xossip
tributo cassidy banks.sex videos tina kay in a messy creampie gonzo scene.

جاذبه های گردشگری یونان

خانه تعداد بسیاری از مهم ترین مکان های تاریخی دنیا, همراه با ۶٫۰۰۰ جزیره, یونان برای زیبایی طبیعی خود و فرهنگ شگفت انگیز خود شناخته می شود. مکان ها باستانی بسیار, صخره هایی که به آب های درخشان فیروزه ای می رسند, ساحل های شنی و سنگریزه ای, و آب و هوای خوش مدیترانه ای یونان را به یکی از بهترین مقاصد توریستی در اروپا تبدیل کرده است.
علاوه بر آتن, پایتخت این کشور جاذبه های دیدنی در جزیره اصلی یونان شامل Delphi و صومعه های شهر Meteora می شوند.اما بیشتر مردم برای سفر به جزیره های یونان مثل Corfu , Crete و Santorini, Mykonos, Zakynthos و به این کشور می روند. ما برای شما به چندی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری یونان اشاره می کنیم.

Athens

شهر جهانی آتن یکی از جالب ترین مکان ها روی زمین برای بازدید است. این مکان بیش از ۳ هزار سال تاریخ دارد و با تجمع بسیار گزینه های گردشگری , بازدید از این شهر زمان زیادی نیاز دارد. از دیدنی های این شهر می توان به Acropolic ، بازار باستانی ، موزه تازه Acropolis و بازار رومی اشاره کرد.  موزه تازه Acropolis  توسط معماری سوئیسی به خصوص برای نمایش آثار باستانی کشف شده در Acropolis ساخته شده است.

در بالای Acropolis می توان  Parthenon را مشاهده کرد که یکی از معروف ترین جاذبه های گردشگری یونان است.ساخت این معبد در سال ۴۴۷ قبل از میلاد, پس از نابودی معبد قدیمی به دست ایرانیان شروع شد و در سال ۴۳۲ قبل از میلاد به پایان رسید از Parthenon به عنوان معبد, قلعه, کلیسا و مسجد استفاده شده است.

Santorini

Santorini جزیره ای آتشفشانی خیره کننده ای در یونان است. بیش از همه این جزیره برای مناظر تماشایی, طلوع های خیره کننده, خانه های سفیدآب شده و آتشفشان فعال خود شناخته می شود. Fira پایتخت جزیره معماری ترکیبی از ونیزی و سیسادیک را دارد و خیابان های سنگفرش شده آن پر از فروشگاه, بار و کافه در ارتفاع ۴۰۰ متری است. Santorini  به عنوان جزیره ای رمانتیک شناخته می شود و افراد بسیاری برای برگزاری مراسم های عروسی و ماه عسل خود به این جزیره سفر می کنند.

از فعالیت هایی که در این جزیره می توان داشت, آفتاب گرفتن و شنا کردن در ساحل هایی با شن های آتشفشانی در سواحل جنوبی و شرقی آن و بازدید از منطقه باستان شناسی Akrotiri است. این جزیره فرودگاه دارد و می توان از طریق تعداد بسیاری کشتی نیز به آن سفر کرد.

Mykonos

Mykonos یه عنوان مقصدی بین المللی برای مقاصد توریستی در جزیره های یونان شناخته می شود و بیشترین محبوبیت بین جزیره های یونان را دارد. شهر میکونوس شهری مبهوت کننده با خیابان های باریک و خانه های سفید رنگ است. این شهر همچنین برای ساحل های شنی فراوان و زندگی شبانه بسیار فعال خود با تعداد بسیاری باشگاه شبانه و بار شناخته می شود.

Thessaloniki

به عنوان دومین شهر بزرگ یونان Thessaloniki مرکزی مهم در شمال یونان است. این شهر با تاریخ غنی و طولانی, دروازه ای برای سفر به روستاهای کوچک مقدونیه و جزیره های شمالی یونان است. با کلیساهای دوره بیزانس و گنجینه های دوره باستان یونان, می توان به راحتی در “بانوی شمال” قدم زد و از جاذبه ها و تفریحات بسیار موجود در این شهر شمالی یونان استفاده کرد.

Phidias

مکانی که اولین دوره بازی های باستانی المپیک هر چهار سال برای گرامی داشت زئوس (خدای یونانیان) برگزار می شد, یکی از مهم ترین جاذبه های باستان شناسی در یونان است. در پلوپنزی غربی, این مکان باشکوه میزبان بازدید کنندگانی از سراسر دنیا است و آنها را به زمانی بسیار دور می برد. این مکان شامل استادیوم باستانی, ورزشگاه, معبد زئوس و هرا و همچنین کارگاه مجسمه ساز باستانی یونان Phidias می شود.

Meteora

Meteora (معلق در هوا) در مرکز یونان مجموعه ای از ۶ صومعه است که در بالای ستون هایی سنگی قرار گرفته اند.اولین این صومعه ها در قرن ۱۴ میلادی ساخته شدند. دسترسی به این صومعه ها با سختی بسیاری انجام می گرفت, که تنها با نردبان هایی بسیار بلند یا با استفاده از طناب, مردم و کالاها به این صومعه انتقال پیدا می کردند. هدف ساخت این صومعه ها در امان بودن راهبان از امپراطوری Ottoman بوده است.از تمام صومعه های ساخته شده در Meteora شش صومعه برای بازدید عموم باز هستند.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است