ثبت شرکت در انگلیس

ثبت شرکت در انگلیس یکی از راه های اخذ اقامت از این کشور است. همچنینی تعداد زیادی از شرکت ها در ایران تلاش می کنند، حوزه ی فعالیت خود را در بخش بین الملل، گسترش دهند.

چه شما بخواهید به صورت حقیقی (شخص) یا به صورت حقوقی (شرکت ثبت شده) برای ثبت شرکت در انگلستان اقدام کنید، مجموعه ی ما با سابقه ای درخشان و با داشتن دو دفتر در لندن و تهران، کلیه امور اجرایی در کشورهای انگلیس و ایران را با سرعت بالا و بدون واسطه انجام می دهد.

ثبت شرکت در انگلیس

شرکت ها در انگلستان به چند دسته تقسیم می شوند؟

به طور کلی شرکت ها در انگلستان به دسته های مختلف تقسیم می شود.

دسته ی اول:شرکت های با مسئولیت محدود یا LTD می باشد که رایج ترین و بهترین نوع شرکت از نظر کارآفرینان می باشد. این نوع شرکت ها تعهدات کمتری نسبت به دیگر شرکت ها داشته و از نظر مالیاتی و اختیارات و مالکیت صد درصدی و عقد قراردادها مورد پسندتر از انواع دیگر می باشد.

دسته ی دوم:شرکت عمومی با مسئولیت محدود یا PLC می باشد که از نظر سرمایه باید حداقل هایی را رعایت کند و نیاز به استخدام اجباری پرسنل و واریزی جهت افتتاح حساب شرکت و سرمایه دارد.

انواع دیگری شرکت نیز وجود دارد که باتوجه به مورد استفاده نبودن برای ایرانیان ذکر نمی گردد. هرکدام از این نوع شرکت ها تفاوت هایی با دیگری داشته داشته و نیازمند روش و شیوه ی خاص خود برای ثبت قانونی می باشد.

uk

شرایط و ضوابط ثبت شرکت درانگلیس چیست؟

خبر خوب آن که بدون نیاز به داشتن اقامت موقت یا دائمی، سکونت و حضور در این کشور می توانید شرکت خود را در انگلستان ثبت کنید. حتی برای ثبت می توانید بدون نیاز به حضور در انگلستان ، اسناد خود را از طریق پست DHL دریافت کنید.

خبر خوب دیگر آن است که تنها یک نفر برای ثبت شرکت در انگلستان کافی بوده و مدیر شرکت و سهام دار آن می توانند هر دو یک نفر حقیقی باشند. حتی شما می توانید در کشور انگلیس شرکت ثبت نمائید حتی اگر تجارت و بیزینسی ندارید.

uk33

مراحل ثبت شرکت در انگلستان به چه صورت است؟

جهت ثبت شرکت در انگلیس باید مراحل قانونی طی شده و مدارک خاصی ارائه شود. جهت ثبت ساده ترین و سریع ترین نوع شرکت یعنی شرکت با مسئولیت محدود (همانند سایر کشورها) مراحل زیر را تحت نظر متخصصین ما در زمینه ثبت شرکت در انگلستان طی کنید.

۱- یک نام یا عنوان مناسب و مرتبط با موضوع فعالیت خود که تلفظ و نوشتن آن آسان باشد برای شرکت خود ثبت کنید.

۲-یک آدرس معتبر مجازی بدون هزینه برای محل شرکت شما در نظر گرفته و توسط متخصصین شرکت ما به صورت مستند به دولت معرفی خواهد شد.

۳-حداقل یک نفر شخص حقیقی به عنوان مدیر عامل شرکت خود باید معرفی کنید. این شخص نباید سوء پیشینه داشته باشد.

۴-جزئیات سهام شرکت را مشخص کنید و  سهام دار آن را اعلام نمایید. توجه داشته باشید سهام دار می تواند همان مدیر عامل باشد.

۵- زمینه ی فعالیت شرکت باید براساس قوانین از پیش تعریف شده در انگلستان مشخص گردد. مثلا از طریق کد های SIC  که به کدهای استاندارد انواع مختلف کسب و کار معروف است باید نوع تجارت شما تعریف شود.

متخصصین این حوزه در کنار شما هستند تا بتوانید به سادگی و در کوتاه ترین زمان برای ثبت شرکت خود در انگلستان اقدام نمایید .

uk company

دریافت مشاوره رایگان برای ثبت شرکت در انگلستان

فرم درخواست مشاوره
 
uk re

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال

تماس با ما

WhatsApp ارتباط با ما در واتس اپ