سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در چین

چین پس از اتحادیه اروپا و آمریکا سومین رتبه را در اقتصاد جهان دارد. پیشرفت این کشور در زمینه‌های گوناگون اقتصادی روز به روز بیشتر می‌شود و پیش‌بینی‌ها نشان دهنده این است که احتمال این که چین به رتبه اول در اقتصاد جهانی دست پیدا کند بسیار زیاد می­باشد.بنابراین کشورهای ابرقدرت اروپایی و آمریکایی باید آمادگی لازم جهت پیامدهایی که رشد اقتصادی و سیاسی این کشور دارد را در آینده پذیرا باشند و راهکارهایی را برای مقابله با آن در نظر بگیرند.

امروزه بیش از ۵۰۰ شرکت مطرح جهانی در چین سرمایه گذاری کرده‌اند و بانک جهانی وضعیت اقتصاد چین را مطلوب اعلام کرده است؛ بنابراین افراد بسیاری علاقه‌مند هستند در پیشرفت این کشور سهیم باشند و در کشور چین سرمایه گذاری کنند.

ثبت شرکت در چین

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در چین

1-افتتاح حساب بانکی به نام شرکت مد نظر در چین

۲-احداث کارخانه و یافتن دفترهای کار مناسب در شهرهای گوناگون این کشور

۳-یافت شرکای چینی جهت پیشبرد اهداف تجاری مد نظر

۴-استخدام پرسنل بومی و خارجی بنا بر نیاز

۵-دریافت گواهی نامه‌های رسمی بر اساس نوع فعالیت شرکت و کالاها و خدمات ارائه شده

۶-مذاکره با تأمین کنندگان مواد اولیه در این کشور

۷-پرداخت مالیات سالانه بر اساس نوع فعالیت شرکت

china 2

تجارت در منطقه آزاد شانگهای و فواید آن !

شانگهای که یک منطقه آزاد در کشور چین است در انتهای خط ۶ مترو واقع شده است. دولت چین در سال ۲۰۰۶ قوانینی را برای تجارت و داد و ستد در این منطقه مشخص کرده است. این قوانین به عنوان امتیازات ویژه‌ای برای تجاری که قصد داد و ستد در این منطقه را دارند در نظر گرفته می‌شود.با وجود قوانین تعریف شده جهت گسترش تجارت در شانگهای، شرکت‌هایی که به تازگی در این منطقه تأسیس شده باشند تا مدت زمان مشخصی از پرداخت مالیات معاف خواهند بود.

از دیگر مزایای تأسیس شرکت در این منطقه می‌توان به نامحدود بودن حواله جات، دسترسی سریع‌تر به بازارهای جهانی، شروع تجارت در کشور چین با کمترین سرمایه گذاری و امکان نقل و انتقال ارزهای متفاوت اشاره کرد.

china 2

نحوه سرمایه گزاری محدود در کشور چین !

اگر سرمایه‌ای محدود دارید و علاقه‌مند هستید که در کشور چین تجارت را آغاز کنید، پیشنهاد متخصصین به شما سرمایه گذاری در منطقه آزاد شانگهای است. در صورتی که در این منطقه سرمایه گذاری کنید در سال اول نیاز به پرداخت مالیات نخواهید داشت. همچنین در برخی از مواقع در سال دوم نیز شرکت‌های تازه تأسیس از پرداخت مالیات معاف می‌شوند.هنگام تجارت در منطقه آزاد شانگهای نیازی به اجاره مکان ثابتی جهت دفتر کار نخواهید داشت، به همین دلیل هزینه‌ ثبت شرکت و هزینه‌های جانبی نگهداری شرکت تا حد معقولی کاهش پیدا می‌کند.

visa germany

هزینه‌های ثبت شرکت در شانگهای

فرم درخواست مشاوره
 

۱-هزینه ثبت شرکت ۹۵۰۰ یوان

۲-استفاده از آدرس مجازی جهت دفتر کار برای یک سال ۱۵۰۰۰ یوان

مدت زمان مورد نیاز جهت ثبت شرکت در منطقه آزاد شانگهای حدود ۱۵ روز کاری می‌باشد. همچنین جهت ثبت شرکت و داد و ستد در این منطقه متقاضی باید جهت مصاحبه با پلیس در چین حضور داشته باشد.

اگر با مراحل ثبت شرکت در منطقه شانگهای آشنایی کافی ندارید، به شما توصیه می‌کنیم از متخصصین این امر کمک بگیرید. تا بتوانید شرکت تجاری‌تان را در کمترین زمان ثبت کنید و وارد عرصه تجارت بین المللی این منطقه شوید.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال

تماس با ما

WhatsApp ارتباط با ما در واتس اپ