ثبت شرکت در ارمنستان

ثبت شرکت در ارمنستان جهت راه اندازی کسب و کار جدید و سرمایه گذاری در این کشور صورت می‌پذیرد. اگر علاقه‌مند هستید که در ارمنستان سرمایه گذاری کنید، باید با مراحل ثبت شرکت در  این کشور آشنایی کافی داشته باشید.

ثبت شرکت در این کشور به دو صورت انجام می‌شود که در ادامه جهت آشنایی بیشتر بیان شده‌اند.

۱-ثبت شرکت با مسئولیت محدود

۲-ثبت شرکت تضامنی

armenia

اهداف ثبت شرکت در ارمنستان

توجه داشته باشید که ثبت شرکت در این کشور جهت بهره‌مندی از سه هدف کلی انجام می‌شود که عبارتند از:

۱- ثبت شرکت برای راه اندازی کسب و کار جدید و دریافت مجوز مربوط به کار

۲- ثبت شرکت جهت اخذ اقامت کشور ارمنستان

۳- جهت افتتاح حساب شرکتی در کشور ارمنستان

armenia register

روش های ثبت شرکت در ارمنستان

ثبت شرکت در ارمنستان با دو روش انجام می‌شود که هر دو روش در ادامه بیان شده است.

  • ثبت شرکت در ارمنستان به صورت حضوری (در این روش باید مدیر عامل شرکت و اعضای آن در کشور ارمنستان حضور داشته باشند.)
  • ثبت شرکت در ارمنستان به صورت غیرحضوری (در این روش نیازی به حضور هیچ کدام از اعضای شرکت نخواهد بود و مشاورین vip group مراحل انجام کار را در این کشور پیگیری می‌کنند)

ثبت شرکت در ارمنستان

با توجه به این که ثبت شرکت به صورت حضوری نیاز به حضور پرسنل دارد، نسبت به ثبت شرکت غیرحضوری هزینه بیشتری در بر خواهد داشت؛ بنابراین بسیاری از سرمایه گذاران از روش ثبت شرکت غیرحضوری جهت صرفه جویی در هزینه استفاده می‌کنند.ثبت شرکت با دو روش ذکر شده هیچ تفاوتی ندارد و تنها زمان مورد نیاز جهت ثبت شرکت به صورت غیرحضوری بیشتر است.

جهت ثبت شرکت در ارمنستان به صورت غیرحضوری، مدارک تنظیم شده در این کشور همانند اساسنامه شرکت مذبور، وکالت‌نامه، تفاهم نامه امضا شده بین اعضای شرکت و… که در کشور ارمنستان تنظیم شده‌اند به دفتر مشاورین vip group ارسال می‌گردند. این مدارک پس از امضا مجدداً به کشور ارمنستان فرستاده می‌شود و پس از بررسی مدارک ارائه شده، شرکت مد نظر پس از ۳ یا ۴ روز کاری ثبت خواهد شد.

پس از تکمیل مراحل ثبت شرکت در ارمنستان و دریافت اساسنامه و سند تنظیم شده، مهر شرکت به چاپ می‌رسد و مدارک لازم برای مشاورین vip group ارسال می‌گردند. سپس کارشناسان این مرکز با شما تماس حاصل می‌کنند تا جهت دریافت مدارک اقدام فرمایید.

ثبت شرکت تضامنی در ارمنستان

شرکت تضامنی به نام یک نفر می‌باشد. جهت ثبت شرکت در ارمنستان به صورت تضامنی، مالک شرکت مسئولیت مالیات، بدهی‌های شرکت و… را بر عهده خواهد داشت.

توجه داشته باشید که جهت ثبت این شرکت نیازی به افتتاح حساب بانکی مخصوص شرکت در کشور ارمنستان نخواهید داشت.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در ارمنستان

۱-اسکن پاسپورت کلیه اعضای شرکت

۲-معرفی حیطه فعالیت شرکت

۳-معرفی­نامه جهت تک تک اعضای شرکت و بیان میزان سهام هر یک از اعضا

۴-ارائه سه نام متفاوت جهت نام گذاری شرکت مد نظر

۵-ارائه مشخصات آدرس، تلفن، ایمیل و… کلیه اعضای شرکت

ar2

مدت زمان ثبت شرکت در ارمنستان

مدت زمان ثبت شرکت در ارمنستان بنابراین که شما درخواست ثبت شرکت به صورت حضوری یا غیرحضوری را داشته باشید متغیر خواهد بود. ثبت شرکت به صورت حضوری که با وجود مدیر عامل و اعضای شرکت انجام می‌شود نیاز به ۲روز زمان خواهد داشت؛ اما جهت ثبت شرکت به صورت غیرحضوری که توسط مشاورین vip group انجام می‌شود زمانی در حدود ۴ روز تا ۶ روز کاری نیاز خواهد بود.

بنابراین مدت زمان ثبت شرکت در ارمنستان نسبت به کشور ما کمتر است و در اسرع وقت می‌توانید شرکت تجاری‌تان را جهت شروع کسب و کار در این کشور راه اندازی کنید.

ar3

مزیت‌های ثبت شرکت در ارمنستان

1- ثبت شرکت در ارمنستان این امکان را فراهم می‌کند که بتوانید اقامت این کشور را به دست بیاورید.

۲- با ثبت شرکت در این کشور خرید آپارتمان یا ملک شخصی، خودرو و… امکان پذیر خواهد بود.

۳-هزینه‌های زندگی در کشور همسایه ارمنستان نسبت به ایران بسیار کمتر است.

ar4

افتتاح حساب بانکی جهت ثبت شرکت در ارمنستان

جهت ثبت شرکت در ارمنستان باید در بانک‌های این کشور حساب داشته باشید. افتتاح حساب در بانک‌های ارمنستان به دو صورت انجام می‌شود.

۱-افتتاح حساب شخصی سوییفت دار

۲-دریافت ویزا کارت یا مستر کارت

افتتاح حساب توسط مشاورین vip group در ارمنستان انجام می‌شود و نیازی به حضور خود شخص نخواهد بود.

هزینه‌ای که جهت افتتاح حساب در نظر گرفته شده است ۲۵۰ دلار است و مدت زمان مورد نیاز جهت افتتاح حساب در ارمنستان سه روز کاری خواهد بود.

کلیه مراحل افتتاح حساب بانکی و دریافت ویزا کارت یا مستر کارت بعد از ثبت شرکت در ارمنستان انجام می‌پذیرد.

بانک‌های ارمنستان در شهرهای مختلف این کشور شعبه دارند. بانک VTB که مشهورترین بانک در این کشور است دارای ۶۶ شعبه در ارمنستان می‌باشد. از دیگر بانک‌های معتبر ارمنستان می‌توان به بانک آکبا، بانک آرارات، بانک پروکردیت و آمریا بانک اشاره کرد.

پس از ثبت شرکت،جهت اخذ اقامت کشور ارمنستان باید آزمایش‌های پزشکی مورد نظر را انجام دهید و کلیه مدارک مورد نیاز را به سازمان مهاجرتی این کشور تحویل دهید. مدت زمانی که جهت اخذ اقامت ارمنستان نیاز خواهد بود بین ۴۰ تا ۴۵ روز کاری است.

ar5

راهنمایی جهت ثبت شرکت در ارمنستان

فرم درخواست مشاوره
 

اگر علاقه‌مند هستید که در کشور ارمنستان به داد و ستد و تجارت بپردازید، باید با اصول ثبت شرکت در ارمنستان آشنایی کافی داشته باشید؛ زیرا هر کشور جهت فعالیت‌های تجاری قوانین بخصوصی دارد که باید آن‌ها را رعایت کنید.

با وجود ثبت شرکت در این کشور می‌توانید کلیه فعالیت‌های تجاری را به انجام برسانید، زیرا در عنوان یا نام شرکت حیطه خاصی جهت فعالیت‌های آن در نظر گرفته نمی‌شود.

به شما توصیه می‌کنیم جهت ثبت شرکت در ارمنستان از مشاورین vip group کمک بگیرید. تا بتوانید به راحتی کسب و کارتان را در این کشور راه اندازی کنید و اقامت آن را به دست بیاورید.

2 دیدگاه

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال

تماس با ما

WhatsApp ارتباط با ما در واتس اپ