خرید ملک در یونان

مشاورین موسسه حقوقی بین المللی vip group با دانش و تجربه‌ای که در زمینه خرید ملک در یونان و دریافت اقامت یونان از طریق خرید ملک دارند، در کنار متقاضیان خواهند بود. برای دریافت اطلاعات بیشتر کافی است با شماره تلفن‌های ۰۹۱۲۸۸۳۶۰۲۳ و ۷۲۴۷۹۰۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید. تا بتوانید از راهنمایی‌های کارشناسان متخصص در این زمینه به نحو احسنت بهره‌مند شوید.

طبق قانون مهاجرت و کد یکپارچگی اجتماعی به, شهروندان کشور های خارج اتحادیه اروپا و اعضای خانواده آن ها می توانند از طریق خرید ملک در یونان به اقامت یونان دست پیدا کنند.
سرمایه گذاری می تواند به صورت خرید ملک, خرید موقت ملک به حداقل مدت ۱۰ سال یا اجاره ۱۰ ساله هتل یا دیگر منازل از جمله منازل مبله با امکانات توریستی باشد. اهمیتی ندارد که ملک از نوع تجاری یا مسکونی باشد.

۱- حداقل سرمایه گذاری ۲۵۰٫۰۰۰ یورو می باشد.

۲- اجازه اقامت تعلق گرفته برای سرمایه گذاری ۵ ساله بوده و در صورتی که ملک هنوز تحت مالکیت شما باشد قابل تمدید است.

۳- اعضای خانواده مثل همسر, فرزندان زیر ۲۱ سال و والدین همسر بالای ۶۵ سال می باشند.

۴- مهم است در نظر داشته باشید که سال های اقامت تحت ویزا سرمایه گذاری برای شناخته شدن به عنوان شهروند یونان محاسبه نمی شوند.

vipgroupvisa

خرید ملک در یونان و شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری یونان

۱- کپی گواهی از سازمان اسناد رسمی که تایید کننده خرید ملک باشد.
۲- گواهی با ثبت رسمی که اثبات کننده تبعیت شما از قانون مربوطه باشد. ( قانون ۳۳۸۶/۲۰۰۵ بخش ۳۶A )
۳- گواهی ثبت ملک در سازمان مربوطه
۴- پاسپورت معتبر
۵- کپی برگه عدم سوء سابقه
۶- مدرک ازدواج
۷- نامه سلامت که مشخص کند شما بیماری ای واگیر دار که برای سلامت عموم مضر باشد نداشته باشید.
۸- بیمه مسافرتی

اگر هزینه خرید ملک به صورت کامل پرداخت نشده است :

گواهی تمکن مالی بیش از ۲۵۰٫۰۰۰ یورو ( گواهینامه دریافتی از بانک شناخته شده ملاس بالا یا سازمان رسمی مالی یا دیگر صندوق های سپرده رسمی, که مشخص کننده وجود حساب بانکی یا دیگر سپرده ها, به خصوص سهام و اوراق قرضه باشد)

کپی وکالت به موسسه حقوقی یا آزانس ملکی برای کارگزاری

اگر ملک از طریق شخصیتی حقوقی خریداری شده است :

کپی سند ثبت شده مبنی بر خرید ملک
کپی برگه ثبت رسمی شخصیت حقوقی, که ثابت می کند شرکتی جهان سومی همه سهام آن را مالک است.

در صورتی که اتاق هتلی یا منزل مبله ای در امکانات توریستی برای مدت حداقل ۱۰ سال اجاره شده باشد :

کپی برگه با ثبت رسمی اجاره اتاق هتل یا منزل مبله در امکانات توریستی که برای حداقل مدت ۱۰ سال باشد. موسسه مورد نظر باید در سازمان ملی توریسم یونان (GNTO) ثبت شده باشد.

نحوه اعتراض به رد ویزا و رفع ریجکتی ویزای آلمان برای افراد متفاوت است و طبق نظر کارشناسان متخصص در VIP GROUP نحوه اعتراض به ریجکت ویزا مشخص میگردد و ممکن است نیاز به ارائه مدارکی جدید برای رفع ریجکتی ویزا لازم باشد. اغلب این افراد از بند ۸و۹ ریجکت می شوند و اعتراض به ریجکت ویزای آلمان اصولی دارد که توسط کارشناسان می بایست رعایت گردد.

اخذ اقامت

مدارک مورد نیاز

دو عکس مناسب پاسپورت
کپی رسمی پاسپورت
بیمه درمانی
نامه عدم سوء پیشینه
سند ازدواج
سند ملکی یا گواهی ثبت ملک
نامه ثبت شده خرید موفق ملک
نامه تمکن مالی
کپی رسمی از گواهی ثبتی شرکت در ضورت نیاز

مزایای شهروندی یونان

شما به شهروندی اتحادیه اروپا دست پیدا می کنید. این به این معنی است که از تمام مزایای درمانی, تحصیلی و کار در اتحادیه اروپا بهره مند خواهید شد.

شما می توانید از این طریق به ۱۷۱ کشور دنیا بدون نیاز به ویزا سفر کنید.

استفاده از امتیاز های درمانی و تحصیلی

سفر بدون ویزا به ایالات متحده آمریکا

مزایای اقامت دائم یونان

سفر بدون ویزا در محدوده اتحادیه اروپا

کیفیت بالای زندگی

استفاده از سیستم های درمانی و تحصیلی

داشتن حق زندگی و کار در یونان بدون محدودیت زمانی

پس از گذشتن مدت زمان مشخصی توانایی اخذ شهروندی یونان را به دست خواهید آورد.

سرمایه گذاری شما سودآور خواهد بود.

کشور یونان

یونان کشوری در جنوب شرقی اتحادیه اروپا است که در جنوب شبه جزیره بالکان قرار گرفته است. این کشور با آلبانی, جمهوری مقدونیه و بلغارستان در شمال و ترکیه در شرق مرز دارد. دریای آیگان نیز در شرق یونان و دریای مدیترانه در غرب و جنوب آن قرار دارد. یونان از جزایر بسیاری تشکیل شده است (حدودا ۱۴۴۰ تا ۲۲۷ تا از کل آن قابل سکونت است) , که شامل کرت, دودکانس, سیکلادس, جزایر یونی و دیگر جزایر می شود.
یونان از سال ۱۹۸۱ عصوی از اتحادیه اروپا و از سال ۲۰۰۱ در محدوده یورو بوده است. این کشور ۱۱ میلیون جمعیت داشته و پایتخت و بزرگترین شهر آن آتن است. دیگر شهر های مهم یونان تسالونیکی, پاتراس, هراکلیون و لاریسا هستند. زبان رسمی اینکشور یونانی است و ارز رایج آن یورو است.

سفر بدون ویزا

با دستیابی به پاسپورت یونان شما توانایی سفر به ۱۷۱ کشور بدون ویزا را خواهید داشت.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با راهکارهای دریافت اقامت یونان کافی است با شماره تلفن‌ های ۰۹۱۲۸۸۳۶۰۲۳ و ۷۲۴۷۹۰۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید. تا بتوانید از راهنمایی‌های کارشناسان متخصص در این زمینه به نحو احسنت بهره‌مند شوید.

مالیات

موسسه VIP و وکلای مجرب ما در یونان, تمامی تشریفات اداری را بر عهده گرفته و شما را در تمامی مراحل این روند که سریع, بهینه و بدون دردسر باشد راهنمایی می کنند.
ابتدا, وکلای ما اطلاعات شما را دریافت می کنند تا اطمینان حاصل کنند که شما واجد شرایط ثبت درخواست برای این روند بوده و در صورت ثیت درخواست خود به موفقیت می رسید.
در صورت نیاز, ما شما را به شبکه مشاورین اقتصادی و توسعه دهندگان املاک و مستغلات خود در یونان معرفی می کنیم تا بهترین گزینه برای سرمایه گذاری خود را انتخاب کنید.
پس از انجام سرمایه گذاری, ما برای شما فرم های ثبت درخواست را ارسال می کنیم و برای پر کردن, ترجمه و تایید قانونی آن ها شما را همراهی می کنیم.

زمانی که پرونده شما تایید شد, شما میتوانید برای دریافت کارت اقامت یونان خود درخواست کنید, تمام این روند ۳ ماه زمان می برد.
برای اطلاعات بیشتر در مورد ویزا سرمایه گذاری یونان و جزئیات این روند, با مشاورین ما در تماس باشید.

روند اخذ ویزای سرمایه گذاری یونان

در صورتی که شما در سال بیش از ۱۸۳ روز را در یونان اقامت داشته باشید مشمول به پرداخت مالیات خواهید بود. قوانین اقامت ممکن است بر اساس یک معاهده مالیات متفاوت باشد.
افراد مشمول مالیاتی بر تمام درآمد های شخصی خود در کل دنیا خواهند داشت, در حالی که بقیه افراد تنها مالیاتی بر درآمد خود در یونان باید پرداخت کنند.
قوانین مالیاتی بر درآمد شخصی در یونان به صورت پیش رونده بوده و تا ۴۵ % افزایش پیدا می کند. سهام و سود آن ها مالیات ثابت %۱۵ دارند. درآمد از طریق اجاره به صورت مجزا مشمول مالیات می شود و از ۰% تا ۴۵ % متفاوت خواهد بود. درآمد سرمایه از طریق فروش اوراق بهادار شامل ۱۵ % مالیات می شود. درآمد هایی که از طریق فروش دارایی های غیر قابل انتقال به دست می آید مشمول مالیات نخواهند بود.
یونان قوانین کنترل کننده ای برای شرکت های خارجی به تصویب رسانده است. طبق این قوانین افراد مقیم بر سود های توزیع نشده شرکت های خارجی خود مشمول مالیات می شوند, در صورتی که حداقل ۵۰ درصد مالیات شرکت برای فرد باشد, یا فرد در محدوده قضایی غیر تعاونی ساکن است، بیش از ۳۰ ٪ از سود حاصل از درآمد منفعل است و سهام نهاد در یک بازار تنظیم شده ذکر نشده است.

مالیات بر ملک بر اساس منطقه, استفاده, ارزش منطقه, مساحت و سن ملک اندازه گیری می شود. برای املاکی که ارزشی بیش از ۲۰۰٫۰۰۰ یورو داشته باشند, مالیاتی مازاد بر مالیاتی قبلی نیز وارد می شود.
مالیات بر ارث و املاک به ارث رسیده بین ۱ تا ۱۰ درصد بر هر وارث است و می تواند از ۰ تا ۴۰ درصد باشد. برای انتقال املاک ۳ درصد مالیات در نظر گرفته شده است و درصورتی شامل می شود ک مالیات بر ارزش افزوده پرداخت نشود. مالیاتی بر ارزش خالص سرمایه وجود ندارد. .
مالیات بر ارزش افزوده استاندارد ۲۴ درصد, میزان کاهش یافته آن ۱۳ درصد و میزان به شدت کاهش یافته آن ۶ درصد می باشد که می تواند بر خدمات و محصولات خاصی وارد شود.
در مورد مالیات های تجاری, افراد مقیم یونان مشمول ۲۹ درصد مالیات بر درآمد تجاری در تمامی تجارت های بین المللی خود می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت شرکت در یونان با مشاورین ما در تماس باشید.

درخواست مشاوره

مشاورین موسسه حقوقی بین المللی vip group با دانش و تجربه‌ای که در زمینه خرید ملک در یونان و دریافت اقامت یونان از طریق خرید ملک دارند ، در کنار متقاضیان خواهند بود. برای دریافت اطلاعات بیشتر کافی است با شماره تلفن‌های ۰۹۱۲۸۸۳۶۰۲۳ و ۷۲۴۷۹۰۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید. تا بتوانید از راهنمایی‌های کارشناسان متخصص در این زمینه به نحو احسنت بهره‌مند شوید.

مطالب مرتبط

اعتراض به ریجکتی ویزا

اعتراض به ریجکتی ویزا بدون شک تمام درخواست هایی که برای اخذ ویزا صورت می گیرد با موافقت روبرو نمی شود و برخی با ریجکتی ویزا روبرو می شوند. در...

اقامت یونان

یونان یکی از کم هزینه ترین برنامه های اقامت دائم و شهروندی اروپا را در قالب ویزای طلایی خود ارائه می کند. این کشور برنامه های متنوعی برای جذب سرمایه...

ریجکت ویزای با دعوت نامه

همان طور که در " اعتراض به ریجکت در حوزه شنگن " ذکر شد، ریجکت ویزا دلایل متفاوتی دارد. ریجکت ویزا به هر علتی که باشد، فرصت اعتراض وجود دارد....

اقامت یونان از طریق کارآفرینی ۲۰۲۰

اقامت یونان از طریق کارآفرینی 2020 امروزه اشخاص بسیار زیادی به دنبال اخذ اقامت دائم یونان هستند، بسیاری از کشور های توسعه یافته ی اروپایی نظیر کشور یونان شرایطی را...

خرید ملک در یونان
خرید ملک در یونان

خرید ملک در یونان مشاورین موسسه حقوقی بین المللی vip group با دانش و تجربه‌ای که در زمینه خرید ملک در یونان و دریافت اقامت یونان از طریق خرید ملک...

رفع ریجکت ویزای یونان
رفع ریجکت ویزای یونان

رفع ریجکت ویزای یونان مسافران و یا آژانس های مسافرتی که از سفارت های مختلف اروپایی درخواست ویزا برای مسافران می نمایند به دلایل مختلفی ممکن است که ویزای آن...

اقامت یونان بدون سرمایه گذاری
اقامت یونان بدون نیاز به سرمایه گذاری

اقامت یونان اقامت یونان از طریق تمکن مالی به طور قطع سریع ترین، راحت ترین و پرطرفدارترین اقامت یک کشور اروپایی برای ما ایرانیان است و رتبه 1 انتخاب برای...

مطالب مرتبط

بدون تصویر
اقامت اسپانیا
اقامت اسپانیا به دلیل تنوع بالای روش ها، اخذ اقامت اسپانیا یکی از بهترین روش های اخذ اقامت کشورهای پیشرفته اروپایی است. اگر قصد سرمایه گذاری، کار، تحصیل یا زندگی...
بدون تصویر
اقامت یونان
یونان یکی از کم هزینه ترین برنامه های اقامت دائم و شهروندی اروپا را در قالب ویزای طلایی خود ارائه می کند. این کشور برنامه های متنوعی برای جذب سرمایه...
بدون تصویر
اقامت یونان از طریق کارآفرینی ۲۰۲۰
اقامت یونان از طریق کارآفرینی 2020 امروزه اشخاص بسیار زیادی به دنبال اخذ اقامت دائم یونان هستند، بسیاری از کشور های توسعه یافته ی اروپایی نظیر کشور یونان شرایطی را...
چت آنلاین در واتساپ