو احسنت بهره‌مند شوید.

فرم درخواست مشاوره
 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال

تماس با ما

WhatsApp ارتباط با ما در واتس اپ