xossip
tributo cassidy banks.sex videos tina kay in a messy creampie gonzo scene.

اقامت در اسپانیا با خرید ملک

خرید ملک در اسپانیا ارزان تر از ایران است

آیا می دانید خرید ملک در اسپانیا به طور متوسط از متری ۷۰۰ یورو تا ۳۵۰۰ یورو می باشد که به نسبت ارزش ملک در ایران از نظر موقعیت جغرافیایی و مزایایی که کشور اسپانیا به دارندگان اقامت از طریق سرمایه گذاری (Golden visa) اعطا می کند بسیار با ارزش تر از سرمایه گذاری در ایران است با خرید ملک در اسپانیا اجازه تحصیل رایگان، بیمه و درمان رایگان و اجازه کار در اسپانیا به تمام افراد خانواده از ابتدای دریافت اقامت تعلق می گیرد که باعث کاهش هزینه های جانبی در خانواده ها می شود علاوه بر این امکان دریافت پاسپورت اسپانیا برای تمام اعضای خانواده پس از ۵ سال فراهم می گردد.

خرید ملک در کشور اسپانیا و شهر دلخواه متقاضیان انجام می گیرد و هیچ محدودیتی در میزان سرمایه گذاری در خرید ملک از نظر ارزش ملک وجود ندارد، البته بهتر است حداقل سرمایه گذاری در املاک اسپانیا ۱۰۰ هزار یورو باشد- بیشترین شهرهایی که ایرانیان علاقه به خرید ملک در آنها دارند شامل شهرهای بارسلونا، مادرید، مایورکا، ماریلد و والنسیا و جزایر اسپانیا می باشد که قیمت پایه خرید ملک در آنها متفاوت است.

با خرید ملک با ارزش کمتر از ۵۰۰ هزار یورو (از ۱۰۰/۰۰۰ یورو تا ۴۹۹/۰۰۰ یورو) به افراد خانواده ویزاهای یک ساله اسپانیا داده می شود و در صورتی که ارزش ملک های خریداری شد (یک یا چند ملک) به بیش از ۵۰۰/۰۰۰ یورو برسد، به تمام اعضای خانواده و حتی فرزندان بالاتر از ۱۸ سال خانواده اقامت دائم اسپانیا (Golden visa) تعلق می گیرد در صورتی که علاقه به خرید ملک در اسپانیا دارید می توانید از طریق تماس با کارشناسان VIP GROUP (با شماره ۰۹۱۲۳۰۴۹۰۳۷) اطلاعات خود را کامل نمائید و یا برای اقدام برای خرید ملک در اسپانیا مشاوره رایگان دریافت نمائید.

طبق آخرین قوانین کشور اسپانیا، هر فرد (که تابعیت کشور اروپایی دیگری را نداشته باشد) می تواند با خرید ملک در یکی از استان ها و یا جزایر کشور اسپانیا، از این کشور اقامت بگیرد.
کمترین میزان ارزش ملکی که باید خریداری کنید مبلغ ۵۰۰٫۰۰۰ یورو می باشد. اگر قصد دارید همرا ه با خانواده اقامت اسپانیا بگیرید نیاز است که ملک مورد نظر شرایط زندگی هم داشته باشد. این شرایط زندگی دارای استانداردهای خاصی هست، به عنوان مثال برای یک خانواده ۴ نفره نیاز است که حداقل دارای ۲ اتاق خواب باشد!!!

چگونه با خرید ملک در اسپانیا، اقامت دریافت کنیم؟

برای دریافت اقامت در اسپانیا با خرید ملک باید این مراحل را طی نمایید: در گام اول بایستی با ویزای توریستی ۳ ماهه به اسپانیا سفر کنید و در آنجا ملک مورد نظر را بررسی و خریداری نمایید. بعد از عقد قرارداد خرید ملک، از دفاتر اسناد رسمی معتبر نوبت دریافت کرده و کدشناسایی به نام NIE را از دفاتر اداره پلیس بگیرید. قبل از موعد نوبتتان در دفاتر اسناد رسمی بایستی استعلام های دارایی، شهرداری، اداره آب و برق و .. را هم دریافت کنید تا به همراه مدارک خرید ملک و کد شناسایی nie به دفتر اسناد رسمی ارائه کنید تا سند ملک خریداری شده تان را به نام خود ثبت نمایید. وقتی این کار تمام شد باید مدارک خودتان برای درخواست اقامت را به همراه سند مالکیت ملک را به سفارت اسپانیا در ایران تحویل نمایید تا بعد از ۳ تا ۶ ماه به شما ویزای مولتی یک ساله اقامتی داده شود.

اقامت در اسپانیا با خرید ملک

جالبترین نکته درباره این نوع از اقامت ( اقامت در اسپانیا با خرید ملک ) موقت این است که شما بدون محدودیت می توانید به همه کشورهای حوزه شنگن سفر کنید همچنین اگر در اسپانیا شرکتی ثبت کنید زمانی که اقامت موقت دریافت کردید، می توانید به فعالت اقتصادی پرداخته و کار کنید. (نکته مهم: شما الزامی به انجام فعالیت های اقتصادی و یا شتغال و درآمدزایی ندارید که این موضوع یکی از مهمترین مزایای این نوع از اقامت است).

از دیگر مزایای خرید ملک در اسپانیا

داشتن حق سکونت در کشور اسپانیا

معاف بودن از پرداخت مالیات سالانه

امکان افتتاح حساب بانک های اروپایی

امکان تحصیل رایگان فرزندان در کشور اسپانیا، بلافاصله پس از اقامت در اسپانیا

سهولت در اخذ ویزای دیگر کشورها

امکان اخذ تابعیت کشور اسپانیا پس از مدت ۱۰ سال اقامت قانونی بدون وقفه در این کشور اشاره کرد.

اخذ اقامت اسپانیا

مدارک لازم برای اقامت در اسپانیا با خرید ملک

  1. پاسپورت معتبر (سرپرست خانواده)
  2. مدارک شغلی و مالی (سرپرست خانواده)
  3. تعیین وقت توسط VIP GROUP در سفارت اسپانیا برای سفر به اسپانیا 
  4. دریافت دعوت نامه از دفتر VIP GROUP در اسپانیا 
  5. سفر به کشور اسپانیا و بازدید از چندین مورد ملک برای بررسی و انتخاب اولیه
  6. پرداخت بیعانه ملک مورد نظر به فروشنده (با نظارت حقوقی VIP GROUP و پس از تایید اولیه استعلامات ملک)
  7. سفر به ایران و تکمیل مدارک لازم برای دریافت ویزای اقامت
خذ اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک
بیشتر بدانید
جاذبه های گردشگری مادرید

مطالب مرتبط

اقامت اروپا
اقامت در اروپا
اقامت اروپا برای خیلی از افراد قله ی رسیدن به آرزوهایشان است. درست است که اقامت بلند مدت و دائم بهترین شکل اقامت اروپا است اما برای خیلی ها یک...
جاذبه های گردشگری مادرید
پر از انرژی و جاذبه های فرهنگی, مادرید ابر شهر مدرنی است که طعمی از اسپانیای واقعی را به همراه دارد. خیابان های عرضی پر ترافیک هستند اما پارک های...