اقامت در اسپانیا با خرید ملک

طبق آخرین قوانین کشور اسپانیا، هر فرد (که تابعیت کشور اروپایی دیگری را نداشته باشد) می تواند با خرید ملک در یکی از استان ها و یا جزایر کشور اسپانیا، از این کشور اقامت بگیرد.
کمترین میزان ارزش ملکی که باید خریداری کنید مبلغ ۵۰۰٫۰۰۰ یورو می باشد. اگر قصد دارید همرا ه با خانواده اقامت اسپانیا بگیرید نیاز است که ملک مورد نظر شرایط زندگی هم داشته باشد. این شرایط زندگی دارای استانداردهای خاصی هست، به عنوان مثال برای یک خانواده ۴ نفره نیاز است که حداقل دارای ۲ اتاق خواب باشد!!!

چگونه با خرید ملک در اسپانیا، اقامت دریافت کنیم؟

برای دریافت اقامت در اسپانیا با خرید ملک باید این مراحل را طی نمایید: در گام اول بایستی با ویزای توریستی ۳ ماهه به اسپانیا سفر کنید و در آنجا ملک مورد نظر را بررسی و خریداری نمایید. بعد از عقد قرارداد خرید ملک، از دفاتر اسناد رسمی معتبر نوبت دریافت کرده و کدشناسایی به نام NIE را از دفاتر اداره پلیس بگیرید. قبل از موعد نوبتتان در دفاتر اسناد رسمی بایستی استعلام های دارایی، شهرداری، اداره آب و برق و .. را هم دریافت کنید تا به همراه مدارک خرید ملک و کد شناسایی nie به دفتر اسناد رسمی ارائه کنید تا سند ملک خریداری شده تان را به نام خود ثبت نمایید. وقتی این کار تمام شد باید مدارک خودتان برای درخواست اقامت را به همراه سند مالکیت ملک را به سفارت اسپانیا در ایران تحویل نمایید تا بعد از ۳ تا ۶ ماه به شما ویزای مولتی یک ساله اقامتی داده شود.

اقامت در اسپانیا با خرید ملک

جالبترین نکته درباره این نوع از اقامت ( اقامت در اسپانیا با خرید ملک ) موقت این است که شما بدون محدودیت می توانید به همه کشورهای حوزه شنگن سفر کنید همچنین اگر در اسپانیا شرکتی ثبت کنید زمانی که اقامت موقت دریافت کردید، می توانید به فعالت اقتصادی پرداخته و کار کنید. (نکته مهم: شما الزامی به انجام فعالیت های اقتصادی و یا شتغال و درآمدزایی ندارید که این موضوع یکی از مهمترین مزایای این نوع از اقامت است).

از دیگر مزایای خرید ملک در اسپانیا

داشتن حق سکونت در کشور اسپانیا

معاف بودن از پرداخت مالیات سالانه

امکان افتتاح حساب بانک های اروپایی

امکان تحصیل رایگان فرزندان در کشور اسپانیا، بلافاصله پس از اقامت در اسپانیا

سهولت در اخذ ویزای دیگر کشورها

امکان اخذ تابعیت کشور اسپانیا پس از مدت ۱۰ سال اقامت قانونی بدون وقفه در این کشور اشاره کرد.

مدارک لازم برای اقامت در اسپانیا از طریق خرید ملک

گواهی موجودی بانکی

پاسپورت معتبر

گواهی عدم سوء پیشینه

ویزای توریستی سه ماهه اسپانیا

سند ملک خریداری شده

گواهی آزمایش های پزشکی و مدارکی که در بالا به آن ها اشاره شد.

بیشتر بدانید
اقامت در اروپا
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A

تماس با ما

WhatsApp ارتباط با ما در واتس اپ